Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Tailandas: Nuo Bankoko iki Puketo su nakvyne Khao Sok Nacionaliniame parke

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Tailandas

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Tailandas: Nuo Bankoko iki Puketo su nakvyne Khao Sok Nacionaliniame parke

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite energingąją šalies sostinę - Bankoką
  • Leisite laiką gamtoje ant Cheow Lan ežero, Khao Sok nacionalinio parko apsuptyje
  • Plauksite bambukiniu plaustu per džiungles
  • Gyvensite egzotiškuose nameliuose ant ežero kranto
  • Ilsėsitės viename gražiausių Tailando kurortų - Pukete
  • Kelionės metu Jus lydės rusiakalbis gidas!

Programa

 • 1 diena

  RYGA - BANKOKAS

  Skrydis iš Rygos su persėdimu Azijos mieste.

 • 2 diena

  BANKOKAS

  Vakare atvyksite į Bankoką ir būsite pervežti į viešbutį.  Vakare laukia laisvas laikas. Patariame netinginiauti, o iškart pradėti pažintį su Tailando sostine. Bankokas – didžiulis miestas, kurio žmonės, dievinantys Rytų kraštus, tikrai neaplenkia. Užimdamas reikšmingą sostinės poziciją, Bankokas gali pasigirti savo dydžiu bei nenuilstančiu gyvenimo ritmu. Čia gausu kontrastų, spalvų ir nuotykių. Rekomenduojame pasivaikščioti po visame pasaulyje garsų Bankoko rajoną - Khao San. Čia išvysite unikalias gatvės prekyvietes, pasiklausysite gyvos muzikos, galėsite įsigyti vietinių amatininkų dirbinių, apsilankyti vaisių turguje.  Nakvynė Bankoke.

 • 3 diena

  BANKOKAS (pusryčiai)

  Iškart po pusryčių Jūsų lauks apžvalginė ekskursiją po Bankoką. Aplankysite Wat Arun - Aušros šventyklą, puikiai įsitaisiusią šalia žymiosios Bankoką skrodžiančios Čao Praja upės bei stulbinančią savo didybe bei kruopščiais puošybos elementais.

  Aplanksyite Wat Pho šventyklą, garsėjančią įspūdinga gulinčio Budos statula. Taip pat Jūsų laukia Bankoko simbolis - prabangūs Karališkieji rūmai.

  Susipažinę su Bankoko architektūriniu palikimu pasiplaukiosite tailandietiškomis motorinėmis valtimis Bankoko kanalais. Pietūs. Po pietų aplankysite brangenybių galeriją ir centrą, kuriame apdorojami brangakmeniai.  Vakare laukia laisvas laikas. Nakvynė Bankoke.

 • 4 diena

  BANKOKAS–PUKETAS (pusryčiai)

  Po pusryčių lauks pervežimas į Bankoko oro uostą ir skrisite į Puketą. Puketas  tai didžiausia bei populiariausia Tailando sala, kuria domisi norintieji atostogauti. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje. Neretai Tailando perlu vadinama vieta kiekvieną užburs savo egzotišku gamtos grožiu: kilometrus besitęsiantys paplūdimiai, skalaujami gaivios Andamanų jūros, palmės, skardžiai, nuspalvinti atogrąžų augalų, bei manieringi salos vingiai. Puketą įsimylės ir ramybės ieškantys romantikai, ir vandens sporto entuziastai, ir pramogų bei linksmybių išalkę turistai.

