Ramus 2 arba 3 n. poilsis viešbutyje NIDOS BANGA su pusryčiais bei pasivažinėjimu dviračiais

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 arba 3 nakvynės viešbutyje „Nidos Banga“ vienoje iš vilų
 • Sotūs pusryčiai viešbučio restorane su puikia panorama į marias
 • Pasivažinėjimas dviračiais (3 val.)
 • Nemokama vieta automobiliui (viešoje aikštelėje netoli viešbučio)
 • Bevielis internetas

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Keliaujant su augintiniu taikomas 2 EUR mokestis parai.

Apgyvendinimas galimas karantino laikotarpiu

Viešbučio „Nidos Banga“ aprašymas

Viešbutis „Nidos Banga“  puiki vieta apsistoti mėgstantiems istoriją. Čia veikia Hermano Blodės muziejaus ekspozicija, pasakojanti įdomius faktus apie muziejaus ir Nidos istoriją. Savo laiku viešbutyje viešėjo ir kūrė tokios įžymybės kaip Tomas Manas ir Zigmundas Froidas.

Viešbutis įsikūręs prie pat Kuršių marių kranto, vaizdingoje Nidos gyvenvietėje, Kuršių Nerijoje, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Nuostabi gamta padės Jums atsipalaiduoti ir maloniai praleisti laiką.

Apsilankę Nidoje pajusite ramybę ir vienybę su gamta, o ieškantys aktyvesnio poilsio taip pat nenusivils. Viešbučio svečiams organizuojame įvairias ekskursijas, siūlome pažinti apylinkes išsinuomojus dviračius ar pasiplaukioti jūrine jachta Kuršių mariose. Mūsų personalas mielai informuos apie siūlomas pramogas.

Rekomenduojame aplankyti su dviračiais

Siekdami, kad jūsų viešnagė Nidoje būtų dar įsimintinesnė, su dviračiais rekomenduojame jums aplankyti:

 • Nidos Švč. Mergelės Marijos Krikščionių Pagalbos bažnyčią (1,2 km nuo viešbučio). Kuršių nerijos gyvenvietėje niekada iki šiol nebuvo katalikų bažnyčios. Nidos katalikai, liuteronams leidžiant, melsdavosi grąžintoje jiems bažnyčioje. Tačiau vietos katalikų bendruomenė energingai siekė naujos bažnyčios pastatymo ir štai  šiuolaikinės architektūros mediniai maldos namai buvo pastatyti gyvenvietės centre, ant sunykusios kopos, bei skrūpulingai priderinti prie unikalaus vietos kraštovaizdžio.
 • Naglių gamtinio rezervato pažintinį taką (16 km nuo viešbučio). Turbūt niekas nedrįs ginčytis, jog gamta yra pati geriausia architektė. Puikus to pavyzdys  Naglių gamtinis rezervatas, kurio pažintinis takas su stulbinančio grožio Pilkųjų kopų peizažu yra vienas įdomiausių lankytinų objektų visame Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Tarsi boluojančiu kilimu uždengtas, kraštovaizdis susiformavo XVII-ajame amžiuje, kai, iškirtus mišką, iš pajūrio smėlis ėmė keliauti marių link. Unikaliame Naglių rezervato gamtiniame komplekse galite išvysti dėl stiprių vėjų kopose susidarančias įspūdingas daubas ir išgraužas bei tik protarpiais išlendančius, po smėliu palaidotus, šimtamečių miškų dirvožemius.
 • Nidos žvejo etnografinė sodybą (1,1 km nuo viešbučio). Kaip ir būdinga Kuršių nerijoje, Nidos žvejo etnografinė sodyba yra ant marių kranto, pietinėje senosios Nidos dalyje, buvusiame Hakeno kaime (Nidos kaimo dalis ant marių rago). Sodyba pastatyta vietinių meistrų 1927 m. Ją sudarė du namai, sujungti vienas su kitu, ir tai buvo gana charakteringas reiškinys, kai šeimos atžala vesdavo ir jaunoji šeima įsikurdavo šalia tėvų, pristatant naują namo dalį. Sodyba smarkiai nukentėjo per 1970 m. ledonešį ir vėliau (1973 m.) buvo atstatyta Klaipėdos krašto restauratorių.
 • Marių mergelio atodangą (8,6 km nuo viešbučio) – atodanga, atsivėrusi Kuršių nerijos nacionaliniame parke, Parnidžio įlankoje, Didžiosios kopos papėdėje. Matoma vietose, kur kopos statmenai nusileidžia į marias. Marių pakrantė ties atodanga atrodo lyg akmenuota – nusėta įvairaus dydžio apvaliais mergelio uolienos gabaliukais.
 • Parnidžio kopą (2,5 km nuo viešbučio)  tai vienintelė vieta Kuršių nerijos nacionaliniame parke, kur iki šiol išlikusi pustomų kopų grandinė. Nuo Parnidžio kopos į pietus atsiveria Grobšto gamtos rezervate esančių pustomų kopų vaizdas, o esant geram matomumui, matosi ir Rusijos Federacijos dalyje plytintys smėlynai.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 arba 3 nakvynės viešbutyje „Nidos Banga“ vienoje iš vilų
 • Sotūs pusryčiai viešbučio restorane su puikia panorama į marias
 • Pasivažinėjimas dviračiais (3 val.)
 • Nemokama vieta automobiliui (viešoje aikštelėje netoli viešbučio)
 • Bevielis internetas

Svarbu:

 • Keliaujant su augintiniu taikomas 2 EUR mokestis parai.
 • Papildoma vieta triviečiame kambaryje su pusryčiais ir dviračio nuoma (vaikams nuo 6 iki 16 metų)  30 EUR parai.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Neringos regione

Ramybe alsuojančios Nidos pietuose kyšo Parnidžio kopa, nuo kurios atsiveria ypatingi gamtos paveikslai, o laiko ir erdvės misterijos užliūliuoti lankytojai visuomet pažada čia sugrįžti. Užkopę ant 52 metrus virš jūros lygio stūksančios Parnidžio kopos, pateksite į baltųjų kopų buveinę. Tai vienintelė vieta Kuršių nerijos nacionaliniame parke, kur lig šiol yra išlikusi pustomų kopų grandinė. Ant kopos viršūnės įrengta regykla, kur atsiveria kvapą gniaužiantys vaizdai.

Parnidžio pažintinis takas - keliaujant 1800 m ilgio taku mėgausitės nuostabiais Neringos unikaliais vaizdais, galima pamatyti įvairiausių augalų, kerpių, grybų, vabzdžių, paukščių, pasigrožėti gamta, pasisvečiuoti „genio kalvėje“, susipažinti su „medžio biografija“.

Delfinariumas ir Jūrų muziejus. Delfinariume gyvena delfinai ir kaliforniniai jūrų liūtai, vyksta jų nuotaikingi pasirodymai, vykdomos edukacinės programos bei delfinų terapija. Muziejuje įrengti akvariumai su Lietuvos gėlavandenėmis, Baltijos ir tropinių jūrų žuvimis bei jūrų gamtos ekspozicija.

Lietuvos jūrų muziejus užima apie 13 hektarų plotą. Lauko baseinuose prie centrinio reduto, akvariumo pastato įkurdinti pingvinai, Baltijos ruoniai, Šiaurės jūrų liūtai. Poternose ir kazematuose po tvirtovės pylimais įrengta Lietuvos laivybos istorijos ekspozicija, ant pylimų, buvusiose pabūklų aikštelėse, eksponuojama senovinių ir šiuolaikinių inkarų kolekcija. Iš viso Jūrų muziejaus rinkiniuose saugoma daugiau nei 88 tūkst. eksponatų.

Etnografinės kapinės ir krikštai - šalia Nidos evangelikų liuteronų bažnyčios yra XIX–XX a. Nidos etnografinės kapinės. Etnografinėse kapinėse iki šiol išlikę originalių formų mediniai antkapiniai paminklai – krikštai, kurie būdingi Kuršių nerijai.

Saulės laikrodis-kalendorius, jo obeliskas buvo pastatytas 1995 m. kovo 11 d. Astronominiu požiūriu Parnidžio kopa – ideali ir vienintelė tokiam laikrodžiui taip tinkama vieta Lietuvoje. Iš čia atsiveria absoliutus matematinis horizontas. Tik iš čia pamatysi, kaip Saulė pateka iš vandens ir į vandenį nugrimzta. Iš marių – į jūrą. 

Švyturys ant Urbo kalno - tai vienas iš didžiausių ir svarbiausių švyturių Lietuvos pajūryje. 27 metrų aukščio Švyturys buvo sumūrytas iš raudonų plytų 1874 m. Link jo vedė akmenimis grįstas takas su 200 laiptelių, kurie išlikę iki šių dienų. 

Žvaigždžių alėja. Populiariosios muzikos Žvaigždžių šlovės takas atidarytas 1997 m., siekiant įamžinti garsų Lietuvoje muzikos festivalį „Benai, plaukiam į Nidą!“

Nidos istorijos muziejaus ekspoziciją sudaro: Kuršių nerijos gyventojų verslai. Joje pasakojama apie senąją žvejybą burvaltėmis (kurėnais, kiudelvaltėmis). Čia įrengtas vėtrungių ir jų piešinių stendas, išsamiai pasakojama apie poledyninę žūklę ant Kuršių marių ledo, gintaro graibstymą iš Baltijos jūros ir originaliausią gyventojų užsiėmimą – varnų gaudymą.Nidos akmens amžiaus gyvenvietė. Eksponuojama gausybė radinių, rastų akmens amžiaus gyvenvietėje Parnidžio kopos vakarinėje dalyje.

Neringos gintaro galerija – muziejus. Muziejaus lankytojai savarankiškai gali aplankyti lauko ekspoziciją ir taip nukeliauti „Gintaro kelio“, kuris prasideda nuo Baltijos jūros ir driekiasi per visą Europą iki pat etruskų žemių Italijoje, atkarpą, kur sutiks senąsias gintaro apdirbimo dirbtuvėles.

Pagrindinis Žvejo etnografinės sodybos pastatas – gyvenamasis namas, statytas 1900 m. Tačiau aštunto dešimtmečio pradžioje ledo lytys jį sugriovė. Tuomet jame gyvenusi šeima buvo iškelta kitur, o namą atstačius čia įrengta etnografinė XIX–XX a. pr. žvejo sodyba, kuri priklauso Neringos istorijos muziejui.

Žirgų rago švyturys pastatytas 1900 metais Kuršių mariose ties Pervalka, už Agilos įlankos, prieš Birštvyno iškyšulio Žirgų ragą. Tai vienintelis švyturys Kuršių mariose, įrengtas ne sausumoje, o mariose, ant nedidelės dirbtinės salos.Švyturį apžiūrėti galima plaukiant laivu, jis matomas ir nuo Kuršių nerijos kranto.

Naglių gamtos rezervato plotas – 1680 ha. Jis tęsiasi nuo Juodkrantės iki Pervalkos devynis kilometrus. Čia galima pamatyti Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas, užpustytas buvusių gyvenviečių vietas, savaiminės kilmės miško augaliją bei po smėliu palaidotus šimtamečių miškų dirvožemius. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos. Kai kur iš po smėlio išlenda senųjų dirvožemių fragmentai. 

Raganų kalnas ir medinių skulptūrų ekspozicija. 1979-aisiais buvo surengta pirma kūrybinė stovykla. Atvyko liaudies meistrai – drožėjai ir kalviai – iš visos Lietuvos ir sukūrė 25 skulptūras. Kitais metais įvyko antra stovykla, dar po metų – trečia… Ir dabar dar kone kasmet atvyksta meistrai, restauruoja senas skulptūras, išdrožia naujų. Visas šis didžiulis ansamblis – daugiau nei 80 ąžuolo skulptūrų su kalvių darbo pagražinimais – liaudies meistrų dovana Juodkrantei, Lietuvai, visiems čia apsilankantiems.

Garnių ir Kormoranų kolonija. Netoli Juodkrantės yra didžiausia ir viena seniausių Lietuvoje žinomų pilkųjų garnių ir didžiųjų kormoranų kolonijos. Šią koloniją žmonės stebi net nuo XIX a. pabaigos. Šiuo metu čia yra apie 2000 didžiųjų kormoranų ir virš 500 pilkųjų garnių lizdų. Didžiųjų kormoranų ir pilkųjų garnių kolonijos pakraštyje įrengta nauja stebėjimo aikštelė. Tai viena didžiausių šių paukščių kolonijų visoje Europoje ir didžiausia bei seniausia šių paukščių perimvietė Lietuvoje.

Kiti partnerio pasiūlymai
Neringa 2021 Birželis - Liepa

Panašūs pasiūlymai

Juodkalnija, Tivatas 2021 Liepa - Rugsėjis
Juodkalnija, Tivatas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Tasos 2021 Liepa - Rugpjūtis