Romantiškas 2 arba 3 n. poilsis Žemaitijos Nacionaliniame Parke vos 200 metrų nuo Platelių ežero įsikūrusioje sodyboje PO ĄŽUOLAIS su atsipalaidavimu SPA ir baseinų zonoje bei dviračiais visai dienai

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Apgyvendinimas sodyboje „Po Ąžuolais“ standartiniame kambaryje be maitinimo
 • Apsilankymas SPA ir baseinų zonoje
 • Dviračių nuoma visai dienai
Skirta:

Paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku.

Datą rezervuok tel.: +37067210565. Informuok, dėl kurio KELIONIŲ AKADEMIJA pasiūlymo kreipiesi.

 

Apie sodybą „Po Ąžuolais“

Sodyba  ,,Po ąžuolais‘‘ įsikūrusi unikalioje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Sodybos kalvas tvirtai apsupę laiko šimtamečiai ąžuolai, o nuo švariausio Lietuvoje Platelių ežero - vos 200 metrų! Netoliese vingiuoja ir Plokštinės pažintinis takas - juo žingsniuodami gėrėsitės miško vaizdais, kvėpuosite pušų, sakų ir įvairiausių miško augalų aromatais prisodrintu oru. Pajusite visišką kūno ir sielos darną, nes jus pagaus švarios, skaidrios energijos tėkmė...

Sodybos svečius, išsiilgusius gamtos ir ramybės, kviečia grybų ir uogų pilnas miškas. Užkietėjusių žvejų laukia 3 žuvingi tvenkiniai. Vasarą saulę palydėti galima dviejose pavėsinėse. Šalia įrengtos patrauklios ir saugios vaikų žaidimo aikštelės. Senoje klėtyje pagal senolių tradicijas kepama naminė duonelė, plokštainis iš bulvių, žmonių Žemaitijoje vadinamas kugeliu.

Vandens pramogos

Į paketą įskaičiuotas apsilankymas vandens ir pirčių erdvėje, kur lankytojai gali pasilepinti Himalajų druskų bei garinėje pirtyse. Dievinantiems ramias vandens pramogas patiks 6 m ilgio plaukimo baseinas su kaskadomis, povandeniniais geizeriais, du sūkuriniai baseinai. Mažųjų lankytojų laukia du baseinai su nusileidimo kalneliais.

Baseine nuolat palaikoma +34° – +35° vandens temperatūra. Pro didžiulius baseino langus sklinda natūrali šviesa, o atsiveriantis vaizdas į sveiką mišką sužavės kiekvieną, pasirinkusį tokį poilsio būdą. Tai - tikra vandens ir miško harmonija Jūsų kūnui ir sielai!

Apartamentai

 • Apartamentai 2-4 žmonėms
 • 1 miegamojo kambarys - 1 dvigulė lova
 • WC ir dušas
 • Balkonas, lauko baldai
 • Plaukų džiovintuvas

Standartiniai numeriai virš maudyklos

 • Trivietis arba penkiavietis numeriai (numeryje dvigulė lova, dvi sofos - lovos)
 • WC ir dušai
 • Mini virtuvės

Standartiniai - pobūvinės antro aukšto numeriai

 • Aštuoni numeriai dviviečiai (keturviečiai),
  (numeriuose dvigulė lova, sofa lova)
 • Vienas numeris keturvietis (aštuonvietis),
  (dvi dvigulės lovos, dvi sofos lovos) 
  +10 eur žmogui nakčiai už papildomą lovą virš numatytų
 • WC ir dušai

Standartiniai - svečių namų antro aukšto numeriai

 • Keturi numeriai keturviečiai (septynviečiai), (numeriuose dvigulė lova, sofa lova, palėpėje čiužinukai)
 • 1-as numeris dvivietis, (dvigulė lova)
 • Bendra virtuve (šaldytuvas, viryklė, indai)
 • WC ir dušai

+10 eur už papildomą lovą nakčiai žmogui virš paskaičiuotos kainos

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Apgyvendinimas sodyboje „Po Ąžuolais“ standartiniame kambaryje be maitinimo
 • Apsilankymas SPA ir baseinų zonoje
 • Dviračių nuoma visai dienai

Svarbu:

 • Laukiame tik ramų poilsį mėgstančių poilsiautojų
 • Paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pirkėjo pageidaujamu laiku
 • Datą rezervuok tel.: +37067210565. Informuok, dėl kurio KELIONIŲ AKADEMIJA pasiūlymo kreipiesi

Patarimai, ką galima nuveikti Platelių - Plungės regione

Platelių ežeras – didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje, pasižymintis gamtine, kultūrine ir kraštovaizdžio verte. Giliausia vieta – apie 48,5 m. Į ežerą įteka 17 mažų upeliukų, išteka Babrungas. Ežere galima plaukioti jachtomis, katamaranais, teikiamos nardymo bei kitos vandens pramogos.

