Poilsis šeimai: Labirintų parkas, Medžių lajų takas ir 1 n. viešbutyje NYKŠČIO NAMAI su pusryčiais ir vakariene

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 nakvynė viešbutyje „Nykščio namai“
 • Švediško stalo pusryčiai
 • 1 vakarienė viešbučio restorane
 • 1 val. treniruoklių salėje
 • Bilietai į Medžių lajų taką Anykščiuose
 • Bilietai į Labirintų parką Anykščiuose
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Bevielis internetas

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

 

Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.

Apgyvendinimas galimas karantino laikotarpiu

Maitinimo paslaugos neteikiamos, pramogos mieste taip pat neveiks.

Trumpas išvykos aprašymas

Viešint Anykščiuose jūsų laukia galimybė pažinti Anykščių krašto gamtą, istoriją ir tuo pačiu papramogauti su šeima! Išvykos metu kviečiame pasivaikščioti po Medžių lajų taką. Tai pirmasis takas Baltijos valstybėse ir visoje Rytų Europoje, kur galima pasivaikščioti medžių lajų (viršūnių) lygyje. Šis kompleksas buvo atidarytas 2015 m., Anykščių šilelyje – nedideliame, tačiau visiems puikiai pažįstamame gamtos kampelyje! Keliaujant Medžių lajų taku Jus lydės ištraukos iš garsiosios Antano Baranausko poemos „Anykščių šilelis“. Medžių lajų takas tęsiasi 300 m ir tolygiai kyla iki 21 m aukščio virš žemės. Tako pabaigoje yra apžvalgos bokštas, kurio aikštelės aukštis siekia 34 metrus. Čia galėsite apžvelgti apdainuotąjį šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais bei tolumoje pamatyti aukščiausios Lietuvoje Šv. Mato bažnyčios bokštus.

Išvykos metu jūsų laukia pramogos po atviru dangumi Labirintų parke! Tai puiki pramoga visoms amžiaus grupėms. Čia galėsite išbandyti savo laimę bei orientavimosi įgūdžius. Labirintų parką sudaro keturi skirtingi labirintai bei daugybė kitų pramogų visai šeimai. Parko teritorijoje yra šokinėjimo pagalvė, kreivų veidrodžių kambarys, mini golfo aikštelės, šaudykla, veidrodžių labirintas, žaliųjų skulptūrų parkas bei minėtieji gyvieji labirintai!

Viešbučio-Restorano „Nykščio namai“ aprašymas

„Nykščio namai“ – atsinaujinęs restoranas – viešbutis, įsikūręs Anykščiuose, legendomis apipintame, Dainių apdainuotame krašte. Pasivadinęs garbingu istorinės asmenybės, aprašytos A. Vienuolio, vardu, restoranas – viešbutis kviečia ir siūlo namų jaukumą, šilumą, svetingumą, kaip ir dera bajoriškiems namams.

„Nykščio namų“ restoranas, kavinė siūlo puikius aukštaitiško paveldo patiekalus, pagamintus laikantis senovinių patiekalų receptų bei gamybos tradicijų. Taip pat restorane galite paragauti garsiojo Anykščių vyno.

Aktyvaus poilsio mėgėjų laukia sporto salė, treniruoklių salė, lauko teniso kortai, krepšinio aikštelė, ką tik atidarytas biliardo baras su žaidimų kambariu, kuriame galima žaisti stalo tenisą, stalo futbolą, smiginį. Ramų poilsį ir jaukumą rasite komfortiškuose skandinaviško stiliaus šviesiuose ir jaukiuose kambariuose, dekoruotuose natūraliomis medžiagomis.

Už 1 km rasite palei Šventosios upę besidriekiantį pėsčiųjų taką, o už 5 km – garsųjį Puntuko akmenį. Kol viešėsite „Nykščio namuose“, pasirūpinsime, kad ši vieta taptų Jūsų namais.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 nakvynė viešbutyje „Nykščio namai“
 • Švediško stalo pusryčiai
 • 1 vakarienė viešbučio restorane
 • 1 val. treniruoklių salėje
 • Bilietai į Medžių lajų taką Anykščiuose
 • Bilietai į Labirintų parką Anykščiuose
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Bevielis internetas

Svarbu:

 • Vaikams iki 2 metų apgyvendinimas „Nykščio namuose“ – nemokamas.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Anykščių regione

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Čia Jūsų laukia išsiraizgę pagrindiniai karklų labirintai: Didysis, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, kuriuose bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Puikių emocijų ir naujų patirčių pasisemsite klaidžiodami po veidrodžių ir juostelių labirintus. Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtos Padangų nusileidimo ir mini laipynių parko trasos. Karingai nusiteikusiems lankytojams turime paruošę, vieninteles Lietuvoje, Vandens mūšio valteles ir Šaudyklą.

Anykščių šilelyje vinguriuojantis Medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Takas prasideda netoli Puntuko akmens, lankytojams reikės užlipti ant kalvos, Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kils iki 21 metro ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Lajų take yra 13 stotelių, kurios skirtos pajausti A. Baranausko apdainuoto šilelio žavesį: pamatyti, išgirsti, užuosti. Stotelės realiose erdvėse padės patirti ir pažinti Lietuvos miškų įvairovę, sužinoti, kuo svarbūs ir įdomūs pakeliui matomi Anykščių šilelio augalai.

Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato Bažnyčia, statyta 1899–1909 m., – ryškiausias Anykščių panoramos akcentas. Anykščių bažnyčia – aukščiausia Lietuvoje, jos bokštai siekia 79 m.(iki I pasaulinio karo buvo 84 m) Bažnyčioje gausu meno paminklų: stiklo blokų vitražas „Šv. Matas“ (autorė A.Mackėlaitė), granitinis vyskupo A.Baranausko biustas (autorius H.Rudzinskas). Bažnyčios šventoriuje galima pasigrožėti originaliomis dažyto medžio kryžiaus kelio stotimis (autorius R.Idzelis), paminklu žymiųjų anykštėnų tėvams atminti (skulptorius A.Kmieliauskas). Raudonų plytų ir aukštų skliautų bažnyčia sutalpina daug anykštėnų maldų, saugo nemažai meno paminklų.

Siaurukas – taip visų meiliai vadinamas Aukštaitijos siaurasis geležinkelis. Nuo gegužės iki spalio atvykę į siauruko muziejų galėsite pavažiuoti šiuo veikiančiu technikos paveldo objektu, o savaitgaliais organizuojamos kelionės į Troškūnus ir prie Rubikių ežero.

Anykščių miesto rytiniame pakraštyje, kur susikerta Šventosios ir Anykštos upės, sunku nepastebėti aukštos kalvos – Kalitos kalno. Kadaise, pasak rašytojo Antano Vienuolio, čia stovėjo bajorui Nykščiui priklausęs dvaras. Šiandien šis Anykščių objektas tapo ypač lankytina aktyvaus poilsio mėgėjų vieta – keliautojai neturėtų aplenkti tokio įspūdingo gamtoje įsikūrusio Kalitos pramogų parko. Visai nesvarbu, ar Aukštaitijos kraštą išsiruošėte aplankyti žiemą, ar vasarą – čia visada rasite, kaip turiningai praleisti laisvalaikį.

COSMOS Paukščių takas yra įsikūręs Anykščių menų inkubatoriuje. Tai veidrodžių kambarys, kuriame sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant šviesos elementus, viduje girdimi žemės elektromagnetiniai virpesiai paversti garsu. Elementų visuma sukuria kosmoso erdvės jausmą. Atvykus į COSMOS Paukščių Taką rekomenduojame fotografuoti nenaudojant blykstės.

Labiausiai lankomas akmuo Lietuvoje yra Anykščių šilelio landšaftiniame draustinyje. Tai antras pagal dydį akmuo Lietuvoje. Puntukas savo lankytojus domina ne tik kaip įspūdingas geologijos paminklas, bet ir savo atsiradimo legendomis. Vokiečių okupacijos metais, 1943 m. viduvasarį, skulptorius Bronius Pundžius Puntuko akmenyje baigė kalti Atlanto vandenyną perskridusių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bareljefus bei jų testamento žodžius.

Į A. Baranausko poemoje „Anykščių šilelis“ išgarsintą mišką užsuka beveik kiekvienas, atvykęs aplankyti Anykščių. Šilelis prasideda nuo pietinių Anykščių miesto ribų ir tęsiasi neplačia (apie 1 km pločio) juosta abipus Šventosios beveik 9 km Kurklių miestelio link. Šilelio reljefas labai įvairus ir sudėtingas: kalvos, raguvos, gilių griovių išraižyti pašventupių šlaitai. Tomis griovomis Šventojon alma upeliai – Marčiupys, Piktupis, Išplėstravis, Vingerštynė, Pakalnytė, Paramavietė, Gaugarys, Pašaltupys, Limenė, Šlavė. Giliai, vietomis net iki 25 m, Šlavė įsigraužia į gruntą tarp aukštų krantų, kur pasitaiko ir atodangų. Nėra Lietuvoje daugiau tokių atodangų, kur viename pjūvyje atsidengtų net trijų žemės erų pėdsakai, liudijantys šarvuotųjų žuvų, kontinentinio režimo, tropikų klimato laikus.

Arklio muziejuje – ne tik arklio gadynės žemės darbų ir transporto priemonės, bet ir unikalūs drožinių rinkiniai, arklio istorijos, karybos ekspozicijos. Muziejuje pristatomi amatai, čia darbuojasi audėja, keramikė ir duonelės kepėja, kalvis, medžio drožėjas. Muziejaus teritorijoje galima pajodinėti, pasivažinėti vežimaičiu ar važiu, pasisupti sūpuoklėmis.

Laimės žiburio kalva, senųjų anykštėnų, buvo vadinama sachara, dėl savo nykumo: aplinkuje nebuvo medžių, pati kalva buvo pilka ir pustoma vėjo. Šį kalną dažnai lankydavo rašytojas Antanas Žukauskas – Vienuolis, kuris ir parinko vietą Jono Biliūno kapui. J.Biliūno palaikai iš Zakopanės buvo perlaidoti Anykščiuose ant šios kalvos. 1958 m. virš kapo iškilo 14 m aukščio architekto Vytauto Gabriūno paminklas pavadinimu Laimės žiburys, kuris pastatytas pagal to paties pavadinimo Jono Biliūno legendą.

A.Baranausko klėtelė, pastatyta 1826 m. Tai yra pirmasis memorialinis muziejus Lietuvoje. Čia 1858-1859 metų vasaras leisdavo 24 metų poetas A. Baranauskas. Čia jis parašė himną Lietuvos praeičiai - poemą „Anykščių šilelis“. Klėtelėje, kurioje gimė geriausiai pasaulyje žinomas lietuvių literatūros kūrinys, dabar saugomi ir eksponuojami autentiški A. Baranausko ir jo šeimos baldai, buities daiktai, knygos.

Šalia Bijeikių piliakalnio pastatytas 15 m. bokštas su apžvalgos aikštele, nuo kurios atsiveria nuostabi Rubikių ežero ir apylinkių panorama. Giedrą dieną tolumoje galima pamatyti Burbiškio ir Mačionių kaimus ar Leliūnų bei Debeikių bažnyčių bokštus.

Pasiūlysime jums pramogą, kuri nukels Jus į pasaulį aukštyn kojomis. Apverstas namas - ne tik vieta, kurioje patirsite nestabilumo pojūtį, bet ir yra puiki vieta išskirtinėms nuotraukoms! Pramoga yra visiškai saugi, tačiau gali sukelti nestabilumo pojūtį. Dėl šios priežasties nėščiosioms ir žmonėms su sutrikusia pusiausvyrą nerekomenduojame lankytis atrakcione.

Dainuvos Nuotykių Slėnis yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, kviečia į aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parką. Tai puiki vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurios įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo poreikius.

 

Panašūs pasiūlymai

Juodkalnija, Tivatas 2021 Birželis - Rugsėjis
Juodkalnija, Tivatas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Tasos 2021 Liepa - Rugpjūtis
Jordanija, Petra 2021 Rugsėjis