Visas Vietnamas su poilsiu

Kelionės akcentai

 • Hanojuje stebėsime senas tradicijas išlaikiusį lėlių teatro spektaklį ant vandens
 • Lankysime žymiausias budistų šventyklas
 • Autobusu važiuosime į kalnuotą Sapos regioną, kur gyvena vietinių genčių mažumos
 • Halongo įlankoje plauksime tyrinėti vaizdingų uolų ir vidinių urvų
 • Turėsime galimybę pasivaikščioti unikaliuoju rankų efektą sukuriančiu Auksiniu tiltu
 • Aštrių pojūčių patirsime plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Irsimės siaurais džiunglių kanalais Mekongo deltoje
 • llsėsimės Fan Tieto kurorte, garsėjančiame siaurais balto smėlio paplūdimiais
Nuo1894
2022 11 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2644
Dėmesio! Keliaujant į Vietnamą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje, neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę!

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius 19:50 - 23:25 Stambulas 02:05 - 15:25 Hanojus ( +1 diena) 

Hošiminas 22:15 - 05:55 Stambulas 09:25 - 11:05 Vilnius ( +1 diena)  

 

1
diena
VILNIUS – HANOJUS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Hanojų su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
dienos
HANOJUS
Nusileidę tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkę visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, kartu su kelionės vadovu ir mūsų partneriais šioje šalyje vyksime į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų bei su lietuviškai kalbančiu vadovu pasivaikštinėti prie senojo Hoan Kiemo ežero miesto centre, kur savaitgalį susirenka gausybė žmonių ir vyksta gyvos muzikos koncertai tiesiog gatvėje, įvairaus amžiaus žmonės mokosi šokių žingsnelių, jaunimas žaidžia gatvės žaidimus, mažyliai su tėvais dėlioja kaladėles ir visus užhipnotizuoja laisvumo bei bendruomeniškumo dvasia – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 

dienos
HANOJUS – SAPA (pusryčiai, pietūs)
Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį. Su šia miesto dalimi susipažinti smagiausia važiuojant tradicine transporto priemone – rikšomis. Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Ho Ši Mino mauzoliejų (Ho Chi Minh's Mausoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Ho Ši Mino kapavietė ir memorialinis kompleksas įkurtas milžiniškoje  Ba Dinho aikštėje. Pasivaikštinėsime po prancūzų įkurtą Indokinijos gubernatoriaus parką, kuriame dirbo ir gyveno pats Ho Ši Minas, išvysime kolonijinius prancūzų laikotarpio pastatus ir Vietnamo didžiojo lyderio naudotų automobilių kolekciją bei vasaros vilą. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Toliau keliausime pasižiūrėti tradicinio Vietnamo lėlių teatro spektaklio ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi šalį lankančius turistus. Nuostabus potyris po spektaklio bus aplankyti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto –  Literatūros  šventyklos (Temple of Literature) kompleksą.  Lankysime vieną įspūdingiausių ir unikaliausių Hanojaus vietų – Nefritinio kalno šventyklą (Temple of Jade Mountain). Norint patekti į šventyklą reikia pereiti simbolišką reikšmę turintį raudoną medinį tiltą, kurio arkos, sakoma, primena dramblio kaulo šukas. Po pietų pervežimas (300 km, ~6 val.) į kalnų vietovėje esantį  Sapos miestą. Atvykus lauks laisvas laikas susipažinimui su vakarine miestelio erdve ir ypatumais.  Nakvynė viešbutyje Sapoje.
dienos
SAPA – LAU KAJUS  – TAVANAS  – KAT KATAS  (pusryčiai)
Po pusryčių pėsčiomis (~7-8 km) iškeliausime pažindintis su vietinėmis hmongų, raudonųjų dao ir kt. etninėmis tautelėmis, gyvenančiomis aplink Sapą terasose išsidėsčiusiose sodybėlėse ir slėniuose susikūrusiuose kaimuose. Lankome Laukajaus (Lao Cai) kaimelį, kur žmonės gamina vietinius vanilės kvapo smilkalus, vietinio akmens raižytas skulptūrėles,  Tavano (Ta Van) kaimelį ir jame esančią pradinukų mokyklėlę-darželį, po pietų keliaujame į Kat Kato (Cat Cat) kaimelį, kuriame stebime vietos šokėjų pasirodymą. Išvysime, kaip atrodo vytinta buivoliena, kepti paukšteliai, įvairūs vietiniai suvenyrai, indigo spalvos hmongų dažyta lininė tekstilė ir daugelis kitų įdomybių. Daug laiptelių, kaimo keliukų, į purvą įsibridusių buivolų, vaikučių basomis kojytėmis ir terasos, terasos, terasos... Nakvynė viešbutyje Sapoje.

5
diena
 SAPA – HANOJUS (pusryčiai)
Papusryčiavę keliaujame apžiūrėti vietinio kaimiško Sapos turgaus, kur pardavinejama gausybė artišokų lapų, daržovių, varlių, juodųjų vištų, buivolų, šuns mėsos. Specifinė patirtis, kuri priartina prie vietinių žmonių realijų. Vėliau važiuojame tyrinėti Hoang Lien nacionalinio parko: kylame link ūkanose paskendusių „Dangiškųjų vartų“ (pakeliui, jei leidžia oro sąlygos, galime išvysti aukščiausią Indokinijos pusiasalio viršukalnę Fan Si Pangą (3143 m)), kur visai neseniai yra pastatyta nauja puošni budistinė šventykla su nedideliais takeliais ir juos sergstinčiais mitologiniais personažais. Pasižiūrėję „Dangiškuosius vartus“, važiuojame link Sidabrinio vandens krioklio (Thac Bac), išilgai kurio veda laipteliai, leidžiantys pasiekti vaizdingesnes krioklio atkarpas ir pereiti tiltelį. Po pietų keliaujame į Hanojų (300 km, ~6 val.). Ten norintieji vakarą leidžia senamiestyje. Nakvynė viešbutyje Hanojuje. 
6
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA  (pusryčiai, pietūs, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame link Pietų Kinijos jūros – Halongo įlankos (Ha Long Bay) (180 km, ~4 val.). Atvykę sėsime į liukso klasės mielą jaukų laivelį (tarsi išplaukusį iš XIX a. kolonijinių filmų) ir leisimės tyrinėti nuostabiausių uolų pavidalų ir žalios augmenijos.  Pietausime laive, todėl patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Viena įsimintiniausių kruizo Halongo įlankoje akimirkų – sėsti į nedideles baržas ir leistis tyrinėti uolų bei vidinių urvų. Išsilaipinę pakrantėje kopsime į aukštą uolą, nuo kurios atsivers nuostabūs panoraminiai vaizdai. Aplankysime ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Po šio turo galėsime išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisime kruiziniame laive, kuris turi visus reikalingus patogumus.

