Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose (su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka, Maldyvai

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą

Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose (su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Pamatysite uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
  • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti panorama
  • Vaikščiosite po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
  • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
  • Jala nacionaliniame parke važinėdami džipais susipažinsite su laukinių dramblių gyvenimu
  • O turo pabaigoje ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio paplūdimyje Maldyvuose

Programa

 • „Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“ Taip su Jumis tarptautiniame Vilniaus oro uoste pasisveikina kelionės vadovas ir primena, kad Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamąja šalį jau  prasideda! Šri Lanka - tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVE! 

  MARIJA

  Visada norėjau gyventi ten, kur nuostabi gamta, kur visada šilta. Norite tikėkit, norite ne... bet svajonės išsipildo.  Jau du metus gyvenu Šri Lankoje. Čia kiekviena diena, kiekviena akimirka yra kuo džiaugtis bei yra kuo gerėtis. Ši amžinai žaliuojanti šalis randa kuo nustebinti:  gausybė  mums nematytų augalų, drambliai - čia įprastas gyvūnas kiekvienam vietiniui,  spalvingosios papūgos,  išdykusios bezdžionėlės,   beribiai kalnai,  platus, mėlynas vandenynas, baltų smiltelių paplūdimiai ir, žinoma, stebuklus daranti ajurveda.

  Visa tai, ne sapnas. Tai nuostabioji Šri Lanka.

  Labai džiaugiuosi turėdama galimybę viskuo, ką žinau apie užburančią Šri Lanką pasidalinti su keliautojais. Parodyti viską, kas yra geriausia ir įdomiausia.  Nes puikiai žinau, kiek daug atostogos reiškia kiekvieno mūsų gyvenime ir noriu, kad laikas, praleistas Šri Lankoje, paliktų neišdildomą įspūdį..

   

 • 1 diena

  VILNIUS  KOLOMBAS

  Skrydis į Kolombą.

 • 2 diena

  KOLOMBAS (vakarienė)

  Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą, kuriame mus pasitinka profesionalūs partneriai šioje šalyje. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t.y apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono –Kolombo mieste. Iš Kolombo miesto vykstame į Vatalą (Wattala) miestelį prie Indijos vandenyno krantų, kuriame pailsime po kelionės. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  VATALA – SIGIRIJA – GIRITALĖ (pusryčiai, vakarienė)

  Papusryčiavę pradedame pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vykstame į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinawalla Elephant Orphanage). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi.

  Aplankę dramblių prieglaudą keliaujame toliau – pro autobuso langą turėsime galimybę išvysti fantastišką, besikeičiantį šios šalies kraštovaizdį – nulinkusias palmes, vešlią žalumą. Pakėlėje pamatysime labai daug tuk–tukų – tai tradicinė Šri Lankos transporto priemonė. Šių triračių, įvairiomis spalvomis ir dekoracijomis išmargintų transporto priemonių šalyje – trys milijonai! Vykstame aplankyti žymiosios Sigirijos uolos – ji dar vadinama „Liūto uolos“ vardu – priekinėje jos dalyje kadaise iš plytų suformuotos liūto galva ir letenos, išlikusios iki šiol.

  Daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę, čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Aplankę Sigirijos uolą, pietaujame ir vykstame į Giritalės (Giritale) miestelį, kuriame apsistosime nuostabiame viešbutyje gamtoje – nameliuose, apsuptuose žalumos. Susipažinsime su šrilankietiška virtuve, kurios patiekalai, sakoma, vieni aštriausių pasaulyje, tad būkite atsargūs. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  GIRITALĖ – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Iš Giritalės miestelio vykstame į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Kvapai, kvapai, kvapai... Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Tikimės, kad Jūsų uoslės ir skonio receptoriams tai bus puiki dovana. Pietūs. Po pietų vykstame į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Vakare pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje.

 • 5 diena

  KANDIS (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai – tai romantiška dienos pradžia. Po pusryčių pradedame turą po miestą ir kartu su gidu bei kelionės vadovu vykstame į Budos danties šventyklą (Temple of the sacred tooth relic), kurioje, kaip teigiama, dar iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis.

  O kas labiausiai gali sužavėti moteris šioje šalyje? Be abejo – tai brangakmeniai, įvairiausių rūšių safyrai, kurie yra kasami šio miesto apylinkėse, todėl yra daug pigesni nei pas mus, Europoje. Aplankome brangakmenių dirbtuves, kuriose darbuotojai mums išsamiai papasakos, kaip jie apdirbami, į kurias šalis eksportuojami. Čia pat turėsite galimybę įsigyti įvairiausių papuošalų. Šiandien turime Jums staigmeną. Kokia gi pažintis su šalimi be tradicinės šrilankietiškos maisto gaminimo pamokos? Profesionalus virėjas mums parodys, kaip pasigaminti Šri Lankos pasididžiavimo patiekalą – karį. O gal norėsite ir patys išbandyti savo kulinarinius sugebėjimus? Pirmyn ir skanaus! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)

  Po pusryčių vykstame į Karališkąjį botanikos sodą – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai.

  Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Iš Kandžio miesto vykstame į Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), pakeliui sustodami papietauti. Kelionė trunka apie penkias valandas. Pakeliui sustojame pasigrožėti Ramboda kriokliais.

  Kai pamatysite margaspalviais rūbais apsirengusias moteris su didžiuliais krepšiais – žinokite, kad čia prasideda arbatų plantacijų regionas. Šie vaizdai suteikia labai daug žavesio ir taip turtingai Šri Lankos gamtai. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė.

  Vakare pasiekiame labai žavingą miestą – Nuvara Eliją, dar kitaip vadinamą Little England – t.y. Mažąja Anglija. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo patys britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Tai dar vienas iš daugelio pavyzdžių, kokia skirtinga, kokia įvairi ši šalis! Vakarienė ir nakvynė britiško stiliaus viešbutyje.

 • 7 diena

  NUVARA ELIJA – ELLA – JALA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)

  Papusryčiavę vykstame į Jalą (Yala) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Kelionė iki Jala nacionalinio parko trunka apie 5-6 valandas, pakeliui sustosime papietauti. Pakeliui aplankysime ramų kalnų miestelį Ellą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Ellą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Čia galima aplankyti Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį, bei Ravana Urvą (Ravana Cave), kurį legendinis Šri Lankos imperatorius Ravana naudojo kaip vieną iš savo rezidencijų. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį  pakrantės švyturių šviesas.

  Atvykę į nacionalinį parką pradedame safarį džipais ir egzotinių gyvūnų paieškas laukinėje gamtoje. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  JALA NACIONALINIS PARKAS – KOLOMBAS  MALDYVAI (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykstame į Galės miestą. Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą.

  Vėliau važiuojme į Kolombo oro uostą ir skrendame į Maldyvų sostinę Malės miestą. Priklausomai nuo to, kokį viešbutį pasirinksite poilsiui – į jį būsite nuplukdyti greitaeigiu katerių arba taip vadinamu sea-plane – privačiu mažu lėktuvu.

  O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai girdint vandenyno bangas. Viskas Jūsų akims ir kūnui. Viskas Jūsų sielai ir protui. Jūsų poilsis po kelionės vienoje gražiausių ir romantiškiausių vietų pasaulyje prasideda!

  Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 9 - 10 dienos

  POILSIS MALDYVUOSE (pusryčiai, vakarienė)

  Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, išvykos į šalia esančias salas, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių patiekalais.

 • 11 diena

  MALDYVAI – VILNIUS (pusryčiai)

  Atsisveikiname su jūra ir vykstame į Malės oro uostą. Kelionė po šia Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo su sustojimu Kolombe.

   

 • 12 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2017 spalis
Penkt, Spal 13Antr, Spal 24 12
2017 lapkritis
Penkt, Lapkr 10Antr, Lapkr 21 14
2018 sausis
Penkt, Saus 19Antr, Saus 30 16
2018 vasaris
Penkt, Vas 16Antr, Vas 27 16
2018 kovas
Penkt, Kov 16Antr, Kov 27 14

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 5 2430636

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1827 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 2577 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIAI MALDYVUOSESUN ISLAND RESORT 3*

HB (pusryčiai ir vakarienė)  Kaina nuo 1691 EUR/asm

Vienas didžiausių salų-kurortų Maldyvuose už palankias kainas. Numeriai gana kuklūs, tačiau viešbutis siūlo gausybę sporto pramogų, įvairias pramogines programas. Saloje yra įrengti ir dviračiams pritaikyti takeliai, viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, yra 9 maitinimo įstaigos ir lauko baseinas. Svečiai kviečiami apsistoti erdviose vilose su balkonais ir kabelinius kanalus rodančiais televizoriais. Viešnagės metu galėsite sportuoti treniruoklių salėje ir pasikaitinti saunoje. Viešbutyje nuomojama giluminio ir paviršinio nardymo įranga, o ekskursijų informacijos punkte organizuojamos turistinės išvykos. Poilsis šiame viešbutyje rekomenduojamas visų tipų poilsiautojams.

2017-02-12 - 1790 Eur/asmeniui + skrydis
2017-03-05 - 1752 Eur/asmeniui + skrydis
2017-10-13 - 1827 Eur/asmeniui + skrydis
2017-11-10 - 1827 Eur/asmeniui + skrydis
2018-01-19 - 2177 Eur/asmeniui + skrydis
2018-02-16 - 2206 Eur/asmeniui + skrydis
2018-03-16 - 2160 Eur/asmeniui + skrydis 

ROYAL ISLAND 4*

HB (pusryčiai ir vakarienė). 
Kambario tipas - Beach villa. Kaina nuo 1836 EUR/asm

Maldyvų Horubadhoo saloje įsikūręs viešbutis svečiams siūlo apsistoti pajūryje įrengtuose numeriuose, lankytis 2 restoranuose ir SPA centre bei mėgautis įvairiomis sportinėmis ir laisvalaikio pramogomis. Viešnagės metu galėsite panardyti, leistis į kruizus leidžiantis saulei, paplaukioti su vandens slidėmis ir jėgos aitvarais, išsimaudyti lauko baseine, pasportuoti treniruoklių salėje bei pažaisti lauko tenisą.
Medinėse vilose rasite terasas su poilsio zonomis, iš kurių atsiveria Indijos vandenyno vaizdai, televizorius ir vonios kambarius su voniomis bei dušais.

2017-02-12 - 1906 EUR/asmeniui + skrydis 
2017-03-05 - 1867 EUR/asmeniui + skrydis 
2017-10-13 - 2107 Eur/asmeniui + skrydis
2017-11-10 - 2107 Eur/asmeniui + skrydis
2018-01-19 - 2355 Eur/asmeniui + skrydis
2018-02-16 - 2397 Eur/asmeniui + skrydis
2018-03-16 - 2352 Eur/asmeniui + skrydis 

VELASSARU ISLAND 5*

HB (pusryčiai ir vakarienės) Kaina nuo 2214 EUR

Ankstesnis viešbučio pavadinimas – Laguna Maldives. Viešbutis priklauso boutique viešbučių Small Luxury Hotels of the World grupei.  Viešbutyje siūlomi paplūdimyje ar virš vandens įrengti numeriai, iš kurių atsiveria nuostabūs vandenyno vaizdai. Čia galėsite užsiimti įvairiomis vandens ir ekstremalaus sporto pramogomis, leistis į saulėlydžio kruizus ir dalyvauti jogos pamokose. Svečiai kviečiami pasimėgauti ant vandens esančiuose namukuose atliekamomis atpalaiduojančiomis SPA procedūromis ar paplaukioti maldyvietiška valtimi, kurioje įgulos nariai pademonstruos tradicinius žvejybos būdus. Viešbutyje taip pat yra treniruoklių salė, teniso kortas ir biblioteka. Kambariuose veikia oro kondicionieriai ir lubų ventiliatoriai, sudėtos medinės lubos ir grindys, sukuriančios atogrąžų atmosferą. Kiekviename numeryje yra įrengtas plokščiaekranis tele vizorius ir DVD leistuvas, o kai kuriuose – „iPod“ grotuvo stovai ir „Nespresso“ kavos virimo aparatai. Atskirame vonios kambaryje rasite dantų priežiūros reikmenis ir šlepetes. Svečiai gali naudotis numeriuose veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu.


2017-02-12 - 2240 Eur/asmeniui + skrydis
2017-03-05 - 2201 Eur/asmeniui + skrydis
2017-10-13 - 2550 Eur/asmeniui + skrydis
2017-11-10 - 2550 Eur/asmeniui + skrydis
2018-01-19 - 3063 Eur/asmeniui + skrydis
2018-02-16 - 3091 Eur/asmeniui + skrydis
2018-03-16 - 3046 Eur/asmeniui + skrydisĮ kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • vietinio gido paslaugos;
  • vietinis skrydis Kolombas – Malė  Kolombas;
  • visi pervežimai turo metu pagal programą;
  • apgyvendinimas: 6 nakvynės 4* viešbučiuose turo metu, 3 nakvynės viešbutyje 3* viešbutyje Maldyvuose;
  • maitinimas: 9 pusryčiai ir 9 vakarienės;
  • šrilankietiško maisto gaminimo pamoka;
  • programoje nurodyta ekskursinė programa.   

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina apie 750 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
  • įėjimai į lankomus objektus (~100 EUR);
  • vizos 35 USD;
  • papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai (3-4 EUR dienai, pažintinio turo metu).   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.   
  • Maldyvuose galime pasiūlyti daugiau viešbučių pagal Jūsų pageidavimus.
  • Išvykimai garantuoti. Vadovas iš Lietuvos lydės susirinkus 10 žmonių grupei. 
  • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina 120 Eur/asm už naktį Sun Island viešbutyje. Kaina 170 EUR/asm už naktį Meeru Island viešbutyje. Kaina 300 EUR/asm už naktį Velassaru Island viešbutyje.
  • Kelionės tipas: kelionė su vadovu iš Lietuvos.
  • DAR DAUGIAU POILSIO PRIE INDIJOS VANDENYNO  - rudens sezono kelionės trukmė yra 11 naktų!

   

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką