Trys sostinės: Praha - Viena - Budapeštas

Kelionės akcentai

 • Įdomi kelionė autobusu aplankant tris didingas sostines. Plaukimas Dunojumi, maudynės Sešeni baseinuose.
Nuo361
379 €
2022 10 12 ir daugiau datų
Dėmesio! Keliaujant į Čekiją jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2
diena
Pusryčiai. Vykstame į Čekijos sostinę Prahą. Ekskursijos metu apsilankysime Prahos pilies teritorijoje, kur pamatysime įspūdingą gotikinę Šv. Vito katedrą, pasivaikščiosime pilies kiemuose ir pilį supančiuose parkuose, iš kurių atsiveria nuostabi miesto panorama. Po Prahos pilimi esančiuose šlaituose įsikūrusiame „Mažajame mieste“ pamatysime barokinę Šv. Mikalojaus bažnyčią. Perėję Karolio IV pėsčiųjų tiltą, puoštą barokinėmis skulptūromis, pasieksime senamiestį, kur apsilankysime Senamiesčio ir Vaclovo aikštėse, pamatysime rotušę ir unikalų astronominį laikrodį. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti čekiškoje užeigoje ir paragauti tradicinių patiekalų bei gėrimų. Vakarop vykstame link Austrijos. Nakvynė viešbutyje prie Brno.
3
diena
Pusryčiai. Vykstame į imperatoriška prabanga ir elegancija garsėjančią Austrijos sostinę Vieną. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime miesto simboliu vadinamoje Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių. Pasivaikščiosime Hofburge – didžiulį plotą miesto centre užimančių imperatorių rūmų teritorijoje. Pamatysime ir Vienos rotušę, garsiąją Vienos operą, Nacionalinį teatrą bei paminklą žymiausiai imperatorei Marijai Terezei, pastatytą aikštėje tarp identiškų Gamtos istorijos ir Meno istorijos muziejų. Laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų „karaliui“ J. Štrausui, ar tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio. Vykstame į Vengrijos sostinę Budapeštą, kur plauksime laivu* Dunojumi, grožėdamiesi įspūdingu vakariniu miestu. Nakvynė viešbutyje Budapešte.
4
diena
Pusryčiai. Ekskursija Budapešte, kurios metu apsilankysime Budoje ir Pešte - istoriniuose miestuose, kurie tik 1872 metais buvo sujungti į vieną miestą. Ant kalvos įsikūrusioje Budoje pamatysime pilies ansamblį, Karalių rūmus ir Motiejaus bažnyčią, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos. Pasivaikščiosime Žvejų bastione, nuo kurio atsiveria nuostabi miesto panorama, pamatysime įspūdingus neogotikinius Parlamento rūmus kitoje Dunojaus pusėje. XIX a. pastatytu tiltu perėję į Peštą, apsilankysime Šv. Stepono katedroje – vienoje didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių. Metro* vykstame į Didvyrių aikštę. Laisvas laikas, kurio metu galėsite apsilankyti Sečenio terminių maudyklių komplekse* (pirtys, baseinai po atviru dangumi), įspūdingame zoologijos sode*, Vaizduojamojo meno galerijoje*, ar Modernaus meno muziejuje* arba pasivaikščioti Tūkstantmečio parke, kur pamatysite ir Tūkstantmečio parodai 1896 m. pastatytą Vaidahuniado pilį. Vakare išvykstame namų link. Kelionė per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
5
diena
Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.
Nuo361
379 €
2022 10 12 ir daugiau datų

Apie Čekiją

BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ: Plotas – 78 866 km². Sostinė – Praha (1 308 632 gyventojų). Gyventojų skaičius – 10 693 939 gyventojų. Religija &am

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Trys sostinės: Praha - Viena - Budapeštas

Kristina
2022-07-28
10
Labai patiko kelionės vadovė Aušra. Profesionaliai, nuoširdžiai atliko savo darbą, buvo labai dėmesinga kiekvienam klientui. Ačiū jai labai. Puikiai organizuota kelionę. Buvo pakankamai daug laisvo laiko.
Andrius
2018-08-16
9
Labai šauniai laiką praleidom, labai gera gidė išpuolė, vairuotojai atsakingi, programa gerai parinkta, jos metu aplankėm svarbiausius objektus, o kadangi pasidomėjau prieš tai, ką dar galima būtų aplankyt, tai pamačiau viską ką norėjau vienam ar kitam mieste. Plaukimas Dunojum tobulas. Viešbučiai man asmeniškai patiko, kambariai erdvūs, aišku Slovakijoj pusryčiai lėkštoki buvo, bet bala nematė. Jei sugalvosi atostogaut, tai tikrai rekomenduoju :)
Vaiva
2016-06-20
9
Vakar grįžome iš kelionės Praha-Viena-Budapeštas. Viskas, kas susiję su kelionės programa, vadove, vairuotojais- 10 balų. Vadovė Ilona NUOSTABI, vairuotojai malonūs ir paslaugūs. Lankytinuose objektuose laiko duodama pakankamai, o Budapešto zoologijos sode (turėjom ~ 3 val.) netgi ir per daug, užtektų 2-2,5 val. Viešbučiai pakankamai geri, išskyrus Budapešto viešbutį "Berlin". Jis gerokai nudėvėtas, vonios kambarys smirda pelėsiu, o pusryčių vietoje trūksta švaros, indai su maistu purvini. Paskutinė nakvynės vieta-viešbutis Slovakijoje-viskas būtų buvę gerai, jei ne viešbučo restorane vykusios vestuvės iki 4 val ryto, per kurias buvo neįmanoma miegoti. Kitą kartą organizatorius turėtų susitarti su viešbučiu, kad informuotų apie tokius renginius arba visi kambariai turėtų būti skiriami taip, kad nesigirdėtų triukšmo. Taip pat galėtų būti pakeistas ir pietų organizavimas Lenkijoje. Kai suvažiuoja 3-5 lietuvių organizatorių autobusai į ta pačią vietą ir 30-40 min reikia laukti eilėje iki maisto užsisakymo, be reikalo gaištamas laikas. Lenkijoje maitinimo įstaigų pakelėse pakankamai, galima būtų ir paskirstyti keliautojus.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Čekiją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu
 • 4 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais
 • kelionės vadovo paslaugos
 • ekskursinė programa
 • kelionės dokumentų sutvarkymas

Į kainą neįskaičiuota:

 • (*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ir ausinukų nuoma ~70 EUR
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Vienvietis kambarys 60 EUR

Kelionės užsakymas

Nuo
361
379€

visiems: 361
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Čekų Rojus - Kutna Hora - Karlovi Varai - Praha
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Trys sostinės: Praha - Viena - Budapeštas (Naujametinė)
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Kelionė į Čekiją. Čekų rojus - Karlovy Varai - Praha 5d.
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujieji Metai Budapešte (Praha - Viena - Budapeštas) 5d.
Čekija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.