2 n. verslo klasės apatamentuose 4* viešbutyje Ararat Klaipėdos centre, pasitikimo gėrimas, su pusryčiais, pietumis arba vakariene

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės dviviečiuose verslo klasės apartamentuose
 • Pasitikimo gėrimas
 • Pusryčiai viešbučio restorane
 • Pietūs ir/ arba vakarienė (1 kartas) viešbučio restorane
 • Privatus 1 valandos apsilankymas mini SPA zonoje (garinė pirtis ir sūkurinė vonia)
 • Nemokama prieiga prie bevielio interneto
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Vėlyvas išvykimas iki 15 valandos (iš anksto suderinus su viešbučio registratūra)
Skirta:

4* ARARAT

Keturių žvaigždučių viešbutis ARARAT All Suites Hotel savo duris miesto svečiams atvėrė 2008 metais. Viešbutis įsikūręs ramioje Klaipėdos centro gatvėje, šalia žalumos kupino miesto parko. Mūsų viešbutyje pasijusite tarsi namuose. Elegantiškais baldais apstatytuose liukso klasės apartamentuose vyrauja modernios klasikos interjeras su stilingomis detalėmis. 

Verslo klasės apartamentai

Verslo klasės apartamentai yra didesni ir erdvesni už standartinės klasės apartamentus – jų plotas yra 39 m². Šio tipo kambariai yra su viena dvigule lova arba su dvejomis 
atskiromis lovomis vienoje bendroje erdvėje su poilsio zona. Šis kambarys idealiai tinka asmenims keliaujantiems darbo tikslais, nes kambaryje įrengta komfortiška darbo zona. Veikia spartusis bevielis internetas, televizoriaus programą sudaro 52 kanalai. Apartamentuose įrengtas vonios kambarys daug patogesnis – čia be dušo yra ir vonia, šildomos grindys, plaukų džiovintuvas. Taip pat įrengta virtuvė, kurioje patogi buitinė technika: mikrobangų krosnelė, kaitlentė, bei reikalingiausi indai. Galėsite pasigaminti įvairesnių patiekalų, o tai ypač aktualu ilgesnį laiką gyvenantiems svečiams. Šaldytuve – mini baras, kuriame gausu gaiviųjų, silpnų ir stiprių alkoholinių gėrimų, leisiančių atsigaivinti. 

Šiame pasiūlyme įtraukta

 • 2 nakvynės dviviečiuose verslo klasės apartamentuose
 • Pasitikimo gėrimas
 • Pusryčiai viešbučio restorane
 • Pietūs ir/ arba vakarienė (1 kartas) viešbučio restorane
 • Privatus 1 valandos apsilankymas mini SPA zonoje (garinė pirtis ir sūkurinė vonia)
 • Nemokama prieiga prie bevielio interneto
 • Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė
 • Vėlyvas išvykimas iki 15 valandos (iš anksto suderinus su viešbučio registratūra)

Patarimai, ką galima nuveikti Klaipėdos regione

Piliavietės pašonėje galite rasti skulptūrą Juodasis vaiduoklis. Skulptūra įkūnija vieną iš senųjų Klaipėdos legendų, kurioje pasakojama, kaip 1595 metų Klaipėdos pilies sargybinis Hansas fon Heidė iš Ditmaršo žemės staiga išvydo vaiduoklį… Mistiškas legendos svečias po trumpo pokalbio su kariškiu įspėjo, jog miestui gali „grūdų ir malkų pritrūkti…”, o po to taip pat netikėtai pradingo rūke.

Miesto pradžią žyminčioje vietoje, piliavietėje, 2002 m. rugpjūčio mėn. duris atvėrė naujas, modernus Pilies muziejus, kuris pasakoja apie Klaipėdos miesto įsikūrimą, pilies raidą, atspindi senųjų klaipėdiečių buitį bei gyvenimą. Ekspozicijos dalį sudaro įrengtas kompiuterių terminalas, kuriuo gali naudotis visi lankytojai.

Danės upės kratinėje, šiauriniame rage galite išvysti Bučinio skulptūrą: ant pirštų galų pasistiebusią bronzinę mergaitę siunčiančią bučinį kitoje Danės pusėje stovinčio berniuko su šuneliu skulptūrai. Skulptūrai atitinkamai ir buvo skirtas vardas “bučinys”. Ši skulptūra Klaipėdos krantinę puošia ir lankytojų laukia nuo 2014 metų birželio mėnesio pradžios.

Teatro aikštė yra Klaipėdos miesto širdis. Tai labai mėgstama klaipėdiečių ir jų svečių susibūrimo vieta. Teatro aikštė lyg koks magnetas traukte traukia žmones. Čia vyksta koncertai, Tarptautinis Pilies Džiazo Festivalis, Jūros šventė ir kiti renginiai.

Danės krantinėje esantis mokomasis burlaivis Meridianas pastatytas 1948 metais Suomijoje kaip kontribucija Tarybų Sąjungai po Antrojo pasaulinio karo. Jų išlikę labai nedaug. “Meridianas” kaip mokomasis burlaivis nustojo veikęs 1967 metais, vėliau stovėjo Danės upės krantinėje netoli Biržos tilto ir burlaivyje veikė baras-restoranas. 2013 m. laivas  buvo sutvarkytas ir gražintas į savo nuolatinio stovėjimo vietą Danės krantinę

Gintaro muziejus Amber Queen gali jums pasiūlyti labai įdomią ir gausią ekspoziciją, kuri supažindins lankytojus su įspūdingiausiomis kolekcijosmis. Senovinės pypkės, antikvariniai gintaro dirbiniai, gražiausi gintaro gabalai iš įvairių pasaulių šalių, unikalūs inkliūzai – kad pamatyti visa tą neapsakomą grožį.

Klaipėdos skulptūrų parkas buvo pildomas naujais menininkų kūriniais ir per daugiau nei dešimtmetį čia sukaupta apie 116 skulptūrų. Tai didele skulpūrų įvairove pasižyminti vieta klaipėdos mieste.

Laikrodžių muziejus įkurtas 1984 m. Viena didžiausių Europoje laikrodžių ekspozicija lankytojus supažindina su laiko matavimo prietaisų istorine raida – kalendoriais, saulės, vandens, ugnies, smėlio, mechaniniais laikrodžiais. Eksponuojami renesanso, baroko, klasicizmo, moderno apdailos laikrodžiai. Baldai, paveikslai, graviūros atkuria istorinį foną.

viename seniausių Klaipėdos senamiesčio namų, pastatytame XVIII a. pabaigoje, įsikūręs didžiausias Klaipėdos krašto istorijos muziejus. Čia jūs galėsite susipažinti su pagoniška ir krikščioniška krašto kultūra, paklaidžioti senųjų kartografų žemėlapiais, suprasti kaip formavosi Rytų Prūsija ir Klaipėdos kraštas. Pamatysite senąją Klaipėdą atvirukuose ir fotografijose. O besidomintys šio krašto amatais pamatys ne tik kuo puošdavosi šio krašto žmonės, bet ir kokius avilius bitėms iš šiaudų rišdavo.

Meno kiemas kvies jus pažvelgti į menininkų kiemelį, įsikūrusį XVIII a. fachverko sandėliuose.Atskirą grupę sudaro sandėliai lenktais stogais, paplitę 18 a. II-joje pusėje. Šie unikalūs statiniai buvo dažniausiai dviejų aukštų, jie buvo statomi ir kiemuose. Tokio tipo sandėlį kaip tik galima pamatyti šiame kieme.Meno dirbtuvės, kurios kviečia lankytojus pajusti praėjusių laikų dvasią, susipažinti su Vakarų Lietuvos amatininkų dirbiniais bei pabandyti kurti patiems.

Klaipėdos miesto rotušė yra istorinis pastatas, kuriame per Napaleono karus laikinai gyveno (1807-1808 metais) Prūsijos karalius Frydrichas Vilhelmas III su karaliene Luize. Tai klasicistinio stiliaus namas, statytas XVIII pab. – XIX a. pr. ir priklausęs danų konsului Lorkui, o vėliau jo giminaičiui Consentiui. 1846 m. miesto magistras nupirko šį pastatą, kuris tapo Klaipėdos rotuše.Nuo 2011 metų į šį istorinį pastatą sugrįžo Klaipėdos miesto meras, dalis miesto savivaldybės administracijos tarnautojų.

Iš Klaipėdos per marias persikėlus keltu, šiauriausiame Kuršių nerijos taške – Kopgalyje – lankytojų laukia Lietuvos jūrų muziejus. Kazematuose po tvirtovės pylimais įrengta lietuviškos laivybos istorijos ekspozicija. 1994 m. atidarytas delfinariumas, kuriame nuotaikingais šou lankytojus džiugina delfinai bei Kalifornijos jūros liūtai.

Važiuojant iš Klaipėdos Kauno link dešimtajame kilometre poilsiautojo akį turėtų patraukti nesena nuoroda dešinėn – į Klaipėdos zoologijos sodą, įsikūrusį Jonučių kaime. Tai privatus zoologijos sodas Klaipėdos rajone, kuris buvo įkurtas 2002 m. Savininkas – Edvardas Legeckas.

vos už 7 kilometrų nuo Klaipėdos Jūs atsiduriate unikalioje vietoje – Dinozaurų parke. Vaizdingoje teritorijoje, gamtos apsuptyje įsikūrusiame parke gyvena daugiau nei 40 natūralaus dydžio, šnypščiančių, vandeniu besispjaudančių bei riaumojančių dinozaurų.

Kiti partnerio pasiūlymai
Poilsis Klaipėdoje Lietuva, Klaipėda 2020 Spalis - 2021 Rugpjūtis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Poilsis Klaipėdoje Lietuva, Klaipėda 2020 Spalis - 2021 Rugpjūtis Galioja 200 Eur kompensacija medikams

Panašūs pasiūlymai

Poilsis Klaipėdoje Lietuva, Klaipėda 2020 Spalis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Poilsis Klaipėdoje Lietuva, Klaipėda 2020 Spalis - Lapkritis Galioja 200 Eur kompensacija medikams
Aktyvus poilsis ir karpio degustacija Lietuva, Raseiniai 2020 Spalis - 2021 Gegužė