×

Egzotinės poilsinės kelionės. Maldyvai

Kokias kainas pateikiame?

Kelionės į Maldyvus

Maldyvai – romantiškoji tūkstančio salų šalis, iškilusi ant milžiniškos povandeninės kalnų grandinės viršaus. Kelionės į Maldyvus metu pakerės koraliniai rifai, iš toli matomi skaidriuose Indijos vandenyno vandenyse, o salose įsikūrusiuose kaimeliuose sužavės unikalūs vietinių gyventojų papročiai.

Poilsis Maldyvuose patiks ne tik mėgstantiems nardyti ir degintis saulėje, bet ir visiems, ieškantiems naujų skonių. Maldyvų virtuvėje gausiai naudojama žuvis ir kokosų pienas, įvairiausių skonių aitrieji pipirai ir imbieras, o pietūs užbaigiami kramsnojant tonizuojančius betelio lapus. Kelionės į Maldyvus metus išvysite čia pat salose augančius kokosus, papajas, pipirus, melionus, duonmedžio vaisius, žaliąsias citrinas ir bananus.

Atostogos Maldyvuose rekomenduojamos ištisus metus, tačiau mažiausiai lietaus ir daugiausiai saulėtų dienų būna lapkričio–balandžio mėnesių laikotarpiu. Gruodžio–vasario mėnesių periodu, kuomet mažai drėgmės ir giedras dangus, pats aktyviausias sezonas. Gegužės–lapkričio mėnesiais didesnė lietaus tikimybė, tačiau kai kuriose vietose ypač atgyja povandeninė gamta. Temperatūra Maldyvuose išlieka panaši visus metus: 25–30℃.

Kelionės į Maldyvus metu rekomenduojamos aplankyti vietos:

  • Malės miestas – Maldyvų sostinė, vienas tankiausiai gyvenamų pasaulio miestų. Svečiuodamiesi Malėje ne tik susipažinsite su vietiniais gyventojais, bet ir galėsite apsilankyti jūros gėrybių turguje, užsukti į Nacionalinį muziejų ar pasigrožėti seniausia šalyje Penktadienio mečete.
  • Baroso sala – čia puikiai įrengtos vandens vilos, gausu sporto užsiėmimų, yra keletas restoranų ir barų. Ši sala puikiai tiks mėgstantiems atokesnes ramaus poilsio vietas.
  • Rangalis – tai ideali vieta poilsiaujantiems su šeima. Šioje saloje daug šeimoms skirtų užsiėmimų: delfinų stebėjimas, nardymas su vamzdeliu, žvejyba, maudynės baseine ir kiti.

Poilsinės kelionės į Maldyvus metu kviečiame apsilankyti šurmuliuojančiame Malės mieste, pasimėgauti Baroso salos ramybe, susipažinti su povandeniniu Rangalio salos pasauliu ir pasimėgauti gražiausiais pasaulio paplūdimiais daugelyje kitų Maldyvų salų.

Atsiųskite užklausą „Kelionių akademijai“ ir mes Jums pateiksime geriausius kelionės į Maldyvus pasiūlymus.

UP