1 arba 2n. poilsis šeimai 4* VYTAUTAS MINERAL SPA su pusryčiais, sveikatingumo mankštomis bei neribotu apsilankymu pirčių ir baseinų zonoje

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Apgyvendinimas Vytautas Mineral SPA
 • Pusryčiai
 • Neribotas apsilankymu pirčių ir baseinų zonoje
 • Sveikatingumo mankštos
 • Skaityklos Erdvė
 • Bevielis internetas
 • Vieta Automobiliui
Skirta:

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Apgyvendinimo atvykimas nuo 15 val., išsvykimas iki 12 val.

Birštono kurorto mokestis 1 EUR/parai.

Vaikai iki 4 m. apgyvendinami nemokamai, kai naudojama kūdikio lovelė.

 

Informuojame, kad dėl LR Vyriausybės naujai įvestų ribojimų, nuo rugpjūčio  16 d. (imtinai) visi į "Vytautas Mineral SPA" atvykstantys  svečiai su  savimi  privalo  turėti  galimybių pasą, arba  EU skiepų pasą, arba PGR testą. Svečiai,  neturintis nė  vieno  aukščiau išvardintų  dokumentų, priimami  nebus.

 

Vytautas Mineral SPA pirtys, baseinai, SPA paslaugos

Nakvynės metu galėsite mėgautis švediško stalo pusryčiais! Taip pat galėsite lankytis „Vytautas Mineral SPA“ baseine ir pirtyse. Dauguma baseinų čia – mineralizuoti Baltijos regione garsaus „Sofijos“ šaltinio mineralais. Be to, siūlome jums išskirtines pirtis – „Vytautas“, „Himalajų“ bei „Žolelių“, kuriose garai – taip pat iš mineralizuoto vandens. 29 laipsnių šilumos mineralinio vandens baseinuose yra povandeniniai masažo purkštukai ir krintančio vandens kaskada - kobra. Taip pat galėsite apsilankyti dviejų takelių 20 m. ilgio sporto baseine, kurio vandens temperatūra siekia 26-29 laipsnius. Atsipalaiduoti galėsite sūkurinėje vonioje (vandens temperatūra 38°C) su 26 sėdimomis ir 7 gulimomis vietomis. Mažieji poilsiautojai galės leisti laiką vaikų (iki 7 m.) baseine su fontanėliais, kurio temperatūra 32 laipsniai.

Jeigu norėsite papildomų SPA paslaugų - rekomenduojame iš anksto dėl jų susitarti tiesiogiai su Vytautas Mineral SPA telefonu: +370 319 42139

Šeimos/Mini Liuksas

30 kv. m. modernaus dizaino kambaryje – patogi (2 m x 1,8 m) lova, sofa-lova, erdvus vonios kambarys, grindys išklotos kilimine danga. Erdviame balkone, galima pakvėpuoti grynu pušynų oru ar stebėti saulėlydį.

Liuksas

35-45 kvadratinių metrų išskirtinio interjero kambarys. Šviesi erdvė, rankomis ištapytos baldų detalės, kruopščiai parinkti šviestuvai, bio-židiniai. Dangiška lova – 2 m x 1,8 m, vonia, kiliminė danga arba parketas, prancūziški balkonai.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Apgyvendinimas Vytautas Mineral SPA
 • Pusryčiai
 • Neribotas apsilankymu pirčių ir baseinų zonoje
 • Sveikatingumo mankštos
 • Skaityklos Erdvė
 • Bevielis internetas
 • Vieta Automobiliui

Svarbu:

 • Atvykimas nuo 15 val., išsvykimas iki 12 val.
 • Birštono kurorto mokestis 1 EUR/parai.
 • Vaikai iki 4 m. apgyvendinami nemokamai, kai naudojama kūdikio lovelė.
 • SVARBU! Informuojame, kad dėl LR Vyriausybės naujai įvestų ribojimų, nuo rugpjūčio  16 d. (imtinai) visi į "Vytautas Mineral SPA" ir "Vytautas EGO SPA"  atvykstantys  svečiai su  savimi  privalo  turėti  galimybių pasą, arba  EU skiepų pasą, arba PGR testą. Svečiai,  neturintis nė  vieno  aukščiau išvardintų  dokumentų, priimami  nebus. Maloniai prašome kantrybės ir supratingumo.

 

 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Birštono regione

Birštono apžvalgos bokšte - pastatytame ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės atsidursite net 137 m. virš jūros lygio ir galėsite pasigrožėti Nemuno kilpų kraštovaizdžiu.

Birštono piliakalnyje (Vytauto kalne) - kurio aukštis net 30 m. Šis piliakalnis yra vienas aukščiausių ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje, nuo jo atsiveria panorama į Nemuno Vingį.

Birštono kurhauze - Tai poilsio namų koncertų, šokių salė su bufetu. Užėję vidun rasite dailės parodą ir istorines pastato nuotraukas, kurias galite palyginti su dabartiniu vaizdu.

Biuvetėse - Birštone yra “Eglės”, “Tulpės”, “Versmės” sanatorijų biuvetės ir prie Kurhauzo renovuotas Birutės šaltinis. Ten galėsite paragauti mineralinio vandens.

Kneipo sode - jis veikia vasaros sezono metu ir yra skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. Prieš bažnyčios rasite parkelį, kurio centre ratu eina takas iš skirtingų paviršių. Nusiavę batus galėsite eiti akmenimis, spygliais, žolyte, kankorėžiais, žvyru, smėliu, lentomis. Vėliau kojas atgaivinsite mineralinio vandens baseine, o rankas iki alkūnių merksite į specialų mineralinio fontaną.

Birštono centriniame parke - jame stebėsite mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“, kuris sukuria jūrinį klimatą 50-80 m spinduliu aplink save. Jame rasite ir daugybę takelių su gausybe parke siūlomų pramogų. Šeimų su vaikais laukia net keturios žaidimų aikštelės, kurios skirtos nuo mažiausių iki paauglių. Mėgstantiems aktyvų poilsį – du stalo teniso stalai. Sportuojantiems – daugybė treniruoklių. Šiame parke yra mini golfo aikštynas, petankės aikštelė ir riedlenčių/riedučių rampos.

Žvėrinčiaus pažintiniame take - aktyvų poilsį mėgstantiems poilsiautojams siūlome išsinuomoti dviračius, keturračius, dviračius su vaikškomis kėdutėmis ar tandemus ir minti nuostabiu Žvėrinčiaus dviračių taku.

Škėvonių pažintiniame gamtos take - šis takas vingiuoja prieš 12 000 metų Nemuno suformuotu Birštono atragiu ir Škėvonių gūbriu, kuris yra saugomas Škėvonių geomorfologiniame draustinyje. Toje vietoje, kur Nemuno vandenys intensyviai ardė gūbrio šlaitą, susiformavo 33 m aukščio ir daugiau nei pusės kilometro ilgio atodanga. Škėvonių atodanga įrašyta į vertingiausių Šiaurės Vakarų Europos geologinių objektų sąrašą.

Kiti partnerio pasiūlymai
Birštonas 2021 Rugsėjis - Rugpjūtis
Birštonas 2021 Rugsėjis - Rugpjūtis
Birštonas 2021 Rugsėjis - Rugpjūtis
Birštonas 2021 Rugsėjis - Gruodis

Panašūs pasiūlymai

Birštonas 2021 Rugsėjis - 2022 Liepa
Birštonas 2021 Rugsėjis - 2022 Liepa
Raseiniai 2021 Rugsėjis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Rugsėjis - Lapkritis