2 naktų poilsis ramybės oazėje, Papėje, sodyboje JEKAUPI keturviečiuose arba šeimyniniuose apartamentuose

Šiame pasiūlyme įtraukta

  • 2 nakvynės pasirinktuose apartamentuose
  • Lauko pramogos: kiemelis, lauko židinys, pavėsinė, šašlykinės, terasa su lauko baldais, vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, valčių nuoma
  • Internetas: wi-fi

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Sodyba priima ir su augintiniu.

Sodyba Jekaupi

Papė – tai žvejų kaimas Latvijoje, esantis vos už 5 kilometrų nuo Lietuvos sienos.
Papės kaimas rytuose ribojasi su ežeru, o vakaruose glaudžiasi prie Baltijos jūros. Papės ežero pakrantės gana tankiai apaugę nendrėmis, todėl tai ideali vieta žvejybai. Čia galima sutikti žvejų, kurie atvyksta vėl ir vėl, jau daugiau nei 25 metus.
Vakarinėje ežero pakrantėje laisvėje gyvena laukinių arklių kaimenė, stirnos bei stambūs raguočiai, kurie, pasak latvių, labiausiai panašūs į prieš daug metų išnykusius taurus.
Papė ypatinga savo ramybe ir švariais laukiniais paplūdimiais.

Poilsis Papėje puikus pasirinkimas visiems, norintiems atsipalaiduoti ir ramiai praleisti atostogas.
Daugelis poilsiautojų vos atradę Papę, planuoja sugrįžti čia vėl. Taip dažniausiai ir padaro…
„Jekaupi“ sodyba jums siūlo nuostabų poilsį Papėje, ramiame ir natūraliame Latvijos pajūryje. Tai ideali vieta pasiilgusiems ramaus poilsio, natūralaus laukinio pajūrio ir jaukių vakarų palydint saulę. Sodyboje Jūsų patogiam poilsiui sodyboje įrengti dviviečiai, triviečiai ir keturviečiai apartamentai su jaukiomis terasomis.

Apartamentai

Jaukūs ir tvarkingi apartamentai 4 asmenims pirmame pastato aukšte. Apartamentų išplanavimas: atskiras dvigulis miegamasis su išėjimu į terasą + dvi išlankstomos lovos (jos statomos bendroje erdvėje, kur Jums patogu). Virtuvė su valgomuoju ir visa buitine technika maisto gamybai bei indais.
Patalyne ir rankšluosčiais (išskyrus paplūdimio) aprūpiname.
Apartamentai yra su terasa po stogeliu, kurioje galėsite jaukiai leisti laiką, tiek dienos metu, tiek vakarais.
Vonios kambarys:  dušas, tualetas, rankšluosčiai
Virtuvėlė:  šaldytuvas, kaitlentė, mikrobangų krosnelė, elektrinis virdulys, indai
Miegamasis:  dvigulė lova, dvi išlakstomos lovos, patalynė,
Lauko pramogos: kiemelis, lauko židinys, pavėsinė, šašlykinės, terasa su lauko baldais, vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, valčių nuoma
Internetas: wi-fi
Gyvūnai: gyvūnai yra mielai priimami.
Apartamentai pritaikyti 4 asmenims

Šeimyniniai apartamentai

Patogūs ir jaukūs šeimyniniai apartamentai puikiai tiks šeimai. Apartamentai įrengti antrąjame aukšte su mini balkonu pasisėdėti. Apartamentus sudaro: atskiras miegamasis su dvigule didele lova, svetainėje yra dviaukštė lova bei ištiesiama sofa-lova. Erdvus vonios kambarys su tualetu ir dušu. Virtuvėje rasite – šaldytuvą, kaitlentę su puodais ir keptuve, virdulį, mikrobangų krosnelę bei indus.
Patalyne ir rankšluosčiais (išskyrus paplūdimio) mes pasirūpiname.
Vonios kambarys:  dušas, tualetas, rankšluosčiai
Virtuvėlė:  šaldytuvas, kaitlentė, orkaitė, mikrobangų krosnelė,  elektrinis virdulys,  indai
Miegamasis:  drabužių spinta, dvigulė lova, dviaukštė lova vaikams, sofa-lova patalynė
Lauko pramogos: kiemelis, lauko židinys, pavėsinė, šašlkinės, terasa su lauko baldais, vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, valčių nuoma
Internetas: wi-fi
Gyvūnai: gyvūnai yra mielai priimami.

Šiame pasiūlyme įtraukta

  • 2 nakvynės pasirinktuose apartamentuose
  • Lauko pramogos: kiemelis, lauko židinys, pavėsinė, šašlykinės, terasa su lauko baldais, vaikų žaidimų aikštelė, tinklinio aikštelė, valčių nuoma
  • Internetas: wi-fi

Svarbu:

  • Sodyba priima ir su augintiniu.
  • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
  • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Papės regione

Svečiuodamiesi Papėje, galite aplankyti etnografines sodybas-muziejus, aplankyti Nacionalinį Papės gamtos parką, paplaukioti valtimi Papės ežere.

Ežero pakrantėje gyvena laukinių arklių kaimenė, čia pat galima aplankyti laivų kapines, kuriose vis dar išlikusi senovinė Vikingų valtis.Papė – ideali vieta ir prisiekusiems žvejams. Papės ežeras tam tinkamiausia vieta, nors jį vadinti ežeru būtų šiek tiek klaidinga. Dėl didelę dalį telkinio ploto užimančių nendrių, tai greičiau daugybė mažučių ežerėlių vienoje vietoje. Tačiau sunku būtų rasti ežerą, kuriame būtų tiek daug lydekų kaip Papės ežere. Čia gausu ir ešerių, raudžių, lynų, kuojų, nedidelių karšių.

Papės paplūdimiuose ankstyvą rytą nesutiksite nei vieno poilsiautojo, todėl, ypač po audros, pakrantėje galite rasti Baltijos gintaro gabalėlių. Nuostabus jausmas tokioje gamtoje pabūti vieniems.

Panašūs pasiūlymai

Juodkalnija, Tivatas 2021 Birželis - Rugsėjis
Juodkalnija, Tivatas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Tasos 2021 Liepa - Rugpjūtis
Jordanija, Petra 2021 Rugsėjis