2 n. poilsis atostogų parke GRADIALI ANYKŠČIAI su pilnu maitinimu ir apsilankymu laisvalaikio erdve

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje
 • 3 kartų maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė; tiekiama į kambarius)
 • Kepsninė, malkos
 • Laisvalaikio erdvė
 • „Kaukių“ miškas
 • Nemokamas bevielis interneto ryšys
 • Nemokama vieta automobiliui
Skirta:

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

MEDIKAMS 200 EUR kompensacija taikoma tik kelionėms nuo 2020 rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Detalias sąlygas rasite čia

Gradiali Anykščiai

„Gradiali Anykščiai“ - Jūsų šeimos atostogoms ir ramiems draugų susibūrimams! Įspūdingi miškai, visai šalia tyvūliuojantis ežeras, pramogos kiekvieno skoniui ir poilsis, kurio esate verti. 
Mėgstantys aktyviai leisti laiką, galės žaisti krepšinį, futbolą, rankinį, badmintoną ar tinklinį naujoje guminės dangos sporto aikštelėje. Aptverta tinklinio zona visada laukia paplūdimio tinklinio gerbėjų. Valtys, dviračiai ir baidarės skirti Rubikių ežero ir jo 16 salų tyrinėjimui. O vandens batutai, čiuožyklos dideliems ir mažiems, kajakai nudžiugins visus be išimties vandens pramogų mylėtojus!
Tiems, kuriems ramus poilsis yra pagrindinis atostogų kriterijus, galės mėgautis saulės voniomis patogiuose paplūdimio gultuose prie tvenkinio. Kaukių miškas juos vilios savo ramuma, vėsuma ir gamtos garsais. Žvejybos įranga ir įžuvintas tvenkinys leis atsipalaiduoti. Vaikams skirtos net keturios skirtingos zonos mūsų parke.
Pagrindinis vaikų žaidimų kompleksas yra DIDŽIAUSIO PLOTO LIETUVOJE! Tai net 200m2 užimantys tilteliai, čiuožyklos, alpinisto tvorelės, bokšteliai ir kiti iššūkiai,kurie nei vieno vaiko nepalieka abejingo. Antroji, mažesniesiems skirta aikštelė, džiugina vaikučius iki 2-3 metų. Joje pypliai čiuožinės, ropinės ir statys smėlio pilis. Trečiojoje, esančioje šalia restorano, vaikai leis laiką medinėje žaidimų aikštelėje ir batute,o prie Kaukių miško rengiamame atrakcionų parkelyje, sūpynes galima išbandyti jau dabar.
Ir didelių, ir mažų džiaugsmui įrengėme Laisvalaikio kambarį, kuriame galite varžytis žaisdami smiginį, stalo tenisą, stalo futbolą, stalo ledo ritulį. Jūsų laukia ir XBOX ONE video žaidimai su KINECT priedeliu. Ten rasite daugybę stalo žaidimų, įvairių lauko žaidimų šeimoms, sporto inventorių ir t.t.

Dvivietis kambarys

Saulės, Vėjo ir Ežero vilose viso įrengti 22  skirtingo dydžio, viešbučio tipo kambariai, iš kurių 20-yje yra atskiros WC ir dušo zonos. Priklausomai nuo numerių, kiekviename patogiai ilsėtis gali 2-4 asmenų šeimos. Visuose kambariuose yra patalynės, rankšluosčiai, higienos priemonės. 

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje
 • 3 kartų maitinimas (pusryčiai, pietūs, vakarienė; tiekiama į kambarius)
 • Kepsninė, malkos
 • Laisvalaikio erdvė
 • „Kaukių“ miškas
 • Nemokamas bevielis interneto ryšys
 • Nemokama vieta automobiliui

Patarimai, ką galima nuveikti Anykščių regione

Labirintų parkas – tai unikalus ir vienintelis tokio tipo pramogų parkas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Čia Jūsų laukia begalė pramogų, kurias išbandyti galės visa šeima! Čia Jūsų laukia išsiraizgę pagrindiniai karklų labirintai: Didysis, Apvalusis ir Lenktynių labirintai, kuriuose bus išbandyti orientavimosi įgūdžiai. Puikių emocijų ir naujų patirčių pasisemsite klaidžiodami po veidrodžių ir juostelių labirintus. Ekstremalių pojūčių mėgėjams parengtos Padangų nusileidimo ir mini laipynių parko trasos. Karingai nusiteikusiems lankytojams turime paruošę, vieninteles Lietuvoje, Vandens mūšio valteles ir Šaudyklą.

Anykščių šilelyje vinguriuojantis Medžių lajų takas – vienintelis ne tik Baltijos šalyse, bet ir Rytų Europoje. Takas prasideda netoli Puntuko akmens, lankytojams reikės užlipti ant kalvos, Medžių lajų takas nuo žemės pamažu kils iki 21 metro ties medžių laja. Takas medžių viršūnėmis vingiuoja 300 metrų ir veda į 35 metrų aukščio bokštą, nuo kurio galima apžvelgti apdainuotąjį Anykščių šilelį, pasigrožėti Šventosios upės vingiais, pasivaikščioti tarp medžių lajų. Lajų take yra 13 stotelių, kurios skirtos pajausti A. Baranausko apdainuoto šilelio žavesį: pamatyti, išgirsti, užuosti. Stotelės realiose erdvėse padės patirti ir pažinti Lietuvos miškų įvairovę, sužinoti, kuo svarbūs ir įdomūs pakeliui matomi Anykščių šilelio augalai.

Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato Bažnyčia, statyta 1899–1909 m., – ryškiausias Anykščių panoramos akcentas. Anykščių bažnyčia – aukščiausia Lietuvoje, jos bokštai siekia 79 m.(iki I pasaulinio karo buvo 84 m) Bažnyčioje gausu meno paminklų: stiklo blokų vitražas „Šv. Matas“ (autorė A.Mackėlaitė), granitinis vyskupo A.Baranausko biustas (autorius H.Rudzinskas). Bažnyčios šventoriuje galima pasigrožėti originaliomis dažyto medžio kryžiaus kelio stotimis (autorius R.Idzelis), paminklu žymiųjų anykštėnų tėvams atminti (skulptorius A.Kmieliauskas). Raudonų plytų ir aukštų skliautų bažnyčia sutalpina daug anykštėnų maldų, saugo nemažai meno paminklų.

Siaurukas – taip visų meiliai vadinamas Aukštaitijos siaurasis geležinkelis. Nuo gegužės iki spalio atvykę į siauruko muziejų galėsite pavažiuoti šiuo veikiančiu technikos paveldo objektu, o savaitgaliais organizuojamos kelionės į Troškūnus ir prie Rubikių ežero.

Anykščių miesto rytiniame pakraštyje, kur susikerta Šventosios ir Anykštos upės, sunku nepastebėti aukštos kalvos – Kalitos kalno. Kadaise, pasak rašytojo Antano Vienuolio, čia stovėjo bajorui Nykščiui priklausęs dvaras. Šiandien šis Anykščių objektas tapo ypač lankytina aktyvaus poilsio mėgėjų vieta – keliautojai neturėtų aplenkti tokio įspūdingo gamtoje įsikūrusio Kalitos pramogų parko. Visai nesvarbu, ar Aukštaitijos kraštą išsiruošėte aplankyti žiemą, ar vasarą – čia visada rasite, kaip turiningai praleisti laisvalaikį.

COSMOS Paukščių takas yra įsikūręs Anykščių menų inkubatoriuje. Tai veidrodžių kambarys, kuriame sukuriamas begalybės pojūtis pasitelkiant šviesos elementus, viduje girdimi žemės elektromagnetiniai virpesiai paversti garsu. Elementų visuma sukuria kosmoso erdvės jausmą. Atvykus į COSMOS Paukščių Taką rekomenduojame fotografuoti nenaudojant blykstės.

Labiausiai lankomas akmuo Lietuvoje yra Anykščių šilelio landšaftiniame draustinyje. Tai antras pagal dydį akmuo Lietuvoje. Puntukas savo lankytojus domina ne tik kaip įspūdingas geologijos paminklas, bet ir savo atsiradimo legendomis. Vokiečių okupacijos metais, 1943 m. viduvasarį, skulptorius Bronius Pundžius Puntuko akmenyje baigė kalti Atlanto vandenyną perskridusių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno bareljefus bei jų testamento žodžius.

Į A. Baranausko poemoje „Anykščių šilelis“ išgarsintą mišką užsuka beveik kiekvienas, atvykęs aplankyti Anykščių. Šilelis prasideda nuo pietinių Anykščių miesto ribų ir tęsiasi neplačia (apie 1 km pločio) juosta abipus Šventosios beveik 9 km Kurklių miestelio link. Šilelio reljefas labai įvairus ir sudėtingas: kalvos, raguvos, gilių griovių išraižyti pašventupių šlaitai. Tomis griovomis Šventojon alma upeliai – Marčiupys, Piktupis, Išplėstravis, Vingerštynė, Pakalnytė, Paramavietė, Gaugarys, Pašaltupys, Limenė, Šlavė. Giliai, vietomis net iki 25 m, Šlavė įsigraužia į gruntą tarp aukštų krantų, kur pasitaiko ir atodangų. Nėra Lietuvoje daugiau tokių atodangų, kur viename pjūvyje atsidengtų net trijų žemės erų pėdsakai, liudijantys šarvuotųjų žuvų, kontinentinio režimo, tropikų klimato laikus.

Arklio muziejuje – ne tik arklio gadynės žemės darbų ir transporto priemonės, bet ir unikalūs drožinių rinkiniai, arklio istorijos, karybos ekspozicijos. Muziejuje pristatomi amatai, čia darbuojasi audėja, keramikė ir duonelės kepėja, kalvis, medžio drožėjas. Muziejaus teritorijoje galima pajodinėti, pasivažinėti vežimaičiu ar važiu, pasisupti sūpuoklėmis.

Laimės žiburio kalva, senųjų anykštėnų, buvo vadinama sachara, dėl savo nykumo: aplinkuje nebuvo medžių, pati kalva buvo pilka ir pustoma vėjo. Šį kalną dažnai lankydavo rašytojas Antanas Žukauskas – Vienuolis, kuris ir parinko vietą Jono Biliūno kapui. J.Biliūno palaikai iš Zakopanės buvo perlaidoti Anykščiuose ant šios kalvos. 1958 m. virš kapo iškilo 14 m aukščio architekto Vytauto Gabriūno paminklas pavadinimu Laimės žiburys, kuris pastatytas pagal to paties pavadinimo Jono Biliūno legendą.

A.Baranausko klėtelė, pastatyta 1826 m. Tai yra pirmasis memorialinis muziejus Lietuvoje. Čia 1858-1859 metų vasaras leisdavo 24 metų poetas A. Baranauskas. Čia jis parašė himną Lietuvos praeičiai - poemą „Anykščių šilelis“. Klėtelėje, kurioje gimė geriausiai pasaulyje žinomas lietuvių literatūros kūrinys, dabar saugomi ir eksponuojami autentiški A. Baranausko ir jo šeimos baldai, buities daiktai, knygos.

Šalia Bijeikių piliakalnio pastatytas 15 m. bokštas su apžvalgos aikštele, nuo kurios atsiveria nuostabi Rubikių ežero ir apylinkių panorama. Giedrą dieną tolumoje galima pamatyti Burbiškio ir Mačionių kaimus ar Leliūnų bei Debeikių bažnyčių bokštus.

Pasiūlysime jums pramogą, kuri nukels Jus į pasaulį aukštyn kojomis. Apverstas namas - ne tik vieta, kurioje patirsite nestabilumo pojūtį, bet ir yra puiki vieta išskirtinėms nuotraukoms! Pramoga yra visiškai saugi, tačiau gali sukelti nestabilumo pojūtį. Dėl šios priežasties nėščiosioms ir žmonėms su sutrikusia pusiausvyrą nerekomenduojame lankytis atrakcione.

Dainuvos Nuotykių Slėnis yra įsikūręs Anykščių šilelio prieglobstyje, ant Šventosios upės kranto, kviečia į aktyvaus laisvalaikio ir pramogų parką. Tai puiki vieta aktyviai praleisti laiką ir pasidžiaugti gamta. Mūsų parko lankytojai keliaudami nuo medžio ant medžio, įveikdami lengvas ir sudėtingas trasas patirs neišdildomų įspūdžių ir aštrių pojūčių. Kiekvienas lankytojas, nesvarbu koks jo amžius ar fizinis pasirengimas, čia išsirinks sau tinkamą trasą. Parke yra 6 skirtingo sudėtingumo trasos, kurios įrengtos iki 13 metrų aukščio, tad kiekvienas lankytojas galės rinktis trasas pagal savo poreikius.

 

Panašūs pasiūlymai

Aktyvus poilsis su šeima Lietuva, Anykščiai 2020 Gruodis - 2021 Kovas Galioja 200 Eur kompensacija medikams