2 n. poilsis gamtos apsuptyje poilsio centre ORO DUBINGIAI su pusryčiais, vakariene, apsilankymu baseinų ir pirčių erdvėje bei pasiplaukiojimu valtimi arba pasivažinėjimu dviračiais

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės poilsio centre „Oro Dubingiai“ pasirinkto tipo kambaryje
 • Pusryčiai
 • Vakarienė (1 kartas)
 • Baseinas ir pirtys (2 val. kasdien)
 • Treniruoklių salė
 • Biliardo žaidimas
 • Stalo teniso žaidimas
 • Pasiplaukiojimas valtimi (2 val.) arba pasivažinėjimas dviračiais (2 val.)
 • Sporto aikštynas: krepšinio ir tinklinio aikštelės
 • Sveikatingumo trasa „4 sezonai“
 • Nemokamas bevielis interneto ryšys
 • Automobilių stovėjimo aikštelė
Skirta:

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Atvykimas nuo 15 val., išvykimas iki 12 val.

Apgyvendinimas galimas karantino laikotarpiu
Maistas pristatomas į kambarį arba teikiamas išsinešimui
SPA zona neveiks

ORO DUBINGIAI

Atraskite poilsio malonumą prie Asvejos ežero. Siūlome Jums išskirtinai gražią vietą atokvėpiui bei įvairiemsrenginiams. „ORO Dubingiai“ – tai 50 kilometrų nuo Vilniaus įsikūręs, visus metus dirbantis poilsio centras gamtoje. Kas yra ORO? Tai idėja, kad poilsis turi išlaisvinti ir įkvėpti. Tai galimybė eiti miško taku nežinant, kur jis veda, bėgti smėlėtu paplūdimiu todėl, kad to nori, o ne todėl, kad reikia. Mes primename tai, ką kasdieniame gyvenime dažnai užmiršta daugelis – tą prigimtinę teisę į asmeninę laisvę, jog kartais nereikia niekur skubėti, nereikia niekur lėkti, nieko daryti… Atsipalaiduokite – su ORO ištirpsta rūpesčiai, o laikas čia teka vien tik Jums. 

Standartinis dvivietis kambarys

Kambaryje yra dvigulė lova arba dvi atskiros lovos, darbo stalas, vonios kambarys. Svečiams pageidaujant, į kambarį galima pristatyti papildomą kūdikių lovelę (už papildomą mokestį). Numeryje rasite: TV, plaukų džiovintuvas, šaldytuvas, rankšluosčiai, dušas, WC, indai, lygintuvas, lyginimo lenta. 

Pagerintas dvivietis kambarys

Šiuose kambariuose yra plati dvigulė lova, drabužių spinta, darbo stalas, vonios kambarys. Šie kambariai puikiai tiks poroms, kurios ieško didesnės erdvės nei standartiniuose kambariuose. Svečiams pageidaujant, į kambarius galima pristatyti papildomą kūdikių lovelę ar sulankstomą lovą (už papildomą mokestį). Numeryje rasite: TV, plaukų džiovintuvas, šaldytuvas, rankšluosčiai, dušas, WC, indai, lygintuvas, lyginimo lenta, elektrinis virdulys, mikrobangų krosnelė. 

Standartinis trivietis kambarys

Kambariuose yra trys viengulės lovos, darbo stalas, vonios kambarys. Svečiams pageidaujant, į kambarį galime pristatyti papildomą lovą bei kūdikių lovelę (už papildomą mokestį). Numeryje rasite: TV, plaukų džiovintuvas, šaldytuvas, rankšluosčiai, dušas, WC, lygintuvas, lyginimo lenta, elektrinis virdulys. 

