Šventes švęsk egzotiškoje Tenerifėje!

Kelionė per šventes? Kodėl gi ne! Keliauk į egzotiškąją Tenerifę ir šventes sutik paplūdimyje su daug saulės! Skrydžiai bus vykdomi gruodžio 19 ir 30 dienomis!

Žiemos metu vyrauja apie 20 °C temperatūra, vanduo šiltas, tad galėsite lepintis ir maudynėmis. Saloje driekiasi nuostabūs juodieji vulkaniniai ir geltonojo smėlio paplūdimiai, didingi kalnai ir uolos. Šventė bus dar labiau ypatinga su ispaniško maisto fiesta, turtinga virtuvė turi pasiūlyti begalę nuostabių patiekalų! Puikus poilsis, išskirtinė šventė ir saulės terapija - garantuota!

Pridėtas papildomas skrydis 12.30 d., paskubėk, vietos greitai tirpsta!

Šiuo metu saulėtose Kanarų salose suminis 14 dienų sergamumo COVID-19 rodiklis siekia 82 atvejus 100 tūkst. gyventojų ir jokios privalomos procedūros grįžtantiems į Lietuvą iš Tenerifės nėra taikomos.

Prieš kelionę į Tenerifę:

Visiems suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų amžiaus ne anksčiau nei 72 val. iki skrydžio yra privaloma atlikti COVID-19 tyrimą ir gauti neigiamą tyrimo rezultatą patvirtinantį sertifikatą;Visiems turistams, keliaujantiems į Tenerifę, yra privaloma likus ne mažiau nei 48 val. iki atvykimo į šalį užpildyti visuomenės sveikatos formą (angl. - public health form) internetinėje svetainėje: https://www.spth.gob.es/ ir nurodyti asmeninę keliautojo informaciją, įvardinti šalis, kuriose keliautojas lankėsi per paskutines 14 d. ir gauti QR kodą. Atkreipiame dėmesį, kad pildant sveikatos formą į Tenerifę reikia nurodyti viešbučio, kuriame planuojama apsistoti Tenerifėje, adresą.

Grįžus iš Tenerifės:

reikalavimai izoliuotis ar atlikti COVID-19 testą grįžusiems iš Tenerifės nėra taikomi.grįžtant į Lietuvą reikia užpildyti elektroninę NVSC formą ir gauti registraciją patvirtinantį QR kodą.

 

 

 

DOMINA TENERIFĖ PER ŠVENTES?

Susisiekite su mumis telefonu +37070011007

arba el. paštu atostogos@kelioniuakademija.lt