Vakarų Kanada ir Sietlas

Kelionės akcentai

 • Aplankysite vieną įspūdingiausių pasaulio miestų Niujorką
 • Apžiūrėsite didžiausią pasaulio prekybos centrą Edmontone
 • Grožėsitės Džespero nacionaluniu parku, kurtis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą
 • Susipažinsite su garsiaisiais Vankuverio ir Sietlo miestais
Nuo2550
2021 09 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 608
su skrydžiu: 3158

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS - NIUJORKAS
Atvyksite į Niujorką. Savarankiškai nuvažiuosite iki viešbučio. Taksi nuo oro uosto iki viesbučio nuvykstama per 20-30 minučių. Vakare turėsite laisvo laiko mieste. 
2
diena
NIUJORKAS
Šiandien galite leisti laiką savarankiškai arba užsisakyti apžvalginę ekskursiją po vieną iš didžiausių pasaulio miestų. Tai užburiantis miestas, kuriame kiekvienas kampelis kaip iš filmo.Geltoni taksi automobiliai važinėjantys gatvėmis, daugybę, tarsi milijonas žmonių skubantys šaligatviais. Aplankysite spalvingą ir šurmulingą Times square, Battery Parką, žymiąją Wall Street gatvę, memorialinį parką „Ground Zero“, kur kadaise stovėjo Pasaulio prekybos centro dangoraižiai.

Apžvelgsite tiltų panoramą, Jungtinių Tautų būstinę, didžiausią komercinių pastatų kompleksą Rockefeller Center, centrinę Manheteno gatvę Fifth Avenue, Broadway teatrą, Lincoln Center parką, vieno iš turtingiausių pasaulio žmonių Donald J. Trump dangoraižį. Savo akimis išvysite Laisvės statulą ir daug daugiau! Turo trukmė 6-7 valandos (su rusakalbiu gidu). Vakare lauks nakvynė viešbutyje.

3
diena
NIUJORKAS – EDMONTONAS (pusryčiai)
Šiandien skrisite iš Niujorko į Edmontoną. Atskridus keliausite į viešbutį miesto centre. Pirmoji pažintis su miestu. 

diena
EDMONTONAS  – DŽASPERAS (pusryčiai)
Po pusryčių tęsite pažintį su miestu. Ekskursiją pradėsite aplankydami Albertos provincijos parlamentą. Toliau vyksite prie vadinamojo „aštunto pasaulio stebuklo“ – vieno didžiausių pasaulyje prekybos centrų (angl. West Edmonton Mall). Tai unikalus mini miestas po stikliniu gaubtu. Prekybos centre yra daugiau kaip 800 parduotuvių, viešbutis, dengtas vandens pramogų parkas, ledo arena, kino teatrai, restoranai, barai ir daug kitų pramogų, kasdieną džiuginančių ne tik vietinius gyventojus, bet ir visko mačiusius turistus. Vėliau vyksite į Džaspero nacionalinio parko teritoriją (angl. Jasper National Park) (kelionė truks apie 4 valandas). Vakare nuvešime Jus į viešbutį.

5
diena
DŽASPERAS (pusryčiai)
Visą dieną praleisite Džaspero nacionaliniame parke. Tai Kanados Uolinių kalnų nacionalinis parkas, įkurtas 1907 m. Parke gausu gyvūnijos:  briedžiai, kalnų ožiai, grizliai, bebrai, švilpikai, šiaurės elniai ir kt. Dėl savo unikalios gamtos nacionalinis parkas įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Jūs leisitės į nepamirštamą kelionę po šį įstabų gamtos kampelį.

Išvykos metu  jūs išvysite kanjonus, ledynus, snieguotas viršukalnes, tyvuliuojančius ežerus, slėnius ir kt. Jūsų pageidavimu sustosime prie karštųjų versmių, kuriose galėsite išsimaudyti ir pasimėgauti natūraliais, gamtos teikiamais malonumais. Po ekskursijos keliausite į Džaspero miestelį – nacionalinio parko centrą.

6
diena
DŽASPERAS  – BANFAS (pusryčiai)
Šiandien toliau keliausite po Džaspero nacionalinį parką ir grožėsitės dailininko teptuko vertais gamtos kūriniais: Pakeliui sustosite gražiausiose vietovėse, kad galėtumėte jas įamžinti ne tik savo atmintyje, bet ir nuotraukose. Keliausite Aisfildo keliu, kuriuo be staigių pakilimų ir posūkių galima pasiekti net 2 000 m aukštį. Važiuodami šiuo keliu stebėsite kaip keičiasi augalija ir kraštovaizdis. Aplankysite žymiuosius ledo laukus, kur Jūsų pageidavimu galėsite ir pasivažinėti. 

Tai vienintelė vieta pasaulyje, kur įmanoma tokia pramoga. Toliau keliausite į šalia esantį seniausią Kanados Uolinių kalnų Banfo nacionalinį parką. Jis pavadintas kurortinio Banfo miestelio, kuriame gyvena apie 7 000 žmonių, ir kuriame niekada netrūksta turistų, vardu. Tokį populiarumą paaiškinti nesunku: jokiame pasaulio kampe išskyrus šį akis į akį nesusidursite su gražuoliu tauriojo elnio porūšiu ar Šiaurės Amerikos vapičiu, ramiai besiganančiu miesto centre stovinčio viešbučio gėlyne. Vakare važiuoste į Banfo priemiestyje esantį viešbutį (kelionė truks apie 3 valandas).

7
diena
KALGARIS (pusryčiai)
Kalgaris – tai vakarų Kanadoje esantis didžiausias Albertos provincijos miestas (kelionė truks apie pusantros valandos ). Miestas tapo žinomas po 1988 m. jame vykusių XV žiemos olimpinių žaidynių. Be to, kad Kalgaris yra svarbus Kanados žiemos kurortas, mieste taip pat plėtojama naftos pramonė. Labiausiai miestas žinomas dėl kasmet vykstančio rodeo festivalio (angl. Calgary Stampede). Šis kaubojų karnavalas pritraukia daugiau kaip milijoną žiūrovų. Šventė rengiama liepos mėnesį ir trunka 10 dienų.  Kilsite į Kalgario bokštą (angl. Calgary Tower), nuo kurio atsiveria miesto panorama. Aplankysite žymųjį Stampedės stadioną ir Kanados olimpinį parką, kuriame vyko olimpinės žaidynės.  Nakvynė viešbutyje.

8
diena
BANFAS (pusryčiai)
Dieną pradėsite prie Banfo nacionaliniame parke tyvuliuojančio Luizos ežero. Jis 90 m gylio ir žaižaruoja akinama žaluma dėl mineralų, kurie patenka į vandenį iš Viktorijos ledyno. Šalia ežero įkurtas kalnų slidinėjimo kurortas. Jūsų pageidavimu galėsite keltuvu pakilti į pasirinktą viršukalnę. Toliau ir vėl leisitės į įstabių Kanados gamtos nutapytų peizažų kelionę, kurioje išvysite it krištolu užsiklojusius ežerus ir ledynų panoramas. Įvažiuosite į mažiausią Kanados Uolinių kalnų parkų pasaulio paveldo vietovę – Joho nacionalinį parką. Sustosite prie Smaragdo ežero, kuris žaižaruoja nuostabiomis spalvomis, kurias sukuria tirpstantis ledynų vanduo.Nakvynė kalnuotoje vietovėje.
9
diena
VISTLERIS (pusryčiai)
Paliksite kalnuotąjį kraštą ir keliausite Ramiojo vandenyno pakrantės – Britų Kolumbijos – link (kelionė truks apie 9 valandas). Atvykimas į Vistlerio kurortą, kuris yra pripažintas vienas geriausių kalnų kurortų pasaulyje bei yra olimpinių žaidynių vieta 2010 m.

10
diena
VANKUVERIS (pusryčiai)
 Atvykimas į Vankuverį (kelione truks apie pusantros valandos). Nuvežimas į viešbutį. Dalyvausite pažintinėje ekskursijoje po miestą. Vankuveris – trečias pagal dydį Kanados miestas. 2010 m. jame vyko XXI žiemos olimpinės žaidynės. 2011 m. Vankuveris pripažintas geriausiu pasaulio miestu pagal gyvenimo kokybę. Jūs apsilankysite Stenlio parke, kuriame augo vienas seniausių pasaulio medžių – Raudonasis kedras, ir kuriame iki šiol išlikęs jo kamienas. Pabuvosite istoriniame miesto kvartale Gastaune ir išvysite seną garų laikrodį bei kitas miesto įžymybes.
11
diena
VANKUVERIS(pusryčiai)
Plauksite kruizu į Viktorijos miestą. Tai pietinėje Vankuverio salos dalyje esantis miestas, Britų Kolumbijos provincijos sostinė. Viktorijos senamiestis išlaikė senąją dvasią ir dvelkia Viktorijos epocha. Aplankysite prabangius miesto rajonus ir visame pasaulyje žymius „Butcharto“ sodus, kuriuose yra daugiau kaip 20 ha sodų: Rožių sodas, Japoniškas sodas, unikalus „paskendęs“ sodas, itališkas sodas, koncertų pievelė. Sugrįžimas į Vankuverį. Vakare galėsite pasivaikščioti po miestą.

12
diena
SIETLAS (pusryčiai)
Laisvas laikas. Kelionė į Sietlą (kelione truks apie pusantros valandos). Nuvežimas į viešbutį. Pirmoji pažintis su miestu. Tai JAV miestas Vašingtono valstijoje. Sietle yra didelis uostas, miestas yra prekybos, pramonės ir transporto centras. Sietle įsikūrusios tokios tarptautinės kompanijos kaip lėktuvų gamintoja „Boeing“, programinės įrangos gigantė „Microsoft“, kavinių tinklo „Starbucks“ vadovų štabas, kompiuterių milžinė IBM. Žinomiausias miesto simbolis – Kosmoso adata (angl. Space Needle). Tai yra 1962 m. pastatytas 184 m aukščio bokštas, kuris buvo skirtas pasaulinei parodai. Bokšto viršuje yra įrengta apžvalgos aikštelė, restoranas. 

13
diena
SIETLAS - NIUJORKAS (pusryčiai)
Laisvas laikas. Jūsų pageidavimu galėsite aplankyti kitus muziejus, plaukti kruizu(savarankiškai). Nuvežimas į oro uostą. Skrydis į Niujorką.  Iš Niujorko skrydis į Rygą/Vilnių. Pagal skrydžio laikus galima dar veina nakvynė Niujorke.
14
diena
GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/RYGĄ
Grįžimas namo.
Nuo2550
2021 09 05 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 608
su skrydžiu: 3158

Apie Kanadą

Valstybė Šiaurės Amerikoje. Ribojasi su JAV pietuose ir vakaruose, taip pat su Atlanto vandenynu rytuose, Ramiuoju vandenynu vakaruose bei Arkties vandenynu šiaurėje. Kanados kultūra istoriškai buvo paveikta britų, prancūzų, indėnų kultūrų bei tradicijų. Ji taip pat buvo stipriai paveikta amerikiečių kultūros dėl JAV kaimynystės ir didelės migracijos tarp abiejų šalių. Tai dvikalbė šalis – prancūziškasis Kvebekas pagal plotą didžiausia Kanados p

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • vietinis skrydis Niujorkas–Edmontonas;
 • transportas (autobusas);
 • viešbutis 3* – 4*, dviviečiai kambariai (12 nakvyniu);
 • pusryčiai ( 12  pusryciu);
 • pusryčiai;
 • ekskursijos, numatytos programoje;
 • kruizas į Viktoriją;
 • pakilimas į Kalgario bokštą;
 • gido paslaugos

Į kainą neįskaičiuota:

 • skrydžiai Vilnius - Niujorkas /Sietlas - Vilnius su persėdimais, kaina nuo ~800eur/asm ;
 • arbatpinigiai viešbučio personalui bei vairuotojams;
 • pervežimas Niujorke;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
 • bilietai (pvz. į „Butcharto“ sodus ir pan.);
 • papildomos ekskursijos;
 • Elektroninis leidimas keliauti į JAV - 15 eur/asm.
 • Bagažas vidiniame skyriuje, asmeniui 25 USD

Pastabos

 • vienviečio kambario priemoka – 630 EUR.
 • Kelionės tipas: keliautojai prijungiami prie rusakalbės grupės.
 • Svarbu - JAV viešbučiai dažnai prašo palikti užstatą. Esant galimybei patogiau yra palikti grynuosius, nes kortelėse užšaldytą depozitą kartais užlaiko keletą dienų, o tai nepatogu apsistojus trumpam laikui. Tačiau kai kurie viešbučiai priima tik užstatą tik kortele.

Kelionės užsakymas

Nuo
2550

+ skrydis nuo: 608 visiems su skrydžiu: 3158
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Kanados specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Didingoji Meksika (Gran Mexico)
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

JAV: Kalifornijos miksas
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.