Ramus 2 n. poilsis prie ežero sodyboje KARALIŠKIS su vandens pramogomis

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės sodyboje-viloje „Karališkis“ pasirinktame poilsio namuke
 • Pasiplaukiojimas vandens dviračiu arba valtimi (1 val.) sodybos teritorijoje
 • Krepšinio, tinklinio aikštelės
 • Šašlykinė
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Bevielis internetas
Skirta:

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Apgyvendinimo atvykimas nuo 14 val., išsiregistravimas iš namelio iki 12 val.

Vaikai iki 2 metų apgyvendinami nemokamai.

MEDIKAMS 200 EUR kompensacija taikoma tik kelionėms nuo 2020 rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Detalias sąlygas rasite čia

 • Apgyvendinimas galimas ir karantino laikotarpiu.

Apie sodybą „Karališkis“

Sodyba „Karališkis“ įsikūrusi ant gražaus Karališkių ežero kranto, jaunų pušų prieglobstyje.

Tai vientisas pramogų ir poilsio kompleksas, įsikūręs 2,7 ha plote. Didžioji vila ir klėtis pastatyti originaliu stiliumi iš senovinių, autentiškų molinių plytų, kas suteikia sodybai išskirtinumą ir savitą grožį. Atokiau, prie pušyno, šeimų poilsiui iš sibiro pušies pastatyti  keturi rąstiniai namukai su terasomis. Kiekviename iš jų yra  įrengtos virtuvėlės, dušai, WC, mansardoje – jaukūs miegamieji, terasa. Ant ežero kranto įrengta jauki garinė pirtis su priepirčiu. Joje atgauti jėgas ir naudotis pirties malonumais vienu metu gali iki 20 žmonių. Jaukus priepirtis suteikia galimybę  pavakaroti ir  smagiai praleisti laiką. Šaltuoju metų laiku visus maloniai nuteikia priepirtyje šildomos grindys. Yra lauko terasa, šašlykinė. Maudynėms puikiai tinkamas skaidrus Karališkių ežero vanduo su smėlėtu dugnu, o mėgstantys aktyvesnes pramogas gali rinktis pasiplaukiojimą valtimi ar vandens dviračiais. Čia laukiami ir žvejai (reikalinga turėti leidimus žvejybai ir savo įrangą).

Keturiuose poilsio namukuose yra puikios sąlygos ne tik apsistoti trumpam, bet ir pailsėti ilgesniam laikui. Vienu metu juose gali įsikurti iki 33 žmonių. Namukuose yra dušai, WC, terasos, virtuvėlės, židiniai, šalia namukų – šašlykinės. Visuose namukuose yra galimybė apsistoti ir šaltuoju metų laiku. Sodyboje veikia nemokamas Wi-fi ryšys.

 

Poilsio namukas "Eglė"

Poilsio namukas EGLĖ, tinkamas 4-5 asmenų apgyvendinimui

Poilsio namukas pastatytas ant tvenkinio kranto, įrengtas su privačia erdve šeimai: terasa, tinkanti puikiam pavakarojimui, viduje – minkštasuolis, pilnai sukomplektuota virtuvėlė, baras ir molinių plytų krosnis, suteikianti jaukumo žiemos metu. Taip pat yra WC, dušas. Yra galimybė pirmame aukšte pakloti dvi viengules lovas. Antrame aukšte du miegamieji (3 dvigulės lovos), terasa ir nuostabus vaizdas į ežerą.

 

Poilsio namukas "Pušis"

Poilsio namukas PUŠIS, tinkamas 4-5 asmenų apgyvendinimui

Iš Sibiro eglės rąstų pastatytas namukas turi ypatingą krosnį, kurios kokliai teikia šilumą ir mena bajorų laikus. Pirmame aukšte yra svetainė, virtuvėlė, indai,TV, WC,  dušas, o antrame – du miegamieji (3 dvigulės lovos), terasa. Yra galimybė pakloti sofą pirmame aukšte.

Poilsio namukas "Beržas"

Poilsio namukas BERŽAS, tinkamas 6-7 asmenų apgyvendinimui

Šalia pušyno esantis namukas yra labai jaukus ir mielas šeimos poilsiui: svetainė, židinys, virtuvėlė, TV, WC, dušas ir terasa su lauko baldais, kurioje pasitiksite ryto saulę. Pirmame aukšte yra galimybė pakloti sofą. Antrame aukšte yra du miegamieji (4 dvigulės lovos), terasa su vaizdu į ežerą. 

Poilsio namukas "Uosis"

Poilsio namukas UOSIS, tinkamas 6-7 asmenų apgyvendinimui

Atokiau, šalia vaikų žaidimų aikštelės, pastatytas rąstinis namukas ypač mėgstamas šeimų su mažais vaikais: šalia pušynas, krepšinio aikštelė, batutas, sūpynės…Pirmame aukšte pilnai sukomplektuota virtuvėlė, svetainė, WC, dušas, TV, terasa su lauko baldais. Antrame aukšte du miegamieji (4 dvigulės lovos), terasa.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės sodyboje-viloje „Karališkis“ pasirinktame poilsio namuke
 • Pasiplaukiojimas vandens dviračiu arba valtimi (1 val.) sodybos teritorijoje
 • Krepšinio, tinklinio aikštelės
 • Šašlykinė
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Bevielis internetas

Svarbu:

 • Apgyvendinimo atvykimas nuo 14 val., išsiregistravimas iš namelio iki 12 val.
 • Vaikai iki 2 metų apgyvendinami nemokamai.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Anykščių regione

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Čia Jūsų laukia išsiraizgę pagrindiniai karklų labirintai: Didysis, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, kuriuose bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Puikių emocijų ir naujų patirčių pasisemsite klaidžiodami po veidrodžių ir juostelių labirintus. Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtos Padangų nusileidimo ir mini laipynių parko trasos. Karingai nusiteikusiems lankytojams turime paruošę, vieninteles Lietuvoje, Vandens mūšio valteles ir Šaudyklą.

Anykščių šilelyje vinguriuojantis Medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Takas prasideda netoli Puntuko akmens, lankytojams reikės užlipti ant kalvos, Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kils iki 21 metro ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Lajų take yra 13 stotelių, kurios skirtos pajausti A. Baranausko apdainuoto šilelio žavesį: pamatyti, išgirsti, užuosti. Stotelės realiose erdvėse padės patirti ir pažinti Lietuvos miškų įvairovę, sužinoti, kuo svarbūs ir įdomūs pakeliui matomi Anykščių šilelio augalai.

Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato Bažnyčia, statyta 1899–1909 m., – ryškiausias Anykščių panoramos akcentas. Anykščių bažnyčia – aukščiausia Lietuvoje, jos bokštai siekia 79 m.(iki I pasaulinio karo buvo 84 m) Bažnyčioje gausu meno paminklų: stiklo blokų vitražas „Šv. Matas“ (autorė A.Mackėlaitė), granitinis vyskupo A.Baranausko biustas (autorius H.Rudzinskas). Bažnyčios šventoriuje galima pasigrožėti originaliomis dažyto medžio kryžiaus kelio stotimis (autorius R.Idzelis), paminklu žymiųjų anykštėnų tėvams atminti (skulptorius A.Kmieliauskas). Raudonų plytų ir aukštų skliautų bažnyčia sutalpina daug anykštėnų maldų, saugo nemažai meno paminklų.

Siaurukas – taip visų meiliai vadinamas Aukštaitijos siaurasis geležinkelis. Nuo gegužės iki spalio atvykę į siauruko muziejų galėsite pavažiuoti šiuo veikiančiu technikos paveldo objektu, o savaitgaliais organizuojamos kelionės į Troškūnus ir prie Rubikių ežero.

Anykščių miesto rytiniame pakraštyje, kur susikerta Šventosios ir Anykštos upės, sunku nepastebėti aukštos kalvos – Kalitos kalno. Kadaise, pasak rašytojo Antano Vienuolio, čia stovėjo bajorui Nykščiui priklausęs dvaras. Šiandien šis Anykščių objektas tapo ypač lankytina aktyvaus poilsio mėgėjų vieta – keliautojai neturėtų aplenkti tokio įspūdingo gamtoje įsikūrusio Kalitos pramogų parko. Visai nesvarbu, ar Aukštaitijos kraštą išsiruošėte aplankyti žiemą, ar vasarą – čia visada rasite, kaip turiningai praleisti laisvalaikį.

COSMOS Paukščių takas yra įsikūręs Anykščių menų inkubatoriuje. Tai veidrodžių kambarys, kuriame sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant šviesos elementus, viduje girdimi žemės elektromagnetiniai virpesiai paversti garsu. Elementų visuma sukuria kosmoso erdvės jausmą. Atvykus į COSMOS Paukščių Taką rekomenduojame fotografuoti nenaudojant blykstės.

Labiausiai lankomas akmuo Lietuvoje yra Anykščių šilelio landšaftiniame draustinyje. Tai antras pagal dydį akmuo Lietuvoje. Puntukas savo lankytojus domina ne tik kaip įspūdingas geologijos paminklas, bet ir savo atsiradimo legendomis. Vokiečių okupacijos metais, 1943 m. viduvasarį, skulptorius Bronius Pundžius Puntuko akmenyje baigė kalti Atlanto vandenyną perskridusių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bareljefus bei jų testamento žodžius.

Į A. Baranausko poemoje „Anykščių šilelis“ išgarsintą mišką užsuka beveik kiekvienas, atvykęs aplankyti Anykščių. Šilelis prasideda nuo pietinių Anykščių miesto ribų ir tęsiasi neplačia (apie 1 km pločio) juosta abipus Šventosios beveik 9 km Kurklių miestelio link. Šilelio reljefas labai įvairus ir sudėtingas: kalvos, raguvos, gilių griovių išraižyti pašventupių šlaitai. Tomis griovomis Šventojon alma upeliai – Marčiupys, Piktupis, Išplėstravis, Vingerštynė, Pakalnytė, Paramavietė, Gaugarys, Pašaltupys, Limenė, Šlavė. Giliai, vietomis net iki 25 m, Šlavė įsigraužia į gruntą tarp aukštų krantų, kur pasitaiko ir atodangų. Nėra Lietuvoje daugiau tokių atodangų, kur viename pjūvyje atsidengtų net trijų žemės erų pėdsakai, liudijantys šarvuotųjų žuvų, kontinentinio režimo, tropikų klimato laikus.

Arklio muziejuje – ne tik arklio gadynės žemės darbų ir transporto priemonės, bet ir unikalūs drožinių rinkiniai, arklio istorijos, karybos ekspozicijos. Muziejuje pristatomi amatai, čia darbuojasi audėja, keramikė ir duonelės kepėja, kalvis, medžio drožėjas. Muziejaus teritorijoje galima pajodinėti, pasivažinėti vežimaičiu ar važiu, pasisupti sūpuoklėmis.

Laimės žiburio kalva, senųjų anykštėnų, buvo vadinama sachara, dėl savo nykumo: aplinkuje nebuvo medžių, pati kalva buvo pilka ir pustoma vėjo. Šį kalną dažnai lankydavo rašytojas Antanas Žukauskas – Vienuolis, kuris ir parinko vietą Jono Biliūno kapui. J.Biliūno palaikai iš Zakopanės buvo perlaidoti Anykščiuose ant šios kalvos. 1958 m. virš kapo iškilo 14 m aukščio architekto Vytauto Gabriūno paminklas pavadinimu Laimės žiburys, kuris pastatytas pagal to paties pavadinimo Jono Biliūno legendą.

A.Baranausko klėtelė, pastatyta 1826 m. Tai yra pirmasis memorialinis muziejus Lietuvoje. Čia 1858-1859 metų vasaras leisdavo 24 metų poetas A. Baranauskas. Čia jis parašė himną Lietuvos praeičiai - poemą „Anykščių šilelis“. Klėtelėje, kurioje gimė geriausiai pasaulyje žinomas lietuvių literatūros kūrinys, dabar saugomi ir eksponuojami autentiški A. Baranausko ir jo šeimos baldai, buities daiktai, knygos.

Šalia Bijeikių piliakalnio pastatytas 15 m. bokštas su apžvalgos aikštele, nuo kurios atsiveria nuostabi Rubikių ežero ir apylinkių panorama. Giedrą dieną tolumoje galima pamatyti Burbiškio ir Mačionių kaimus ar Leliūnų bei Debeikių bažnyčių bokštus.

Pasiūlysime jums pramogą, kuri nukels Jus į pasaulį aukštyn kojomis. Apverstas namas - ne tik vieta, kurioje patirsite nestabilumo pojūtį, bet ir yra puiki vieta išskirtinėms nuotraukoms! Pramoga yra visiškai saugi, tačiau gali sukelti nestabilumo pojūtį. Dėl šios priežasties nėščiosioms ir žmonėms su sutrikusia pusiausvyrą nerekomenduojame lankytis atrakcione.

Dainuvos Nuotykių Slėnis yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, kviečia į aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parką. Tai puiki vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurios įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo poreikius.

 

Kiti partnerio pasiūlymai
Lietuva, Anykščiai 2020 Gruodis - 2021 Balandis

Panašūs pasiūlymai

Vakarienė Lietuva, Trakai 2020 Gruodis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Austrija, Slidinėjimas Austrijoje 2021 Vasaris
Austrija, Slidinėjimas Austrijoje 2021 Vasaris
Lietuva, Klaipėda 2020 Gruodis - 2021 Rugpjūtis Galioja 200 Eur kompensacija medikams