×

Egzotinės kelionės į Tailandą su grupe

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Tailandą

Egzotiškasis Tailandas su poilsiu Pukete, Krabyje, Samujo saloje arba Patajoje (anglų kalba)

Datos ir trukmė
2020-06-20 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-06-27 (15 d.) Garantuotas išvykimas
2020-07-04 (15 d.) Garantuotas išvykimas
visos datos

Kelionės į Tailandą

Tailandas, skirtingai nei daugelis kaimyninių šalių, niekuomet nebuvo okupuotas. Čia gilios monarchijos ir budizmo tradicijos. Šios religijos įtakojamas vystėsi ir klasikinis tailandiečių menas. Kelionės į Tailandą metu ypač sužavės įspūdingas laukinės gamtos kraštovaizdis. Vaizdingus Tailando kalnus dengia tankūs tropiniai miškai, šalyje gausu nacionalinių parkų bei balto smėlio paplūdimių. Poilsis Tailande – puiki galimybė pasimėgauti viena geriausių pasaulyje virtuvių. Jai būdingi ne tik puikaus skonio, bet ir labai puošnūs patiekalai. Kelionės į Tailandą metu verta išbandyti nardymą, buriavimą, vandens motociklus, plaukimą kanojomis ar plaustais, laipiojimą uolomis, meditaciją, leistis į žygius gamtoje, apsilankyti tradicinio masažo salonuose.

Atostogos Tailande rekomenduojamos lapkričio–vasario mėnesių laikotarpiu, kuomet beveik nebūna lietaus, o vidutinė oro temperatūra svyruoja tarp 25–30℃ šilumos. Nuo kovo pabaigos iki gegužės mėnesio – karštasis sezonas, kuris taip pat tinkamas kelionėms, tik reikėtų rečiau būti saulėje, nes temperatūra gali pasiekti ir 40℃ šilumos. Birželio–spalio mėnesių laikotarpis – tai lietingasis Tailando sezonas, tačiau kai kuriose šalies vietose jo iškrenta nedaug (pavyzdžiui, Patajoje ar Bankoke).

Kelionės į Tailandą metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Čango sala – tai didžiausia rytinės Tailando dalies sala, tačiau joje gyvena vos 5 tūkst. vietinių gyventojų. Be saulėtų paplūdimių, čia išvysite daug laukinės gamtos: egzotiškų paukščių, elnių, dramblių ir spalvingų augalų. Tai puiki vieta nardymui ir vaizdingiems pasivaikščiojimams džiunglėse.
  • Samujis – trečia pagal dydį Tailando sala garsėjanti koraliniais rifais, kokoso palmių giraitėmis ir puikiais paplūdimiais. Samujis priklauso nacionaliniam jūrų parkui, į kurį įeina 44 salos. Iki pat 20 a. pab. ši sala buvo gan atsiskyrusi nuo likusios žemyninės Tailando dalies.
  • Soko Kalvų nacionalinis parkas įkurtas 1980 m. Čia gausu krioklių, kalkakmenio uolų ir seniausių pasaulyje drėgnųjų miškų. Tai lietingiausia Tailando vieta, kurioje plyti milžiniškas ežeras. Soko Kalvų nacionaliniame parke gausu malajinių lokių, dūminių leopardų ir laukinių dramblių.
  • Krabis – pietiniame Tailande esanti provincija, kuriai priklauso net 150 salų. Jose gausu kalkakmenio uolų, krioklių, balto smėlio paplūdimių ir laukinių gyvūnų.
  • Puketas – gerai išvystytas kurortas garsėjantis koraliniais rifais bei vaizdingomis aplinkinėmis salelėmis, kurias greičiausiai esate matę ne viename filme. Ilsėdamiesi Pukete galėsite leistis į išvykas kanojomis po aplinkines salas, plaukti plaustais srauniomis upėmis, vykti į ekskursijas požeminėse olose ar pasigrožėti drugelių pilnais sodais.
  • Pataja – tai vienas populiariausių Tailando kurortų, tikras linksmybių mėgėjų rojus, tačiau yra ir šeimoms tinkamų užsiėmimų.
  • Lano sala – 7 km nuo žymaus Patajos kurorto nutolęs rojaus kampelis dar vadinamas „Koralų sala“. Lano saloje galėsite pasigrožėti vietiniais kaimeliais, ant kalvos iškilusia budistinė šventykla, balto smėlio paplūdimiais, bei paskanauti jūros gėrybių patiekalų.

„Kelionių akademijos“ partneriai siūlantys poilsines keliones į Tailandą yra „Novaturas“. Poilsinės kelionės į Tailandą metu siūlome apsilankyti Čango, Samujo ir Lano salose, Puketo, Patajos ir Krabio kurortuose, Soko Kalvų nacionaliniame parke, bei kituose vaizdinguose Tailando kurortuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Tailandą pasiūlymus.

UP
Išskleisti kelionių paiešką