Pasisvečiuokite ILZENBERGO DVARE, išgirskite 500 metų istoriją bei paragaukite ir lauktuvių gaukite ekologiškai auginamų ir rankomis gaminamų Ilzenbergo ūkio produktų

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Įėjimas į Ilzenbergo  dvaro parką dviems 
 • Ekskursijos  po dvaro teritoriją ir rūmus dviems 
 • Degustacija  „Dvariškos kulinarijos paslaptys"  dviems

Dvariškos lauktuvės :

 • Keptas varškės sūris 400 g
 • Karšto rūkymo vištienos krūtinėlė 200g
 • Ilzenbergo dvaro šokoladas 71% su rausvaisiais ir juodaisiais pipirais, 70 g
 • Ilzenbergo dvaro juodasis šokoladas 70 g
 • Dvariški sviestiniai sausainiai 250 g
 • Šaltinio vanduo ILZENBERG, negazuotas, 0,47 l
 • Ilzenbergo dvaro suvenyras 

 

Skirta:

LR Vyriausybės sprendimu apgyvendinimas viešbučiuose ir kitos paslaugos sustabdytas iki 2021 sausio 31 dienos. Jeigu turite įsigiję dovanų kuponą - susisiekite su mumis dėl kupono terminų pratęsimo.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Į  kainą įskaičiuotos grupinės ekskursijos, ir degustacijos, kurios sezono metu ( gegužės- rugsėjo mėn) vyksta pagal nustatytą grafiką. 
Jei oras geras, sezonas gali būti ankstinamas/ ilginamas.
Individuali ekskursija ir degustacija vedama  grupėms nuo 8 asmenų. 

Ilzenbergo dvaras

Kviečiame patirti Ilzenbergo dvaro ūkyje harmonijoje su gamta išaugintų ir pagamintų produktų skonių bei kvapų pasaulį. Čia įvairūs natūralūs maisto produktai saugomi tarsi maisto muziejuje ir ragaujami, kad neužsimirštų. Degustacijos metu ne tik paragausite įvairių natūralių lietuvių mėgiamų produktų, bet ir sužinosite kaip jie gaminami, kodėl jie tokie vertingi ir skanūs. Dvaro parkas įkurtas įspūdingo landšafto vietovėje su dviem – Ilgio ir Apvalaso – ežerais. Istorinės parko-muziejaus erdvės skirtos svečių poilsiui, – išsaugotas ir išpuoselėtas šimtametis parkas su daugiau kaip 3 km ilgio pasivaikščiojimo takais ir laukine jo gyvūnija, įrašyta į Raudonąją knygą (šikšnosparniai, niūraspalvis auksavabalis) meniškos parko skulptūros, jaunavedžių pamėgta Meilės sala ir į ją vedantis tiltas. Parko puošmena – 500 istoriją menantis Ilzenbergo dvaro ąžuolas galiūnas Ilzenberg ir Stelmužiukai – Stelmužės ažuolo palikuonys. Ilzenbergo dvaro parką-muziejų būtų galima vadinti šiaurietiška Arkadija. Toks pavadinimas jau keletą šimtmečių yra prigijęs romantiškiesiems parkams – nostalgijos kupinas kraštovaizdis, civilizacijos ydų nepaliesta idilės šalis, kur žmogus susilieja su gamta. Čia, pasitelkiant architektūrinius ir gamtos elementus, suformuotos 9 skirtingos emocinės erdvės: Meilė, Didingumas, Paslaptingumas, Prakilnumas, Išmintis, Svajonė, Idilija, Pakilumas. 

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • Įėjimas į Ilzenbergo  dvaro parką dviems 
 • Ekskursijos  po dvaro teritoriją ir rūmus dviems 
 • Degustacija  „Dvariškos kulinarijos paslaptys"  dviems

Dvariškos lauktuvės :

 • Keptas varškės sūris 400 g
 • Karšto rūkymo vištienos krūtinėlė 200g
 • Ilzenbergo dvaro šokoladas 71% su rausvaisiais ir juodaisiais pipirais, 70 g
 • Ilzenbergo dvaro juodasis šokoladas 70 g
 • Dvariški sviestiniai sausainiai 250 g
 • Šaltinio vanduo ILZENBERG, negazuotas, 0,47 l
 • Ilzenbergo dvaro suvenyras 

 

Patarimai, ką galima nuveikti Rokiškio regione

Rokiškio dvaro sodyba arba Rokiškio krašto muziejus yra puiki vieta domintiems istorija. Čia pristatoma Rokiškio istorija nuo akmens amžiaus iki rezistencijos. Dvare galima išvysti unikalias interjero ekspozicijas ir kitus autentiškus eksponatus apie čia gyvenusias ir valdžiusias dvi gimines -Tyzenhausus ir Pšezdzieckius.

Rokiškio mieste yra įkurtas Rokiškio miesto Liongino Šepkos parkas. Lietuvos medžio meistrų sukurtas skulptūrų parkas yra skirtas L. Šepkai atminti. Parkas ir ateities kartoms primins apie XXI a. Lietuvos medžio drožinių kūrėjų meninius ieškojimus, jų stipriąsias ir silpnąsias puses.

Nepriklausomybės aikštė Rokiškyje buvo įkurta XVIII a. pab. – XIX a. pr., o dabar yra neįkainojama architektūrine vertybe, labai dominanti turistus. Miesto centro planas – klasicistinis, vienintelis taip gerai išlikęs Lietuvoje. Nepriklausomybės aikštė turi ir savitą istoriją, mat joje svarbus ir išskirtinis bene kiekvienas namas, o seniau čia veikė ir prekybos aikštė, aplink kurią būrėsi pardavėjai, kepėjai bei įvairių įstaigų atstovai.

Salų dvaro sodyba ir parkas nedaug kam žinoma, tačiau Lietuvos kontūrus atkartojanti sala. Unikali vieta sugrįžti kelis šimtus metų į šalies praeitį ir vėl džiaugtis dalykais, kurie yra tikri. Būtent tikrumo jausmas neapleidžia klajojant medžių alėjomis, dvaro sodyba ir aikštingo Dviragio krantais.

Ilzenbergo dvaras – tai nepaprastai jauki vieta, kurioje galite atgauti prarastą džiaugsmą ir pamirštas vertybes. Neįkainuojamas turtas šiaurės Lietuvoje privers jus pakeisti požiūrį į dvarus, turiningą laisvalaikį ir maistą be jokių skonio stipriklių. Bajoriška dvasia persmelks kūną vaikštant tiek rūmų menėmis, tiek parko teritorijoje. Taip pat čia yra organizuojamos ir vaikų vasaros stovyklos!

Sartų ežero apžvalgos bokštas arba Baršėnų apžvalgos bokštas tai yra 2006 m. Rokiškio rajone pastatytas bokštas, kurį pastatė įmonė „Rokiškio sūris“. Apžvalgos bokštas yra 33 metrų aukščio, nuo kurio atsiveria įspūdingi Sartų regioninio parko vaizdai. Bokštą galima lankyti šviesiuoju paros metu 9 – 22 val.

Gačionių dvaras yra vienintelis išlikęs medinis dvaras Rokiškio rajone. Vos įsukus į kiemą jaučiama ramybė bei architektūrinė autentika, kurią kūrė ištisos Rozenų giminės kartos. Dvare jus pasitiks pats baronas Piotras Rozenas (kuris nors ir nekalba lietuviškai, tačiau moka Lenkų, Rusų, Prancūzų, Anglų, Vokiečių kalbas).

Onuškio dvaras minimas jau 1522 m. XVIII a., kuomet Onuškio vietovė priklausė Rajeckams. Onuškio dvaras ir parkas apleisti ir blogos būklės. Dvaras buvo sugriautas pirmojo pasaulinio karo metais. Keliautojiems vertinantiems kitokį grožį ši vieta yra tikras atradimas.

Rokiškio Šv. apaštalo ir evangelisto Mato bažnyčia stebina savo žymiais Europos meistrų darbais. Čia galite pamatyti P. Puosielgne-Rusand sukurtą bronzinį paauksuotą centrinį altorių, Oto Kionigo bronzinėmis Tyzenhauzų skulptūras, visame pasaulyje garsėjusios vokiečių Valkerių firmos vargonus ir kitus meno kūrinius. Turistams atveriami ir bažnyčios požemiai, kuriuose ilsisi visų trijų Rokiškio dvarą valdžiusių giminingų dinastijų (kunigaikščių Krošinskių, grafų Tyzenhauzų ir grafų Pšezdzieckių) atstovai.

Tapytų langinių gatvė yra išpuošta tradiciniais lietuviškais ornamentais, ir naiviojo meno stilistikos vaizdeliais bei šiuolaikiniais įvairios plastikos bei siužetų profesionalios dailės kūriniais. Dabar čia yra ištapytos 252 langinės, 1 durys, kraičio skrynia, 3 namams pagamintos vėjalentės ir lėkiai bei antlangiai ir polangiai. Tai tikrai unikali vieta Rokiškyje!

Panašūs pasiūlymai

Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Lietuva, Raseiniai 2021 Sausis - Gegužė
Lietuva, Raseiniai 2021 Sausis - Gegužė
Lietuva, Raseiniai 2021 Sausis - Gegužė
Lietuva, Molėtai 2021 Sausis - Gegužė