×

Vietnamo mozaika su poilsiu

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Vietnamas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Vietnamo mozaika su poilsiu

Iš viso keliautojų atsiliepimų: 3Parašykite atsiliepimą »

 • Irena
 • 2017-12-04 11:53:14
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Kelionė labai patiko. Su kelionių organizatoriumi "Aza Tours" (Kelionių akademija) keliaujame jau antri metai. Jau pernai įsitikinome, kad ši agentūra patikima. Pasirūpins viskuo ir padės visais atvejais. Taip pat Vietname viskas buvo sklandžiai suorganizuota. "Vietnamtravel" viskuo puikiai pasirūpino. Kelionės maršrutas geras. Labai patiko tai, kad buvo suderinta istorinių objektų lankymas su pramoginėmis ekskursijomis. Įdomu buvo susipažinti su šalimi, jos istorija. Bet taip pat neišdildomą įspūdį paliko plaukiojimas po Halongo įlanką, Nuostabūs vaizdai. Ir ypač patiko Vietnamo virtuvė. Labai jau viskas skanu :) Vietiniai gidai buvo puikūs. Reikėjo truputį pradžioje priprasti prie jų kalbos akcento :) Šiaip gidai labai nuoširdūs, stengėsi parodyti kuo daugiau, atsakė į visus mums rūpimus klausimus. Išsiskiriant, išlydėdavo ir atsisveikindavo kaip su artimais žmonėmis. Na, vienintelėje vietoje, kai poilsio metu pervežė iš vieno viešbučio į kitą, gidė palydėjo iki viešbučio ir net neužėjusi į viešbutį, nuvažiavo. Viešbutyje, kadangi neturėjome jokių vaučerių, nežinojo, ką su mumis daryti :) Bet Viešbučio darbuotojai susiskambino mūsų duotais numeriais su kelionių organizatoriumi ir viskas labai greitai išsisprendė. Bet šis smulkus nesusipratimas puikios nuotaikos ir pasitenkinimo kelione nesugadino :) Viskas buvo puiku. Viešbučiai visi geri. Kelionės metu kažko ypatingo ir nereikia. Grįžti po ekskursijų pavargęs, svarbiausia švara, patogios lovos, gerai išsimiegoti. Poilsiaujant, aišku, norisi daugiau komforto. Viešbutis Yasaka geras, arti paplūdimys, tik pereiti per vieną gatvę. Truputį sudėtingas perėjimas :) reikia priprasti prie nesiliaujančio mašinų ir motorolerių srauto. Antrasis, Jūsų pasiūlytas, viešbutis tai superinis. Teritorija didelė, personalas paslaugus, paplūdimys viešbučio teritorijoje. Vienos mūsų draugės gimtadienis lapkričio 20 d. Kaip tik 19-20 dienas buvome naujajame Duyen Ha Resort Cam Rann viešbutyje. Tai viešbutis padarė staigmeną, pasveikino, atnešė į kambarį tortą ant kurio buvo šokoladu išlietas užrašas lietuviškai - "Su gimimo diena" :) Draugė net apsiverkė iš netikėtumo ir tokio dėmesio :) Dėl patarimų, tai nežinau. Manau, reikia pasiimti puikią nuotaiką, visus rūpesčius palikti namuose ir vykti į kelionę. Ačiū už suorganizuotą kelionę. Ir manome, kad kitais metais vėl bendrausime :)

Kelionės laikas: 2017 m. lapkričio mėn.

 • Vanda
 • 2013-09-17 17:33:34
 • 9.6
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 8
  Švara: 10

Sveiki, Ačiū už puikiai organizuotą kelionę. Organizacija buvo puiki. Gidai pasitikdavo, išlydėdavo, vos ne į lėktuvą įsodindami, išskyrus paskutiniame vietiniame skrydyje ( mūsų gidas Kolia buvo užsiėmęs, tai atvaziavo Aleksandras, kuris mus nuvežė iš Poilsio į Saigono aerouostą, o prie aerouosto durų lyg niekur nieko paliko, net nepaklausęs ar mes turim bilietus... turbūt jam per sudėtinga pasirodė susitvarkyti tokioje žmonių masėje).. Nieko, susitvarkėm patys :), gyveni ir mokais. Šiaip kelionė - puiki, organizacija puiki. Lankomi objektai parinkti pukiai, gal tik truktų kontrastui kažko šiuolaikinio, kad pamatyti, kaip šiuo metu vystosi ir auga Vietnamas. Patiko viskas, bet didžiausią įspūdį paliko Halongo įlanka - mat mums labai pasisekė - oras ir matomumas buvo labai geras. Manyčiau, kad i programą reiktų įtraukti nors vieno parko aplankymą, kad pilnai būtų galima susipažinti su Vietnamo augmenija ir gyvūnija. Viešbučiai, kad ir 3*, bet vertinti galima gerai. Švaru, tvarkinga, gal tik pusryčiai - skurdoki :) ( Mums Lietuviams svarbu skaniai pavalgyti :)). Poilsio viešbutis Bamboo Village - (tiesa gidas neturėjo vaučerių ir labai nustebo, kad mes jų neturim, todėl ar kambarius gavom tokius už kuriuos mokėjom tikrai nepasakysiu ir tai ne taip jau svarbu) kambariai - tvarkingi, kuklūs, bet aplinka nuostabi, personalas dirba puikiai. Viešbutis Bamboo Village ir Teracota yra vienas šalia kito -200 m. skirtumu. kam norisi šiuolaikiškesnių kambarių -reiktų siūlyti Teraccota, kam aplinkos - Bamboo village. Šią kelionę pasiūlyčiau aktyviems keliautojams, kuriuos žavi ne prabanga, o egzotika, kitų tautų istorija, gyvenimo būdas ir aplinka.. Labai norėtusi pasidžiaugti gidu - kuris mus lydėjo Hanojuje - jo vardas Tai. tai tikrai nuostabus žmogus ir puikus gidas. Dėkoju už nuostabia kelionę. Kadangi mūsų kolektyvas gali sau leisti atostogas tik žiemą, tai kitą žiemą, kai apsispresim ko norim, tikrai kreipsimės į Jus. Pagarbiai, Vanda

Kelionės laikas: 2013 m. gruodžio mėn.

 • Diana
 • 2013-09-17 17:30:45
 • 10.0
 • Išsamus įvertinimas
 • Vieta: 10
  Aptarnavimas: 10
  Kambariai: 10
  Maitinimas: 10
  Švara: 10

Sveiki, dar vis ilsimes Nha Thrange. Galima sakyti, kad tai viena geriausiu kelioniu. Viesbutis puikus, maistas geras, tik oras pasitaike nekoks. Si karta labai gerai viskas suorganizuota. Galima tik padekoti "Kelioniu akademijai". Tai tiek. Tiesiog norejom trumpai pasidalinti ispudziais.Gero vakaro!:)))))

Kelionės laikas: 2013 m. sausio mėn.

Parašykite atsiliepimą apie kelionę Vietnamo mozaika su poilsiu


Taip Ne
UP
Išskleisti kelionių paiešką