2 n. poilsis dviems gamtos apsuptyje, prabangiame BELVILIS SPA HOTEL su įskaičiuotais pusryčiais ir SPA zona

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės viešbutyje „Belvilis SPA Hotel“
 • Švediški pusryčiai kiekvieną rytą viešbučio restorane
 • Baseino ir pirčių kompleksas kiekvieną dieną (nuo 17:00 iki 19:00 val): sauna ir turkiška garinė pirtys, sukūrinis baseinas su vaizdu į pušyną, baseinas
 • Saugoma automobilių stovėjimo aikštelė
 • Bevielio interneto ryšys

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

VISI VASARIO MĖNESIO SAVAITGALIAI JAU UŽIMTI.

Apgyvendinimas galimas karantino laikotarpiu
Maistas į kambarius nepristatomas
SPA zona karantino metu nedirba
Siūlome rinktis 2- ir 4-viečius namelius
Prie namuko rasite nemokamai grilį

Aprašymas

„Belvilio“ viešbutis – tai modernumo ir gamtos grožio vienas kitą papildanti vienovė, galinti pasiūlyti nuostabų gamtos peizažą, komfortabilų ir aktyvų poilsį bei suteikti maksimaliai profesionalias paslaugas. Viešnagės metu galėsite pasimėgauti net tik švediškais pusryčiais, bet ir apsilankyti mūsų restorane vakarienės metu, kur Jūs rasite puikų, įvairių egzotiškų pasaulio šalių virtuvių patiekalų meniu. Norintiems geriau susipažinti su apylinkėmis, siūlome puikius vandens maršrutus valtimis ir baidarėmis po Bebrusų bei aplinkinius ežerus, maršrutus dviračiais ir ekskursijas po Molėtų rajono įžymybes.Standartinis kambarys

Jaukūs ir erdvūs dviviečiai kambariai, išsidėstę 1–ame bei 2–ame komplekso pastato aukštuose, puikiai tiks Jūsų maloniam ir nepriekaištingam poilsiui. Puikūs baldai, moderniai įrengti vonios kambariai, komfortabilios lovos, itališki „Gervasoni“ firmos gamybos krėslai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdį bei paryškina kambarių jaukų individualumą. Malonios interjero detalės švelniai dera su minkštais baldų užtiesalais bei elegantiškai krintančiomis užuolaidų vilnimis. Kambaryje Jūsų patogumui įrengta: bevielio interneto ryšys, telefonas, kabelinė televizija, LCD televizoriai, moderniausia kondicionavimo sistema, elektroninis seifas, automatizuota durų spyna bei priešgaisrinė signalizacija.

Liukso klasės kambarys

Liukso kambariai puikiai tinka pretenzingam poilsiui, juose ypač dera moderni prabanga ir namų jaukumas. 1–ame bei 2–ame aukštuose išsidėsčiusiuose liuksuose įrengti du kambariai: švelnių spalvų miegamasis ir jauki svetainė. Puikūs itališki „Gervasoni“ firmos gamybos baldai iš natūralaus rankomis pinto ratano suteikia ypatingos prabangos įspūdį bei paryškina kambarių individualumą. Malonios interjero detalės švelniai dera su minkštais baldų užtiesalais bei elegantiškai krintančiomis užuolaidų vilnimis. Moderniai įrengtame vonios kambariuose galite pasilepinti šildomomis grindimis, kelių dydžių minkštos medvilnės rankšluosčiais, kvapniomis dušo priemonėmis.
Kambaryje Jūsų patogumui įrengta: mini-baras, bevielio interneto ryšys, telefonas, kabelinė televizija, LCD televizoriai, moderniausia kondicionavimo sistema, elektroninis seifas, automatizuota durų spyna bei priešgaisrinė signalizacija.

SPA zona

„Belvilio“ baseino ir pirčių kompleksas  tikras poilsis Jūsų kūnui ir sielai, kur Jūs galite pasimėgauti vėsiu baseinu, pasikaitinti garinėje turkiškoje pirtyje bei saunoje, pasilepinti burbulinėje vonioje ar duše. Dekoruotas rusvų atspalvių plytelių mozaika interjeras suteikia elegantiškos ramybės įspūdį. Natūralia mediena apipavidalintos pirtys leis Jums puikiai atsipalaiduoti bei suteiks naujos energijos, o patogiuose pintų vytelių gultuose galima atsikvėpti po raminančių vandens procedūrų.

Papildomos paslaugos

Siūlome išbandyti viešbučio siūlomas paslaugas-pramogas. Tai nėra įskaičiuota į kainą, tad mokama papildomai. Pateikiame sąrašą paslaugų su kainomis:

Nuoma

Nuomos laikas

Kaina EUR

Kateris (su vairuotoju)

1 val.

130 EUR

Papildomi vandens atrakcionai: vandens slidės, ratas

1 val.

17 EUR

Valtis: 2 arba 4 irklai
Vandens dviratis
Kanoja

1 val.

7 EUR

Valtis: 2 arba 4 irklai
Vandens dviratis
Kanoja

Visai dienai

50 EUR

Burlentė

1 val.

15 EUR

Burlentė

Visai dienai

50 EUR

Žvejybos inventorius

Parai

7 EUR

Slidės

1 val.

7 EUR

Dviratis

1 val.

7 EUR

Dviratis

Visai dienai

50 EUR

Lauko teniso/krepšinio/tinklinio/futbolo aikštelė

1 val.

15 EUR

Teniso raketė

1 val.

3 EUR

Teniso kamuoliukai (4 vnt.)

1 val.

3 EUR

Laužavietė su (malkomis)

Didelė 87 EUR, maža 60 EUR

Kepsninė

Didelė 30 EUR, maža 15 EUR

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės viešbutyje „Belvilis SPA Hotel“
 • Švediški pusryčiai kiekvieną rytą viešbučio restorane
 • Baseino ir pirčių kompleksas kiekvieną dieną (nuo 17:00 iki 19:00 val): sauna ir turkiška garinė pirtys, sukūrinis baseinas su vaizdu į pušyną, baseinas
 • Saugoma automobilių stovėjimo aikštelė
 • Bevielio interneto ryšys

Svarbu:

 • SPA apsilankymas galimas nuo 17.00 iki 19.00 val.

 

 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Molėtų regione

Molėtų observatorija - viena įžymiausių Lietuvos lankytinų vietų. Tai etnokosmologijos muziejus, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Šioje observatorijoje yra organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, gali pasinaudoti teleskopais, bei peržiūrėti nuostabaus grožio planetų, žvaigždžių bei galaktikų nuotraukas.Taip pat yra galimybė pasižvalgyti po naktinį dangų observatorijos ekskursiniu teleskopu. Naktinės ekskursijos vyksta tik esant visiškai giedram arba itin mažai debesuotam orui. Priimami tik užsiregistravę lankytojai.Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštas - aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje. Jo aukštis - 36m. Įveikus išbandymą aukščiu, užlipus laiptais į aukščiausią bokštą Lietuvoje, kvapą užgniauš ir nuo bokšto atsiveriantys vaizdai. Pirmą kartą Lietuvoje turėsite galimybę savo akimis iš paukščio skrydžio išvysti Siesarties hidrografinį draustinį, apimantį takoskyrinį Siesarties ežerą.Dubingių piliavietė - tai didelė 500 metrų ilgio ir iki 200 metrų pločio kalva. Ši piliavietė yra paskelbta Lietuvos kultūros paminklu. Galėsite pasigrožėti gamta ir patyrinėti šį istorinį paminklą bei pasigrožėti Radvilų rūmų liekanų ekspozicija. Taip pat viduje rasite įvairių nuotraukų iš kasinėjimųū ir iliustracijų, o išėjus į lauką jus pasitiks nuostabaus grožio Asvejos ežero panorama.Dubingių žirgynas - puiki vieta aktyvaus lasivalaikio megėjams! Čia galėsite pasivaikščioti nepaprastai vaizingos gamtos apsuptyje, pajodinėti žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse. Taip pat galėsite pasivaikščioti po mini zoologijos sodą, kuriame rasite elnių, danielių, alpakų, ponių, mini arkliukų, mini ožkyčių, stručių, povų, triušių bei vištų. Taip pat kviečiame paragauti gurmaniškų patiekalų jaukiai įrengtame restorane!Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija - Šio muziejaus tikslas yra pristatyti pasaulio gyvūnų įvairovę. Kviečiame jus į kelionę po 4 skirtingus žemynus, kuriuose galėsite pasigrožėti gyvūnais ir kitais įdomiais eksponatais.Ežerų žvejybos muziejus - jūsų patogumui jis yra visai šalia medžioklės muziejaus! Čia galėsite pasidomėti daug su žvejybą susijusių eksponatų, taip pat galėsite išgirsti kalbančias žuvis!

Kiti partnerio pasiūlymai
VIP poilsis kompanijai Palanga 2021 Birželis
Romantiškas poilsis Molėtai 2021 Birželis - Gegužė

Panašūs pasiūlymai

Molėtai 2021 Birželis - 2020 Lapkritis
Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis
Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis