Visas Mianmaras - su paslaptinguoju Mrauk U

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Mianmaras (Birma)

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Visas Mianmaras - su paslaptinguoju Mrauk U

Spausdinti

Programa

 • Mianmaras (buvusi Birma) - Pietryčių Azijos valstybė, esanti tarp Indijos, Kinijos, Tailando ir Laoso, atvėrusi savo sienas po ilgų politinės ir ekonominės izoliacijos dešimtmečių tapo nepaprastu atradimu šiuolaikiniam keliautojui. Nuo britų kolonijinių laikų mažai tepasikeitusioje šalyje gyvenimas tarsi sustingęs XIX amžiuje. Gilios iki šių dienų puoselėjamos kultūrinės tradicijos, unikali religinė architektūra, nuoširdūs, dvasingi vietiniai žmonės, nuostabi gamta, šiltas klimatas.. Visa tai verta pamatyti dabar, kol dar neatūžė masinio turizmo banga!

 • 1 diena

  Vilnius – Europos miestas – Azijos miestas

  Skrisite iš Vilniaus su 2 persėdimais.

 • 2 diena

  Azijos miestas – Mandalajus – Sagainas – Amarapura – Mandalajus

  Sveiki atvykę į Mianmarą! Mandalajus – Mianmaro, didžiausios valstybės žemyninėje Pietryčių Azijoje, antras pagal dydį miestas. Savo viešnagę pradėsite nuo Sagaino kalvos – atokios vienuolių budistų prieglobsčio vietos. Tai puiki vieta pasisemti ramybės. Didžiulė Kaunghmudaw šventykla, kurios aukštis siekia net 45 m, paliks nepamirštamą įspūdį. Kiaušinio formos baltas šventyklos kupolas akina iš tolo ir savo svečiams primena apie tyro gyvenimo siekiamybę. Vėliau vyksite į įžymiąją Mahamuni pagodą, kurioje yra saugomas vienas švenčiausių Budos atvaizdų. Atvykstate į Amarapurą, „nemirtingąjį miestą“, buvusią šalies sostinę. Aplankysite Maha Gandayon vienuolyną, o iš karto po to pasivaikščiosite ant Taungthamano ežerą kertančio dviejų tūkstančių metų senumo U Pein tilto

  Tai ir ilgiausias, nutįsęs 1,2 km iš tikmedžio pastatytas tiltas, kuris jungia Amarapuros ir Taungthamano kaimelius. Čia palydėsite saulėlydį ir įsimylėsite Mianmarą visam gyvenimui. Vakare poilsis ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  Mandalajus – Mingunas

  Po pusryčių laivu perplauksite Ayeyaewaddy upę ir aplankysite karaliaus Minguno tvirtovę, Myatheindano pagodą. Reprezentuodama visatą savo svečiams ji sukelia ypatingą jausmą. Joje galima palikti visas savo bėdas, nuovargį ir atgauti išblėsusias jėgas. Išvysite 90 tonų sveriantį Minguno varpą, kuris laikomas antru pagal dydį pasaulyje.  

  Antroje dienos pusėje grįšite į Mandalajų ir apžiūrėsite patį miestą. Pažintį pradėsite nuo didingųjų Mandalajaus rūmų, kurie buvo pastatyti XIX a. pabaigoje valdovo Mindono karaliavimo pradžioje. Būsite nustebę aplankydami ant Mandalajaus kalno stūksančią visame pasaulyje žinomą Kuthodaw pagodą, kuri dar kitaip įvardijama kaip didžiausia pasaulio knyga.

  Aplankysite Atumashi ir Shwenandau vienuolynus. Pirmasis pastatytas to paties karaliaus Mindono pageidavimu, o Shwenandau vienuolynas garsėja savo išskirtinai dailiais medžio raižiniais. Šalies kontrastus paliudys Zegyo turgus. Tai pats seniausias Mandalajaus turgus miesto senamiestyje, kuris užima daugiau nei 4 ha ploto! Čia akys raibs nuo egzotiškų gėrybių pasiūlos iki nepakartojamo grožio rankdarbių. 

   

  Dienos pabaigoje aplankysite Mandalajaus kalvą, kurios vardu ir pavadintas miestas. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  Mandalajus – Baganas

  Pervežimas į Mandalajaus oro uostą ir skrydis į Baganą. Baganas - svarbus religinis, istorinis ir kultūrinis šalies centras, galintis pasigirti senovinių šventyklų ir stupų (pastatų, simbolizuojančių nušvitusį protą, Budos būseną) gausa. Bagano miestas yra įkurtas pusdykumėje, todėl čia išlikusios 2 000 šventyklų puikiai matomos iš visų pusių.

  Pakeliui sustosite prie šventojo Popa kalno. Įspūdingas, į dangų besistiebiantis 1 500 km (virš jūros lygio), tačiau jau užgesęs ugnikalnis dar vadinamas „Dvasių namais“. Čia apsigyvenusios Nats dvasios. Smalsiausius ir ištvermingiausius, įveikusius 777 laiptelius, kalno viršūnėje pasitinka daugybė įvairaus stiliaus pagodų, vienuolynų ir šventyklų bei nepakartojami gamtos peizažai. Toliau laukia kelionė į Baganą. Taip pat sustosite atsipusti ir paragausite vietinės gamybos palmių vyno. Tai alkoholinis gėrimas, ypatingai populiarus Azijos šalyse, gaminamas iš palmių sulos. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  Baganas

  Po pusryčių pradėsite pažintį su šventyklų kompleksu. Gubyaukgyi šventykla sudomins tuos, kurie žavisi menais: šventyklos sienas puošia neįtikėtino grožio freskos. Taip pat pamatysite Myazedi ir Manuha šventyklas. O nuo Shwesandaw šventyklos, kurią juosia penkios įspūdingos terasos ir puošia cilindro formos brangakmeniais išpuošta stupa, palydėsite saulę. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  Heho – Inlės ežeras

  Po pusryčių keliausite link oro uosto, iš kurio skrisite į Heho. Atskridę į Heho oro uostą, apie 45 min. važiuosite iki Nyaungshwe, kur laukia ekskursija Inle ežeru. Jūsų laukia nuostabūs vaizdai, kerinti gamta ir neįtikėtinos gyvenimo sąlygos.

  Vietiniai čia gyvena tiesiog ant vandenyje plūduriuojančių bambukinių namelių.

  Aplankysite Phaungdaw Oo pagodą – pagrindinę vietos gyventojų šventovę. Ekskursijos metu pamatysite, kaip vietiniai augina daržovės ežere. Nakvynė bambukiniuose nameliuose ant vandens.

 • 7 diena

  Inlė – Indein - Inlė

  Valtimi plauksite į Indeiną. Apsilankysite vietiniame Nanpan turguje, o vėliau keliausite į nedidelį Pa O genties kaimelį, aplankysite XIII a. vienuolyną ir senovinių šventyklų griuvėsius. Vakare grįšite į viešbutį ant Inle ežero.

   

 • 8 diena

  Inlė – Heho – Ngapali

  Po pusryčių skrisite į Ngapalį kurortą, esantį vakarinėje Mianmaro dalyje prie Bengalijos įlankos. Tai nuostabi, masinio turizmo nepaliesta vieta, čia švarus vanduo ir balto smėlio paplūdimys leis pamiršti visus rūpesčius ir atsipalaiduoti.

 • 9-10 dienos

  Ngapali

  Civilizacijos nepaliestas Ngapali balto smėlio paplūdimys idealiai tiks mėgstantiems ramų, romantišką poilsį prie jūros. Netoliese paplūdimio yra žvejų kaimeliai, golfo laukai. Nakvynės viešbutyje.

 • 11 diena

  Ngapali – Mrauk U

  Anksti ryte atvykstate į paslaptingąjį Mrauk U. Poilsis viešbutyje.  Mrauk U – šimtų šventyklų ir pagodų miestas – ilgam laikui buvo pamirštas ir visai neseniai atvėrė savo duris turistams. Iš pažiūros ši vieta gali pasirodyti tarsi apleista, tačiau anksčiau tai buvo Arakano Imperijos sostinė, kur portugalų, olandų ir prancūzų pirkliai prekiaudavo su bengalų ir mughalu princais. 15-18 amžiai – tai klestėjimo periodas, miestui augant buvo pastatyta itin daug šventyklų, o kai kurios yra išlikusios iki šių dienų – būtent dėl jų verta aplankyti šią vietą.  Po 1826 m. karo su Anglija pagrindiniu prekybos ir traukos centru tapo Sittwe, tad Mrauk U palaipsniui buvo apleistas. Vietiniai gyventojai juokauja, didesnė tikimybė yra sutikti karvę nei turistą. Pasivaikščiojimas tarp Shit-thaung šventyklų, kurioms jau virš 500 metų. Pagrindinėje Shit-thaung šventykloje yra daugybė Budos atvaizdų bei skulptūrų. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  Mrauk U – Chin kaimeliai – Mrauk U

  Po pusryčių laukia plaukimas upe iki Chin kaimelių. Kaimeliuose laukia pažintis su vietiniais gyventojais, kuri paliks neišdildomus įspūdžius. Chin genčių kultūros ypatumas – tai didžiuliai auskarai ausyse bei tatuiruotės ant moterų veidų, kurias jos turi nuo pat vaikystės. Tikima, kad tatuiruotės galėjo apsaugoti nuo laukinių gyvūnų. Vietiniai gyventojai verčiasi žuvininkyste bei žemdirbyste. Apsilankysite Panyaung turguje, kur galima įsigyti vietinių gėrybių ir paragauti vietinio maisto bei stebėti jo ruošimo procesą.  Vakare vyksite į didžiausią išlikusią MRAUK U šventyklą – Koe Thaung, traukiančia savo įspūdinga architektūra. Nakvynė Mrauk U.

 • 13 diena

  Mrauk U – Sittwe - Jangonas

  Jūsų lauks skrydis į Jangoną. Jangonas – didžiausias Mianmaro miestas, stebinantis išskirtiniais architektūriniais pastatais ir, žinoma, kultūra. Aplankysite įspūdingąją budistų Shwedagon šventyklą

  Tai tikras pasaulio stebuklas! Šventykla yra 100 m aukščio ir padengta 11 tonų aukso. Negana to, ją puošia 4 350 brangakmenių. Nuo jos pamatyti saulėlydį – neužmirštamos akimirkos, kuomet besileidžianti saulė pagodą padabina įvairiaspalviais blyksniais.Vakare nakvynė viešbutyje Jangone.

 • 14 diena

  Jangonas-Vilnius

  Šią dieną atsisveikinsite su svetingu Mianmaru ir keliausite namo.

 • 15 diena

  Vilnius

  Grįžimas į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 lapkritis
Penkt, Lapkr 23Pirm, Gruo 10 10+
Penkt, Lapkr 30Pirm, Gruo 17 10+
2018 gruodis
Penkt, Gruo 7Penkt, Gruo 21 10+
Penkt, Gruo 14Penkt, Gruo 28 10+
Penkt, Gruo 21Penkt, Saus 4 10+
Penkt, Gruo 28Penkt, Saus 11 10+
2019 sausis
Penkt, Saus 4Penkt, Saus 18 10+
Penkt, Saus 11Penkt, Saus 25 10+
Penkt, Saus 18Penkt, Vas 1 10+
Penkt, Saus 25Penkt, Vas 8 10+
2019 vasaris
Penkt, Vas 1Penkt, Vas 15 10+
Penkt, Vas 8Penkt, Vas 22 10+
Penkt, Vas 15Penkt, Kov 1 10+
Penkt, Vas 22Penkt, Kov 8 10+
2019 kovas
Penkt, Kov 1Penkt, Kov 15 10+
Penkt, Kov 8Penkt, Kov 22 10+
Penkt, Kov 15Penkt, Kov 29 10+
Penkt, Kov 22Penkt, Bal 5 10+
Penkt, Kov 29Penkt, Bal 12 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1690 EUR
 

+ skrydis apie 800 EUR
su skrydžiu nuo 2490 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

  KAINŲ LENTELĖ

Kainos asmeniui Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 4 asm. Kai keliauja 6 asm.
su rusakalbiu gidu 2330 EUR + skrydis 1880 EUR + skrydis 1719 EUR + skrydis
su anglakalbiu gidu 1980 EUR + skrydis 1687 EUR + skrydis 1589 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vietiniai skrydžiai;
  • vietinio rusakalbio/anglakalbio gido paslaugos;
  • pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai pagal programą;
  • apgyvendinimas 3* viešbučiuose dviviečiuose kambariuose su pusryčiais;
  • pasivažinėjimas arklio traukiama karieta Bagane;
  • plaukimas laivu Inlės ežere.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautiniai skrydžiai Vilnius/Ryga-Bankokas-Vilnius/Ryga;
  • Mianmaro vizos iškvietimas (50 eur), mokama agentūroje;
  • Mianmaro vizos mokestis (30 USD, mokama oro uoste);
  • Išvykimo iš Mianmaro mokestis (10 USD);
  • Įėjimo/įvažiavimo mokesčiai į lankytinus objektus (~85 usd);
  • Medicininių išlaidų draudimas;
  • Arbatpinigiai;
  • Asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Keliautojai prijungiami prie rusakalbės (anglakalbės) grupės. 
UP
Išskleisti kelionių paiešką