Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)

Nuo149
2020 07 17 ir daugiau datų

Kelionės programa

1
diena
 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Aplankome Tartuseniausią Baltijos šalių miestą.  Tačiau Tartu – tai ir jaunų žmonių galimybių miestas, garsus seniausiu Estijos universitetu, kurį švedų karalius Gustavas II Adolfas įkūrė 1632 m. Pasivaikščioję po atgimstantį Tartu senamiestį, pasigėrėsime miesto Rotuše, kurios aikštėje nusifotografuosime prie garsiojo „Besibučiuojančių studentų“ fontano, sustosime prie universiteto rūmų, observatorijos, Domo katedros griuvėsių, Šv. Jono bažnyčios, pasiklausysime legendų apie  angelų ir velnių tiltus. Tartu senamiestis apsuptas gražių parkų, kuriuose rasime originalių paminklų ir skulptūrų: Ulo Ouno „Tėvas ir sūnus“, paminklai estų ir anglų rašytojams E.Vildui ir O.Wildui, Barklajui de Toliui. Laisvu laiku patyrinėsime miestą savarankiškai. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.
2
diena
 Anksti ryte vykstame į keltą ir kelsimės į Suomijos sostinę Helsinkį.Miestas žavus modernumu, paprastumu, jaukiu miesto šurmuliu, gamtos ir architektūros vienove. Pasigrožėję Helsinkiu, vyksime į Porvo miestą – antrą pagal senumą miestą Suomijoje. Porvo kūrėsi aplink viduramžių katedrą, ant Porvo upės krantų. Miesto architektūra - su šiaurės šalims būdingais mediniais, spalvingais namais – sandėliais. Laisvu laiku galėsite išgerti jaukiose kavinukėse kavos ir pasimėgauti pyragėliais, skirtais garsiam suomių rašytojui Johanui Liudvikui Runebergui (kuo jis garsus - sužinosite apsilankę Porvo mieste). Sugrįžę į Helsinkį, pasižvalgysime po sostinę: matysime Uspenskio soborą, Senato aikštę, kur stovi paminklas Rusijos imperatoriui Aleksandrui II, Prezidentūrą, Katedrą, šiuolaikinio meno centrą. Aplankysime unikalią Tempeliaukio bažnyčią, iškaltą uoloje. Laisvu laiku  galima nuplaukti  laiveliu į Suomijai priklausančią Suomelinos salą, kuri mielai lankoma ne tik turistų, bet ir vietinių gyventojų. Vakare keltu grįšime į Taliną. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.
3
diena
 Papusryčiavę, iš pradžių autobusu pasižvalgysime po Taliną – Estijos sostinę. Aplankysime Kadriorgo parką – gražiausią istorinį XVIII architektūrinį ansamblį mieste, sustosime prie paminklo nuskendusiems jūreiviams „Undinėlė“, pasidairysime po Piritos buriavimo centrą ir  Šv. Brigitos  vienuolyno archeologinę vietovę. Pėsčiomis paklaidžiosime po įspūdingą viduramžių senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: matysime Toompea pilį, Domo katedrą, iš apžvalgos aikštelių žvelgsime į žemutinį miestą. „Ilgąja koja“: nusileidę į Rotušės aikštę, pasigrožėsime Rotuše, sužinosime kaip gyveno Talino miestelėnai, užsuksime į „bandelių“ kiemą, pasigėrėsime amatininkų ir pirklių gildijos pastatais, Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo bažnyčiomis, „Storosios Margaritos“ bokštu. Laisvu laiku kiekvienas pabandysime atrasti širdžiai jaukų Talino kampelį, paragauti estiškų gardumynų paslaptingose senamiesčio kavinukėse. Pasidžiaugę diena Taline, išvyksime per Estiją, Latviją į Lietuvą. Vėlai vakare grįšime į namus.
Nuo149
2020 07 17 ir daugiau datų

Apie Estiją

Valstybė šiaurės Europoje, viena iš Baltijos šalių. Ribojasi su Latvija (pietuose) bei Rusija (rytuose). Bendras sausumos sienų ilgis – 633 km. Baltijos jūra skalauja Estijos krantus vakaruose, šiaurėje Suomių įlanka, pietvakariuose – Rygos įlanka. Šalis įžymi savo  senoviniais žavingais miestais, nepaliestais Europos laukais, šiuolaikiniais viešbučiais ir populiariais kurortais, dideliais pramogų centrais, įdomiais naktiniais

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Tartu - Helsinkis - Talinas (Kruizas)

Julija
2017 06 06
10.0
Kelionė buvo įspūdinga.! Labiausiai patiko Talinas bei Somelino sala. Kelionės organizavimas puikus - pranoko visus lūkesčius, kelionės kaina atitinka pasiūlymo (ekskursijos, viešbutis, kelto paslaugos). Gidė nuostabi, draugiška ir miela - viska išdėstė išsamiai ir aiškiai. Pasakojo idomiai tuos faktus, kuriuos tikrai galima įsiminti. Viešbutis buvo jaukus bei švarus, patiko ir maistas, aptarnavimas. Rekomenduočiau visiems (ypač jaunimui ir turintiems vaikų), nes kainų ir paslaugų tiekimas visiškai atitinka. Kitą kartą mielai pasirinkčiau Jūsų agenturą.
Jurgita
2017 08 21
9.2
Kelionė labai patiko, tikrai rekomenduoju. Įspūdžių yra daug tiek iš Tartu, tiek iš Helsinkio (ypač iš Suomenlinos salos), tiek iš nuostabaus Talino. Keliovome su vaiku, autobusas buvo patogus ir pritaikytas ilgoms kelionėms, gidas su jumoro jausmu, daug istorijų išgirdome, nebuvo nuobodu :) Viešbutis paprastas, bet visko pakako, ten tik nakvodavome, pusryčiai geri.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • kelionė autobusu;
 • 2 nakvynės viešbutyje;
 • 2 pusryčiai;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • keltų bilietai Talinas-Helsinkis-Talinas;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.
 • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~20 EUR;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda
 • medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas
 • priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR;

Kelionės užsakymas

Nuo
149

visiems: 149
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Evelina
Susisiek su Estijos specialiste Evelina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Neregėta Estija 3 d.
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas - Saremos sala
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Talinas - Saremos sala - Ryga - Rundalė
Estija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.