Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Užburianti Kinija: didžiausi miestai ir „Avataro“ kalnai (13d/11n)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kinija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Užburianti Kinija: didžiausi miestai ir „Avataro“ kalnai (13d/11n)

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite didingąjį Pekiną
  • Dalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
  • Išvysite vieną naujųjų pasaulio stebuklų - Didžiąją kinų sieną
  • Pamatysite gigantiškas Budos skulptūras
  • Aplankysite rytų kovos menų lopšį - Šaolino vienuolyną
  • Apžiūrėsite žymiąją Terakotos armijos kapavietę
  • Apžvelgsite Šanchajų iš televizijos bokšto
  • Savo akimis išvysite mistiškus „Avataro“ kalnus

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – PEKINAS

  Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  PEKINAS (pietūs)

  Atvykimas (iki 10 val.) į Kinijos sostinę Pekiną, miestą, skaičiuojantį jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį.

  Trumpai pailsėję pažintį su Kinija pradėsite nuo pietų restorane – mėgausitės garsiąja Pekino antimi. Vėliau dalyvausite ekskursijoje po Tiananmenio aikštę – vieną didžiausių ir žymiausių aikščių pasaulyje.

  Aplankysite Uždraustąjį miestą – didžiausią pasaulyje rūmų kompleksą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales. Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Tai itin svarbi kinų kultūros dalis, kurios istorija siekia virš 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų.

  Atsigėrę arbatos aplankysite vieną žymiausių Pekino sakralinės architektūros pavyzdžių – 1420 m. pastatytą Dangaus šventyklą. Ji garsėja neįprastomis akustinėmis savybėmis: čia yra tokių vietų, kuriose netgi pašnibždomis ištarti žodžiai atsiduoda skambiu aidu. Čia nuolatos spiečiasi turistai, kurie glaudžia ausis prie sienos ir bando išgirsti stebuklingą aidą. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių aplankysite Didžiąją kinų sieną – ilgiausią pasaulyje statinį, besitęsiantį ties šiaurinėmis šalies sienomis 6350 kilometrų. Ilgaamžę apsauginę sieną sudaro tvirtovės, bokštai, nuo kurių atsiveria puikios erdvės ir kvapą gniaužiantys kalnų bei slėnių vaizdai. Lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysite Nefrito muziejuje, kuriame išgirsite šio akmens istoriją, pamatysite jo apdirbimo procesą ir daugybę unikalių gaminių. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  PEKINAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių viešbutyje susikrausite lagaminus ir tęsite pažintį su Pekinu. Aplankysite Imperatoriaus Vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį. Pietūs restorane. Vėliau – diagnostika Tibetietiškos medicinos centre. Apžiūrėsite Pekino Olimpinių žaidynių didžiausius objektus (išorinė apžiūra): olimpinį adioną „Paukščių lizdas“ ir nacionalinį plaukimo kompleksą „Vandens kubas“. Tuomet lauks kelionė traukiniu į Luojangą, vieną iš senųjų šalies sostinių. Stotyje jus pasitiks ir viešbutį palydės gidas. Nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena 

  LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Ekskursiją pradėsite nuo kelionės į Longmen Grotas (Drakonų Vartai) . Tai viena iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurta natūraliuose uolynuose. Ši vieta garsi ir dėl iškaltų didžiulių Budos atvaizdų. Pietūs kinų restorane.

  Po pietų laukia Šaolinio vienuolynas – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir rytų kovos menų lopšys. Žmonės čia atvyksta ieškodami sielos ir kūno harmonijos. Esant pageidavimui ir sumokėjus vietinį mokęstį - turėsite galimybę stebėti parodomąją ušu meistrų kovą arba išmėginti vienuolių kurtų vegetariškų patiekalų. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių viešbutyje – pervežimas į stotį ir dviejų valandų kelionė traukiniu į Sianį. Sianis - istorinė Kinijos sostinė, senovėje buvęs didžiausiu pasaulio miestu. Čia – šilko kelio pradžia. Stotyje pasitiks gidas ir nuveš pietų į kinų restoraną.

  Vėliau palydės į viešbutį. Vakare – laisvas laikas, kurį galite praleisti savarankiškai pažindami miestą arba užsisakyti ekskursiją už papildomą mokestį. (Siūloma ekskursija kurios metu aplankomas Pietų ežeras, dainuojantys fontanai ir Auksinė gatvė). Nakvynė viešbutyje. 

 • 7 diena

  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pirmiausia aplankysite gynybinę miesto sieną. Siena miestą daliją į dvi dalis – vidinį ir išorinį. Vidinis miestas – tai senovinės gatvelės apstatytos tradicine kinų architektūra, išorinis – naujų prabangių dangoraižių miestas su puikiai išvystyta infrastruktūra. Nuo sienos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Čia stovėdami puikiai pajusite senojo ir naujojo miesto kontrastus. Pietausite kinų restorane. Netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių Lintongo gyvenvietėje aplankysite Terakotos armijos kapavietę. Legendomis apipintoje kapavietėje 8 000 žmogaus ūgio molinių figūrų ištikimai saugo imperatorių Čin Ši Huangą ir garbingą jo atminimą. Tai visi tarnavę valdovui. Čia galima pamatyti ir karius su kovos vežimais, arklius, valdininkus, akrobatus ar net muzikantus. Ši vieta yra vienas geriausių žmonijos pavyzdžių, kurie paliudija valdovo galią, tautos pasiaukojimą ir pribloškiantį senųjų laikų žmonių meistriškumą. Dienos pabaigoje apsilankysite šilko fabrike – čia sužinosite taip ilgai kinų nuo pasaulio saugotas šilko paslaptis. Nakvynė viešbutyje. 

 • 8 diena

  SIANIS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių paliksite viešbutį ir tęsite kelionę. Nuvyksite į septynaukštę Didžiąją Laukinių žąsų pagodą, siekiančią 65 m aukštį. Tai Sianio vizitinė kortelė. Pagodos statinys VII amžiuje pastatytas saugoti pirmiesiems budizmo rankraščiams, parvežtiems iš Indijos. Dar daugiau su Kinijos istorija susipažinsite apsilankę Šansi provincijos istorijos muziejuje. Pietausite kinų restorane.Po pietų keliausite dar kartą apžiūrėti miesto. Pamatysite senovinį Būgnų bokštą, žymintį musulmonų rajono pradžią, varpinę, kadaise savo varpų skambesiu skelbdavusią, kad miesto vartai atverti. Pasivaikščiosite menininkų pamėgta antikvarine miesto gatvele. Vėliau vyksite į oro uostą, o iš jo skrisite į  Džangdziadzie (Zhangjiajie). Tai nacionalinis parkas, garsėjantis fantastišku mistišku grožiu. Atskridę vyksite į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena 

  ZHANGJIAJIE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pradėsite kelionę po nuostabų Kinijos nacionalinį miškų parką. Beje, visuomenei plačiai žinomas jis tapo ne taip jau seniai – 1992 metais JUNESCO pripažino jį Pasaulio paveldu, o ypatingai išgarsino Džeimso Kamerono filmas „Avataras“.

  Kalbama, kad būtent šių kalnų, miškų, krioklių ir  kanjonų grožis įkvėpė režisierių. Funikulieriumi kilsite pasigrožėti neįtikėtina „Geltonojo akmens“ uola. Nusileidę pietausite kinų restorane. Po pietų laukia pasivaikščiojimas vienu gražiausių ir švariausių kanjonų pasaulyje – „Auksiniu botagu“. Nakvynė viešbutyje. 

   

 • 10 diena 

  ZHANGJIAJIE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)

  Po pusryčių paliksite viešbutį ir toliau grožėsitės kalnais ir miškais. Liftu kilsite į „Šimto drakonų“ viršūnę. Pasivaikščioję kalnų takais, žemyn nusileisite funikulieriumi. Po ekskursijos – pietūs restorane. Vėliau leisitės apžiūrėti didžiausio Azijoje „Geltonojo drakono“ urvo. Vėliau – pervežimas į oro uostą ir skrydis į Šanchajų. Atvykus – apgyvendinimas ir poilsis viešbutyje.

 • 11 diena 

  ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)

  Pusryčiai. Ekskursija į Suzhou stiliaus Yuyuanio sodus, įkurtus Šanchajaus senojoje dalyje. Šie sodai yra nuostabus kinų kraštovaizdžio meno ir feng šui dermės pavyzdys. Pietūs. Užsuksite į perlų fabriką, kur pamatysite kaip iš smiltelės išauginami perlai ir jų įsigyti.

  Pakilsite į Šanchajaus televizijos bokštą, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu. Pasivaikščiosite prekybine pėsčiųjų gatve su daugybe parduotuvių. Grįžimas į viešbutį. Vakare turėsite galimybę už papildomą mokestį užsisakyti kruizą Huangpu upe. Neoninėmis šviesomis spindintis Šanchajus nuo upės atrodo nepaprastai įspūdingai. Naktis viešbutyje.

 • 12 diena 

  ŠANCHAJUS (pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną galite skirti apsipirkimui, savarankiškam miesto apžiūrėjimui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.

 • 13  diena

  ŠANCHAJUS - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių, pervežimas į oro uostą (grupinis pervežimas 8 val, kitu laiku galima užsisakyti individualų) ir skrydis namo. 

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 gegužė
Penkt, Geg 25Treč, Birž 6 10+
2018 birželis
Penkt, Birž 1Treč, Birž 13 10+
Penkt, Birž 8Treč, Birž 20 10+
Penkt, Birž 15Treč, Birž 27 10+
Penkt, Birž 22Treč, Liep 4 10+
Penkt, Birž 29Treč, Liep 11 10+
2018 liepa
Penkt, Liep 6Treč, Liep 18 10+
Penkt, Liep 13Treč, Liep 25 10+
Penkt, Liep 20Treč, Rūgp 1 10+
Penkt, Liep 27Treč, Rūgp 8 10+
2018 rugpjūtis
Penkt, Rūgp 3Treč, Rūgp 15 10+
Penkt, Rūgp 10Treč, Rūgp 22 10+
Penkt, Rūgp 17Treč, Rūgp 29 10+
Penkt, Rūgp 24Treč, Rugs 5 10+
Penkt, Rūgp 31Treč, Rugs 12 10+
2018 rugsėjis
Penkt, Rugs 14Treč, Rugs 26 10+
2018 spalis
Penkt, Spal 12Treč, Spal 24 10+
Penkt, Spal 19Treč, Spal 31 10+
2018 lapkritis
Penkt, Lapkr 2Treč, Lapkr 14 10+
Penkt, Lapkr 9Treč, Lapkr 21 10+
Penkt, Lapkr 16Treč, Lapkr 28 10+
Penkt, Lapkr 23Treč, Gruo 5 10+
Penkt, Lapkr 30Treč, Gruo 12 10+
2018 gruodis
Penkt, Gruo 7Treč, Gruo 19 10+
Penkt, Gruo 14Treč, Gruo 26 10+
Penkt, Gruo 21Treč, Saus 2 10+
2019 sausis
Penkt, Saus 4Treč, Saus 16 10+
Penkt, Saus 11Treč, Saus 23 10+
Penkt, Saus 18Treč, Saus 30 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
1790 EUR
 

+ skrydis apie 579 EUR
su skrydžiu nuo 2369 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.
PRIEMOKA UŽ ANGLIAKALBĮ GIDĄ    (kaina nurodyta eurais vienam asmeniui)
Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 3-5 asm.  Kai keliauja 6 asm. + 
93 EUR/asm 56  EUR/asm be priemokos

Į kelionės kainą įskaičiuota:

   • pasitikimas oro uoste;
   • visi pervežimai pagal programą;
   • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Luojangas – Sianis (sėdimos vietos, antra klasė);
   • vidiniai skrydžiai pagal programą Sianis – Zhangjiajie – Šanchajus ( ekonomine klase);
   • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
   • maitinimas kaip nurodyta programoje;
   • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
   • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos .

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

   • lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga - Pekinas; Šanchajus - Vilnius/Ryga (su vienu persėdimu);
   • Kinijos viza (106 EUR)
   • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
   • asmeninės išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Vienviečio kambario priemoka 350EUR
  • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
  • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
  • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
  • Kelionę po Kiniją galima pratęsti ekskursija į Honkongą. Trijų dienų ekskursija su apgyvendinimu 4* viešbutyje kainuoja ~440 EUR/asm dviviečiame kambaryje. Skrydis Šanchajus – Honkongas kainuoja ~190 EUR (kaina tikslinama pirkimo dieną).
  • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
  • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką