×

Egzotinės kelionės į Meksiką su grupe

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Meksiką

Poilsis Meksikoje – tai nepamirštama pažintis su actekų, majų ir kolonijiniu palikimu, bei egzotiškais gamtos turtais. Tai vienas iš pagrindinių civilizacijos lopšių, kuriame gimė autentiškos Mezoamerikos regiono kultūros. Kelionės į Meksiką metu galėsite pailsėti vaizdinguose Ramiojo vandenyno, Meksikos įlankos ir Karibų jūros kurortuose, apsilankyti prieškolumbinės civilizacijos miestuose, bei susipažinti su išskirtine augalijos ir gyvūnijos įvairove nacionaliniuose parkuose ir gamtos rezervatuose. Visame pasaulyje populiari meksikiečių virtuvė – neatsiejama kelionės į Meksiką dalis. Šiaurinėje šios šalies dalyje populiarūs jautienos patiekalai, Jukatano valstijoje nustebins egzotiškų vaisių gausa, o kurortuose dominuoja jūros gėrybių patiekalai.

Meksikoje, tolstant nuo šiaurės į pietus, kyla ir vidutinė temperatūra. Vakarinėse pakrantėse ir centrinėse bei šiaurinėse aukštumose lietaus gana mažai, tačiau pietiniuose regionuose lietus žymiai dažnesnis. Karščiausia Meksikoje birželio–rugsėjo mėnesių laikotarpiu, o lietingiausia nuo gegužės iki spalio. Atostogos Meksikoje rekomenduojamos gruodžio–balandžio mėnesiais, tačiau, priklausomai nuo regiono, keliauti į šią šalį galima ištisus metus.

Kelionės į Meksiką metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Bakalaras – tai 42 km ilgio ežeras, kurį puošia jaukūs balto smėlio paplūdimiai. Bakalaras išsiskiria skaidriais vandenimis ir mėlynos spalvos atspalvių įvairove. Vakariniame šio ežero krante įsikūrusi Bakalaro gyvenvietė.
  • Čikana – majų miestas, gyvavęs nuo 4 a. pr. m. e. iki 1040 m. Šioje archeologinėje vietovėje išvysite piramidines šventyklas, kurios išsiskiria detaliai dekoruotais įėjimais. Akmens raižiniai vaizduoja dievus, kuriems skirta šventykla, bei specifinę šventyklos paskirtį.
  • Kampečė – šalia Meksikos įlankos įsikūręs miestas, globojamas UNESCO. Kampečėje puikiai išsaugotas kolonijinis architektūrinis ispanų palikimas.
  • Selestūnas – nedidelis žvejų kaimelis, įsikūręs šalia Meksikos įlankos. Dauguma šio kaimelio gyventojų verčiasi aštuonkojų žvejyba ir druskos gavyba. Netoliese plyti įspūdingas Selestūno biosferos rezervatas, kuriame, žiemos sezono metu, galėsite išvysti daugybę flamingų. Šiame rezervate taip pat gyvena pelikanai ir vėžliai.
  • Plaja del Karmenas – šalia Karibų jūros plytintis kurortas, viliojantis saulėtais paplūdimiais ir vaizdingais koraliniais rifais.

Poilsinės kelionės į Meksiką metu kviečiame pasigrožėti Bakalaro ežeru, susipažinti su Čikanos ir Kampečės archeologiniais paminklais, apsilankyti žvejų kaimelyje Selestūne, bei pailsėti Plaja del Karmeno paplūdimiuose.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Meksiką pasiūlymus.

UP
Išskleisti kelionių paiešką