Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

GOLDEN SUN HOTELTurkija, Antalijos regionas.
Viešbučio GOLDEN SUN HOTEL (Turkija, Antalijos regionas) aprašymas, nuotraukų galerija, lankytojų komentarai, vertinimai ir atsiliepimai. GOLDEN SUN HOTEL vieta Google Maps žemėlapyje.

Viešbutis GOLDEN SUN HOTEL


Jaukus viešbutis, esantis tylioje ir ramioje vietoje, turintis žalią teritoriją. Nevyksta pramoginiai renginiai. Ekonominės klasės poilsiui.

Eksperto komentaras

Vieta

Apie 41 km iki Antalijos oro uosto, apie 15 km iki Kemero miesto, Beldibio miestelyje, apie 450 m iki paplūdimio (per kelią).

Aprašymas

Pastatytas 1991 metais, paskutinį kartą atnaujintas 2009 metais. Bendras plotas – 7 000 kv. m. Viešbutį sudaro du 2-jų ir du 3-jų aukštų pastatai, kuriuose yra:
98 Standard room tipo numeriai (maks. 2+2 asm., 13–20 kv. m).

Dėmesio!

Viešbučio oficiali kategorija šalyje: 3 žvaigždutės Ekonominės klasės viešbutis.


Platesnę mūsų apdorotą informaciją apie viešbutį rasite paspaudę šią nuorodą

Kelionių į GOLDEN SUN HOTEL pasiūlymaiIeškome kelionių kainų ...
paieška gali užtrukti nuo 5 iki 45 sec.


Turistų atsiliepimai apie GOLDEN SUN HOTEL


Iš viso keliautojų atsiliepimų: 3Parašykite atsiliepimą »

Laba diena. Jeigu būtų oras pasisekęs būtų viskas labai puiku. Buvome pirmi viešbučio svečiai, mūsų buvo apie +/- 20 lietuvių, visi jauni, linksmi, pilni energijos. Ūžėm dieną, naktį, kartu važinėjom po Turkiją. Tikrai yra ką pamatyti. Na, o apie patį viešbutį, tai vaizdas dėl kalno pasakiškas. Beldibi miestelis, gana ilgas, viena gatvė iš kairės ir dešinės viešbučiai, kelios parduotuvės. Su autobusu už 1,5 Eur nuvažiuot galima iki Kemero, ten yra daugiau ką pamatyti. Pas vietinį Pipo užsisakėm keliones (Rafting (plaukimas upe), Pamukalė, pirtys su masažais, Safari važinėjimas su džipais) žodžiu, kadangi oras buvo prastas kiekvieną dieną važinėjom. Geriausiai eurus keistis į jų pinigus liras, nes turkai skaičiuoja savu kursu. Ėmėm viskas įskaičiuota. Kambarys nedidelis (lova, spinta, telikiukas, mažas šaldytuvas, balkonas). Baras dirba 10-22, gėrimai: neaiškus vynas, bet jį pakeitė džinas su sprite ir raki. Maistas: mažas pasirinkimas, bet užtektinai, kad pavalgytum. Aptarnavimas labai draugiškas, sukalbamas. Kambarius minimaliai tvarkydavo kiekvieną dieną.

Kelionės laikas: 2017 m. balandžio mėn.

SVEIKI, daug kartų esu atostogavusi Turkijoje, tokio baisaus aptarnavimo, dar nebuvo. Aptarnaujančio personalo nepagarba poilsiautojams (jeigu tu ne turkas neprisišauksi), kambariai dvokiantys pelėsiais ir pelėsis matosi ant sienų, tualetinio popieriaus neprisiprašysi , kad kambarinės atneštų muilo taip pat, pirkom parduotuvėje. Išvykome dviem dienom į turistinę kelionę paprašėme pas administratorių , kad paruoštų pusryčius kelionei, atsakymas buvo matote parduotuvė kitoje kelio pusėje, einat ir nusiperkat, mes jums nieko neruošim(nors kelionė į šį viešbutį buvo pirktas su maitinimu viskas įskaičiuota) . Prie baro jeigu neatneši tuščios taurės tavęs niekas neaptarnaus. Vienintelis normalus žmogus šiame viešbutyje tai pagrindinis virėjas ir vaikus pakalbina, ir poilsiautojams šypsosi.

Kelionės laikas: 2015 m. rugsėjo mėn.

Viešbutis atrodo gana gerai. Gražus baseinas ir gultai labai patogūs (tačiau jų nepakanka visiems). Mes užsisakėme viskas įskaičiuota paketą. Maistas buvo geras, tačiau maisto įvairovė buvo labai maža ir visą laiko maisto trūkdavo. Labai skanūs vaisiai (arbūzai ir t.t.). Viešbutyje buvo labai daug turistų iš Rusijos, tačiau jie man pasirodė labai nemandagūs ir kažkaip mane nustebino. Kambarys buvo labai gražus, mes gavome tikrai gana didelį, bet mes buvome kitame pastate ir aplink nebuvo baseino. Taip pat matėme kitą kambarį pagrindiniame pastate (prie baseino), kuris buvo toks mažas, kad net duris buvo sunku atidaryti. Paplūdimys yra truputi paėjus apie 5 minutes. Daug nesitikėkite, paplūdimyje daug akmenų ir tai nėra privatus viešbučio paplūdimys. Aš prie paplūdimio dieną net nebuvau, vakarais ten labai gražu, pažiūrėti į mėnulį ir į visas šviesas. Viešbučio vieta nebuvo labai gera ir tikrai nebuvo prie didelės viešbučių gatvės. Nėra į ką ten žiūrėti, nėra ką aplankyti. Yra kelios parduotuvės, tačiau jų ten labai nedaug. Autobusai važinėja gana dažnai, tačiau man pasirodė, kad vairuotojai vairuoja gana pavojingai.

Kelionės laikas: 2011 m. birželio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie GOLDEN SUN HOTEL »


Tripadvisor įvertinimas

66%

Jaukus, 7

Vieta
Miego kokybė
Kambariai
Paslaugos
Vertė
Švara

Geriausi pasiūlymai:

UP