Platelių ežero apžvalgos aikštelė yra šiaurės rytiniame miestelio pakraštyje. Iš apžvalgos aikštelės visu grožiu atsiveria salomis (Pilies, Veršių salos), pusiasaliais (Šventorkalnis) garsus Platelių ežeras bei tamsiais Plokštinės miškais pasipuošusios erdvės.

Dviračiu ar pėsčiomis iš Platelių galima nukeliauti iki Beržoro bažnytkaimio, pakeliui užlipant ant Cidabro kalno esančio Siberijos apžvalgos bokšto (15 m aukščio). Iš bokšto matyti Platelių ir Beržoro ežerai.

Pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose Žemaičių Kalvarija (seniau – Gardai) paminėta 1253 m. kaip kuršių gyvenvietė su pilimi, alkaviete ir kapinynu. Miestelis yra išsaugojęs IX–XIII a. būdingą kelių ir gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelio reljefas išties įspūdingas.

Barstytalių pelkė – viena iš didžiausių pelkių Žemaitijos nacionaliniame parke. Jos plotas – apie 35 ha. Pelkę supa Barstyčių miškas. Vandens, pelkinės augmenijos, įsiterpusių sausumos salelių mozaikoje prieglobstį randa aibė gyvūnų ir augalų, kuriuos galite stebėti nuo 5 m Barstytalių apžvalgos bokšto.

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas. Skoma, kad vaikštant labirintais, žiūrint į mandalą „Gyvybės gėlelė“, esant šalia merkabo, stovint ar sėdint kupole žmogus gali pailsėti, gauti įkvėpimo, minčių, įdėjų, atsakymų į gyvenimo klausimus ir galimybę suvokti, ko iš tikrųjų nori.

Šaltojo karo ekspozicija - tai vienintelė Europoje ekspozicija, įrengta viename pirmųjų Sovietų Sąjungos buvusiame požeminiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse. Muziejaus istorinė ekspozicija pasakoja apie penkis dešimtmečius trukusį Šaltąjį karą. Čia buvo dislokuotos 4 vidutinio nuotolio balistinės raketos SS-4, apginkluotos 2 MT galios termobranduolinėmis galvutėmis.

Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčia – viena seniausių Lietuvoje, medinė, tašytų rąstų bažnyčia, statyta 1744 m. Šalia – XIX a. medinė varpinė. Čia yra išlikę daug senųjų paveikslų, liturginių rūbų ir reikmenų. 

Platelių dvaras iki XVIII a. pabaigos buvo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės nuosavybė. Vėliau, iki 1940 m., priklausė prancūzų grafų Šuazel-Gufjė (Choiseul-Gouffier) giminei. Architektūrinę ir kraštotvarkinę vertę turinti XIX– XX a. pr. Platelių dvaro sodyba su išlikusiais jauja, oficina, arklide, svirnu, rūsiu ir parku yra valstybės saugoma kultūros vertybė. Dvaras apsuptas labai gražiu parku, čia auga įspūdingi, gamtos paminklais paskelbti medžiai: storiausias Lietuvoje uosis, vadinamas Raganos uosiu ir Platelių liepa, per parką vingiuoja jaukūs takeliai, telkšo 2 tvenkiniai.

Plungės dvaro sodyba ir parkas. Rūmuose atidarytas ir iki šiol veikia Žemaičių dailės muziejus. Muziejus kaupia ir eksponuoja po visą pasaulį pasklidusių žemaičių dailininkų kūrybą, pristato Plungės dvaro ir Oginskių giminės istoriją atspindintį kultūros paveldą.

1965 m., minint rašytojos 120-ąsias gimimo metines, jos gimtajame restauruotame name buvo įrengta Žemaitės memorialinė ekspozicija. 2012 m, vykdant projektą „Bukantės dvaro sodybos restauravimas ir pritaikymas turizmo reikmėms“, sodyboje suremontuotas dvarelio gyvenamasis namas, atstatytas tvartas ir svirnas. Rašytojos gimtojoje troboje kviečiama susipažinti su memorialine ekspozicija, atspindinčia jos gyvenimo ir kūrybos kelią. 

Panašūs pasiūlymai

Turime vietų vasarai! Lietuva, Plateliai - Plungė 2020 Birželis - 2021 Balandis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Visavertis poilsis su šeima Lietuva, Plateliai - Plungė 2020 Birželis - Rugsėjis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Žvejybos mėgėjams Lietuva, Raseiniai 2020 Birželis - 2021 Gegužė
Žvejybos mėgėjams Lietuva, Raseiniai 2020 Birželis - 2021 Gegužė