1 n. poilsis 5* HARMONY PARK viloje su pusryčiais ir vakariene, baseinų ir pirčių erdve bei pasivažinėjimu dviračiais

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 n. dvivietėje viloje
 • Pusryčiais viešbučio restorane (Romovės studija)
 • 3 val. apsilankymas vandens ir pirčių erdvėje (1 kartas)
 • 4 patiekalų degustacinė vakarienė
 • Rankšliuoščiai kambaryje
 • Pasivažinėjimas dviračiais
 • Bevielis internetas

 

Skirta:

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Atšaukti rezervaciją galima likus 4 dienoms iki kelionės pradžios.

Vėlyvas išvykimas iš kambario (iki 13:00)

MEDIKAMS 200 EUR kompensacija taikoma tik kelionėms nuo 2020 rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Detalias sąlygas rasite čia

Apie Harmony Park

„Harmony Park“ – vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė. Parkas įžymus įvairiais simboliais, įprasminančiais žmogaus siekį jungtis, žadinti savo gerąjį pradą, ugdytis sąmoningumą. Vienas iš įsimintiniausių – ant dirbtinio piliakalnio stovinti 13 m aukščio skulptūra „Saulės vaikai“.

200 ha plote gausu įvairaus dydžio vilų, žirgynas, tarptautinius standartus atitinkantis hipodromas, tvenkiniai maudynėms, estrada, 5+ žvaigždučių „Harmony Park“ viešbutis, traukiantis lankytojus jaukia prabanga, subtilumu, modernumu ir įspūdingu SPA centru. Vandens ir pirčių erdvėje lankytojai gali pasilepinti saunoje, infraraudonųjų spindulių, garinėje bei Kelo pirtyse. Dievinantiems ramias vandens pramogas patiks 25 m ilgio plaukimo baseinas, sūkurinis baseinas su kaskadomis, masažinėmis įlankomis, povandeniniais geizeriais. Romantikai kviečiami pavakaroti gėrintis įspūdingomis šviesų kompozicijomis bei gaivinančia vandens galia. SPA centro svečiai itin mėgsta turkiškąjį hamamą, įvairius masažus, Rasul pirties procedūras, vis atnaujinamus grožio ritualus. Poras džiugina SPA programos, skirtos dviem: kūno šveitimai, įvyniojimai, vonios, įtrynimai aliejais, kūno ir veido masažai bei kaukės.

Vila ROMOVĖ:

Natūralioje aplinkoje įkurti keturi nameliai yra šiuolaikiški, patogiai išplanuoti, jaukūs ir skirtingi, kaip kiekvieno mūsų asmenybės. Gerbiant svečių individualumą, vila suprojektuota taip, kad joje jaukiai jaustųsi ir gausi šeima, ir vienumą mėgstantys svečiai. 


Nameliai kuo puikiausiai pritaikyti gyventi tiek šiltuoju, tiek ir šaltuoju metų laiku. Trokštantiems daugiau laiko leisti gamtoje, įrengta erdvi (45 m²) lauko pavėsinė. Užsisakius grilio reikmenis, namelio terasoje ar pavėsinėje galima ruošti ant grotelių keptų kepsnių vakarienes.


Netoliese įrengti šiaurietiško vaikščiojimo bei dviračių takai sportuojantiems ar aktyvaus poilsio mėgėjams. Romantiškiems pasivaikščiojimams visai šalia namų viliojančiai vingiuoja „Įsimylėjėlių takelis“. 

Vandens ir pirčių erdvė:

Maudynės šiltame ar vėsiame vandenyje puikiai veikia kūną – šiltas vanduo atpalaiduoja raumenis, organizmas nusiramina, į kraują patenka daug „laimės hormonų“ – endorfinų. Po poilsio pirtyje jausitės visapusiškai atsipalaidavę, o pirties procedūros garantuoja gilų ir ramų miegą. Reguliarus lankymasis pirtyje ne tik treniruoja širdies raumenis ir skatina jos darbingumą, bet ir sureguliuoja organizmo veiklą. 