 • 5 diena

  PUKETAS(pusryčiai)

  Pusryčiai viešbutyje. Šiandien lauks visos dienos ekskursiją po Puketą.  Apsilankome Karon ir Phromthep Cape apžvalgos aikštelėse, iš kurių atsiveria nuostabūs Puketo vaizdai. Šios apžvalgos aikštelės - vienos lankomiausių, o vaizdas, atsiveriantis nuo Karon aikštelės - vienas labiausiai fotografuojamų vaizdų visame Pukete. Paskui aplankysite Wat Chalong - puošniausią Puketo vienuolyną, kur galės ne tik grožėtis įmantria architektūra, bet ir sužinoti ateitį iš Mor Doo (vietinės būrėjos). Toliau keliausite stebėti gyvačių šou. Gyvačių šou - bene labiausiai jaudinantis reginys visame Tailande! Pamatysite karališkąją kobrą - vieną pavojingiausių gyvačių visame pasaulyje - ir pavojingąjį jos bučinį. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

 • 6-8 dienos

  PUKETAS (pusryčiai)

  Poilsis prie jūros Puketo saloje. Tiems, kuriems trūks daugiau nuotykių, pasiūlysime papildomas ekskursijas į aplinkines šios provincijos salas, kur taip pat bus skirta pakankamai laiko nardymui, susipažinimui su itin spalvingu povandeniniu pasauliu, pasivaikščiojimams po laukinius paplūdimius.

 • 9 diena

  PUKETAS-KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

  Anksti ryte, iškart po pusryčių lauks dviejų dienų ekskursija į unikalią vietą - Khao Sok nacionalinį parką, kuriame gamtos grožis prikausto žvilgsnį nuo pirmos iki paskutinės viešnagės akimirkos.

  Pirmiausia atvyksite į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria tropinių džiunglių ir Cheow Lan ežero panorama. Turėsite galimybę  pajodinėti drambliais (už papildomą mokestį). Sėdėdami drambliui ant nugaros valandą pramogausite nešami šio nepaprasto gyvūno po tankias džiungles, kirsite kalnų upes, užkopsite į kalvą ir pabuvosite cukrinių nendrių plantacijoje. Toliau Jūsų kelionė tęsis didžiulėje medinėje valtyje, kuria leisitės į ekskursiją ežeru. Kelią valtimi skinsitės per tankius tropinius miškus, už savęs palikdami ežero krantus puošiančias įspūdingas uolas. Pietausite vietiniame restorane ant vandens su vaizdu į kalnų masyvus. Po to apsigyvensite viešbutyje, plūduriuojančiame ant vandens. Turėsite savo atskirą namelį su terasa, nuo kurios galėsite šokti tiesiai į ramiai tyvuliuojantį ežerą (nemokamai bet kuriuo paros metu galėsite naudotis baidarėmis). Po įsikūrimo viešbutyje ir trumpo poilsio Jūsų lauks 30 minučių pasivaikščiojimas po džiungles, kur išvysite milžiniškus paukšius, raganosius, beždžiones, gibonus, langūrus gyvoje gamtoje. Pasivaikščiojimą vainikuos legendinė koralų ola, į kurios gelmes būsite nuplukdyti bambukiniais plaustais lydimi vietinio gido. Apžiūrėję olą grįšite į viešbutį. Laisvas laikas, skirtas poilsiui ir maudynėms. Dienos pabaigai Jūsų laukia vakarienė viešbučio restorane. Galimybė vykti į naktinį safarį pasigrožėti gamta, pasidžiaugti  ramybe bei dar nematytomis gyvūnų rūšimis. Nakvynė Khao Sok nacionaliniame parke.

 • 10 diena

  KHAO SOK NACIONALINIS PARKAS - PUKETAS (pusryčiai, pietūs)

  Ankstyvas rytas ežero Cheow Lan pakrantėje – pats įsimintiniausias laikas paroje. Tai unikali proga išvysti, kaip šiame rojaus kampelyje brėkšta aušra, sklaidosi debesys, palengva lyg kvėpuodamas prieš Jūsų akis ežeras leidžia į viršų garo sroves, kurios virš pakrantę puošiančių uolų sudaro lengvus debesis. Keliausite ežero krantinės link, mėgausitės nepaprasto grožio įlankos vaizdais, kurią puošia karstinės uolos, atsispindinčios veidrodiniame ežero paviršiuje. Kitas dienos tikslas – pasiplaukiojimas kanoja arba bambukiniu plaustu po džiunglėse tekančia negilia upe Sok.

  Tai nuostabus būdas atsipalaiduoti ir pasimėgauti džiunglėmis išraizgytos upės pakrantės vaizdais. Pakeliui bus trumpi sustojimai, per kuriuos laiką leisite maudydamiesi, poilsiaudami upės pakrantėje ar pramogaudami, pvz., šokinėdami lyg tarzanai į upę. Po pasiplaukiojimo upe Jūsų lauks pietūs, per kuriuos skanausite tradicinės pietų Tailando virtuvės šedevrus. Antroje dienos pusėje sėsite į autobusą ir  keliausite iki Puketo. Laisvas laikas poilsiui tropikų apsuptyje.

 • 11-13 dienos

  PUKETAS (pusryčiai)

  Dienos bus skirtos poilsiui. 

 • 14 diena

  PUKETAS - BANKOKAS (pusryčiai)

  Po pusryčių teks atsisveikinti su šiuo rojaus kampeliu lauks pervežimas į oro uostą, iš kurio skrisite į Bankoką. Vakare laisvas laikas. Norintiems daugiau pramogų patariama apsilankyti Siam Minaret teatre (už papildomą mokestį), kuriame kiekvieną dieną rengiami įspūdingi pasirodymai, atkartojantys tajų kultūrą ir istoriją per teatrą ir lydimi stulbinančių šviesos bei garso efektų. Nakvyė Bankoke.

 • 15 diena

  BANKOKAS - RYGA

  Po pusryčių būsite nuvežti į Bankoko oro uostą, iš kurio skrisite į Rygą su vienu persėdimu. Vėlai vakare būsite Rygoje.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai Pukete: 

Viešbučiai Kelionės kaina asmeniui 
Club Coconut Resort 3* (Patong) nuo 1143 EUR + skrydis
Bamboo Beach Hotel&SPA 3*  (Patong)  nuo 1234 EUR + skrydis
Andaman Seaside Resort 3* (Bangtao)  nuo 1360 EUR + skrydis
Sugar Marina Resort Art Karon 3+* (Karon)  nuo 1440 EUR + skrydis
Blue Ocean Resort 4* (Patong)  nuo 1405 EUR + skrydis
Centara Kata Resort Phuket (CKT) 4* (Kata)  nuo 1603 EUR + skrydis
Cape Panwa Hotel 5*  (Cape Panwa)  nuo 1783 EUR + skrydis
Angsana Laguna Phuket 5* (Bangtao) nuo 1899 EUR + skrydis
Le Meridien Phuket Beach Resort 5*  nuo 2259 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • 12 nakvynių pasirinktos kategorijos viešbučiuose;
  • vidinis skrydis Bankokas - Puketas - Bankokas;
  • programoje nurodytas maitinimas;
  • rusiškai kalbančio gido paslaugos kelionės metu, ekskursija į Khao Sok nacionalinį parką vyksta anglų kalba;
  • pervežimai pagal programą.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • lėktuvo bilietai Ryga – Bankokas – Ryga;
  • papildomos ekskursijos ir išvykos;
  • pasijodinėjimas drambliais draustinyje Khao Sok;
  • medicininės pagalbos užsienyje draudimas
  • gėrimai pietų ir vakarienės metu.
  • vienkartinė Tailando viza 31 EUR;

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
   • Tailando viza Lietuvoje forminama 7 darbo dienas, reikalingas pasas, 1 nuotrauka ir originaliai pasirašyta anketa;
   • Objektų lankymo eiliškumas ir dienotvarkė gali keistis.
   • Skrydžio informacija:
    Ryga (RIX) - Taškentas (TAS) 23:55 - 07:44(+1)
    Taškentas (TAS) - Bankokas (BKK) 10:20-18:00
    Bankokas (BKK) - Taškentas (TAS) 11:20 - 16:10
    Taškentas (TAS) - Ryga (RIX) 18:40 - 21:10

UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką