Visas Vietnamas su poilsiu

Kelionės akcentai

 • Lankysite žymiausias budistų šventyklas
 • Susipažinsite su autentiška Sapos kalnų regiono kultūra
 • Plauksite siaurais džiunglių kanalais Mekongo upe
 • Aštrių pojūčių patirsite plaukiant tradicine barža Halongo įlankoje
 • Kelionės pabaigoje atostogausite siaurais balto smėlio paplūdimiais garsėjančiame Fan Tieto kurorte
Nuo1859
2020 12 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 725
su skrydžiu: 2584

Kelionės programa

Raudonojo Drakono šalimi vadinamas Vietnamas visiems puikiai žinomas iš istorijos vadovėlių, tačiau to, ką pamatyti, išgirsti, paragauti galima šioje šalyje neįmanoma nupasakoti žodžiais, parodyti fotografijose ar nutapyti net ryškiausiame peizaže. Senovės užuominomis kvėpuojantys architektūros statiniai, budistų šventyklos, prancūzų kolonijos pėdsakai, šalį nuo sausrų globojančių upių žavesys – visa tai stebina Vietnamo svečius pavydėtinu natūralumu ir paslaptingumu. Tad leiskimės į naujų pažinčių kupiną kelionę.

1
diena
VILNIUS – HANOJUS
Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su vienu persėdimu.
diena
HANOJUS
Nusileidus tarptautiniame Hanojaus oro uoste ir susitvarkius visus reikiamus įvažiavimo į šalį dokumentus, jus pasitiks vietinis gidas ir pervež į viešbutį. Jeigu po kelionės nebūsite labai pavargę, siūlome aplankyti vietinį restoraną ir paragauti tradicinės vietnamiečių virtuvės patiekalų – tai puiki pažintis su Vietnamu! Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

diena
HANOJUS (pusryčiai)
Neretai „ežerų miestu“ vadinamas Hanojus pačioje savo širdyje saugo Hoan Kiemo ežerą (Hoan Kiem Lake), kitaip dar vadinamą „kardo ežeru“ (Sword lake). Aplankysime istoriškai labai svarbią Hanojaus vietą – Hošimino mauzoliejų (Ho Chi Minh Mousoleum). Ši Vietnamo revoliucionieriaus, aktyvaus valstybės veikėjo, Demokratinės Vietnamo Respublikos prezidento Hošimino kapavietė ir memorialinis kompleksas, įkurtas milžiniškoje Ba Dinho (Ba Dinh Square) aikštėje. Stabtelėsime prie Vienos Kolonos Pagodos (One Pillar Pagoda) – vienos ikoniškiausių ir ypatingiausių budistų šventyklų visame Vietname. Apžiūrėsime seniausią Vietnamo šventyklą Kuantaną (Quan Thanh Temple), kurią puošia net keturių tonų bronzinė Šiaurės Vietnamo dievo Huyan Tran Vo skulptūra.

Nevalia praeiti ir aštuonis šimtmečius veikusio pirmojo Vietnamo universiteto – Literatūros šventyklos (Temple of Literature). Susipažinti su Hanojaus istorija pasiūlysime aplankant užburiantį senamiestį, kurį kadaise dalino tik 36 nedidelės gatvelės, priklausiusios skirtingoms prekiautojų ir amatininkų gildijoms. Vakaro akcentas – senas tradicijas išlaikęs lėlių teatro spektaklis ant vandens. Ši įgudusių profesionalų lėlininkų komandos ant vandens kuriama istorija kas kartą žavi ne tik šalį lankančius turistus, bet ir vietinius Hanojaus gyventojus. Nakvynė viešbutyje Hanojuje.

diena
HANOJUS – NIN BINIO PROVINCIJA – LAU KAJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių keliausite į buvusią šalies sostinę Hoalu. Aplankysite didingą šimtmečius skaičiuojančią karaliaus Bai Dinh šventykląMažiau nei 100 km nuo Nin Binio miesto stūkso  galingos Tam Koko uolos (Tam Coc Caves), kurias skrodžia romi Ngo Dong upė. Valtimi irsitės palei įspūdingo grožio uolas, kurios ramiai sau stūkso palei upę, išlindusios du metrai virš vandens. Papietavę aplankysite ne mažiau įspūdingą Bich Dong olą, taip pat keletą šventyklų. Po ekskursijos keliausite atgal į Hanojų, kur lauks naktinis traukinys į Lau Kajaus (Lao Cai) miestą (4 vietės miegamos kajutės).

5
diena
LAU KAJUS – SAPA – TAVANAS (pusryčiai, pietūs)
Anksti ryte atvyksite į Lau Kajų – pasienio miestą, besiribojantį su Kinija. Iš čia vyksite gilyn į Hoan Lieno kalnų masyvą (Hoang Lien Son), kuris šiaurėje remiasi į Himalajus. Čia pažinsite visai kitokią, tik Šiaurės Vakarų Vietnamui būdingą gamtą ir jos prieglobstyje susiformavusias savitas kalniečių tauteles. Po trumpos kelionės vaizdingu slėniu pasieksite Sapos miestelį (Sa Pa). Vyksite į apžvalginę ekskursiją po Sapos slėnį, kuriame auginamos milžiniškos ryžių plantacijos. Keliaudami pėsčiomis stabtelėsite Tavano (Tavan) miestelyje esantį Juodųjų Hmongų (Black Hmong) tautinės mažumos kaimą. Šie tik juodai besirengiantys žmonės nustebins jus savo tautiniais šokiais. Nakvynė viešbutyje. *Tik atvykus į Sapą rekomenduojame užsisakyti tradicines vaistažolių vonias medinėse statinėse arba masažą kitai dienai Tapino (Tha Phin) miestelyje.

6
diena
SAPA – LAO CAI – THA PHIN – HANOJUS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių turėsite galimybę apžiūrėti jaukų Sapos miestelį, kuris garsėja kalnuotomis vietovėmis ir kultūrine įvairove. Aplankysite Sapos turgelį – juk šis miestas garsėja kaip vienas svarbiausių prekybinių miestelių Lau Kajaus provincijoje.

Pasižvalgę po prekyvietes, važiuosite prie „Sidabrinio vandens“ krioklio (Thac Bac). Vienu gražiausių šalyje laikomas krioklys krenta iš daugiau nei 500 metrų aukščio. Tai vieta, kurioje vyrauja tik dvi spalvos – baltą purslotą krioklio vandenį supa nuostabiai žalia gamta. Pasieksite ir „Dangaus vartus“ – aukščiausią perėją Vietname. Po turo grįžę į Sapą ir papietavę, keliausite susipažinti su dar viena tautine mažuma – Raudonaisiais Dao (Red Dao), kurių aprangoje dominuoja raudona spalva, o galvas puošia didžiuliai raudoni turbanai. Tai puikūs amatininkai: jie verčiasi ne tik ryžių auginimu, bet ir šilko audimu, populiaraus proginio popieriaus ir sidabro dirbinių gamyba. Šiąnakt po įspūdžių pilnos dienos naktiniu traukiniu vyksite į Hanojų. Nakvynė traukinyje, miegamosiose kupė.

7
diena
HANOJUS – HALONGO ĮLANKA (pusryčiai)
Ankstų rytą atvyksite į Hanojų. Čia lauks trumpas poilsis ir pusryčiai vietinėje kavinukėje. Papusryčiavę vyksite į UNESCO pasaulio paveldo sąraše besipuikuojančią, kvapą gniaužiančią Halongo įlanką (Ha Long Bay). Įlankos užutėkyje yra daugiau nei 20 etninių grupių, gyvenančių namuose ant vandens – nendrėmis dengtose valtyse. Pietūs laive. Patariame paskanauti gardžių vietnamietiškai ruoštų jūros gėrybių – juk laive jos visada šviežiausios. Išsilaipinę pakrantėje kopsite į aukštą uolą, nuo kurios atsivers įspūdingi panoraminiai vaizdai.

Aplankysite ir įspūdingus, Halongo žmonių legendų apipintus stalaktitų ir stalagmitų urvus. Natūraliai atsiradę skirtingų formų, dydžių ir spalvų akmenys sužavės net visko mačiusius! Po turo norintieji atsigaivinti galės išsimaudyti žydrame įlankos vandenyje, o vakare smalsumą sukels vietinio maisto gaminimo pamokėlė. Šią naktį praleisite laive. Kruizinio laivo kambariai turi visus patogumus, pro kiekvieno kambario langą galima gėrėtis įspūdingu besikeičiančiu kraštovaizdžiu, gelsvai ir rausvai horizontą nudažančiu saulėlydžiu. Gamtos ir vandens apsuptyje galėsite pasimėgauti tykia, švelnia ramuma. Nakvynė laive.

8
diena
HALONGO ĮLANKA – HANOJUS – HUJĖ (pusryčiai)
Šią dieną pradėsite laive gurkšnodami aromatingą vietnamietišką kavą ir stebėdami rūke paskendusias uolas. Prisišvartavę krante tęsite savo kelionę – skrisite į Hujė (Hue). Mieste, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldą, tvyro karališka didybė bei harmoninga ramybė. Beveik pusantro šimto metų Vietnamo sostinės titulą turėjusį miestą įkūrė Nguenų (Nguen) imperatorių dinastija, tad net po daugelio šimtmečių čia jaučiama karališkojo gyvenimo būdo įtaka: vardai vaikams kartais vis dar duodami remiantis senuoju tikėjimu, kad šie augs gražūs ir sveiki tik gavę Nguenų dinastijos karaliaus kurtos poemos veikėjo vardą.

Čia populiari „Imperatoriškoji virtuvė“ – ne viename restorane ar net mažoje kavinukėje rasite patiekalų, kurie kadaise buvo gaminami tik karališkosios šeimos nariams. Svarbu paminėti, kad labiausiai į Hujė atvykę apsidžiaugs vegetarai – mieste itin daug absoliučiai vegetarinių kavinukių bei restoranų. Tiesa, nepaisant, kad tokių vietų daug, norint paragauti jų maisto gali tekti palūkuriuoti eilėse – vegetariniai restoranai čia visada pilni žmonių! Nakvynė viešbutyje Hujė.

9
diena
HUJĖ (pusryčiai)
Šią dieną skirsite pažinčiai su ypatingai turtingą architektūrinį paveldą savyje slepiančiu Hujė miestu. Pirmiausia pamatysite seniausią šventyklą šalyje – Tienmu (Thien Mu). Ant stataus upės kranto įkurta pagoda laikoma oficialiu Hujė miesto simboliu ir joje galima pamatyti puikių auksinių ir sidabrinių Budos paveikslų. Savo dydžiu mus šiandien nustebins ir karaliaus Minmango kapavietė (Minh Mang Tomb), kurią sudaro didingas kompleksas, sujungtas tik vienu tiltu. Miškinga, vandens supama vietovė – puiki vieta atsipalaiduoti, pasisemti ramybės ir pasigrožėti šventyklomis bei paviljonais, kuriuos supa karių skulptūros.

Apžiūrėsite ir Imperatoriškąją Nguenų dinastijos laikų tvirtovę (Hue Royal Palace), įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysite Tuduko kapavietę (Tomb of Tu Duc), išsiskiriančią savo unikaliu architektūriniu stiliumi. Visas kapų kompleksas – mediniai paviljonai, kapavietės ir šventyklos, skirtos Imperatoriaus žmonoms ir nuolankiausioms kurtizanėms (turėjo net 104!) – šiandien tylus, apsamanojęs ir, rodos, kiek pamirštas, tačiau paliekantis neišdildomą įspūdį. Nakvynė viešbutyje Hujė.

10
diena
HUJĖ – HOI ANAS – DANANG – HOŠIMINAS (pusryčiai)
Šiandien keliausite į Hoi Aną (Hoi An), užburiantį savo senovine architektūra. Pakeliui pasigrožėsite kalnų ir perėjų vaizdais bei nuostabiais paplūdimiais. Pakilsite į Haivano (Hai Van Pass) – Debesų jūros – perėją. Nuo 21 km ilgio kalnų perėjos giedrą dieną atsiveria nepakartojama Pietų Kinijos jūros pakrantės panorama. Apžiūrėsite Chamo muziejų (Museum of Cham Sculpture) – muziejų, kuriame sukaupta didžiausia pasaulyje unikalių Chamo skulptūrų kolekcija. Taip pat aplankysite Marmuro kalnus (Ngu Hanh Son). Penkių elementų vardais – Kim (metalas), Thuy (vanduo), Moc (medis), Hoa (ugnis) ir Tho (žemė) – pavadintos iš klinties ir marmuro susidariusios kalvos žinomos dėl jų grotose įrengtų budistinių ir hinduistinių šventyklų.  Neaplenksite ir čerpėmis dengto Japoniškojo tilto (Chùa Cầu), pastatyto dar XVI a. Skirtas sujungti kinų ir japonų rajonus, tiltas per šimtmečius nepakito ir išlaikė dekoratyviai ornamentuotą japoniškąjį stilių. 

Taip pat aplankysite senuosius Prekybos rūmus ir pasigrožėsite Kinų šventykla (Quan Cong). Rausvų plytų ir glazūruotų žalių koklių derinys, papuoštas mitinių drakonų ir vienaragių atvaizdais tikrai išsiskirs iš bendro miesto vaizdo.Vakarop apsilankykite šurmulingame miesto turgelyje – sakoma, kad tai vienas geriausių turgų visame Vietname. Čia galima įsigyti įvairiausių vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų bei egzotiškų vaisių. Vakare keliausite į Danangą, o iš ten skrisite į Hošiminą. Nakvynė viešbutyje Hošimine.

11
diena
HOŠIMINAS – KU ČI  (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Hošiminą. Šią dieną aplankysite garsiuosius Ku Či tunelius (Cu Chi Tunnels).  Tai vieninga tunelių sistema, besidriekianti apie 200 kilometrų po žeme, nuo Saigono prieigų iki Kambodžos. Čia galėsite pašaudyti iš vietinių ginklų (už papildomą mokestį), bei susipažinti su Vietnamo kultūra ir karo istorija.

Po pietų lauks neilga ekskursija po Hošimino miestą. Čia susiliesite su vietinių gyventojų gyvenimo tempu, kurią galima apibūdinti vienu žodžiu – „at­si­pū­tę“. Ekskursija po miesto centrą. Išvysite gotikinio stiliaus Notre Dame katedrą – prancūzų kolonojinės valdžios simbolį. Nukeliausite prie Prezidento rūmų, kuriuose šiuo metu įsikūręs memorialinis muziejus Vietnamo suvienijimui atminti. Vėliau vyksite į karo muziejų, kur savo akimis išvysite Vietnamo kare naudotus tankus, malūnsparnius bei kitą artileriją.Toliau vyksite į Kinų kvartalą, kur įsikūrę kone pusė milijono kinų, turinčių savo parduotuves ar šeimos verslus. Apgyventinimas viešbutyje Hošimine.

12
diena
HOŠIMINAS – MEKONGO DELTA – FAN TIETAS (pusryčiai)
Iš ankstaus ryto vyksite Mi To (My Tho) miestelį, kuris gali pasigirti itin vaizdingais Mekongo deltos vaizdais. Dažniausiai upės įteka į vandenynus ar jūras, o čia – atvirkščiai. Galinga vandens tėkmė tiesiog plūsta į žemyninę šalies dalį, suformuodama unikalų gamtos stebuklą – Mekongo deltą. Plaukiant siaurais džiunglių kanalais susipažinsite su vietinių gyvenimo žavesiu, kurie čia gerai prisitaikę ir puikiai sutaria su gamta. Vietinių nameliai įkurti mažose salelėse, kuriuos supa užlietos pievos arba džiunglės. Sužinosite kaip gaminami vietiniai saldainiai iš kokoso. Aplankysite svarbiausias Mekongo deltos salas, kur vienoje iš jų lauks pietūs. Čia galėsite paragauti žuvies pavadinimu „Dramblio ausis". Norintieji galės paplaukioti greitaeigiu laivu (*už papildomą mokestį). Vėliau turėsite galimybę aplankyti gyvačių veislyną, o vakare pervežimas į Fan Tieto (Phan Thiet) kurortą. Nakvynė viešbutyje.

13 – 14
dienos
Poilsis FAN TIETO kurorte (pusryčiai)
Fan Tietas – tikras tropikų rojus ir atgaiva sielai. Net 25 km nusidriekiantys balto smėlio paplūdimiai, žali pušynai ir vakariečiams neįprastų augalų miškeliai bei, žinoma, nuostabiai žydras ir šiltas Pietų Kinijos jūros vanduo – ko gi daugiau reikia pasakiškam poilsiui? Čia praleisite net kelias dienas. Nepraleiskite progos susipažinti su vietiniais – čia gyvena smalsūs, gyvybingi ir bendrauti norintys vietnamiečiai, kurie tikrai noriai padės pažinti savo kultūrą ir drąsiai pasakos įvairiausias vietnamiškos kasdienybės istorijas.

Drąsiai leiskitės į pažintį su Vietnamo virtuve ir kulinariniais šedevrais. Šis kurortas, puikiai žinomas dėl savo nepakartojamų padažų žuviai, sužavės mažučių užeigų ir jaukių restoranėlių gausa! Miestelyje įsikūrę ir keli išpuoselėti golfo laukai, akį traukia įspūdingos šventyklos. Netoliese yra raudonojo ir baltojo smėlio kopos, kuriose galima pasivažinėti keturračiais motociklais*. Mėgstantys aktyvų poilsį galės išbandyti kaitavimą ar burlentes* – tai čia ypač populiaru. Taip pat – pasilepinti ir išmėginti šių kraštų SPA ir kitas sveikatingumo procedūras bei masažus*. Nakvynės viešbutyje Fan Tieto kurorte.

15
diena
FAN TIETAS – HOŠIMINAS – VILNIUS (pusryčiai)
Laisvas laikas iki pietų. 12 val. išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į Hošiminą skrydžiui į Vilnių.
16
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1859
2020 12 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 725
su skrydžiu: 2584

Apie Vietnamą

Vietnamas – ryčiausia Indokinijos pusiasalio valstybė. Šalies sostinė yra Hanojus, didžiausias miestas – Hošiminis. Vietnamas iš šiaurės ribojasi su Kinija, šiaurės vakaruose su Laosu, Kambodža iš pietvakarių. Iš rytų šalies krantus skalauja Pietų Kinijos jūra. Šalies forma primena „S“ raidę. Po 1954 – 1975 m. šalyje vykusio karo šalyje įsigalėjo komunizmas. Vietnamas &n

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Visas Vietnamas su poilsiu

Viktorija
2011 12 05
10.0
Sveiki, ispudziu labai daug :) dar viskas nesusigulejo. Bendrai kelione vertinu labai gerai. Manau tai puiki egzotine kelione pradedantiesiems, nes yra ir egzotikos, ir salis jau pritaikyta turistams, bet ju dar ne per daug - kas labai dziugina. 1. Skrydziai. Pirmas vietinis skrydis buvo atidetas. Cia gavosi truputi nesusipratimas nes is aerouosto mus surinko, nuveze i miesta ir paliko nieko nepaaiskine prie agenturos nakti. Nezinioje prabuvom kokia valanda, tada atsirado kitos grupes gidas ir viska sureguliavo. Taip pat atidejo skrydi Hanojus Varsuva nakciai. Bet cia jau ne jusu kalte :) Uztat galima pasidziaugti, kad labai operatyviai persodino Varsuvoje ir lektuvas palauke, taip, kad namie buvom laiku. 2. Gidai. Pirmasis gidas savotiskai idomus - kodinis vardas Jurij :) truputi sunkiau gaudosi ir labai nepersistenge - bet uztat buvo juokingas :) pusryciaut vezdavo i pobaises vietas, kol nepaprasem to nedaryt, nes "lapsa" jau nenebuvo labai skani :)) Sekantys gidai Ana, Viktor - puikus! Labai profesionalus ir viska daro klientu gerovei :) 3. Ekskursijos labai idomios, gal tik isskyrus kelias, nes nelabai buvo ka ziureti ir mes nuobodziavom visi - truputi gaila laiko. Cia jau galima butu ilginti drasisi diena kurorte. 4. Viesbuciai maloniai nustebino. Tikrai gera kokybe. Ypac kurorto viesbutis. Puse grupes gyveno Lotus (tai jis zenklai blogesni...) Musu triju buvo PHU HAI RESORT 4* ar kazkaip panasiai... Puikus viesbutis. Reziume - tiek pacia sali, tiek keliones organizavima vertinu l. gerai. Rinkciausi Jusu agentura tolimesnems kelionems. Sekmes, Viktorija
Indrė
2013 09 17
9.4
Laba diena, ačiū, ne taip jau ir seniai grįžome. Kelionė labai patiko, patiko viskas - ir šalis, ir programa, ir gidas. Ypač patiko Tam Coc apylinkės, Dau Go urvas bei Hoi An miestas. Na ir aišku - Sapa. Trūko My Son šventyklų ir apskritai induistinio paveldo. Viešbučiai labai geri, tik jų santechnika nekokybiška. Nepatiko pasivažinėjimas rikšomis po Hanojų, gal geriau pėsčiomis? Bangkoke pasinaudoti užsakytu viešbučiu neteko, nes neturėjome vizų. O į tranzitinių keleivių viešbutį mūsų vaučeriai netiko. Tad snaudėme ant minkštasuolių. Bet čia smulkmena. Apskritai kelionė gerai organizuota, gerai dirba Focus Travel: gidai tikri, autobusai tvarkingi, vandens ir servetėlių netrūko. Na ir aišku, gerai dirbo ir Krelionių Akademija, už ką liekame dėkingi :)
Gražina Tuminienė
2013 09 17
9.2
Kelionė patiko, bet yra ganėtinai sunki. Vyresniems kaip 60 m. ir pratusiems prie komforto kelionė traukiniu gali sukelti šoką. Gidai buvo geri , ypač pirmasis- po Sapą. Viešbučiai buvo geri, ypač poilsinis Bambo. Vienintelė pastaba organizatoriams - grįžtant naknynė Bankoke. Reikėjo išsiaiškinti,kad jei viešbutis ne tranzito zonoje(yra viešbutis tranzito zonoje),tai reiks mokėti vizos mokestį -35 dol. Mes jūsu užsakytu viešbučiu nepasinaudojom. Nevertėjo dėl 4 val. Suprantu,kad viską supainiojo LOT'as, todėl tiesiog dėkojam už puikią kelionę. Gražina Tuminienė.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3*–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (13 nakvynių: 2 nakvynės Hanojuje, 1 nakvynė Sapoje, 2 nakvynės Hujė, 2 nakvynės Hošimine, 3 nakvynės poilsio metu pasirinktame viešbutyje Nė kyšulyje, 2 nakvynės traukinyje keturvietėje kupė, 1 nakvynė laive);
 • Programoje nurodytas maitinimas (13 pusryčių ir 3 pietūs);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Vietiniai skrydžiai su oro uostų mokesčiais;
 • Vietnamo vizos įforminimas (už įklijavimą mokama oro uoste).

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Hanojus – Hošiminas – Vilnius su vienu persėdimu (kaina nuo 650 EUR);
 • Vietnamo vizos įklijavimas (25 USD);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Arbatpinigiai;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Lankomų objektų eiliškumas gali skirtis pagal sezoniškumą. 
 • Poilsio trukmę galima prasitęsti arba sumažinti.
 • Kainų išvykimams nuo 12 15 iki 01 06 teiraukitės agentūroje. Kaina priklauso nuo pirkimo metu galiojančios lėktuvo bilietų kainos, todėl keičiantis lėktuvo bilietų kainai kelionės kaina ir/arba data gali keistis.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė. 

Kelionę galima papildyti

  • Kelionę galima pratęsti poilsiu Fan Tieto kurorte arba Fu Kuoko saloje;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją į Laosą;
  • Kelionę galima pratęsti pasirinkus ekskursiją  lėktuvu į Kambodžą 2n/3d.

Apgyvendinimo variantai

Viešbučiai

PHU HAI RESORT 4* »

(Deluxe)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 2070 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys - 1859 EUR + skrydis

Įsikūręs ramioje Fan Tieto kurortinėje zonoje, 10 km iki Fan Tieto, 200 km iki Hošimino, ant jūros kranto.

Savo svečiams siūlantis nepakartojamą aptarnavimą bei platų paslaugų asortimentą, Phu Hai Resort viešbutis užtikrina malonią viešnagę. Viešbutis siūlo galimybę naudotis plačių paslaugų pasirinkimu, tarp jų nemokamas WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsauga, kasdienis patalpų tvarkymas, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvė.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, turi tokius patogumus, kaip spinta, rankšluosčiai, šlepetės, plokščiaekranis televizorius, veidrodis. Viešbutis siūlo nuostabias pramogas, įskaitant vandens sporto įrangos nuomą, privatų paplūdimį, sporto klubą, sauną, kuri padės atsipalaiduoti po įtemptos dienos.

BAMBOO VILLAGE 4*  »

(Nova Deluxe)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 2128 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys - 1940 EUR + skrydis

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki oro uosto yra apie 200 km (Ho Či Minio). Viešbutis yra šalia pagrindinės kurorto gatvės (Ham Tieno). Viešbutis atidarytas 1998 m. Renovuotas 2014 m. Kambarių skaičius – 147.

ANANTARA PT 5*  »

(Deluxe ocean)

Kaina asmeniui, kai vyksta 2 asmenys - 2320 EUR + skrydis
Kaina asmeniui, kai vyksta  4 asmenys - 2133 EUR + skrydis

Viešbutis yra įsikūręs buvusioje kokoso plantacijoje,turintis net 200 m paplūdimio su vaizdu į Pietų Kinijos jūrą. Ant jūros kranto esanis viešbutis siūlo gausybę paslaugų bei patogumų - nemokamą WiFi visuose kambariuose, 24 valandų apsaugą, kasdienį patalpų tvarkymą, fakso aparatas, dovanų/suvienyrų parduotuvę, privatų paplūdimyį, sporto klubą, sauną, golfo lauką. Viešbutyje yra treniruoklių salė su vaizdu į ramų sodą.

Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip plokščiaekranis televizorius, nemokama tirpi kava, nemokama arbata, nemokamas sutiktuvių gėrimas, šlepetės. Tai pat kamvišbariuose yra "pagalvių meniu", itin didelės akmeninės vonios, seifas, mini baras.

Kelionės užsakymas

Nuo
1859

+ skrydis nuo: 725 visiems su skrydžiu: 2584
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Vietnamo specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Vietnamas su prieskoniu
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Indokinija: Vietnamas–Laosas–Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas – Kambodža
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Vietnamas - Kambodža: Mekongo upės paslaptys
Vietnamas
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.