Kviečiame mėgautis vandens procedūromis, pirčių programomis, atsipalaiduoti bei stiprinti sveikatą „Harmony Park“ vandens ir pirčių erdvėje!

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 n. dvivietėje viloje
 • Pusryčiais viešbučio restorane (Romovės studija)
 • 3 val. apsilankymas vandens ir pirčių erdvėje (1 kartas)
 • 4 patiekalų degustacinė vakarienė
 • Rankšliuoščiai kambaryje
 • Pasivažinėjimas dviračiais
 • Bevielis internetas

 

Patarimai, ką galima nuveikti Birštono regione

Birštono apžvalgos bokšte - pastatytame ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės atsidursite net 137 m. virš jūros lygio ir galėsite pasigrožėti Nemuno kilpų kraštovaizdžiu.

Birštono piliakalnyje (Vytauto kalne) - kurio aukštis net 30 m. Šis piliakalnis yra vienas aukščiausių ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje, nuo jo atsiveria panorama į Nemuno Vingį.

Birštono kurhauze - Tai poilsio namų koncertų, šokių salė su bufetu. Užėję vidun rasite dailės parodą ir istorines pastato nuotraukas, kurias galite palyginti su dabartiniu vaizdu.

Biuvetėse - Birštone yra “Eglės”, “Tulpės”, “Versmės” sanatorijų biuvetės ir prie Kurhauzo renovuotas Birutės šaltinis. Ten galėsite paragauti mineralinio vandens.

Kneipo sode - jis veikia vasaros sezono metu ir yra skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. Prieš bažnyčios rasite parkelį, kurio centre ratu eina takas iš skirtingų paviršių. Nusiavę batus galėsite eiti akmenimis, spygliais, žolyte, kankorėžiais, žvyru, smėliu, lentomis. Vėliau kojas atgaivinsite mineralinio vandens baseine, o rankas iki alkūnių merksite į specialų mineralinio fontaną.

Birštono centriniame parke - jame stebėsite mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“, kuris sukuria jūrinį klimatą 50-80 m spinduliu aplink save. Jame rasite ir daugybę takelių su gausybe parke siūlomų pramogų. Šeimų su vaikais laukia net keturios žaidimų aikštelės, kurios skirtos nuo mažiausių iki paauglių. Mėgstantiems aktyvų poilsį – du stalo teniso stalai. Sportuojantiems – daugybė treniruoklių. Šiame parke yra mini golfo aikštynas, petankės aikštelė ir riedlenčių/riedučių rampos.

Žvėrinčiaus pažintiniame take - aktyvų poilsį mėgstantiems poilsiautojams siūlome išsinuomoti dviračius, keturračius, dviračius su vaikškomis kėdutėmis ar tandemus ir minti nuostabiu Žvėrinčiaus dviračių taku.

Škėvonių pažintiniame gamtos take - šis takas vingiuoja prieš 12 000 metų Nemuno suformuotu Birštono atragiu ir Škėvonių gūbriu, kuris yra saugomas Škėvonių geomorfologiniame draustinyje. Toje vietoje, kur Nemuno vandenys intensyviai ardė gūbrio šlaitą, susiformavo 33 m aukščio ir daugiau nei pusės kilometro ilgio atodanga. Škėvonių atodanga įrašyta į vertingiausių Šiaurės Vakarų Europos geologinių objektų sąrašą.

Kiti partnerio pasiūlymai
Ramus poilsis Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Ramus poilsis Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Ramus poilsis su šeima Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams

Panašūs pasiūlymai

Turime vietų savaitgaliams! Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Gruodis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Turime vietų savaitgaliams! Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Gruodis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Gruodis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Turime vietų savaitgaliams! Lietuva, Birštonas 2020 Spalis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams