Kokybiškas 2, 3 arba 5 n. poilsis išpuoselėtoje kaimo turizmo sodyboje ŽEMSODIS ant Minijos upės kranto su plaukimu baidarėmis bei kubilu vienam vakarui

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2, 3 arba 5 nakvynės kaimo turizmo sodyboje „Žemsodis“ jaukiame rąstiniame namelyje su terasa ir individualiu kiemeliu
 • Kubilas vienam vakarui
 • 2-3 val. plaukimas baidarėmis
 • Vandens pramogos tvenkinyje, kuriame rasite – baidares ir irklentes
 • Golfas (lazdų komplektas ir kamuoliukai)
 • Kepsninė ir iešmai
 • Malkos židiniui ar kepsninei
 • Stovėjimo aikštelė automobiliui (individuali vieta šalia namelio)
 • Belaidis internetas

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Nuo 20:00 val. iki 8:00 val. sodyboje yra ramybės valandos – laikas, skirtas ramiam poilsiui. Muzika nėra galima visą parą.

Keliaujantiems su gyvūnais taikomas papildomas 7 EUR mokestis parai.

Apgyvendinimo atvykimas nuo 14:00 val., išsiregistravimas iš namelio iki 12:00 val.

Apie kaimo turizmo sodybą „Žemsodis“

Kaimo turizmo sodyba „Žemsodis“ – tai puiki vieta ramiam ir turiningam poilsiui su šeima, draugais ar artimaisiais. Čia nenuobodžiaus niekas – tiek mažieji, tiek suaugusieji, tiek ir vyresnio amžiaus žmonės. Sutvarkytoje, nuolat prižiūrimoje ir išpuoselėtoje 6 ha, iš dviejų pusių su Minijos upe besiribojančioje teritorijoje yra daug erdvės žaidimams ar Jūsų sugalvotoms veikloms. Kaimo turizmo sodyba ypač pritaikyta šeimoms su vaikais, kadangi rąstiniai nameliai ir kambariai yra iki 4-6 vietų, nuo 20:00 val. iki 8:00 val. triukšmas griežtai kontroliuojamas, o muzika negalima visą parą, todėl niekas netrukdys Jūsų malonaus poilsio. 

Kaimo turizmo sodyba „Žemsodis“ siūlo apgyvendinimą nameliuose. Juose rasite viską, ko Jums gali prireikti. Gyvenamosiose patalpose yra švari patalynė, rankšluosčiai, higienos priemonės, karštas vanduo, tualetas, dušas, televizorius, šaldytuvas, židinys, terasa ir individualus kiemelis. Nameliuose taip pat gausite kepsninę ir malkų kepsniams bei židiniui.

„Žemsodis“ pasirūpins, kad visos viešnagės metu jaustumėtės jaukiai, kaip savuose namuose!

Ką veikti kaimo turizmo sodyboje „Žemsodis“

„Žemsodžio“ svečiai galės naudotis jiems skirtu, kokybišku inventoriumi: nemokamai pasiplaukioti tvenkinyje baidarėmis, irklentėmis (SUP) ir kitais įdomesniais laivais, kuriuos rasite pas mus (vaikų neįmanoma atitraukti nuo jų!). Papramogavus tvenkinyje, galėsite plaukti baidarėmis ir didžiausia bei gražiausia Žemaitijos upe – Minija!

Futbolo mėgėjus pakviesime pažaisti naujovišką, įdomesnį ir modernesnį „Kosminį futbolą“, kuris palieka daug gerų įspūdžių ir prisiminimų dar ilgam laikui po žaidimo. Na, o labiau tradicines pramogas mėgstantys poilsiautojai yra laukiami tinklinio aikštelėse su smėlio danga.

Taip pat Jūsų laukia pasivaikščiojimas kojūkais arba pamoka, kaip ant jų stovėti. Vaikai nenuobodžiaus ant jiems skirtų sūpynių ir nedidelių atrakcionų. Na, o vakare galėsite romantiškai atsipalaiduoti karštame kubile po žvaigždėtu dangumi.

Plungės kraštas taip pat turi daugybę įspūdingų ir įdomių vietų, kurias galite aplankyti. Svetingi sodybos šeimininkai visuomet bus pasiruošę jums suteikti visą informaciją apie lankytinus objektus.

 

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2, 3 arba 5 nakvynės kaimo turizmo sodyboje „Žemsodis“ jaukiame rąstiniame namelyje su terasa ir individualiu kiemeliu
 • Kubilas vienam vakarui
 • 2-3 val. plaukimas baidarėmis
 • Vandens pramogos tvenkinyje, kuriame rasite – baidares ir irklentes
 • Golfas (lazdų komplektas ir kamuoliukai)
 • Kepsninė ir iešmai
 • Malkos židiniui ar kepsninei
 • Stovėjimo aikštelė automobiliui (individuali vieta šalia namelio)
 • Belaidis internetas

Svarbu:

 • Nuo 20:00 val. iki 8:00 val. sodyboje yra ramybės valandos – laikas skirtas ramiam poilsiui. Muzika nėra galima visą parą.
 • Keliaujantiems su gyvūnais taikomas papildomas 7 EUR mokestis parai. Šunys teritorijoje privalo būti su antsnukiu ir pavadėliu.
 • Norintiems baidarėje plukdyti mažus vaikus, sodyba suteikia galimybę nuomoti vaikišką kėdutę (vaikams iki 5 metų). Kėdutės kaina – 3 EUR.
 • Apgyvendinimo atvykimas nuo 14:00 val., išsiregistravimas iš namelio iki 12:00 val.
 • Rezervavus paslaugą – laikoma, kad paslauga pasinaudota, jeigu paslauga neatšaukta prieš 14 dienų iki atvykimo.
 • Namelyje galima papildomai apgyvendinti du vaikus iki 7 metų. Kaina vienam vaikui: 5 EUR nakčiai.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Platelių - Plungės regione

Platelių ežeras – didžiausias ir giliausias ežeras Žemaitijoje, pasižymintis gamtine, kultūrine ir kraštovaizdžio verte. Giliausia vieta – apie 48,5 m. Į ežerą įteka 17 mažų upeliukų, išteka Babrungas. Ežere galima plaukioti jachtomis, katamaranais, teikiamos nardymo bei kitos vandens pramogos.

Platelių ežero apžvalgos aikštelė yra šiaurės rytiniame miestelio pakraštyje. Iš apžvalgos aikštelės visu grožiu atsiveria salomis (Pilies, Veršių salos), pusiasaliais (Šventorkalnis) garsus Platelių ežeras bei tamsiais Plokštinės miškais pasipuošusios erdvės.

Dviračiu ar pėsčiomis iš Platelių galima nukeliauti iki Beržoro bažnytkaimio, pakeliui užlipant ant Cidabro kalno esančio Siberijos apžvalgos bokšto (15 m aukščio). Iš bokšto matyti Platelių ir Beržoro ežerai.

Pirmą kartą istoriniuose šaltiniuose Žemaičių Kalvarija (seniau – Gardai) paminėta 1253 m. kaip kuršių gyvenvietė su pilimi, alkaviete ir kapinynu. Miestelis yra išsaugojęs IX–XIII a. būdingą kelių ir gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelio reljefas išties įspūdingas.

Barstytalių pelkė – viena iš didžiausių pelkių Žemaitijos nacionaliniame parke. Jos plotas – apie 35 ha. Pelkę supa Barstyčių miškas. Vandens, pelkinės augmenijos, įsiterpusių sausumos salelių mozaikoje prieglobstį randa aibė gyvūnų ir augalų, kuriuos galite stebėti nuo 5 m Barstytalių apžvalgos bokšto.

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas. Skoma, kad vaikštant labirintais, žiūrint į mandalą „Gyvybės gėlelė“, esant šalia merkabo, stovint ar sėdint kupole žmogus gali pailsėti, gauti įkvėpimo, minčių, įdėjų, atsakymų į gyvenimo klausimus ir galimybę suvokti, ko iš tikrųjų nori.

Šaltojo karo ekspozicija - tai vienintelė Europoje ekspozicija, įrengta viename pirmųjų Sovietų Sąjungos buvusiame požeminiame balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse. Muziejaus istorinė ekspozicija pasakoja apie penkis dešimtmečius trukusį Šaltąjį karą. Čia buvo dislokuotos 4 vidutinio nuotolio balistinės raketos SS-4, apginkluotos 2 MT galios termobranduolinėmis galvutėmis.

Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčia – viena seniausių Lietuvoje, medinė, tašytų rąstų bažnyčia, statyta 1744 m. Šalia – XIX a. medinė varpinė. Čia yra išlikę daug senųjų paveikslų, liturginių rūbų ir reikmenų. 

Platelių dvaras iki XVIII a. pabaigos buvo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės nuosavybė. Vėliau, iki 1940 m., priklausė prancūzų grafų Šuazel-Gufjė (Choiseul-Gouffier) giminei. Architektūrinę ir kraštotvarkinę vertę turinti XIX– XX a. pr. Platelių dvaro sodyba su išlikusiais jauja, oficina, arklide, svirnu, rūsiu ir parku yra valstybės saugoma kultūros vertybė. Dvaras apsuptas labai gražiu parku, čia auga įspūdingi, gamtos paminklais paskelbti medžiai: storiausias Lietuvoje uosis, vadinamas Raganos uosiu ir Platelių liepa, per parką vingiuoja jaukūs takeliai, telkšo 2 tvenkiniai.

Plungės dvaro sodyba ir parkas. Rūmuose atidarytas ir iki šiol veikia Žemaičių dailės muziejus. Muziejus kaupia ir eksponuoja po visą pasaulį pasklidusių žemaičių dailininkų kūrybą, pristato Plungės dvaro ir Oginskių giminės istoriją atspindintį kultūros paveldą.

1965 m., minint rašytojos 120-ąsias gimimo metines, jos gimtajame restauruotame name buvo įrengta Žemaitės memorialinė ekspozicija. 2012 m, vykdant projektą „Bukantės dvaro sodybos restauravimas ir pritaikymas turizmo reikmėms“, sodyboje suremontuotas dvarelio gyvenamasis namas, atstatytas tvartas ir svirnas. Rašytojos gimtojoje troboje kviečiama susipažinti su memorialine ekspozicija, atspindinčia jos gyvenimo ir kūrybos kelią. 

Panašūs pasiūlymai

Juodkalnija, Tivatas 2021 Birželis - Rugsėjis
Juodkalnija, Tivatas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Tasos 2021 Liepa - Rugpjūtis
Jordanija, Petra 2021 Rugsėjis