Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.Turkija, .
Viešbučio (Turkija, ) aprašymas, nuotraukų galerija, lankytojų komentarai, vertinimai ir atsiliepimai. vieta Google Maps žemėlapyje.

Viešbutis


Turistų atsiliepimai apieIš viso keliautojų atsiliepimų: 2Parašykite atsiliepimą »

Turkijoje - Alanijoje, Antalijoje, Kemere - atostogavau ne vieną kartą, viskas būdavo SUPER!! O šiame viešbutyje teko pabūti rugpjūčio pradžioje! Vos tik atvykus, pavakarieniavus, paaiškėjo, jog kambarių 4 žmonėms nebeliko, nes turkai apsiskaičiavo, negalvojo (cirkai :)) , kad tiek poilsiautojų suvažiuos :), net 3 val sėdėjome prie viešbučio, kol sprendėsi visi apgyvendinimo reikalai! Kažkos siaubas! Patiems teko išsikviesti mūsų Tez Tour gidę, kad ji padėtų apsigyventi būtent šiame viešbutyje (gaila, bet jos žodžiai irgi nieko nereiškė...), o ne būtumėme išvežti kažkur kitur...! Tuo nuotykiai nesibaigė - pagaliau gavome kambarį, kuriame visas 4 dienas nesugebėjo sutvarkyti kondicionieriaus (nors kas valandą bėgiojome ir aiškinome viešbučio menedžeriui, kuris tik žiūrėdavo akis išpūtęs ir sakydavo, kad tai girdi pirmą kartą) ir kambaryje tvyrojo net 36 laipsniai karščio! Baisu! Pagaliau pakėlus balsą, prispaudus prie sienos, pasiūlius pabūt uždarytam šiame kambaryje-pirtyje bent keletą valandų bei išaiškinus viešbučio kondicionierių meistrui jog reikia papildyti freono, tas buvo atlikta! 4 dienos atostogų buvo stipriai sugadintos! Ir kam pasakyt nėra.. O šiaip viešbutis švarus, ant jūros kranto, tik žinokite, jog ramybės neturėsite, ir kas norite pailsėt nuo triukšmo, geriau rinkitės kitą, nes nuo 23.00 iki 4.00 val pagrindinėje gatvėje (o joje šis viešbutis) pats įkarštis - visi linksminasi, šoka, kambariuose baisiai girdisi tranki muzika! Mieli Tez Tour gidai, nepalikite atvežę savo poilsiautojų kol jie neapsigyveno viešbutyje, kad netektų kelti Jus iš miego, ir prašyte prašyti, kad Jūs atvažiuotumėte spręsti iškilusių problemų. Nors turkiukai irgi Jūsų neklauso, daro savo, bet..........

Kelionės laikas: 2012 m. rugpjūčio mėn.

Jaunimui sis vesbutis kaip tik .Arti clubai ir pramogas .Aptarnavimas super servisas super.Tik maistas nusibosta tas pats per ta pati.Grazus ir geras vesbutis.

Kelionės laikas: 2012 m. birželio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie »


Geriausi pasiūlymai:

UP