Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Atostogos Kroatijoje ... Adrijos jūra, salų grožis - gamtos harmonija (10d/9n)

Poilsinė-pažintinė kelionė autobusu. Aplankomos šalys: Kroatija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Atostogos Kroatijoje ... Adrijos jūra, salų grožis - gamtos harmonija (10d/9n)

Kelionės akcentai:

  • Dar daugiau nakvynių kurorte! Net  7 nakvynės ir 7 vakarienės Adrijos jūros pakrantėje 
  • Dvi papildomos dienos poilsiui prie jūros ir maudynėms 
  • Net 4 turiningos ekskursijos: gražioji Krk sala, kurioje aplankote idilišką Virbniką, degustuojate vietinį vyną ir mėgaujatės smėlio paplūdimiais; įspūdžių kupina diena Plitvicos ežerų nacionaliniame parke; žavingasis Istrijos pusiasalis, aplankant Brijuni salų nacionalinį parką; išvyką į šalies sostinę – Zadarą 
  • Tiems, kuriems atsibodo paplūdimys, puiki galimybė aplankyti Krk salą, pasigrožėti idilišku Virbniku ir padegustuoti vietinio vyno 
  • Nemokama išvyka į mistišką požemių pasaulį Postoinos stalaktitų-stalagmitų urvuos ir vieną gražiausių Europoje Predjamos pilį

Programa

 • 1 DIENA

  LIETUVA - LENKIJA - ČEKIJA

  Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

 • 2 DIENA

  LIUBLIANA - KROATIJA

  Pusryčiai. Išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Atvykus į Liublianą trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vėlai vakare atvykstate į kurortą prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 3 DIENA

  POILSIS PRIE ADRIJOS JŪROS

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 4 DIENA

  KRK SALA

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros arba siūlome **ekskursiją į Krk salą. Tai didžiausia Adrijos jūros sala, su žemynu sujungta 1980m. pastatytu įspūdingu dviejų milžiniškų arkų tiltu. Saloje galima pamatyti įstabaus turkio mėlynumo įlankas, uolas, smėlėtus krantus, vynuogynus ir alyvmedžių giraites, akmeninius miestelius, tvirtoves ir tikrą „mėnulio“ peizažą – jūros druskos nušukuotą rytinę pakrantę, gelsvas plikas asketiškas uolas, besileidžiančias į dangaus žydrumo jūrą. Vykstate į salos sostinę Krk miestą. Tai miestas-tvirtovė, turintis trečią pagal dydį gynybinę sieną Kroatijoje. Gynybiniai įtvirtinimai buvo statomi ir tobulinami net 500 metų. Svarbiausi mieste – benediktinų, pranciškonų bažnyčios ir Dievo Motinos katedra; antikos laikus mena Kamplin – pagrindinė miesto aikštė, kurioje galima pamatyti šventyklos kolonų liekanas; senamiestis, gatvelių voratinklis, pilnas meno galerijų, suvenyrų krautuvėlių, vyninių, restoranėlių ir ledainių. Keliaujate į Stara Baška, įsikūrusią kerinčios gamtos apsuptyje, laikoma Krk salos įsimylėjėlių mėgstamiausia vieta. Čia susilieja kalnai ir jūra. Keliaujate į Virbnik. Tokio miesto dar niekad nematėte. Apačioj pakrantė ir uostas – viršuj miestelis, tarsi lizdas ant 48 m uolos, kurio raitytos gatvelės primena kreivas medžių šakeles. Atsiduri nežinia kokiam šimtmetyje, o gatvelės veda aukštyn, parodydamos įspūdingiausių formų langelius, balkonėlius, vartukus, dureles, galų gale įspraudžia į pačią siauriausią pasaulyje 43 cm pločio gatvę. Šalia esančiame Vrbnik slėnyje 100 ha plote auga vynuogės, iš kurių gaminamas švelnus ir gaivus, aromatingas baltas vynas Žlahtina. Tai vienas geriausių šalies vynų. Esant galimybei, siūlome šio vyno *degustacijos. Vakare grįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

   

 • 5 DIENA

  PLITVICA

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Važiuojate traukinuku, einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 6 DIENA

  PULA - ISTRIJOS PUSIASALIS

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Istrijos pusiasalį aplankant garsiąsias Brijunų salas. Keliaujate į Istrijos pusiasalį. Kai kam šis pasakiško grožio Adrijos jūros skalaujamas kraštas primena širdies formą, kurio gamta, žavingi miesteliai, nenusakomo skaidrumo vanduo, ilgam įstringa atmintin. Keliaujate į Brijunų salų archipelago nacionalinį parką. Archipelagas daugelį metų buvo Romos įtakoje, tais laikais čia išdygo didžiulė šventykla, kiti romėniški statiniai. Tačiau tai, ką sukūrė romėnai, vokiečiai per Antrąjį pasaulinį karą sugriovė. Pirmąkart po karo į salą atvykęs naujos valstybės Jugoslavijos vadovas Broz Titas suprato, jog tai geriausia vieta priimti užsienio svečius. Taigi ši teritorija tapo uždara ir šalies vadovas čia praleisdavo maždaug po pusę metų kasmet. Plaukiate laivu iš Fažana miestelio ir maždaug po 15 min pasiekiate Didijį Brijuną. Didžiausią archipelago salą. Laivas švartuojasi prie Neptūno viešbučio kuriame žymusis Jugoslavijos diktatorius priimdavo svečius. Ekskursijos metu aplankote safari parką, kuriame gyvena ne tik vietiniai gyvūnai, bet ir apgyvendintos kai kurių egzotiškų gyvūnų rūšys. Apžiūrite romėnų laikų vilos griuvėsius, Bizantiškos pilies griuvėsius, Venecijos laikų Baltąją vilą. Sala neatsiejame nuo B. Tito asmenybės, čia galima pamatyti gausią kolekciją nuotraukų, kuriose jis įamžintas su kino ir kitomis pasaulinio lygio žvaigždėmis ir aukščiausio lygio politikais, taip pat išvysi baltąjį kadilaką, kuriuo Jugoslavijos lyderis mėgdavo važinėti. Grįžtate į žemyną. Vykstate į didžiausią pusiasalio miestą Pulą. Nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų *amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Puloje buvo spaudžiamas aliejus, kuris savo kokybe vertintas antruoju po Romos. Produkcija buvo transportuojama terakotiniuose induose – juos ir kitus archeologinius radinius galima apžiūrėti amfiteatro rūsyje. Aplankote Pulos senamiestį: Augusto šventykla, Pulos katedra, Sergijaus triumfo arka, pro kurią praėjus, keliautojus pasitinka parduotuvėlių ir restoranų gatvelė. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 7 DIENA

  ZAGREBAS

  Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Zagrebą. Zagrebas – Kroatijos sostinė ir svarbiausias ekonominio ir politinio gyvenimo centras, įsikūręs Savos upės slėnyje. Viduramžiais Zagrebą sudarė dvi atskiros gyvenvietės: Kaptolas ir Gradecas. Šiandien miestas taip pat turi dvi dalis – ant kalvų įsikūrusį senamiestį sudaro buvę Kaptolas ir Gradecas, o lygumose driekiasi naujieji rajonai.  Tai tikras rytų ir vakarų Europos perlas, miestas užburia savo energija ir dinamika. Čia pamatote austrų ir vengrų statinius, kuriuose šiandien įsikūrę elegantiški restoranai, madingos parduotuvėlės, o šalia jų šarmingos smuklės. Ekskursijos metu aplankote 1899 m. pastatyta *Šv. Stefano katedrą, kuri lankytojus žavi XIII a. freskomis, renesansiniais suolais, marmuro altoriumi, ir barokinio stiliaus sakykla. Įkopiate į *Lotrščako bokštą, iš kurio miestą apžvelgti galima net 360 laipsnių kampu. Apžiūrite centrinę Jelacica aikštę, Akmens vartuose eksponuojamą Šv. Mergelės Marijos paveikslą ir Šv. Morkaus bažnyčią. Po ekskursijos Kroatijos didmiestyje siūlome nusikelti į tikrą ramybės oazę –Samobor miestelį. Mažutis jaukus senamiesties, išlikę kadaisia didingos pilies griuvęsiai, kalvų apsuptis, leis akimirksniu pamiršti sostinės šurmulį. Samobor –tikras smaližių rojus, visoje šalyje garsėjantis čia kepamais pyragais ir kitais saldymynais. Laisvu lauku siūlome aplankyti vieną iš miestelio kavinių ir pasilepinti nepaprasto skonio saldumynais. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 8 DIENA

  POILSIS PRIE JŪROS

  Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Mėgaujatės saule ir jūra, o pageidaujantys gali leistis į vietinių siūlomas keliones laivais (už papildomą mokestį). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 9 DIENA

  ŠKOCIJANO URVAI

  Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Škocijano urvus, kurie užima 413 ha plotą ir priklauso Škocjano urvų nacionaliniam parkui. Nuo 1986 metų urvai saugomi UNESCO, kaip gamtos ir kultūros vertybė. Turstai masiškai lankyti urvą pradėjo nuo 1823 metų. Turistams pritaikyti takai tęsiasi maždaug 5,8 kilometrų. Urvo lankytojams pagarbią baimę kelia milžiniškos salės ir kanjonas, uolienų varvekliai, milžiniškas tarpeklis ir jo krantus jungiantis tiltas, upės Reka kriokliai. Škocjano požeminės ertmės, sakoma, didžiausios Europoje. Pavyzdžiui, viena galerija yra 300 metrų ilgio, 100 metrų pločio, 110 metrų aukščio!  Išvykstate Čekijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje, Brno apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.

 • 10 DIENA

  ČEKIJA - LENKIJA - LIETUVA

  Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 liepa
Šeš, Liep 21Pirm, Liep 30 10+
2018 rugpjūtis
Antr, Rūgp 7Ketv, Rūgp 16 10+
Sek, Rūgp 19Antr, Rūgp 28 10+
2018 rugsėjis
Treč, Rugs 5Penkt, Rugs 14 10+
Šeš, Rugs 22Pirm, Spal 1 10+

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
399 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.

Apgyvendinimas

Poilsiui prie Adrijos jūros (2-9 kelionės diena) 7 nakvynes Jums užsakėme šiuose ar panašiuose viešbučiuose*:
APGYVENDINIMO PAVYZDŽIAI:
PAVILLIONS AD TURRES, Crikvenica
Kralja Tomislava 111, 51260 Crikvenica, Croatia

   

Apgyvendinimo kompleksas yra prie įvažiavimo į Crikvenicos kurortą, netoli pagrindinio kelio. Paviljonai dviejų aukštų, kiekviename pastate po 27 kambarius. Iki jūros – apie 450 m. Yra lauko baseinas, restoranas. Restorane pateikiame švediško stalo tipo pusryčiai ir vakarienė. Baseinas veikia nuo birželio vidurio iki rugsėjo vidurio.
* Dėl aplinkybių, kurių neįmanoma numatyti iš anksto, kelionės metu viešbučiai ir jų kontaktinė informacija gali keistis. Pateiktos viešbučių kambarių nuotraukos yra pavyzdinės, konkretaus Jūsų kambario įrengimas gali būti kitoks nei nuotraukoje.
Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbučiuose.  Siūlomi šie arba panašūs viešbučiai:
OMORIKA 3*
Crikvenica

   

2015 m. renovuotas viešbutis, įsikūręs pirmoje viešbučių juostoje nuo jūros. Atstumas iki paplūdymio – 200 m., iki Crikvenicos miestelio centro – 2 km. Viešbutyje veikia restoranas, pateikiami švediško tipo pusryčiai ir vakarienė. Viso: 115 kambarių; visuose kambariuose veikia oro kondicionieriai
KVARNER PALACE 4*
Crikvenica

   

Senovės prabanga ir modernumu alsuojantis viešbutis Crikvenicos centre. Iki paplūdymio – 200 m. Viešbutyje veikia sveikatingumo centras , teniso kortai (paslaugos už papildomą mokestį); yra lauko ir vidaus baseinai; restoranas, du barai. Viešbutyje 114 kambarių.
Kainos teirautis atskiru užklausimu.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • 9 nakvynės viešbučiuose (7 iš jų kurorte),
  • maitinimas: 9 pusryčiai, 7 vakarienės,
  • kelionės vadovo paslaugos,
  • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • draudimas;
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos;
  • arbatpinigiai;
  • pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės;
  • gėrimai vakarienių metu;
  • miestų turistiniai mokesčiai; 
  • asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
  • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
  • (¹) – yra papildomų sąlygų.
  • (**) – mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
  • –   ekskursija į Pago salą – 30 EUR
  • –   ekskursija į Plitvicos nac. parką – 50 EUR,
  • –   ekskursija į Istrijos pusiasalį – 35 EUR,
  • –   ekskursija į Zagrebą ir Samboro– 40 EUR.
  • Тaupyk! Tik užsakant 4 ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 155 EUR, 175 EUR. (Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.)
  • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui). 
  • Garantuotas išvykimas: Organizatorius įsipareigoja vykdyti šią kelionę.
  • Kelionės metu autobusu nuvažiuojama apie 3600 km.
  • Įsigyjant kelionę nuo 2018 vasario 1 d. ir norint pasirinkti sėdimas vietas, papildomai bus imamas 5EUR mokestis. Jeigu mokėti nenorite, vietos bus priskiriamos atsitiktine tvarka.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką