3 arba 5 n. atostogos dviems, atskirame namelyje, gamtos apsuptyje, prabangiame BELVILIS SPA HOTEL su įskaičiuotu SPA

Šiame pasiūlyme įtraukta

  • Nakvynė atskirame namelyje
  • Pusryčiai viešbučio restorane („švediškas" stalas“)
  • Baseino ir pirčių kompleksas (nuo 17.00 iki 19.00 val.): sauna ir turkiška garinė pirtys, baseinas, sūkurinis baseinas su vaizdu į pušyną

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

VISI VASARIO MĖNESIO SAVAITGALIAI JAU UŽIMTI.

Apgyvendinimas galimas karantino laikotarpiu
Maistas į kambarius nepristatomas
SPA zona karantino metu nedirba
Siūlome rinktis 2- ir 4-viečius namelius
Prie namuko rasite nemokamai grilį

„Belvilis SPA hotel“ aprašymas

„Belvilio“ viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas. Viešnagės metu galėsite pasimėgauti net tik švediškais pusryčiais, bet ir apsilankyti mūsų restorane vakarienės metu, kur Jūs rasite puikų, įvairių egzotiškų pasaulio šalių virtuvių patiekalų meniu. Norintiems geriau susipažinti su apylinkėmis, siūlome puikius vandens maršrutus valtimis ir baidarėmis po Bebrusų bei aplinkinius ežerus, maršrutus dviračiais ir ekskursijas po Molėtų rajono įžymybes.Atskiras dvivietis namelis

Ypatinga prabanga ir patogumu pasižymintys Dviviečiai nameliai su židiniu - puikiai tinka Jūsų ramiam, romantiškam poilsiui. Dviejų kambarių apartamentai su puikiu miegamuoju, vonios kambariu bei jaukių spalvų svetaine kuria ramią poilsio aplinką. Puikūs itališki “Gervasoni” firmos gamybos baldai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdį bei paryškina apartamentų individualumą. Prie jaukaus židinio praleistas vakaras paliks neišdildomą įspūdį bei artumo jausmą, o arbatos puodelis namelio terasoje suteiks Jums ramybės pojūtį. Namelyje įrengti: mini-baras, bevielio interneto ryšys, telefonas, LCD televizorius, kabelinė televizija, elektroninis seifas, automatizuota durų spyna bei priešgaisrine signalizacija.

„Belvilis SPA Hotel“ SPA zona

„Belvilio“ baseino ir pirčių kompleksas - tikras poilsis Jūsų kūnui ir sielai, kur Jūs galite pasimėgauti vėsiu baseinu, pasikaitinti garinėje turkiškoje pirtyje bei saunoje, pasilepinti burbulinėje vonioje ar duše. Dekoruotas rusvų atspalvių plytelių mozaika interjeras suteikia elegantiškos ramybės įspūdį. Natūralia mediena apipavidalintos pirtys leis Jums puikiai atsipalaiduoti bei suteiks naujos energijos, o patogiuose pintų vytelių gultuose galima atsikvėpti po raminančių vandens procedūrų.

Šiame pasiūlyme įtraukta

  • Nakvynė atskirame namelyje
  • Pusryčiai viešbučio restorane („švediškas" stalas“)
  • Baseino ir pirčių kompleksas (nuo 17.00 iki 19.00 val.): sauna ir turkiška garinė pirtys, baseinas, sūkurinis baseinas su vaizdu į pušyną

Svarbu:

  • SPA apsilankymas galimas nuo 17.00 iki 19.00 val.
  • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
  • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Molėtų regione

Molėtų observatorija - viena įžymiausių Lietuvos lankytinų vietų. Tai etnokosmologijos muziejus, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Šioje observatorijoje yra organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, gali pasinaudoti teleskopais, bei peržiūrėti nuostabaus grožio planetų, žvaigždžių bei galaktikų nuotraukas.Taip pat yra galimybė pasižvalgyti po naktinį dangų observatorijos ekskursiniu teleskopu. Naktinės ekskursijos vyksta tik esant visiškai giedram arba itin mažai debesuotam orui. Priimami tik užsiregistravę lankytojai.Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštas - aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje. Jo aukštis - 36m. Įveikus išbandymą aukščiu, užlipus laiptais į aukščiausią bokštą Lietuvoje, kvapą užgniauš ir nuo bokšto atsiveriantys vaizdai. Pirmą kartą Lietuvoje turėsite galimybę savo akimis iš paukščio skrydžio išvysti Siesarties hidrografinį draustinį, apimantį takoskyrinį Siesarties ežerą.Dubingių piliavietė - tai didelė 500 metrų ilgio ir iki 200 metrų pločio kalva. Ši piliavietė yra paskelbta Lietuvos kultūros paminklu. Galėsite pasigrožėti gamta ir patyrinėti šį istorinį paminklą bei pasigrožėti Radvilų rūmų liekanų ekspozicija. Taip pat viduje rasite įvairių nuotraukų iš kasinėjimųū ir iliustracijų, o išėjus į lauką jus pasitiks nuostabaus grožio Asvejos ežero panorama.Dubingių žirgynas - puiki vieta aktyvaus lasivalaikio megėjams! Čia galėsite pasivaikščioti nepaprastai vaizingos gamtos apsuptyje, pajodinėti žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse. Taip pat galėsite pasivaikščioti po mini zoologijos sodą, kuriame rasite elnių, danielių, alpakų, ponių, mini arkliukų, mini ožkyčių, stručių, povų, triušių bei vištų. Taip pat kviečiame paragauti gurmaniškų patiekalų jaukiai įrengtame restorane!Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija - Šio muziejaus tikslas yra pristatyti pasaulio gyvūnų įvairovę. Kviečiame jus į kelionę po 4 skirtingus žemynus, kuriuose galėsite pasigrožėti gyvūnais ir kitais įdomiais eksponatais.Ežerų žvejybos muziejus - jūsų patogumui jis yra visai šalia medžioklės muziejaus! Čia galėsite pasidomėti daug su žvejybą susijusių eksponatų, taip pat galėsite išgirsti kalbančias žuvis!

Kiti partnerio pasiūlymai
VIP poilsis kompanijai Palanga 2021 Birželis

Panašūs pasiūlymai

Molėtai 2021 Birželis - 2020 Lapkritis
Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis
Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis