Aktyvus 1 arba 2 n. poilsis kaimo turizmo sodyboje KARPYNĖ su pusryčiais, pramogine žvejyba, giros degustacija ir SPA

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 arba 2 nakvynės kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ Klėties pastate
 • Pusryčiai (švediškas stalas)
 • 2 val. apsilankymas baseino, sūkurinės vonios ir pirties erdvėje
 • Pramoginė žūklė sodybos mažuosiuose tvenkiniuose, meškerės, masalas ir pagautas laimikis 1 vnt.
 • Karpynės „Draugų“ giros degustacija
 • Apsilankymas lauko baseine (1 val.) arba teniso žaidimas su inventoriumi (1 val.)
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Bevielis internetas
Skirta:

LR Vyriausybės sprendimu baseinų ir pirčių paslaugos gali būti teikiamos visose apgyvendinimo paslaugas teikiančiose įstaigose, kai jos teikiamos ne daugiau kaip vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio nariams. Apgyvendinimo paslaugos teikiamos viename kambaryje apgyvendinant ne daugiau nei vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narius; bendro naudojimo patalpose užtikrinant visų asmenų kaukių dėvėjimą ir laikantis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių.

Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.

Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.

Žvejyba mažuosiuose tvenkiniuose vyksta nuo balandžio 15 iki spalio 15 d. Viešnagės metu žvejoti galima vieną kartą pasirinktą dieną nuo 8 iki 19 val.

Apgyvendinimas galimas karantino laikotarpiu.
Maistas pristatomas į kambarį arba teikiamas išsinešimui.
SPA zona karantino metu nedirba. Planuojamas atidarymas 2021 m. balandžio 23 d.

Pramogos ir SPA

Aplink tyvuliuojantys tvenkiniai suteiks ramybę pavargusiems po darbų ar ieškantiems romantikos. Sodybos svečiai visada laukiami erdviame restorane su mažąja alaus darykla. Visus kviečiame turiningai praleisti laiką, paskanauti naujų virtuvės šefo paruoštų patiekalų.

Sodyboje visada laukiami žvejai. Siūlome pažvejoti karpių, karosų, lydekų, ešerių, plakių ir kitų žuvų. Mėgstantys aktyvų poilsį, kviečiami pasportuoti ir jėgas atgauti šiuolaikiškai įrengtoje treniruoklių salėje, paplaukioti 16 m baseine su kaskada ir povandeninėmis srovėmis, pasilepinti sūkurinės vonios, garinės pirties, saunos bei masažų teikiamais malonumais.

Vasarą smagu atsigaivinti atvirame baseine. Kol iškeps žuvis, galite turiningai praleisti laiką žaisdami tenisą, krepšinį ar tinklinį. Sodybos keturių takelių boulinge galėsite puikiai praleisti laiką tiek su šeima, tiek su draugų kompanija.

Šios išvykos metu Jūs mėgausitės:

SPA – sodyba „Karpynė“ kviečia pasilepinti baseino ir pirčių zonoje, kuri susideda iš dviejų dalių. Nuvykite nuovargį ir atgaivinkite sielą plaukimo bei vėsiame baseinuose, sūkurinėje vonioje, mėgaukitės turkiškos garinės pirties, saunos bei kitais SPA malonumais.

Pramoginė žvejyba – sodyba „Karpynė“ kviečia į pramoginė žūklę sodybos mažuosiuose tvenkiniuose. Jums priklauso dvi plūdines meškerės, masalas, o pagautą laimikį Jums galės išrūkyti lauko rūkykloje arba iškepti restorane! Žvejybos sezonas 04.15-10.01 (esant palankioms oro sąlygoms gali kisti).

Teniso žaidimas arba lauko baseinas  sodyboje „Karpynė“ įrengti du lauko teniso kortai, kuriuose galėsite atsipalaiduoti ir pasisemti azarto gryname ore. Gamtos apsuptyje, ant tvenkinio kranto įrengti kortai leis pajusti tikrą žaidimo dvasią. Mėgstantys ramesnį poilsį, galės rinktis apsilankymą atvirame lauko baseine.

 

 

 

Kambariai

Kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ įsikūrusi Klėties rytinė ir vakarinė dalys. Jose esančiuose kambariuose rasite privatų vonios kambarį, televizorių, nemokamą bevielį internetą, spintą, rašomąjį stalą.

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 1 arba 2 nakvynės kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“ Klėties pastate
 • Pusryčiai (švediškas stalas)
 • 2 val. apsilankymas baseino, sūkurinės vonios ir pirties erdvėje
 • Pramoginė žūklė sodybos mažuosiuose tvenkiniuose, meškerės, masalas ir pagautas laimikis 1 vnt.
 • Karpynės „Draugų“ giros degustacija
 • Apsilankymas lauko baseine (1 val.) arba teniso žaidimas su inventoriumi (1 val.)
 • Nemokama vieta automobiliui
 • Bevielis internetas

Svarbu:

 • Atvykimas nuo 14 val., išvykimas iki 12 val.
 • Žvejyba mažuosiuose tvenkiniuose vyksta nuo balandžio 15 iki spalio 15 d. Viešnagės metu žvejoti galima vieną kartą pasirinktą dieną nuo 8 iki 19 val.

 

 • Atkreipiame dėmesį perkantiems dovanų kuponą be datos - paslaugų tiekėjas vykdo išankstinę paslaugų rezervaciją, todėl dėl užimtumo gali neturėti galimybės suteikti paslaugas konkrečiu pageidaujamu laiku.
 • Rinkis pasiūlymą ir rezervuok savo pageidaujamomis datomis arba įsigyk dabar ir pasinaudok iki galiojimo datos.

Patarimai, ką galima nuveikti Raseinių regione

Padubysio piliakalnis arba kitaip dar vadinamas Kaukuru – vienas iš Dubysos upės gynybinės grandinės piliakalnių. Piliakalnio šlaitai statūs iki 30 m aukščio. Gerai matomi buvę gynybiniai įtvirtinimai – apsauginiai pylimai, terasa, griovys. Prie piliakalnio įrengta poilsiavietė.

Tarp Betygalos ir Ariogalos, palei Dubysos upę, stūkso net keletas piliakalnių ir atstumai tarp jų nemažesni nei penki kilometrai. Beveik visai priešais Ročiškės piliakalnį, kitame Dubysos krante, į pietryčius nuo Kejėnų kaimo, Šventupio ir bevardžio upelio santakoje, stovi Kejėnų piliakalnis dar vadinamas Kaukuru arba Švedų bokštu. Iš rytų ir pietų Kaukurą supa gilūs slėniai.

Molavėnų-Graužų piliakalnių kompleksas – tai vieningas gynybinis piliakalnių kompleksas, išsiskiriantis savo dydžiu ir sudėtingu inžineriniu įrengimu. Legendomis ir padavimais apipinti iki šių dienų puikiai išsilaikę piliakalniai. Spėjama, kad 1336 m. čia buvo garsioji Pilėnų pilis. Asilankykite ir Jūs!

Gražusis ąžuolas tai gamtos paveldo objektas, saugomas valstybės nuo 1960m. Pasiekiamas važiuojant miško žvyruotu keliu, pagal įrengtas nuorodas, nuo kelio Raseiniai – Šiluva, ties Bedančiais. Prie jo veda 350 m ilgio pažintinis takas.

Lyduvėnų geležinkelio tiltas tai ilgiausias ir aukščiausias geležinkelio tiltas Lietuvoje, besitęsiantis 599 m ir net 42 m virš įspūdingo Dubysos upės slėnio, Dubysos regioniniame parke. Pirmasis tiltas, pastatytas 1916 m., buvo medinis. Dabartinis tiltas pastatytas 1951 m. Tai tikrai nepaprastas objektas patrukiantis dažno keliautojo dėmesį!

Kiti partnerio pasiūlymai
Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis
Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis
Raseiniai 2021 Rugpjūtis - Lapkritis

Panašūs pasiūlymai

Zarasai 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Graikija, Zakintas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis
Turkija, Bodrumas 2021 Rugpjūtis - Rugsėjis