Apgyvendinimo paslaugos ir gydomosios procedūros karantino metu bus teikiamos

Norime informuoti, kad Vyriausybei nuo 11.07 iki 11.29 d. šalyje paskelbus visuotinį karantiną, kurio metu įvedami draudimai, tarp kurių ir SPA paslaugos. Vis dar galima naudotis apgyvendinimo paslaugomis ir sveikatingumo, gydomosiomis programomis sanatorijose, viešbučiuose, žinoma, su papildomais saugumo reikalavimais. Taip pat mūsų pasiūlymuose galite rasti poilsį sodyboje bei atskirose nameliuose, kur galėsite saugiai leisti laiką gamtos apsuptyje ir mėgautis grynu oru ir ilgais pasivaikščiojiamis miške.

Medikams, kurie naudojasi savo 200 eur kompensacija, norime pasakyti, kad yra galimybė savo poilsį keisti į karantino metu galiojančius pasiūlymus, kuriuos rasite čia. Dėl poilsio pasiūlymų perkėlimo vėlesne data vis dar laukiame informacijos ir tolimesnių veiksmų iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos.

Kelionių Akademijos kolektyvas pasirengęs Jums padėti ir atsakyti į visus rūpimus klausimus, tačiau prašome ir supratingumo, kadangi po pastarųjų įvykių sulaukiame ypatingai daug skambučių bei žinučių, tad prašome būkite kantrūs ir tikrai su Jumis bus susisiekta.

Būkite sveiki ir išlikite pozityvūs!

 

 

TURI KLAUSIMŲ?

Susisiekite su mumis telefonu +37070011007

arba el. paštu atostogos@kelioniuakademija.lt