1 n.poilsis 5* viešbutyje HARMONY PARK su pusryčiais ir vakariene, baseinų ir pirčių erdve bei kūno masažu

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1n. standartiniame viešbučio kambaryje
 • Pusryčiai viešbučio restorane
 • Neriboti apsilankymai vandens ir pirčių erdvėje
 • 4 patiekalų degustacinė vakarienė
 • SPA kūno masažai 30min. 2 asm.
 • Mineralinis vanduo, rankšliuosčiai, chalatai kambaryje
 • Dviračiai, biliardas, stalo futbolas, stalo ir interaktyvūs žaidimai
 • Bevielis internetas
Skirta:

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Atšaukti rezervaciją galima likus 4 dienoms iki kelionės pradžios.

Perkant šį pasiūlymą yra galimas vėlyvas išvykimas iš kambario (iki 13:00 ) iš anksto suderinus su registratūra.

MEDIKAMS 200 EUR kompensacija taikoma tik kelionėms nuo 2020 rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Detalias sąlygas rasite čia

Apie viešbutį HARMONY PARK:

Atokiai nuo miesto šurmulio, nuostabios gamtos apsuptyje 2009 metų rudenį duris atvėrė išskirtinis 5+ žvaigždučių Harmony Park viešbutis. Vienas prabangiausių viešbučių Baltijos regione laukia visų norinčių pailsėti, atgauti fizinę bei dvasinę pusiausvyrą.A programos, skirtos dviem: kūno šveitimai, įvyniojimai, vonios, įtrynimai aliejais, kūno ir veido masažai bei kaukės.

Siekdami sukurti jaukią ir įkvepiančią aplinką, į kurią svečiai norėtų sugrįžti ne kartą, viešbutis itin daug dėmesio skyrė atmosferos kūrimui, įvairiausioms viešbučio erdvių detalėms. Kruopščiai apgalvota kiekviena smulkmena: nuo mažutės plytelės sienų mozaikoje iki žvaigždynus primenančių šviesų kompozicijų bei itališka elegancija tviskančių prašmatnių sietynų.

Taip pat viešbutis kviečia paviešėti ištaigingame restorane, kurio siūlomi subtilaus skonio patiekalai maloniai nustebins net didžiausius gurmanus. Restorano šefai lepina svečius išskirtiniais ir sveikais patiekalais. Šviežius maisto produktus daugiausiai tiekia vietiniai ūkiai, savi daržai, miške renkami grybai, uogos, vaistažolės.

Standartinis viešbučio kambarys:

Standartiniame mūsų viešbučio kambaryje rasite viską, ko gali prireikti trumpo poilsio akimirkoms ar ilgesnei viešnagei: komfortišką dvigulę lovą, didžiuliam garderobui tinkančią drabužių spintą, patogų rašomąjį stalą nebaigtiems darbams nudirbti ar puikioje aplinkoje naujai gimusioms idėjoms įamžinti…

Jūsų patogumui kiekviename kambaryje įrengėme individualų vonios kambarį, taip pat mini barą su įvairių rūšių gėrimais ir lengvais užkandžiais. Buvimo gamtos apsuptyje pranašumus atrasite daugelyje mūsų standartinių kambarių – balkonuose bus malonu įkvėpti gryno oro, pasimėgauti natūralios gamtos vaizdais, pasiklausyti miško paukščių giesmių.

Vandens ir pirčių erdvė:

Maudynės šiltame ar vėsiame vandenyje puikiai veikia kūną – šiltas vanduo atpalaiduoja raumenis, organizmas nusiramina, į kraują patenka daug „laimės hormonų“ – endorfinų. Po poilsio pirtyje jausitės visapusiškai atsipalaidavę, o pirties procedūros garantuoja gilų ir ramų miegą. Reguliarus lankymasis pirtyje ne tik treniruoja širdies raumenis ir skatina jos darbingumą, bet ir sureguliuoja organizmo veiklą. 

„Harmony Park“ viešbutyje esančiame SPA centre Jūsų taip pat laukia daugybė malonių procedūrų, padėsiančių sušilti, atsigaivinti, atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir sielą. Galite rinktis vieną procedūrą ar visą jų rinkinį. Atsižvelgdami į Jūsų norus, kvalifikuoti specialistai sudarys Jums tinkamiausią sveikatą ir kūno grožį puoselėjančią programą. Čia yra atliekami įvairūs kūno masažai bei veido procedūros.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1n. standartiniame viešbučio kambaryje
 • Pusryčiai viešbučio restorane
 • Neriboti apsilankymai vandens ir pirčių erdvėje
 • 4 patiekalų degustacinė vakarienė
 • SPA kūno masažai 30min. 2 asm.
 • Mineralinis vanduo, rankšliuosčiai, chalatai kambaryje
 • Dviračiai, biliardas, stalo futbolas, stalo ir interaktyvūs žaidimai
 • Bevielis internetas

Patarimai, ką galima nuveikti Birštono regione

Birštono apžvalgos bokšte - pastatytame ant Škėvonių gūburio, tad pakilus 45 m. iki bokšto apžvalgos aikštelės atsidursite net 137 m. virš jūros lygio ir galėsite pasigrožėti Nemuno kilpų kraštovaizdžiu.

Birštono piliakalnyje (Vytauto kalne) - kurio aukštis net 30 m. Šis piliakalnis yra vienas aukščiausių ir žinomiausių piliakalnių Lietuvoje, nuo jo atsiveria panorama į Nemuno Vingį.

Birštono kurhauze - Tai poilsio namų koncertų, šokių salė su bufetu. Užėję vidun rasite dailės parodą ir istorines pastato nuotraukas, kurias galite palyginti su dabartiniu vaizdu.

Biuvetėse - Birštone yra “Eglės”, “Tulpės”, “Versmės” sanatorijų biuvetės ir prie Kurhauzo renovuotas Birutės šaltinis. Ten galėsite paragauti mineralinio vandens.

Kneipo sode - jis veikia vasaros sezono metu ir yra skirtas procedūroms su šaltu vandeniu organizmo grūdinimui, imuninės sistemos stiprinimui. Prieš bažnyčios rasite parkelį, kurio centre ratu eina takas iš skirtingų paviršių. Nusiavę batus galėsite eiti akmenimis, spygliais, žolyte, kankorėžiais, žvyru, smėliu, lentomis. Vėliau kojas atgaivinsite mineralinio vandens baseine, o rankas iki alkūnių merksite į specialų mineralinio fontaną.

Birštono centriniame parke - jame stebėsite mineralinio vandens garinimo bokštą „Druskupis“, kuris sukuria jūrinį klimatą 50-80 m spinduliu aplink save. Jame rasite ir daugybę takelių su gausybe parke siūlomų pramogų. Šeimų su vaikais laukia net keturios žaidimų aikštelės, kurios skirtos nuo mažiausių iki paauglių. Mėgstantiems aktyvų poilsį – du stalo teniso stalai. Sportuojantiems – daugybė treniruoklių. Šiame parke yra mini golfo aikštynas, petankės aikštelė ir riedlenčių/riedučių rampos.

Žvėrinčiaus pažintiniame take - aktyvų poilsį mėgstantiems poilsiautojams siūlome išsinuomoti dviračius, keturračius, dviračius su vaikškomis kėdutėmis ar tandemus ir minti nuostabiu Žvėrinčiaus dviračių taku.

Škėvonių pažintiniame gamtos take - šis takas vingiuoja prieš 12 000 metų Nemuno suformuotu Birštono atragiu ir Škėvonių gūbriu, kuris yra saugomas Škėvonių geomorfologiniame draustinyje. Toje vietoje, kur Nemuno vandenys intensyviai ardė gūbrio šlaitą, susiformavo 33 m aukščio ir daugiau nei pusės kilometro ilgio atodanga. Škėvonių atodanga įrašyta į vertingiausių Šiaurės Vakarų Europos geologinių objektų sąrašą.

Kiti partnerio pasiūlymai
Ramus poilsis Lietuva, Birštonas 2020 Rugpjūtis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Ramus poilsis Lietuva, Birštonas 2020 Rugpjūtis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Ramus poilsis su šeima Lietuva, Birštonas 2020 Rugpjūtis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams

Panašūs pasiūlymai

SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Rugpjūtis - Gruodis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Rugpjūtis - Gruodis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Rugpjūtis - Gruodis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
SPA poilsis Birštone Lietuva, Birštonas 2020 Rugsėjis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams