2, 3 arba 4 n. poilsis namelyje, ant Baltųjų Lakajų ežero kranto įsikūrusiame Mindūnų kempinge su pasiplaukiojimu vandens dviračiu arba valtimi

Šiame pasiūlyme įtraukta

  • 2, 3 arba 4 nakvynės namelyje iki 6 asmenų
  • Pasiplaukiojimas vandens dviračiu arba valtimi
  • Nemokama vieta automobiliui
  • Nemokamas Wi-Fi internetas

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Mindūnų kempingas

Mindūnų kempinge rasite puikias sąlygas poilsiui, pramogoms, vandens sportui ir žvejybai. Pakrantėje yra pirtis ir kubilas kur galima atsipalaiduoti ilgais vasaros vakarais, o mėgstantiems aktyvų laisvalaikį yra krepšinio, tinklinio ir futbolo aikštelės. Teritorijoje taip pat įrengta mini vaikų žaidimų aikštelė. Visa kempingo teritorija aptverta, apšviesta naktį ir stebima vaizdo kameromis. Kempinge galima išsinuomoti baidares, valtis, dviračius ir kitą smulkų inventorių, taip pat įsigyti malkų.

Kempingo nameliai iki 6 asmenų

Mindūnų kempingo nameliai yra erdvūs talpinantys net iki 6 asmenų. Nameliuose yra virtuvėlės su indais, WC, dušas, TV.

Šiame pasiūlyme įtraukta

  • 2, 3 arba 4 nakvynės namelyje iki 6 asmenų
  • Pasiplaukiojimas vandens dviračiu arba valtimi
  • Nemokama vieta automobiliui
  • Nemokamas Wi-Fi internetas

Patarimai, ką galima nuveikti Molėtų regione

Molėtų observatorija - viena įžymiausių Lietuvos lankytinų vietų. Tai etnokosmologijos muziejus, kuris yra pirmas ir vienintelis tokio pobūdžio muziejus pasaulyje. Šioje observatorijoje yra organizuojamos ekskursijos, kurių dalyviai supažindinami su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, gali pasinaudoti teleskopais, bei peržiūrėti nuostabaus grožio planetų, žvaigždžių bei galaktikų nuotraukas.Taip pat yra galimybė pasižvalgyti po naktinį dangų observatorijos ekskursiniu teleskopu. Naktinės ekskursijos vyksta tik esant visiškai giedram arba itin mažai debesuotam orui. Priimami tik užsiregistravę lankytojai.Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštas - aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje. Jo aukštis - 36m. Įveikus išbandymą aukščiu, užlipus laiptais į aukščiausią bokštą Lietuvoje, kvapą užgniauš ir nuo bokšto atsiveriantys vaizdai. Pirmą kartą Lietuvoje turėsite galimybę savo akimis iš paukščio skrydžio išvysti Siesarties hidrografinį draustinį, apimantį takoskyrinį Siesarties ežerą.Dubingių piliavietė - tai didelė 500 metrų ilgio ir iki 200 metrų pločio kalva. Ši piliavietė yra paskelbta Lietuvos kultūros paminklu. Galėsite pasigrožėti gamta ir patyrinėti šį istorinį paminklą bei pasigrožėti Radvilų rūmų liekanų ekspozicija. Taip pat viduje rasite įvairių nuotraukų iš kasinėjimųū ir iliustracijų, o išėjus į lauką jus pasitiks nuostabaus grožio Asvejos ežero panorama.Dubingių žirgynas - puiki vieta aktyvaus lasivalaikio megėjams! Čia galėsite pasivaikščioti nepaprastai vaizingos gamtos apsuptyje, pajodinėti žirgais vidaus manieže, lauko jojimo aikštėje bei Žalktynės kaimo apylinkėse. Taip pat galėsite pasivaikščioti po mini zoologijos sodą, kuriame rasite elnių, danielių, alpakų, ponių, mini arkliukų, mini ožkyčių, stručių, povų, triušių bei vištų. Taip pat kviečiame paragauti gurmaniškų patiekalų jaukiai įrengtame restorane!Antano Truskausko medžioklės ir gamtos ekspozicija - Šio muziejaus tikslas yra pristatyti pasaulio gyvūnų įvairovę. Kviečiame jus į kelionę po 4 skirtingus žemynus, kuriuose galėsite pasigrožėti gyvūnais ir kitais įdomiais eksponatais.Ežerų žvejybos muziejus - jūsų patogumui jis yra visai šalia medžioklės muziejaus! Čia galėsite pasidomėti daug su žvejybą susijusių eksponatų, taip pat galėsite išgirsti kalbančias žuvis!

Panašūs pasiūlymai

Molėtai 2021 Birželis - 2020 Lapkritis
Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis
Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Raseiniai 2021 Birželis - Lapkritis