Tarptautinis gėlių kilimų festivalis Ventspilyje 1d.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios
Dėmesio! Keliaujant į Latviją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena

Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė po Latvijos Kuržemę. Atvykimas į Kuldigą – miestą, išlaikiusį viduramžių dvasią bei architektūrą ir vadinamą „Latviškąja Venecija“. Mažyčiai tilteliai, vanduo ir apsamanoję namai primena Veneciją. Miestelio panorama nuo *Šv.Kotrynos bokšto, ilgiausias plytinis tiltas Europoje. Kuržemės pasididžiavimas – Ventos krioklys – plačiausias Europoje (240m). Šis gamtos stebuklas apipintas legendomis ir istoriniais įvykiais. Pasakojama, kad „kunigaikščiai čia lašišas gaudydavo tiesiog ore“. Čia yra ir aukščiausias Latvijoje Alekšupelio krioklys (4,5m). Kelionė į požemio karalystę – *Riežupės smėlio urvus, kurie vilioja nuotykių ištroškusius turistus. Čia galima paklaidžioti 2,5 km ilgio labirintais nusileidžiant iki 8m po žeme (skaidrus baltas smėlis, mėlynasis, raudonasis molis apšviestas žvakių ir … neįsivaizduojama tyla buvusiose kasyklose). Po įspūdingo pasivaikščiojimo urvuose latviškais serpantinais vykstame į paslaptingąją Eduolės pilį, kurios užuomazgos siekia dar XIIIa. Legendų ir vaiduoklių per tokį ilgą amžių ji užsigyveno labai daug. Čia filmuota nemažai filmų, pavyzdžiui, "Emilio išdaigos". Dabartiniai dvaro šeimininkai atkūrė XX amžiaus pradžios dvaro interjerą ir kviečia susipažinti su to meto dvaro savininkų gyvenimo istorijomis. Nuolatinėje ekspozicijoje apžiūrėsite: baltąją, raudonąją, žaliąją sales, biblioteką, apvalųjį kambarį bokšte, vaikų žaidimų kambarį... Išvykimas į Ventspilį. Jau 16-ąjį kartą Venspilio mieste vyks - Tarptautinis gėlių kilimų festivalis. Gėlių kilimai kasmet kuriami pagal numatytą temą, arba devizą, tradiciškai pasiūlomą Ventspilio gyventojų. Šįmet festivalio dalyviai turės sukurti 6 kvadratinių metrų dydžio kvadrato formos gėlių kilimą. Tarptautinis Baltijos gėlių kilimų festivalis kasmet sulaukia daugybę dalyvių ir žiūrovų dėmesio. Gėlių kilimus kuria ne tik Latvijos floristai ir gėlių mėgėjai, bet ir dalyviai iš užsienio. Pernai festivalyje dalyvavo 50 komandų iš 8 šalių – Latvijos, Lietuvos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Italijos ir net iš Japonijos. Pergalės laurus pernai skynė tolimiausi festivalio svečiai – floristų komanda iš Japonijos su gėlių kilimu „Family Crest“ („Šeimos herbas“). Vakarą praleisme Ventos upės krantinėje grožėdamiesi nuostabiais gėlių kilimais... Kelionė per Latviją. Naktį grįžtame į Lietuvą. Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1200 km.

Apie Latviją

Latvija – viena iš trijų Baltijos valstybių. Šiaurėje ribojasi su Estija, rytuose – Rusija ir Baltarusija, o pietuose – Lietuva. Šalis tampa vis populiaresne turistine vieta Europoje. Svečiai iš viso pasaulio atvyksta į Rygą, atsipalaiduoja prie jūros Jūrmaloje, apsilanko  Siguldoje ar Cesyje. Latvija garsėja savo ilgomis tradicijomis. Gyventojai atidžiai saugo liaudies tradicijas, kultūros paminklus, architektūrinius šedevrus.
Dėmesio! Keliaujant į Latviją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

KAINŲ DETALIZAVIMAS:

Kelionės kaina
2020-08-01
Kelionės kaina 36.00EUR

Į kainą įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu,
  • grupės vadovo paslaugos,
  • ekskursinė programa,
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje, bilietai į mokamus objektus, papildomos paslaugos, vietinių gidų paslaugos. *MOKAMIEMS OBJEKTAMS TURĖTI: ~ 12 EUR.

Pasitark su specialistu!
Aksana
Susisiek su Latvijos specialiste Aksana ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Kelionė į Latviją: Kuržemės keliais 2d.
Latvija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Ryga - Rundalė - Gaujos nacionalinis parkas
Latvija
  • Pirmas punktas
  • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.