Liuksas

Liukso klasės apartamentuose yra atskiras miegamasis kambarys (dalis šių apartamentų yra iš dviejų atskirų kambarių, su durimis, kiti – vienoje erdvėje), poilsio erdvė su minkštais baldais, virtuvė, erdvus vonios kambarys. Svečiams pageidaujant, į kambarį galima pristatyti papildomą lovą ar kūdikio lovelę (už papildomą mokestį). Liukso klasės kambariuose vienu metu gali ilsėtis 2-4 asmenys. Numeryje rasite: TV, plaukų džiovintuvas, šaldytuvas, rankšluosčiai, dušas, WC, bidė, indai, lygintuvas, lyginimo lenta, elektrinis virdulys, mikrobangų krosnelė, kaitlentė, kondicionierius. 

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės poilsio centre „Oro Dubingiai“ pasirinkto tipo kambaryje
 • Pusryčiai
 • Vakarienė (1 kartas)
 • Baseinas ir pirtys (2 val. kasdien)
 • Treniruoklių salė
 • Biliardo žaidimas
 • Stalo teniso žaidimas
 • Pasiplaukiojimas valtimi (2 val.) arba pasivažinėjimas dviračiais (2 val.)
 • Sporto aikštynas: krepšinio ir tinklinio aikštelės
 • Sveikatingumo trasa „4 sezonai“
 • Nemokamas bevielis interneto ryšys
 • Automobilių stovėjimo aikštelė

Svarbu:

 • Atvykimas nuo 15 val., išvykimas iki 12 val.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Molėtų regione

Molėtų observatorija - viena įžymiausių Lietuvos lankytinų vietų. Tai etnokosmologijos muziejus, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Šioje observatorijoje yra organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, gali pasinaudoti teleskopais, bei peržiūrėti nuostabaus grožio planetų, žvaigždžių bei galaktikų nuotraukas.Taip pat yra galimybė pasižvalgyti po naktinį dangų observatorijos ekskursiniu teleskopu. Naktinės ekskursijos vyksta tik esant visiškai giedram arba itin mažai debesuotam orui. Priimami tik užsiregistravę lankytojai.Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštas - aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje. Jo aukštis - 36m. Įveikus išbandymą aukščiu, užlipus laiptais į aukščiausią bokštą Lietuvoje, kvapą užgniauš ir nuo bokšto atsiveriantys vaizdai. Pirmą kartą Lietuvoje turėsite galimybę savo akimis iš paukščio skrydžio išvysti Siesarties hidrografinį draustinį, apimantį takoskyrinį Siesarties ežerą.Dubingių piliavietė - tai didelė 500 metrų ilgio ir iki 200 metrų pločio kalva. Ši piliavietė yra paskelbta Lietuvos kultūros paminklu. Galėsite pasigrožėti gamta ir patyrinėti šį istorinį paminklą bei pasigrožėti Radvilų rūmų liekanų ekspozicija. Taip pat viduje rasite įvairių nuotraukų iš kasinėjimųū ir iliustracijų, o išėjus į lauką jus pasitiks nuostabaus grožio Asvejos ežero panorama.Dubingių žirgynas - puiki vieta aktyvaus lasivalaikio megėjams! Čia galėsite pasivaikščioti nepaprastai vaizingos gamtos apsuptyje, pajodinėti žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse. Taip pat galėsite pasivaikščioti po mini zoologijos sodą, kuriame rasite elnių, danielių, alpakų, ponių, mini arkliukų, mini ožkyčių, stručių, povų, triušių bei vištų. Taip pat kviečiame paragauti gurmaniškų patiekalų jaukiai įrengtame restorane!Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija - Šio muziejaus tikslas yra pristatyti pasaulio gyvūnų įvairovę. Kviečiame jus į kelionę po 4 skirtingus žemynus, kuriuose galėsite pasigrožėti gyvūnais ir kitais įdomiais eksponatais.Ežerų žvejybos muziejus - jūsų patogumui jis yra visai šalia medžioklės muziejaus! Čia galėsite pasidomėti daug su žvejybą susijusių eksponatų, taip pat galėsite išgirsti kalbančias žuvis!

Panašūs pasiūlymai

Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis
Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis