Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Vengrija


Pažintinė kelionė autobusu
Aplankomos šalys: Vengrijaversija spausdinimui

1 diena. Anksti rytą iškeliaujame iš Lietuvos. Per Lenkiją, Slovakiją pasiekiame nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių prasideda nuostabi kelionė gražiuoju keliu palei Dunojų į Vyšehradą – senąją Vengrijos sostinę. Didinga Vengrijos karalių pilis ir nuo jos atsiverianti įspūdinga Dunojaus upės vingio panorama – pakerės ir apstulbins. Nusileidę nuo kalno keliausime į gražuolį Sentendrė – unikalų Vengrijos miestelį, kuriame persipina vengrų, vokiečių, serbų kultūra. Besigėrėdami spalvingais namais bei kyšančiais bažnyčių bokštais, vaikščiosime siauromis gatvelėmis, akys raibs nuo įvairiausių liaudies meno dirbinių, užuosime gardžių vengrų patiekalų kvapą: būtinai paragausime „langoš‘o“. Aplankysime pirmąjį Europoje Marcipanų muziejų, kuriame ne tik Vengrijos valdovų portretai, bet ir Parlamento rūmai, žydintys kaktusų sodai ir visokios kitos vengriškos grožybės. Marcipanai – puiki lauktuvė, net neabejokite. Grįžę į Budapeštą, plauksime laivu ir žavėsimės naktiniu Budapeštu. Dar užvažiuosime ant Šv. Gerardo (Gelerto) kalno, nuo kurio atsivers fantastiškas naktinis vaizdas – juk tai geriausiai apšviestas miestas Europoje! Nakvosime Budapešto viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių susipažinsime su vienu gražiausių Europos miestu - Budapeštu. Pirmiausia pasivaikščiosime po karališkąją Budą: Žvejų bastionas, Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo motinos bažnyčia, kurioje buvo karūnuojami bei tuokiami Vengrijos karaliai, Karalių rūmai, pastatyti XIV amžiuje – visa tai pasirodys neįtikėtina ir gražu. Nuo apžvalgos aikštelių, esančių prie Karalių rūmų, regėsime nuostabią Pešto panoramą: įspūdingo grožio neogotikinius Parlamento rūmus, neorenesanso Šv. Stepono katedrą, Grandinių tiltą, atstatytą po II-ojo pasaulinio karo. Tada leisimės į kairįjį Dunojaus krantą – Peštą. Laisvu laiku vienoje seniausių pėsčiųjų Vaci gatve galėsime ne tik pasivaikščioti, bet ir pasiekti garsųjį Turgų, kuriuo susižavėjo net Anglijos karalienė. O kiek ten gėrybių – akys raibs. Pageidaujantieji galės nusimaudyti Sėčeni terminiuose baseinuose. Vakare išvyksime į nakvynės vietą Slovakijos viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių kalnuotais Slovakijos, Lenkijos keliais vyksime į Lietuvą. Vėlai vakare grįšime namo.

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas;
 • medicininių išlaidų draudimas.

PASTABOS:

 • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~40 EUR;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Nuvažiuosime ~3000 km


Papildomos pastabos
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP