Ukmergės rajono dvarų lankymas su nakvyne BIG STONE viešbutyje

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 nakvynė viešbučio standartiniame arba liukso tipo kambaryje
 • 1 pusryčiai
 • 2 dvarų Ukmergės rajone lankimas su nuvežimu (Antano Smetonos vasaros rezidencija ir Siesikių pilis)
 • Įejimo bilietai

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.


Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.

Kainos galioja atvykimams nuo trečiadienio iki sekmadienio  ( pirmadienį/antradienį dvarai ir jų muziejai nedirba)
  

Viešbučio „Big Stone“ aprašymas

Modernumo ir išskirtinės kokybės derinys pačiame Ukmergės miesto centre. Tai tik pirmieji epitetai apibūdinantys 3+ *** viešbutį BIG STONE, įsikūrusį viename seniausių ir unikaliausių Lietuvos senamiesčių. Pro viešbučio langus atsiveria nuostabi miesto panorama, kuri nutvieksta saulės atskleidžia gražiausius Ukmergės miesto kampelius. Išskirtinis interjeras ir aukšta paslaugų kokybė - visa tai BIG STONE.

BIG STONE atviras keliaujantiems verslo reikalais ar ieškantiems atgaivos nuo didmiesčio triukšmo bei norintiems aplankyti Lietuvos dvarus, kurių nestinga Ukmergės rajone.

Viešbutyje rasite 33-is jaukiai ir moderniai įrengtus kambarius, mėgstantiems elegantišką prabangą, išskirtines medžiagas, aukštą kokybę ir žinoma - natūralumą. Komfortas ir elegancija persipina kiekvienoje kambario dalelėje.
Visuose kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas.

Standartinis vienvietis kambarys

9,6 kv/m jaukus ir šiuolaikiškas kambarys. Šiuolaikiškas minimalizmas ir natūralios medžiagos, kuria komfortišką ir poilsiui palankią aplinką. Lova – 90x200 cm, vonios kambarys, rankšluosčiai, televizorius, telefonas, kiliminė danga.

Standartinis dvivietis kambarys

19,5 kv/m poilsiu alsuojantis dvivietis kambarys, šiuolaikiškas minimalizmas, natūralios medžiagos, kuria komfortišką ir poilsiui palankią aplinką. Lova – 2 x 90x200 cm, vonios kambarys, rankšluosčiai, televizorius, telefonas, kiliminė danga.

Liukso kambarys

26,5 kv/m išskirtinio interjero kambarys. Šviesi erdvė, aukšos kokybės medžiagos, kruopščiai parinktos detalės. Lova – 2 x 90x200 cm, vonios kambarys, kiliminė danga, televizorius, telefonas, sofa-lova, kavos staliukas, rankšluosčiai, chalatai, šlepetės.

Ukmergės dvarai

Prezidento Antano Smetonos dvaras:


Prezidento Antano Smetonos dvaras yra vaizdingoje pietinėje Lėno ežero pakrantėje. Jis nutolęs 2 km į pietus nuo Lėno kaimo, 1 km į vakarus nuo Prezidento gimtinės – Užulėnio.
1934 m., švenčiant Prezidento gimtadienį, buvo nutarta tėviškėje jam padovanoti ūkį. Tautos Vado Jubiliejaus dovanos komitetas, sudarytas daugiausia iš tautininkų, išleido A. Smetonai pagerbti Dovanos ženklus. Vienas kainavo 5 litus. Juos platinant buvo surinkta nemaža pinigų suma, ir už juos 1935 m. nupirkta 80 ha žemės. Didžiausią jos dalį sudarė žemė (Lėno palivarkas), įsigyta iš Taujėnų dvaro savininko kunigaikščio Konstantino Radvilos. Kita žemė buvo pirkta iš Lėno bažnyčios, Užulėnio mokyklos ir naujakurių. 25 ha miško A. Smetona gavo iš valstybės kaip Nepriklausomybės akto signataras. Tokiu būdu susiformavo apie 110, 2 ha žemės sklypas, kuris buvo pavadintas Užugirio kiemu.

Yra išlikę to laikotarpio rūmų aprašymų:
“Dviejų aukštų mūriniai rūmai (…) buvo gražūs ir patogūs. Iš lauko pusės juos labai puošė keturios tašyto granito kolonos, pastatytos prieš didžiąsias paradines duris, du antrame aukšte atviri balkonai, baltai dažytos sienos, raudonas čerpių stogas, o užpakalyje, pirmame aukšte, didelė atvira aikštelė be stogo. (…) buvo įvestas vandentiekis iš gilaus šulinio, įrengta kanalizacija, vonios ir kt. Elektros dar nebuvo (…) ūkis su Kaunu buvo sujungtas telefonu. Sodyba apsodinta vietiniais medžiais ir krūmais, ypač lazdynais, užveistas didokas vaismedžių sodas, įrengti šiltnamiai (…)”.

 

Siesikų pilis-dvaras:


Siesikų dvaro pilis stūkso pietiniame Siesikų ežero krante vos už poros kilometrų nuo to pačio pavadinimo miestelio. Pastatyta XVI a pradžioje ji iki šiol išlieka vienu ankstyviausiu ir mistiškiausių renesansinių statinių Lietuvoje.

XVIII a viduryje Siesikų dvarą įsigijo Ukmergės pilininkas Konstantinas Daugėla. Ši giminė Siesikų dvarą valdė iki pat nacionalizacijos 1940m. XIX a viduryje tuometinis dvaro šeimininkas Dominykas Daugėla pilį rekonstravo, suteikdamas jai klasicistinių bruožų. Rūmuose jis sukaupė didelę meno dirbinių ir istorinių eksponatų, ginklų kolekciją. Buvo įrengta ir pagoniška šventyklėlė. Deja, XX a karų verpetuose šie turtai dingo.
Šiuo metu pilnai restauruotas pirmas pilies aukštas, antrajame vykdomi tyrimai ir restauravimo darbai. Lankytojai įleidžiami į abu aukštus ir turi galimybę susipažinti su autentiška sienine tapyba, architektūriniais sprendimais. Rengiamos valandos trukmės ekskursijos su gidu.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 nakvynė viešbučio standartiniame arba liukso tipo kambaryje
 • 1 pusryčiai
 • 2 dvarų Ukmergės rajone lankimas su nuvežimu (Antano Smetonos vasaros rezidencija ir Siesikių pilis)
 • Įejimo bilietai

Svarbu:

 • Gido paslaugos dvaruose /muziejuose neįskaičiuotos į kainą
 • Rezervavus datą - nemokamas atšaukimas prieš 2 dienas iki atvykimo
 • Papildoma lova vaikams 5-16m liukso tipo kambaryje-išskleidžiama sofa
 • Maniežas kūdikiams nemokamai, pagal atskirą užklausimą
 • Yra galimybė pasirinkti: Apgyvendinimas su pusryčiais ir vakariene.
 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Ukmergės regione

Panašūs pasiūlymai

Juodkalnija, Tivatas 2021 Birželis - Rugsėjis
Juodkalnija, Tivatas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Tasos 2021 Liepa - Rugpjūtis
Jordanija, Petra 2021 Rugsėjis