1 arba 2 n. poilsis VYTAUTAS MINERAL SPA su pusryčiais, gydytojo konsultacija ir vandens užsiėmimais su kineziterapeutu

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Apgyvendinimas 4* viešbutyje „Vytautas Mineral Spa“ pasirinkto tipo kambaryje
 • Pusryčiai (į kambarį)
 • 1 val. individualūs užsiėmimai vandens erdvėje su kineziterapeutu
 • Gydytojo/sveikatos priežiūros specialisto konsultacija
 • Mineralinis vanduo
 • Skaityklos erdvė
 • Bevielis internetas
 • Nemokamas parkingas
Skirta:

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Apgyvendinimo atvykimas nuo 15 val., išsvykimas iki 12 val.

Birštono kurorto mokestis 1 EUR/parai.

 

MEDIKAMS 200 EUR kompensacija taikoma tik kelionėms nuo 2020 rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Detalias sąlygas rasite čia

KARANTINO LAIKOTARPIU DIRBS SU PAPILDOMOMIS SĄLYGOMIS SKAITYKITE ČIA.

Vytautas Mineral SPA pirtys, baseinai, SPA paslaugos

Nakvynės metu galėsite mėgautis švediško stalo pusryčiais! Taip pat galėsite lankytis „Vytautas Mineral SPA“ baseine ir pirtyse. Dauguma baseinų čia – mineralizuoti Baltijos regione garsaus „Sofijos“ šaltinio mineralais. Be to, siūlome jums išskirtines pirtis – „Vytautas“, „Himalajų“ bei „Žolelių“, kuriose garai – taip pat iš mineralizuoto vandens. 29 laipsnių šilumos mineralinio vandens baseinuose yra povandeniniai masažo purkštukai ir krintančio vandens kaskada - kobra. Taip pat galėsite apsilankyti dviejų takelių 20 m. ilgio sporto baseine, kurio vandens temperatūra siekia 26-29 laipsnius. Atsipalaiduoti galėsite sūkurinėje vonioje (vandens temperatūra 38°C) su 26 sėdimomis ir 7 gulimomis vietomis. Mažieji poilsiautojai galės leisti laiką vaikų (iki 7 m.) baseine su fontanėliais, kurio temperatūra 32 laipsniai.

Jeigu norėsite papildomų SPA paslaugų - rekomenduojame iš anksto dėl jų susitarti tiesiogiai su Vytautas Mineral SPA telefonu: +370 319 42139

Pagerintas dvivietis Kambarys

Numeris su dvigule arba 2 atskiromis lovomis ir prancūziško stiliaus balkonu. Iš kai kurių šio tipo numerių atsiveria ežero vaizdai.

Šeimos/Mini Liuksas

30 kv. m. modernaus dizaino kambaryje – patogi (2 m x 1,8 m) lova, sofa-lova, erdvus vonios kambarys, grindys išklotos kilimine danga. Erdviame balkone, galima pakvėpuoti grynu pušynų oru ar stebėti saulėlydį.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Apgyvendinimas 4* viešbutyje „Vytautas Mineral Spa“ pasirinkto tipo kambaryje
 • Pusryčiai (į kambarį)
 • 1 val. individualūs užsiėmimai vandens erdvėje su kineziterapeutu
 • Gydytojo/sveikatos priežiūros specialisto konsultacija
 • Mineralinis vanduo
 • Skaityklos erdvė
 • Bevielis internetas
 • Nemokamas parkingas

Svarbu:

 • Atvykimas nuo 15 val., išsvykimas iki 12 val.
 • Birštono kurorto mokestis 1 EUR/parai.

 

 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Birštono regione

Birštono apžvalgos bokšte - pastatytame ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės atsidursite net 137 m. virš jūros lygio ir galėsite pasigrožėti Nemuno kilpų kraštovaizdžiu.

Birštono piliakalnyje (Vytauto kalne) - kurio aukštis net 30 m. Šis piliakalnis yra vienas aukščiausių ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje, nuo jo atsiveria panorama į Nemuno Vingį.

Birštono kurhauze - Tai poilsio namų koncertų, šokių salė su bufetu. Užėję vidun rasite dailės parodą ir istorines pastato nuotraukas, kurias galite palyginti su dabartiniu vaizdu.

Biuvetėse - Birštone yra “Eglės”, “Tulpės”, “Versmės” sanatorijų biuvetės ir prie Kurhauzo renovuotas Birutės šaltinis. Ten galėsite paragauti mineralinio vandens.

Kneipo sode - jis veikia vasaros sezono metu ir yra skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. Prieš bažnyčios rasite parkelį, kurio centre ratu eina takas iš skirtingų paviršių. Nusiavę batus galėsite eiti akmenimis, spygliais, žolyte, kankorėžiais, žvyru, smėliu, lentomis. Vėliau kojas atgaivinsite mineralinio vandens baseine, o rankas iki alkūnių merksite į specialų mineralinio fontaną.

Birštono centriniame parke - jame stebėsite mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“, kuris sukuria jūrinį klimatą 50-80 m spinduliu aplink save. Jame rasite ir daugybę takelių su gausybe parke siūlomų pramogų. Šeimų su vaikais laukia net keturios žaidimų aikštelės, kurios skirtos nuo mažiausių iki paauglių. Mėgstantiems aktyvų poilsį – du stalo teniso stalai. Sportuojantiems – daugybė treniruoklių. Šiame parke yra mini golfo aikštynas, petankės aikštelė ir riedlenčių/riedučių rampos.

Žvėrinčiaus pažintiniame take - aktyvų poilsį mėgstantiems poilsiautojams siūlome išsinuomoti dviračius, keturračius, dviračius su vaikškomis kėdutėmis ar tandemus ir minti nuostabiu Žvėrinčiaus dviračių taku.

Škėvonių pažintiniame gamtos take - šis takas vingiuoja prieš 12 000 metų Nemuno suformuotu Birštono atragiu ir Škėvonių gūbriu, kuris yra saugomas Škėvonių geomorfologiniame draustinyje. Toje vietoje, kur Nemuno vandenys intensyviai ardė gūbrio šlaitą, susiformavo 33 m aukščio ir daugiau nei pusės kilometro ilgio atodanga. Škėvonių atodanga įrašyta į vertingiausių Šiaurės Vakarų Europos geologinių objektų sąrašą.

Kiti partnerio pasiūlymai
SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - 2021 Rugpjūtis
KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - 2021 Rugpjūtis
SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - 2021 Rugpjūtis
KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - 2021 Rugpjūtis

Panašūs pasiūlymai

KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - 2021 Lapkritis
KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis
KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis - 2021 Balandis
KALĖDŲ DOVANA Lietuva, Birštonas 2020 Gruodis