2 n. poilsis tik suaugusiems skirtame VYTAUTAS ACTIVE viešbutyje su pusryčiais, neribotu apsilankymu pirčių ir baseinų zonoje bei sveikatingumo mankštomis

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės pasirinktos kategorijos kambaryje
 • Pusryčiai
 • Neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje
 • Sveikatingumo mankštos salėje ir baseine, (reikalinga išankstinė registracija medicinos centre)
 • Skaityklos erdvė
 • Bevielis internetas
 • Vieta automobilių stovėjimo aikštelėje
Skirta:

LR Vyriausybės sprendimu baseinų, pirčių, SPA ir vidaus sporto paslaugos sustabdytos iki 2021 vasario 28 dienos. Jeigu turite įsigiję dovanų kuponą – susisiekite su mumis dėl kupono terminų pratęsimo.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Apgyvendinimo atvykimas nuo 15 val., išsvykimas iki 12 val.

Birštono kurorto mokestis 1 EUR/parai.

SVARBU! Procedūros, mankštos, baseinų bei pirčių paslaugos  teikiamos šalia esančiame „Vytautas mineral SPA“.

Viešbutis karantino metu užsidaro.

Vytautas Active

Išskirtinė vieta ieškantiems ramybės, šis viešbutis skirtas tik suaugusiųjų poilsiui. Vytautas Active išsiskiria savo įspūdingu interjeru! Viešnagės metu pasijusite tarsi Edeno soduose.

Pagerintas Dvivietis Kambarys

25 kv.m. ryškaus dizaino kambarys su karališka (2 m x 1,8 m) lova, sodrios žalios spalvos aksomo sienomis, akinančio grožio „Adomo ir Ievos“ tematikos tapetais. Grindys išklotos minkšta kilimine danga. Marmuro vonios kambarys dekoruotas aukso spalvos detalėmis, o dušo kabiną puošia  „Adomo ir Ievos“ tematikos vitražas. Erdviame balkone, su vaizdu į mišką arba kiemą malonu kvėpuoti grynu oru ar stebėti saulėlydį.

 

Pagerintas Liuksas

45 kv.m. ryškaus dizaino kambarys su itin didele lova, sodrios raudonos spalvos aksomo sienomis, grindys išklotos minkšta kilimine danga.

Vytautas Mineral SPA pirtys, baseinai, SPA paslaugos

Viešnagės metu galėsite lankytis „Vytautas Mineral SPA“ baseine ir pirtyse. Dauguma baseinų čia – mineralizuoti Baltijos regione garsaus „Sofijos“ šaltinio mineralais. Be to, siūlome jums išskirtines pirtis – „Vytautas“, „Himalajų“ bei „Žolelių“, kuriose garai – taip pat iš mineralizuoto vandens. 29 laipsnių šilumos mineralinio vandens baseinuose yra povandeniniai masažo purkštukai ir krintančio vandens kaskada - kobra. Taip pat galėsite apsilankyti dviejų takelių 20 m. ilgio sporto baseine, kurio vandens temperatūra siekia 26-29 laipsnius. Atsipalaiduoti galėsite sūkurinėje vonioje (vandens temperatūra 38°C) su 26 sėdimomis ir 7 gulimomis vietomis. 

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės pasirinktos kategorijos kambaryje
 • Pusryčiai
 • Neribotas apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje
 • Sveikatingumo mankštos salėje ir baseine, (reikalinga išankstinė registracija medicinos centre)
 • Skaityklos erdvė
 • Bevielis internetas
 • Vieta automobilių stovėjimo aikštelėje

Svarbu:

 • Apgyvendinimo atvykimas nuo 15 val., išsvykimas iki 12 val.
 • Birštono kurorto mokestis 1 EUR/parai.
 • SVARBU! Procedūros, mankštos, baseinų bei pirčių paslaugos  teikiamos šalia esančiame „Vytautas mineral SPA“.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Birštono regione

Birštono apžvalgos bokšte - pastatytame ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės atsidursite net 137 m. virš jūros lygio ir galėsite pasigrožėti Nemuno kilpų kraštovaizdžiu.

Birštono piliakalnyje (Vytauto kalne) - kurio aukštis net 30 m. Šis piliakalnis yra vienas aukščiausių ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje, nuo jo atsiveria panorama į Nemuno Vingį.

Birštono kurhauze - Tai poilsio namų koncertų, šokių salė su bufetu. Užėję vidun rasite dailės parodą ir istorines pastato nuotraukas, kurias galite palyginti su dabartiniu vaizdu.

Biuvetėse - Birštone yra “Eglės”, “Tulpės”, “Versmės” sanatorijų biuvetės ir prie Kurhauzo renovuotas Birutės šaltinis. Ten galėsite paragauti mineralinio vandens.

Kneipo sode - jis veikia vasaros sezono metu ir yra skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. Prieš bažnyčios rasite parkelį, kurio centre ratu eina takas iš skirtingų paviršių. Nusiavę batus galėsite eiti akmenimis, spygliais, žolyte, kankorėžiais, žvyru, smėliu, lentomis. Vėliau kojas atgaivinsite mineralinio vandens baseine, o rankas iki alkūnių merksite į specialų mineralinio fontaną.

Birštono centriniame parke - jame stebėsite mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“, kuris sukuria jūrinį klimatą 50-80 m spinduliu aplink save. Jame rasite ir daugybę takelių su gausybe parke siūlomų pramogų. Šeimų su vaikais laukia net keturios žaidimų aikštelės, kurios skirtos nuo mažiausių iki paauglių. Mėgstantiems aktyvų poilsį – du stalo teniso stalai. Sportuojantiems – daugybė treniruoklių. Šiame parke yra mini golfo aikštynas, petankės aikštelė ir riedlenčių/riedučių rampos.

Žvėrinčiaus pažintiniame take - aktyvų poilsį mėgstantiems poilsiautojams siūlome išsinuomoti dviračius, keturračius, dviračius su vaikškomis kėdutėmis ar tandemus ir minti nuostabiu Žvėrinčiaus dviračių taku.

Škėvonių pažintiniame gamtos take - šis takas vingiuoja prieš 12 000 metų Nemuno suformuotu Birštono atragiu ir Škėvonių gūbriu, kuris yra saugomas Škėvonių geomorfologiniame draustinyje. Toje vietoje, kur Nemuno vandenys intensyviai ardė gūbrio šlaitą, susiformavo 33 m aukščio ir daugiau nei pusės kilometro ilgio atodanga. Škėvonių atodanga įrašyta į vertingiausių Šiaurės Vakarų Europos geologinių objektų sąrašą.

Kiti partnerio pasiūlymai
Lietuva, Birštonas 2021 Kovas - 2020 Lapkritis
Lietuva, Birštonas 2021 Kovas - 2020 Lapkritis

Panašūs pasiūlymai

Lietuva, Birštonas 2021 Kovas - Lapkritis
Lietuva, Birštonas 2021 Kovas - 2020 Gruodis
Lietuva, Birštonas 2021 Kovas - Balandis
Lietuva, Birštonas 2021 Kovas - 2020 Gruodis