7
diena
HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HOI ANAS  (pusryčiai, pietūs)
Vos prašvitus norintieji gali keliauti į laivo denį ir mokytis taisyklingai atlikti tradicinio vietnamietiško sveikatingumo ir fizinės bei dvasinės harmonijos pratimus tai či. Šie pratimai yra kasdienė ryto ritualo dalis daugeliui vietnamiečių, kurie visą gyvenimą yra judrūs, užsiiminėjantys kūno lavinimu ir taip ilgus metus išlaikantys puikią išvaizdą ir savijautą. Po pratimų laukia lengvi pusryčiai ir šiek tiek laisvo laiko mėgavimuisi praplaukiamomis uolomis. Iš uosto vykstama į Hanojaus oro uostą. Skrydis į Centrinį Vietnamą – Danangą (Danang). Nuskridus mūsų lauks pervežimas iki nepakartojamo šviesų ir žibintų miesto Hojano (Hoian), kuris jau apie 500 metų skaičiuoja savo, kaip pirklių, šilko, tekstilės ir transkultūrinio miesto istoriją. Vakarinis pasivaikštinėjimas po žibintais apšviestas senamiesčio gatveles, laisvas laikas apsilankyti naktiniame turguje, nukeliauti į šansone ar airiškomis melodijomis viliojančias jaukias kavinaites, pasiplaukioti Thubono upe plukdančiomis valtelėmis su ryškiais žibintais ir susilieti su visur tvyrančia ypatingo jaukumo kolonijine atmosfera. Nakvynė viešbutyje Hoi Ane.
8
diena
HOI ANAS – AUKSINIS TILTAS (pusryčiai)
Šiandien lauks pažintis su Hoi Ano (Hoian) miestu. Neaplenksime čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Japanese Covered bridge), kuris per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių, pasigrožėsime Kinų šventykla. Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuošalas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo. Taip pat lankysime vieną iš neįkainojamų kelis šimtus metų skaičiuojančių medinių namų (Tan Ky), kuris nuo seno priklausė kinų pirkliams ir dabar yra valdomas jų ainių. Popiet norintieji gali pailsėti viešbutyje prie baseino ar paplūdimyje, o siekiantiems patirti daugiau įspūdžių, atsipūsti nuo karščio ir pakilti virš džiunglių, jūros ir miesto, siūlome rinktis ekskursiją prie Auksinio tilto (Cau Vang)*. Kad jį pasiektume, turėsime važiuoti link ilgiausių pasaulyje vientisų Ba Na keltuvų, kurių bendras ilgis siekia daugiau nei 5 km, keliančių į Anamo kalnus (Truong Son). Kilimas keltuvu į pusantro kilometro aukštį su atsiveriančiomis įspūdingo grožio Danango, džiunglių ir jūros panoramomis suteikia peno net ir patiems gurmaniškiausiems keliautojams. Dar prancūzų grandiozinio projekto, įgyvendinto prieš šimtą metų, idėja 2018 m. buvo reorganizuota į naują unikalų sprendimą, kurį sudaro vadinamasis Auksinis tiltas, skirtas pėstiesiems, ir visu savo 150 m ilgiu bei didelių virš kalnų ir miškų iškilusių bei tiltą laikančių rankų efektu sukuriantis sunkiai nusakomą įspūdį. Pasivaikštinėję keliausime į dar nuo prancūzų kolonijinių laikų išlikusius vyno rūsius kalno viduje, aplankysime gėlėmis pasipuošusius sodus bei nedidelius budistinių elementų intarpus. Lankysime butaforinį miestelį, kuriame suderinti europietiškų senamiesčių atributai su visais deramais vokiškais ar prancūziškais akcentais: mini katedra, jaukūs skvereliai, nuostabios gatvelės, skulptūros, fontanai. Laisvas laikas paragauti krokodilo mėsos ar kitų vietnamietiško ar europietiško maisto subtilybių, išbandyti vieną kitą atrakcioną, pasivažinėti vasaros rogutėmis. Vakare grįžimas nakvynei į viešbutį Hojane.

9
diena
HOI ANAS – HUJĖ  (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks dar viena smagi patirtis: persėsime į tradicinius vietnamietiškus žvejybinius luotus ir plauksime kanalais tarp palmių giraičių, žvejodami krabus. Po pietų išvyksime link Hujė (Hue) (110 km, ~3 val.). Važiuosime link „Penkių elementų kalnų“, kur lankysime savo urvais ir tūkstančio metų senumo šventvietėmis garsėjantį Vandens kalną. Puikios patirtys lipant natūralaus spalvoto marmuro laiptais, užsukant į nedidelį budistinį vienuolyną, žavintis čampų palikimu ir ypatingais vaizdais nuo kalno viršaus. Pasižiūrinėję vietos meistrų akmeninių šedevrų, keliausime link „Debesų jūros“ (Hai Van) perėjos. Pervažiavę kalnus, stabtelėsime gražiajame Lang Ko paplūdimyje, nuo seno garsėjančiame gausybe gandrų ir austrėmis. Vakare pasieksime imperatoriškąją Vietnamo istorinę sostinę Hujė. Laisvas laikas mieste. Nakvynė viešbutyje Hujė.
10
diena
HUJĖ – HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Ryte ekskursiją Vietnamo Ngujenų dinastijos imperatorių mieste pradėsime nuo plaukimo Kvepiančiąja upe (Perfume River) link vienos seniausių Centrinės Vietnamo dalies budistinių šventyklų ir pagodos Tienmu (Thien Mu). Išvysime, kokioje aplinkoje gyvena jaunieji vienuoliais besiruošiantys tapti vaikinai, pasivaikštinėsime po šventovės kompleksą. Vėliau keliausime tyrinėti „Uždraustojo miesto“ – taip nuo seno buvo vadinamas ištisas aukštais įtvirtinimais apjuostas imperatoriškasis miestelis-kompleksas, jį sudarė apie pusantro šimto senovinių pastatų, prabangių vartų, kiemelių, o patekimas į jį buvo labai ribotas. Apžiūrėsime dalį išlikusių ir restauruotų pastatų, kurie buvo labai stipriai sunaikinti Vietnamo karo metu. Esant galimybei, apžiūrėsime vieną iš senųjų valdovų mauzoliejų (Tu Duco, Minh Mango arba Khai Dinho), kurie nuo seno buvo unikalūs tuo, kad buvo statomi atokiai džiunglėse kaip dvarai valdovo sielos pomirtiniam gyvenimui. Toliau mūsų lauks skrydis į didžiausią Vietnamo miestą Saigoną, kuris oficialiai vadinamas Hošiminu. Vakare atvyksime į miesto centre esantį viešbutį, nakvynė Hošimine.
11
diena
HOŠIMINAS – KU ČI – HOŠIMINAS  (pusryčiai)
Iš paties ryto iškeliausime į garsųjį Vietnamo karą menančius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels), kurie yra toje džiunglių teritorijoje, kur vyko kovos tarp vietnamiečių ir amerikiečių. Pasivaikštinėsime po dioksino poveikio ataugusį mišką, matysime vis dar išlikusius Vietnamo partizanų išraustus tunelius, išvysime kokių įvairių rūšių spąstų ir gudrybių buvo prigalvota, siekiant apsisaugoti nuo Amerikos invazijos Indokinijoje. Norintieji už papildomą mokestį galės pašaudyti iš senoviškų automatų specialiai tam skirtoje erdvėje*. Ragausime partizanų arbatos, pajusime laukinių bulvių skonį ir bent maža dalele suvoksime, kas dėjosi šiame regione iki 1975 m. Grįžus mūsų lauks ekskursija Hošimine: seniausias mieste Ben Thanho turgus, Notre Dame katedra ir Dievo Motinos paminklas, Prezidento rūmai (iš išorės), senasis prancūzų palikimas – Pašto pastatas. Ekskursiją tęsime rikšomis, suteikdami unikalią galimybę atsidurti keliolika milijonų gyventojų skaičiuojančio miesto gatvėse tarp milijonų motorolerių, automobilių. Vakare laisvas laikas apsipirkimams bei pasivaikštinėjimui vakarietiškiausiame Vietnamo mieste. Nakvynė viešbutyje Hošimine.
12
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS  (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių išvyksime prie įspūdingos Indokinijos pusiasalio upės Mekongo (70 km, ~2 val.), kurios delta gali didžiuotis vienintelis Vietnamas. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsime su  vietinių gyvenimo žavesiu, kurie  čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažesnėse salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės.  Sužinosime, kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso, ragausime ten augančius vaisius, užpiltinės ant kobros. Aplankysime svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsime paragauti žuvies, pavadinimu „Dramblio ausis". Esant galimybei aplankysime gyvačių veislyną. Vakarop mūsų lauks pervežimas į Fan Tieto kurortą (Phan Thiet) (270 km, ~5 val.). Nakvynė viešbutyje Fan Tiete.

13 – 14
dienos
POILSIS FAN TIETO KURORTE (pusryčiai)
Fan Tietas – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamietiškos kasdienybės istorijas. Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje  Fan Tieto kurorte.

15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas iki pietų. Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių (200 km, ~5 val.).
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1894
2022 11 19 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2644

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje v

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu

Darius
2020-02-04
10
Viskas vyko pagal numatytą tvarkaraštį. Dėkojame gidui Liem'ui Hanojuje, buvo labai paslaugus. Kelionės programa gerai organizuota, buvo atsižvelgta į mūsų pageidavimus.Taip pat suteikta svarbi informacija ir rekomendacijos, ką būtina žinoti vykstant į Vietnamą. Tai buvo mūsų antra kelionė su Kelionių akademija.
Romaldas
2019-11-25
10
Pasirinkau kelionę su ,,Kelionių akademija'' dėl to, kad ji apėmė Vietnamo šiaurę, vidurį ir pietus. Kelionė buvo gerai suorganizuota. Viskas vyko sklandžiai. Labai patiko išvyka į Sapą, kur teko susipažinti su tautinėmis Vietnamo mažumomis, jų gyvenimu. Kelionei vadovavo Lina - gyva Vietnamo ir Rytų filosofijos enciklopedija! Šimtas ačiū jai. Be to susirinkome puikių bendrakeleivių grupė, kuriems viskas įdomu ir jokių sunkumų! Visą kelionę jautėmės esantys patys artimiausi bičiuliai. Su tokia vadove ir bendrakeleiviais kiekviena kelionė galėtų būti svajonių kelione. Paprastai keliones sau ir draugams organizuoju aš pats ir žinau koks tai uždavinys. Su ,,Kelionių akademija'' vykau pirmą kartą ir dėl to, kad visa kelionė ėjo labai sklandžiai, rašau jiems dešimtuką.
Alma
2018-05-12
10
Viešbutis puikus visomis prasmėmis. Pasirinkę jį, tapome nustebinti, pranoko mūsų lūkesčius. Vėl norėtume sugrįžti... Norime padėkoti Tez tour kelionės palydovei p. Daivai už nuoširdų rūpestį ir dėmesį. Gera buvo bendrauti. Alma ir Petras Gurskai Kaunas
Eglė
2018-05-07
10
Nuostabi šalis! Kelionė suorganizuota taip, kad kažką pamatyti kievieną dieną, tempas normalus,. tik kartais greitai kažką pamatai - o vakare lieka laisvo laiko.. atrodo būtume ga;ėję stabtelėti. Labai patiko Hanojus (daug labiau neiHošiminas), kalnų miestelis Sapa ir kelionė pėščiomis po vietinius kaimukus, Mekongo upės kanalai. Įspūdžių daug. Šalis sužavėjo, norėtųsi kada nors ten vėl sugrįžti
Ingrida
2018-04-09
10
Šalis labai įdomi, man labai patiko : gamta, maistas, žmonės. Kelionė apėmė visą šalį - ir šiaurinę, ir centrinę, ir pietinę - ir tai tikrai labai gerai, yra galimybė pamatyti visą šalį, susipažinti ir palyginti jos skirtingus regionus. Vadovė Lina puikiai išmano apie šalį, jos istoriją, kultūrą, religiją , todėl informacijos visais klausimais tikrai netrūko.
Dainora
2017-12-19
10
Įspūdžiai po kelionės puikūs. Halongo įlanka patiko labiausiai. Šiaurės genčių kaimelis ir vadas, kurį tikrai reikia traukti į visas programas, vietnamietiškas karo palikimas. Kelionės tempas geras ,bet man asmeniškai kelionės metu norisi kiek daugiau savarankiško laiko, ypač didesniuose miestuose. Vykstant į kelionę informacijos užteko, tačiau kai vykom į kelionę, buvo nurodyta, jog visi viešbučiai bus už miesto, o visgi bambuko buvo miestelyje, tad reiktų tikslinti informaciją. Bet patys viešbučiai buvo tikrai geri ir priekaištų jiems neturiu. Kas liečia gidus, tai pirmojo gido Tajaus rusų kalba prastoka, šiek tiek vargino, antra gidė - nelabai nuoširdi, bet informaciją gavome iš visų trijų, visi stengėsi, tad likau patenkinta. O keleionės vadovė Ingrida, puikiai išmano savo darbą, yra organizuota, nuoširdi, paslaugi, visiemas laiku pagelbėjo. Kelionė tikrai gerai organizuota, rekomenduočiau ir daraugams. :)
Jolanta
2017-12-19
10
Kelionės įspūdžiai puikūs. Tikrai nesigailime jog važiavome. Labai patiko HaLongo įlankos gamta, CuChi tuneliai ir jų istorija, bet turime tokį pastebėjimą, jog aplankėme Hue šventyklų kompleksą ir Hoi An, tad manome, jog tikrai užtektų vieno iš šių, geriau skirti vieną papildomą dieną poilsiui Mui Ne, ten irgi yra ką pamatyti. Informacijos buvo suteikta pakankamai, visko užteko, yra internetas, tad viskas gerai. Keliones vadovė puiki, gidė Hue ir Hai An-nuobodi, orentuota į nereiklų rusų turistą, o šiaurėje ir pietuose gidai skirtingi, bet įdomūs. Viešbučiai atitiko mūsų lūkesčius, geri ypač Hue ir Bamboo Village. Ši kelionė mūsų trečia ir ja nenusivylėme, tad rekomenduotūmėme aktyviems, fiziškai pajegiems turistams.
Regina
2017-12-19
10
Įspūdžiai kuo geriausi. Buvo sklaindžiai suorganizuota visa kelionė. Įdomi ir intensyvi. Tokia, kokios ir tikėjomės. Labiausiai patiko plaukimas laivu Halongo įlankoje, Marmuro kalnai, kiti gamtos ojbektai, kadangi esam labiau gamtos mylėtojai. Kelionės tempas buvo normalus, nepajutome nei per didelio, nei per lėto tempo, nes suprantame, kad tokioje kelionėje nemaža dalis laiko turėjo būti skirta pervežimams. Gidam priekaištų neturime. Linksmi ir nuoširdūs. Vadovė Ingrida puikiai išmano savo darbą. Visada buvo geros nuotaikos, Visada rūpinosi mumis, net kai buvo laisvas laikas. Viešbučiai patiko, viskas gerai, prasčiausias buvo Saigone, nes radome nemalonių staigmenų. Bet poislio metu labai džiaugiamės teisingu pasirinkimu, viešbučiu "HUI-HAI". Kelionė tikrai pasisekė, rekomenduojame visiems kurie nori susipažinti su Azija. Ačiū.
Jolanta
2017-12-19
10
Susumavus visą kelionę-įspudžiai geri. Labai mėgavausi šių lankytinų objektų grožiu: Halongo įlanka, Saigonas, Hanojus, Sa Pa, Mekongo delta, Mui Ne. Gidės Ingridos darbas patiko. Pagal galimybes visada atsižvelgia į mūsų pageidavimus, ji atidi, kruopšti. Kelionės tempas kaikuriomis dienomis didokas, labai trūko vienos dienos poilsiui Mui Ne. Viešbučiai buvo neblogi arba labai geri. Labai patiko viešbutis Mui Ne - bambuku viešbutis. Labiausiai nusivyliau laivu halongo įlankoje, jis tikrai labai prastas. Niekas neatsižvelgia, kad netoleruoju ir bloguoju nuo supimo. Kajutes laive labai skiriasi įrengimu, gavau kajutę kuri įrenkta žemai, tad pro langą mačiau tik vandens paviršių horizonte. Dar patarimas organizatoriams į programą įrašyti preliminarų autobusų išvykimų laiką. Bet kelionė visumoje patiko, rekomenduočiau draugams, šeimoms su vaikais, ir pasitikslinti dėl plaukimo laivu ir savo galimybių.
Nijolė
2017-12-19
10
Įspūdžiai po kelionės patys geriausi. Mekongo delta, halongo įlanka, Hue šventykla, imperatoriaus rūmai, Danang miestas, Mui Ne paliko nepamirštama įspūdį. Labai puiki, paslaugi gidė Ingrida, sugebanti greitai išspręsti visas iškilusias problemas. Viešbučiai patiko, ypač viešbutis Mui Ne, taip pat laive, plaukiant Halongo įlanka. Tikrai rekomenduosiu draugams, nes programa labai turininga, susipažinom su šalimi nuo vakarų iki rytų, o keliauti čia reikėtų tiems kuriems patinka aktyvus poilsis ir kurie nori pamatyti vienu metu labai daug.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Vietnamą dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Apgyvendinimas 4* viešbučiuose

Apgyvendinimas 5* viešbučiuose

PHU HAI RESORT
Kaina asmeniui 1894 EUR + skrydis 

(Deluxe room kambarys)

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA
Kaina asmeniui 1978 EUR + skrydis 

(Nova Deluxe room kambarys)

ANANTARA MUI NE RESORT
Kaina asmeniui 2182 EUR + skrydis 

(Standartinis kambarys)Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3* – 4* žvaigždučių viešbučiuose bei laive turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (13 nakvynių: 3 nakvynės Hanojuje, 2 nakvynės Sapoje, 1 nakvynė laive Halongo įlankoje, 1 nakvynė Hoi Ane, 1 nakvynė Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės Fan Tiete);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių, 4 pietūs, 1 vakarienė);
 • Vietinio anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Vietiniai skrydžiai Hanojus – Hujė, Danangas – Hošiminas;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus;
 • Iškvietimas Vietnamo vizai (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (nuo 750 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD, mokama vietoje);  
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu (~20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos * (ekskursija prie Auksinio tilto – ~60 USD/asm., šaudymas iš senovinių automatų Ku Či – 1-2 USD/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį (nuo 380 EUR, pasirinkus Phu Hai Resort viešbutį poilsio metu);
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (privalomi, rekomenduotina suma dienai ~6 USD/asm.);
 • Gėrimai pietų ir vakarienės metu;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose su kitais asmenimis.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės metu numatyta kelionės vadovė – Lina. Dėl nuo kelionės organizatoriaus nepriklausančių priežasčių kelionės vadovas gali keistis. Esant tokiai situacijai, apie pasikeitusį kelionės vadovą Jus informuos Jūsų vadybininkas.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Vietname, Hanojaus oro uoste.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1800 km.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą (2 n./3 d.)

Apgyvendinimo variantai

PHU HAI RESORT 4* »

Kaina asmeniui 1894 EUR + skrydis 

Kambario tipas: Deluxe room

Viešbučio vieta: Įsikūręs ramioje Fan Tieto kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Viešbutis: Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvenyrų parduotuvė. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE BEACH RESORT & SPA 4* »

Kaina asmeniui 1978 EUR + skrydis

Kambario tipas: Nova Deluxe

Viešbučio vieta: Įsikūręs Fan Tieto kurortinėje zonoje, 7 km nuo Fan Tieto miesto, 7 km iki Nė, ant jūros kranto. Šalia rasite gatvę su kavinėmis, restoranais, parduotuvėmis.

Viešbutis: Viešbutyje yra 2 baseinai, tarptautinių ir azijietiškų valgių restoranas „Strawy“, SPA centras, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir veikia nemokamas belaidis internetas. Sode žaliuojančios augalijos apsuptyje įrengtuose ir mediniais bei bambukiniais baldais apstatytuose viešbučio numeriuose rasite plokščiaekranius televizorius, mini barus ir telefonus. Viešnagės metu galėsite paskaityti bibliotekoje, pasportuoti jogos studijoje arba treniruoklių salėje, bei naudotis automobilių nuomos ir skalbimo paslaugomis.

ANANTARA MUI NE RESORT 5* » 

Kaina asmeniui 2182 EUR + skrydis

Kambario tipas: Premier room

Viešbučio vieta: įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje, turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą.

Viešbutis: Ant jūros kranto esantis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų – nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatą, dovanų/suvenyrų parduotuvę, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kambariuose yra „pagalvių meniu“, itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Kelionės užsakymas

Nuo
1894

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2644
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu Naujametinė kelionė
Naujametinis Vietnamas su poilsiu Fukuoko saloje
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Vietnamas su prieskoniu. 15 DIENŲ
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Visas Vietnamas su poilsiu. 15 DIENŲ
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.