Užburianti Kinija: didžiausi miestai ir „Avataro“ kalnai (12d/11n)

Kelionės akcentai

 • Aplankysite didingąjį Pekiną
 • Dalyvausite tradicinėje arbatos gėrimo ceremonijoje
 • Išvysite vieną naujųjų pasaulio stebuklų - Didžiąją kinų sieną
 • Pamatysite gigantiškas Budos skulptūras
 • Aplankysite rytų kovos menų lopšį - Šaolino vienuolyną
 • Apžiūrėsite žymiąją Terakotos armijos kapavietę
 • Apžvelgsite Šanchajų iš televizijos bokšto
 • Savo akimis išvysite mistiškus „Avataro“ kalnus
Nuo1889
2021 04 23 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 579
su skrydžiu: 2468
Dėmesio! Keliaujant į Kiniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – PEKINAS
Skrydis į Pekiną su vienu persėdimu.
2
diena
PEKINAS (pietūs)
Atvykimas (iki 10 val.) į Kinijos sostinę Pekinąmiestą, skaičiuojantį jau daugiau kaip 3 tūkstančius metų. Oro uoste susitiksite su gidu ir keliausite į viešbutį. Trumpai pailsėję pažintį su Kinija pradėsite nuo pietų restorane – mėgausitės garsiąja Pekino antimi. Vėliau dalyvausite ekskursijoje po Tiananmenio aikštę – vieną didžiausių ir žymiausių aikščių pasaulyje. Aplankysite Uždraustąjį miestą – didžiausią pasaulyje rūmų kompleksą, kurį sudaro 9 999 atskiros patalpos, saugančios imperatoriškąją buitį menančias detales. Turėsite galimybę dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje. Tai itin svarbi kinų kultūros dalis, kurios istorija siekia virš 1300 metų, o apskritai arbatos kultūra Kinijoje siekia virš 5000 metų. Grįžimas į viešbutį, laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
3
diena
PEKINAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių aplankysite Didžiąją kinų sieną – ilgiausią pasaulyje statinį, besitęsiantį ties šiaurinėmis šalies sienomis 6350 kilometrų. Ilgaamžę apsauginę sieną sudaro tvirtovės, bokštai, nuo kurių atsiveria puikios erdvės ir kvapą gniaužiantys kalnų bei slėnių vaizdai. Lengvi pietūs užmiesčio restorane. Po pietų apsilankysite Nefrito muziejuje, kuriame išgirsite šio akmens istoriją, pamatysite jo apdirbimo procesą ir daugybę unikalių gaminių. Vėliau aplankysite Imperatoriaus vasaros rezidenciją – patį seniausią ir didžiausią parko ir architektūros ansamblį, o taip pat Perlų fabriką ir vėliau apžiūrėsite Pekino Olimpinių žaidynių didžiausius objektus (išorinė apžiūra): olimpinį stadioną „Paukščių lizdas“ ir nacionalinį plaukimo kompleksą „Vandens kubas“. Už papildomą mokestį galimybė aplankyti Kinijos cirką. Vėliau jūsų laukia grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4
diena
PEKINAS – LUOJANGAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių viešbutyje susikrausite lagaminus ir tęsite pažintį su Pekinu. Aplankysite dangaus šventyklą. Pietūs restorane. Tuomet lauks kelionė traukiniu į Luojangą, vieną iš senųjų šalies sostinių. Stotyje jus pasitiks ir viešbutį palydės gidas. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.
5  
dienos
LUOJANGAS – SIANIS(pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursiją pradėsite nuo kelionės į Longmen Grotas (Drakonų Vartai) . Tai viena iš trijų svarbiausių Kinijos akmens skulptūrų ir įrašų saugyklų, įkurta natūraliuose uolynuose. Ši vieta garsi ir dėl iškaltų didžiulių Budos atvaizdų. Pietūs kinų restorane. Po pietų laukia Šaolinio vienuolynas – viena žinomiausių budizmo vietų Kinijoje ir rytų kovos menų lopšys. Žmonės čia atvyksta ieškodami sielos ir kūno harmonijos. Esant pageidavimui ir sumokėjus vietinį mokęstį - turėsite galimybę stebėti parodomąją ušu meistrų kovą arba išmėginti vienuolių kurtų vegetariškų patiekalų. Vėliau Jūsų lauks pervežimas į traukinių stotį ir dviejų valandų kelionė traukiniu į Sianį. Sianis - istorinė Kinijos sostinė, senovėje buvęs didžiausiu pasaulio miestu. Čia – šilko kelio pradžia. Stotyje jus pasitiks gidas. Apgyvendinimas viešbutyje ir laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. 

6
diena
SIANIS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pirmiausia aplankysite gynybinę miesto sieną. Siena miestą daliją į dvi dalis – vidinį ir išorinį. Vidinis miestas – tai senovinės gatvelės apstatytos tradicine kinų architektūra, išorinis – naujų prabangių dangoraižių miestas su puikiai išvystyta infrastruktūra.  Nuo sienos atsiveria kvapą gniaužianti miesto panorama. Čia stovėdami puikiai pajusite senojo ir naujojo miesto kontrastus. Pietausite kinų restorane. Netoli Sianio miesto kalvotų apylinkių Lintongo gyvenvietėje aplankysite Terakotos armijos kapavietę. Legendomis apipintoje kapavietėje 8 000 žmogaus ūgio molinių figūrų ištikimai saugo imperatorių Čin Ši Huangą ir garbingą jo atminimą. Tai visi tarnavę valdovui. Čia galima pamatyti ir karius su kovos vežimais, arklius, valdininkus, akrobatus ar net muzikantus. Ši vieta yra vienas geriausių žmonijos pavyzdžių, kurie paliudija valdovo galią, tautos pasiaukojimą ir pribloškiantį senųjų laikų žmonių meistriškumą. Dienos pabaigoje apsilankysite keramikos fabriką. Grįžimas į viešbutį. Už papildomą mokestį Jūsų lauks ekskursiją po naktinį miestą, kurios metu išvysite pietinį ežerą, Įsimylėjelių parką, nemiegančią gatvę, miesto vartus. Nakvynė viešbutyje.

7
diena
SIANIS – ZHANGJIAJIE(pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių paliksite viešbutį ir tęsite kelionę. Nuvyksite į septynaukštę Didžiąją Laukinių žąsų pagodą, siekiančią 65 m aukštį. Tai Sianio vizitinė kortelė. Pagodos statinys VII amžiuje pastatytas saugoti pirmiesiems budizmo rankraščiams, parvežtiems iš Indijos. Taip pat aplankysite Mažąją laukinės žąsies pagodą (nesikelsite) – didžiausias kinų architektūros paminklas, pastatytas iš plytų tuo metu, kai Sianis buvo Tano dinastijos sostinė. Aplink pagodą – Siano muziejus, kuriame yra gausybė miesto ir Kinijos dinastijų istorinių eksponatų. Pietūs kinų restorane. Po pietų keliausite dar kartą apžiūrėti miesto. Pamatysite senovinį Būgnų bokštą, žymintį musulmonų rajono pradžią, varpinę, kadaise savo varpų skambesiu skelbdavusią, kad miesto vartai atverti. Pasivaikščiosite po musulmonų kvartalą. Vėliau Jūsų lauks skrydis į Zhangjiajie nacionalinį parką. Beje, visuomenei plačiai žinomas jis tapo ne taip jau seniai – 1992 metais JUNESCO pripažino jį Pasaulio paveldu, o ypatingai išgarsino Džeimso Kamerono filmas „Avataras“. Kalbama, kad būtent šių kalnų, miškų, krioklių ir  kanjonų grožis įkvėpė režisierių. Atvykimas ir apgyvendinimas viešbutyje. 

8  
dienos
ZHANGJIAJIE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai viešbutyje. Šiandien pradėsite kelionę po nuostabų Kinijos nacionalinį miškų parką. Šiandiena ekskursija pradėsite pereidami stiklinį tiltą, kuris yra pats ilgiausias stiklinis tiltas pasaulyje. Pietūs kinų restorane. Funikulieriumi kilsite pasigrožėti neįtikėtina „Geltonojo akmens“ uola. Grįžimas į viešbutį ir poilsis. Nakvynė viešbutyje.
9  
dienos
ZHANGJIAJIE NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs)
Po pusryčių paliksite viešbutį ir toliau grožėsitės kalnais ir miškais. Liftu kilsite į „Šimto drakonų“ viršūnę. Pasivaikščioję kalnų takais, žemyn nusileisite funikulieriumi. Po ekskursijos – pietūs restorane. Po pietų laukia pasivaikščiojimas vienu gražiausių ir švariausių kanjonų pasaulyje – „Auksiniu botagu“. Vėliau – pervežimas į oro uostą ir skrydis į Šanchajų. Atvykus – apgyvendinimas ir poilsis viešbutyje.
10  
dienos
ŠANCHAJUS (pusryčiai, pietūs)
Pusryčiai. Išsiregistravimas. Pervežimas į Šanchajų autobusu. Ekskursija į Suzhou stiliaus Yuyuanio sodus, įkurtus Šanchajaus senojoje dalyje. Šie sodai yra nuostabus kinų kraštovaizdžio meno ir feng šui dermės pavyzdys. Pietūs. Užsuksite į perlų fabriką, kur pamatysite kaip iš smiltelės išauginami perlai ir jų įsigyti. Pakilsite į Šanchajaus televizijos bokštą, tapusį neatsiejamu naujojo Šanchajaus simboliu. Aplankysite šilko fabriką. Vėliau trumpai pasivaikščiosite centrine megapolio gatve –Nankinlu (trukmė 40 min.) ir grįšite į viešbutį. Poilsis. Nakvynė viešbutyje.

11  
dienos
ŠANCHAJUS (pusryčiai)
Pusryčiai viešbutyje. Šią dieną galite skirti apsipirkimui, savarankiškam miesto apžiūrėjimui arba užsisakyti papildomų ekskursijų. Nakvynė viešbutyje.
12  
dienos
ŠANCHAJUS - VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių, pervežimas į oro uostą (grupinis pervežimas 8 val, kitu laiku galima užsisakyti individualų) ir skrydis namo. 
Nuo1889
2021 04 23 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 579
su skrydžiu: 2468

Apie Kiniją

Neprilygstamo grožio ir didelės išminties šalis, savo kultūros ir istorijos šaknis skaičiuojanti nuo 2000 m. pr. Kr. Tai viena didžiausių pasaulio valstybių savo plotu ir pati didžiausia gyventojų skaičiumi. Šiandien kas penktas žemės gyventojas yra kinas.  Kinijos klimatas ir reljefas labai įvairūs: šiaurės Kinijos centre driekiasi milžiniška Gobio dykuma, pietvakariuose – šalta, kalnuota sritis su Tibeto kalnynu, kurio vi

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Kiniją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.
PRIEMOKA UŽ ANGLIAKALBĮ GIDĄ    (kaina nurodyta eurais vienam asmeniui)
Kai keliauja 2 asm. Kai keliauja 3-5 asm.  Kai keliauja 6 asm. + 
93 EUR/asm 56  EUR/asm be priemokos

Į kainą įskaičiuota:

  • pasitikimas oro uoste;
  • visi pervežimai pagal programą;
  • vidiniai pervežimai traukiniu pagal programą: Pekinas – Luojangas – Sianis (sėdimos vietos, antra klasė);
  • vidiniai skrydžiai pagal programą Sianis – Zhangjiajie – Šanchajus ( ekonomine klase);
  • apgyvendinimas 4* viešbučiuose su pusryčiais;
  • maitinimas kaip nurodyta programoje;
  • įėjimo bilietai į mokamus objektus pagal programą;
  • rusakalbio gido – vertėjo paslaugos .

Į kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga - Pekinas; Šanchajus - Vilnius/Ryga (su vienu persėdimu);
  • Kinijos viza (106 EUR)
  • arbatpinigiai gidams ir vairuotojams;
  • asmeninės išlaidos.
  • draudimas (būtinas)

Pastabos

 • Vienviečio kambario priemoka 350EUR
 • Apgyvendinimas viešbučiuose po 14 valandos (anksčiau - tik esant galimybei), kambarių atlaisvinimas išvykimo dieną iki 12 valandos.
 • Turistai Kinijoje prijungiami prie rusakalbės grupės (vidutiniškai grupėje būna 10-16 turistų).
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti poilsiu Hainanio saloje (Sanja kurorte). Kaina skaičiuojama pagal užklausą.
 • Kelionę po Kiniją galima pratęsti ekskursija į Honkongą. Trijų dienų ekskursija su apgyvendinimu 4* viešbutyje kainuoja ~440 EUR/asm dviviečiame kambaryje. Skrydis Šanchajus – Honkongas kainuoja ~190 EUR (kaina tikslinama pirkimo dieną).
 • Kelionė gali būti organizuojama individualiai. Kelionės programą galima keisti pagal pageidavimus.
 • Keičiantis valiutų kurso santykiui, lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms, kelionės kaina ir data gali keistis. Dėl šios priežasties - rekomenduojame kelionę užsisakyti iš anksto.
 • Kiekvienas asmuo, norintis gauti KINIJOS vizą, privalo atvykti į Kinijos konsulatą ir palikti biometrinius duomenis (pirštų antspaudus).

Kelionės užsakymas

Nuo
1889

+ skrydis nuo: 579 visiems su skrydžiu: 2468
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Indrė
Susisiek su Kinijos specialiste Indre ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Maldyvai – akinantys paplūdimiai ir dangiškos pakrantės (su grupe iš Lietuvos)
Maldyvai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika (su grupe iš Lietuvos)
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.