Žvilgsnis į Kiniją

Kelionės akcentai

 • 2020-04-25 išvykimui ieškoma bendrakeleivė, tel. nr. +370 670 13224
 • Apsilankysite Kinijos sostinėje Pekine - apžiūrėsite žymiausius miesto objektus
 • Pasivaikščiosite didingąja ir labiausiai turistus viliojančia Kinų siena
 • Sudalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Aplankysite garsiąją Terakotos armijos kapavietę - vietą, kurioje stovi 8000 žmogaus ūgio molinių figūrų
 • Keliausite į kontrastingąjį ir niekada nemiegatį Šanchajų
Nuo1025
2021 04 23 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 579
su skrydžiu: 1604
Dėmesio! Keliaujant į Kiniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA–PEKINAS
Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.
2
diena
PEKINAS
Atvykimas į Pekiną, sutikimas, nuvežimas į viešbutį (grupinis pervežimas iki 11:00 val.). Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
PEKINAS (pusryčiai, pietūs)
Atvykimas į Pekiną, sutikimas, nuvežimas į viešbutį (apgyvendinimas po 14val.) Ekskursija po Pekiną prasidės apsilankymu pačioje didžiausioje pasaulyje Dangiškosios ramybės Tiananmenio aikštėje, kurioje telpa apie 1 mln. žmonių. Išvertus iš kinų kalbos tiananmen reiškia vartai į dangišką ramybę. Pro juos anksčiau buvo patenkama į Imperatoriškuosius rūmus. Ši vieta turi ir didžiulę kultūrinę reikšmę –joje vyko daug Kinijos istorijai svarbių įvykių. Pietūs kinų restorane paragausite garsiosios Pekino anties. Po pietų aplankysite Imperatoriaus rūmus Guguną arba kitaip – Uždraustąjį miestą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales. Kompleksas apjuostas 10 m. aukščio siena ir 49 m. pločio grioviu, pripildytu vandeniu. Jis laikomas įspūdingiausiu Kinijos imperijos biurokratinės ir politinės architektūros pavyzdžiu. Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Ir taip pat aplankysite vieną žymiausių Pekino sakralinės architektūros pavyzdžių – 1420 m. pastatytą Dangaus šventyklą. Už papildomą mokestį galėsite aplankyti Kinijos cirką. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
4
diena
PEKINAS – SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysite Didžiąją kinų sieną – ilgiausią pasaulyje statinį, besitęsiantį ties šiaurinėmis šalies sienomis 6350 kilometrų. Ilgaamžę apsauginę sieną sudaro tvirtovės, bokštai, nuo kurių atsiveria puikios erdvės ir kvapą gniaužiantys kalnų bei slėnių vaizdai. Lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysite Nefrito muziejuje, kuriame išgirsite šio akmens istoriją, pamatysite jo apdirbimo procesą ir daugybę unikalių gaminių. Vėliau aplankysite Imperatoriaus vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį, o taip pat Perlų fabriką ir vėliau apžiūrėsite Pekino Olimpinių žaidynių didžiausius objektus (išorinė apžiūra): olimpinį stadioną „Paukščių lizdas“ ir nacionalinį plaukimo kompleksą „Vandens kubas“. Už papildomą mokestį galimybė aplankyti Kinijos cirką. Vėliau Jūsų lauks pervežimas į traukinių stotį kelionė traukiniu į Sianį

5
diena
SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Atvyksite į Sianį. Šiandien pirmiausia aplankysite gynybinę miesto sieną. Siena miestą daliją į dvi dalis – vidinį ir išorinį. Vidinis miestas – tai senovinės gatvelės apstatytos tradicine kinų architektūra, išorinis – naujų prabangių dangoraižių miestas su puikiai išvystyta infrastruktūra.  Nuo sienos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Čia stovėdami puikiai pajusite senojo ir naujojo miesto kontrastus. Pietausite kinų restorane. Netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių Lintongo gyvenvietėje aplankysite Terakotos armijos kapavietę. Legendomis apipintoje kapavietėje 8 000 žmogaus ūgio molinių figūrų ištikimai saugo imperatorių Čin Ši Huangą ir garbingą jo atminimą. Tai visi tarnavę valdovui. Čia galima pamatyti ir karius su kovos vežimais, arklius, valdininkus, akrobatus ar net muzikantus. Ši vieta yra vienas geriausių žmonijos pavyzdžių, kurie paliudija valdovo galią, tautos pasiaukojimą ir pribloškiantį senųjų laikų žmonių meistriškumą. Dienos pabaigoje apsilankysite keramikos fabriką. Grįžimas į viešbutį. Už papildomą mokestį Jūsų lauks ekskursiją po naktinį miestą, kurios metu išvysite pietinį ežerą, Įsimylėjelių parką, nemiegančią gatvę, miesto vartus. Nakvynė viešbutyje.

6
diena
SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių paliksite viešbutį ir tęsite kelionę. Nuvyksite į septynaukštę Didžiąją Laukinių žąsų pagodą, siekiančią 65 m aukštį. Tai Sianio vizitinė kortelė. Pagodos statinys VII amžiuje pastatytas saugoti pirmiesiems budizmo rankraščiams, parvežtiems iš Indijos. Taip pat aplankysite Mažąją laukinės žąsies pagodą (nesikelsite) – didžiausias kinų architektūros paminklas, pastatytas iš plytų tuo metu, kai Sianis buvo Tano dinastijos sostinė. Aplink pagodą – Siano muziejus, kuriame yra gausybė miesto ir Kinijos dinastijų istorinių eksponatų. Pietūs kinų restorane. Po pietų keliausite dar kartą apžiūrėti miesto. Pamatysite senovinį Būgnų bokštą, žymintį musulmonų rajono pradžią, varpinę, kadaise savo varpų skambesiu skelbdavusią, kad miesto vartai atverti. Pasivaikščiosite po musulmonų kvartalą. Vakare jūsų lauks pervežimas naktiniu traukiniu į Šanchajų. 

7
diena
ŠANCHAJUS (pusryčiai)
Atvykimas į Šanchajų, susitikimas su gidu. Pusryčiai viešbutyje. Vėliau Jūsų lauks ekskursija į Suzhou stiliaus Yuyuanio sodus, įkurtus Šanchajaus senojoje dalyje. Šie sodai yra nuostabus kinų kraštovaizdžio meno ir feng šui dermės pavyzdys. Pietūs. Užsuksite į perlų fabriką, kur pamatysite kaip iš smiltelės išauginami perlai ir jų įsigyti. Pakilsite į Šanchajaus televizijos bokštą, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu. Aplankysite šilko fabriką. Vėliau trumpai pasivaikščiosite centrine megapolio gatve –Nankinlu (trukmė 40 min.) ir grįšite į viešbutį. Poilsis. Pageidaujant už papildomą mokestį: Kruizas Huangpu upe. Nakvynė viešbutyje.

8
diena
ŠANCHAJUS- VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių, laisvas laikas. Galėsite apsipirkti arba užsisakyti papildomas ekskursijas.
9
diena
ŠANCHAJUS- VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių, pervežimas į oro uostą (grupinis pervežimas 8 val, kitu laiku galima užsisakyti individualų) ir skrydis namo.
Nuo1025
2021 04 23 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 579
su skrydžiu: 1604

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas.  Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžiniška Gobio dykuma, pietvakariuose – šalta, kalnuota sritis su Tibeto kalnynu, kurio vi

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Žvilgsnis į Kiniją

Ramune
2016 08 26
9.6
Noriu padekoti uz puikiai suorganizuota Kelioniu akademijos kelione i Kinija.Viskas buvo sklandu,lukesciai pasiteisino.Jusu partneriai Kinijoje dirba puikiai, visur pasitiko, niekur nevelavo, labai tikslus,konkretus, puikiai moka gaudytis, palysti zmoniu minioje (nes mes uztaikem i kinieciu mokiniu atostogu sezona, kai ju ten marios),gerai zino Kinijos istorija, sakyciau ir gerai kalba rusu kalba.Ypatingai geras gidas Aliosa (Pekine), jis priima auksto rango delegatus ir turistus, Siani Andrej , labai atsakingas berniukas, o Sanchajui mums pakeite i gida Jura, jis gal kiek ziurejo atmestiniau, bet visa programa ispilde,Greitas, energingas.Nors ir buvom tik dviese,visur puikiai gaudemes,niekur nepasikydom,su metro visa Sanchaju isvazinojom, buvom net zoo, pandu paziuret:).Viesbutis Sanchajuje labai geras, bet gali buti problema, kas blogai gaudosi dideliuose miestuose,nes jis nuosalyje ir iki metro reik paeejeti, o aplinkui nelabai yra kur nueiti.Bet mums tai nesudare jokiu problemu.Pavargom, bet buvo verta. Vienintelis nepatogumas , kad velavo skrydis is Sanchajaus 12 val, bet Lufthanza pasirupino viesbuciu ,maitinimu ir tt....ziuresim kaip bus del kompensacijos....nes truputi susijauke planai, bet cia jau skrydzio detales.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Kiniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
PRIEMOKA UŽ ANGLAKALBĮ GIDĄ     (kaina nurodyta eurais vienam asmeniui)
Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 3-5 asm.  Kai keliauja 6 asm. + 
84 EUR/asm 56  EUR/asm be priemokos

 

Į kainą įskaičiuota:

 • pasitikimas oro uoste;
 • visi pervežimai pagal programą;
 • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Sianis (naktinis traukinys, keturvietis kupė), Sianis – Šanchajus ( naktinis traukinys, keturvietis kupė);
 • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
 • maitinimas kaip nurodyta programoje;
 • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
 • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos .     

Į kainą neįskaičiuota:

 • lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga - Pekinas; Šanchajus - Vilnius/Ryga (su vienu persėdimu);
 • Kinijos viza (106 EUR);
 • draudimas (būtinas);
 • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
 • asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 170EUR
 • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
 • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti ekskursija į Honkongą. Trijų dienų ekskursija su apgyvendinimu 4* viešbutyje kainuoja ~440 EUR/asm dviviečiame kambaryje. Skrydis Šanchajus – Honkongas kainuoja ~190 EUR (kaina tikslinama pirkimo dieną).
 • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
 • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kiekvienas asmuo, norintis gauti KINIJOS vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1025

+ skrydis nuo: 579 visiems su skrydžiu: 1604
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Kinijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Užburianti Kinija: didžiausi miestai ir „Avataro“ kalnai (12d/11n)
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Gera Kinija (12d/11n)
Kinija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.