Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su vadovu iš Lietuvos)

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 3Parašykite atsiliepimą »

 • Dainius
 • 2017-12-04 11:16:43
 • 9.6
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 10
  Švara: 9

Bendrai kelionė labai patiko mums abiem ir, kaip supratau, kartu su mumis keliavusiai šeimai. Viešbučiai buvo tikrai labai geri. Keli trūkumai: a) GALADARI HOTEL Colombo mieste turėtų būti švaresnis. Labiausia krito į akis langai nevalyti, bet ir šiaip švaros ne per daugiausia. Tai buvo ženkliai prastesnis viešbutis už visus kitus. b) 5 žvaigždučių Eden Resort and SPA Beruwella, kuriame praleidome paskutines 5 naktis tikrai geras viešbutis, bet labai triukšmingas jei imi paprasčiausius kambarius be vaizdo į vandenyną ar baseiną (už lango gaudžia virtuvės garsai, užsidarius labai triukšmingas kondicionierius) . Taip ne mums vieniems pasirodė (kai atvykom anglai ilgai reikalavo kad jiems keistų kambarius). Patarimas dėl viešbučių. Jei yra galimybių, Eden Resort and SPA Beruwella viešbutyje, pasirinkti kambarį su vaizdu į baseiną ar jūrą. Kiti viešbučiai egzotiniai, nuostabūs. Jetwing tinklo viešbučiai tiesiog kurti specialiai egzotikai. ARALIYA GREEN HILLS 3 žvaigždučių, bet lygis tiktrai labai aukštas, aukštesnis už Colombo miesto 4-ių. RANDHOLEE RESORTS su nuostabiais vaizdais į kalnus. Kaip minėjau, kelionė labai patiko, skirta tiems, kurie mėgsta žalią gamtą ir egzotiką. Organizacija buvo tikrai labai gera. Vietinis gidas tikrai stengėsi dėl mūsų. Programa sudaryta labai turininga ir jaučiasi profesionalų ranka. Tik, mūsų visų keliavusių nuomone, neverta vykti į papildomas keliones, kurias siūlo vietinis gidas, nes jos ženkliai žemesnio lygio ir net nuviliančios (1.jojom drambliais; 2.kaimo turizmas).

Kelionės laikas: 2017 m. lapkričio mėn.

 • Algirdas
 • 2017-11-13 10:38:40
 • 9.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 9
  Aptarnavimas: 9
  Kambariai: 9
  Maitinimas: 9
  Švara: 9

Norim padėkoti už nuostabią kelionę. Jūsų partneriai Šri Lankoje tikrai geri, gerai buvo sudarytas kelionės maršrutas, geras autobusas, labai gerą įspūdį paliko autobuso vairuotojas, bei jo padėjėjas. Kelionės maršrutas, mūsų nuomone, buvo sudarytas tikrai gerai, nebuvo per didelio skubėjimo, tad užteko laiko ir nuotraukoms pasidaryti ir vietovėmis pasimėgauti. Didžiausią įspūdį paliko Sigirijos uola, kelionė traukiniu iš Nuwara Eliya, Karališkas botanikos sodas, nakvynė vaiduoklių viešbutyje, bei susitikimas kelyje su laukiniais drambliais. Mažas maršruto minusas tas, kad kelionėje buvo įtrauktos vietos su apsipirkimo elementais, kadangi keliaujam ne pirmą kartą po Azijos šalis, tai nenustebino labai, bet manau turėtų nepamiršti, kad grupėje keliauja ne vien verslininkai, bet ir eiliniai žmonės, nes parduotuvėse, kuriose lankėmės neatitiko paprastesniu žmonių lūkesčių. Apie grupės vadovę – Mariją, galėtume prirašyti atskirą puslapį, bet trumpai tariant, matosi, kad yra savos srities specialistė. Energinga, žavi, supratinga. Visais rūpinosi nuo pat atvykimo į Šri Lanką ir vos ne su ašaromis išlydėjo atgal mus į Lietuvą. Jos darbą įvertiname 10+ balų. Dėl vietinio gido nesam tokie pozityvus, darbą atliko gan gerai, stengėsi būti malonus ir paslaugus, daug šypsojosi, bet buvo momentu, Kai Marijai teko ir pavargt su juo... Jautėsi, kad negaus daug komisinių iš tų prekybinių vietų, į kurias mus vežiojo, nes mūsų grupės perkamoji galia nebuvo didelė, o grupei labiau rūpėjo pigesnis apsipirkimas į kuriuos norėdavo nenoriai sustot, manau patys suprantat dėl ko... Būdavo momentų, kad staiga net ir rusų kalbą užmiršdavo... Kelionės metu labai nustebino viešbučiai, švarūs, erdvūs, aptarnaujantis personalas malonus. Viešbučiai įsikūrę gražiausiose vietose, tad tikrai juos įvertinam taip pat 10+ balų. Keliaujantiems į Šri Lanką patarsiu niekur šioje šalyje neskubėti ir mėgautis kelione. Jei mėgstat gamtos grožį, tai ši kelione kaip tik jums, tai graži ir nuostabi kontrastų sala. Bendrai esam labai patenkinti šia kelione, buvo momentų, kai kelionėje erzino keli bendrakeleiviai, kurie jautėsi viršesni už kitus, bet kadangi skridom atostogaut, o ne problemų spręsti, tai mums atostogos buvo labai šaunios, bendrai įvertinsim stipriam 9.

Kelionės laikas: 2017 m. spalio mėn.

 • Marina
 • 2017-11-03 13:53:08
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau kelionę i Šri lanką..., patiko viskas - žmonės geri ir paslaugūs, ir nuostabi gamta...-egzotiškas kraštas..., viešbučiai puikūs, maistas geras, o vaisiai ypatingo skonio.... Maršrutas geras, visi paslaugūs ir nuoširdūs...Vadovai profesionalūs...Gidė Marija labai rūpestinga - globojo mus kaip giminaičius, nuoširdus ir draugiškas žmogus..., atsisveikinome kaip seni bičiuliai..:) Grįžau labai pailsėjusi ir pilna jėgų...Esu labai laiminga,kad teko patirti tokią kelionę. Iki kito karto... :)

Kelionės laikas: 2017 m. spalio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje (su vadovu iš Lietuvos)


Taip Ne
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką