Svetingoji Kolumbija (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Kolumbija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agentūrą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelionių čia:

Svetingoji Kolumbija (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Spausdinti

Kelionės akcentai:

  • Lankysitės šalyje, kur kiekviename žingsnyje UNESCO saugomas paveldas: jaukūs senamiesčiai, didingi slėniai, senovinės bažnyčios, archeologinės radimvietės bei ištisas kavos regionas
  • Pamatysite Bogotą, Kolumbijos sostinę, kurioje visi žino kur yra Lietuva
  • Kavos regione sužinosite kaip užgimsta kvapni kolumbietiška kava
  • Kokoros slėnyje gėrėsitės dangų remiančiomis „vaškinėmis“ palmėmis – nacionaliniais Kolumbijos medžiais
  • Mėgausitės Karibų jūros teikiamais malonumais Kartagenoje, besididžiuojančioje vienu gražiausių senamiesčių visoje Lotynų Amerikoje

   

Programa

 • Kolumbija ilgą laiką buvo šalis, kurią keliautojai tarsi užmiršdavo. Mitų apipinta Pietų Amerikos pusė traukia pasiilgusius egzotikos, nepatirtų pojūčių ir tropinio klimato. Tad tik įsivaizduokite: draugiški ir šilti žmonės, kaktusais apaugusi Tatakoa dykuma, neaprėpiamos, spindinčiai žalios kavos plantacijos, nedidukai kolonijinių miestelių senamiesčiai, kvapą gniaužiantys paplūdimiai ir ypatinga Karibų dvasia... Būtent į tokią Kolumbiją mes Jus ir kviečiame!

 • 1 diena

  VILNIUS   BOGOTA

  Skrydis iš Vilniaus į Bogotą (persėdimas viename Europos miestų). Atvykus į Bogotą Jus pasitiks kelionių vadovė, pervežimas į viešbutį, poilsis. Nakvynė.

 • 2 diena

  BOGOTA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į ekskursiją pėsčiomis, kur išryškėja modernumo ir istorinės miesto dalies kontrastai. Susipažinsite su miestu: šurmuliuojančiu Bogotos centru, kur gausu bažnyčių ir baltu tinku dekoruotų kolonijinių pastatų. Įsiliesime į praeivių minią La Candelaria kolonijinio stiliaus senamiestyje, kurio siauromis gatvelėmis pasieksime pagrindinę miesto aikštę Plaza Bolivar bei Katedrą, Teisingumo rūmus, Parlamentą. Aplankysime žymaus menininko Fernando Botero muziejų beu Aukso muziejų. Pakilsime į Monserat (Monserrate) kalvos viršūnę, nuo kurios kaip ant delno atsivers visas miestas. Nakvynė viešbutyje.

  [kluster]Kolumbija1

 • 3 diena

  BOGOTA  – VIJAVIECHA (pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, vyksime į Vijaviechos miestelį (Villavieja), esantį Tatakoa dykumos (Desierto de la Tatacoa) pakraštyje. Mūsų lauks maždaug 6–7 val. kelionė, tačiau nuobodi ji nebus – akį trauks mums neįprastas peizažas. Pasiekę Aipės (Aipe) kaimelį, persikelsime valtimi per Magdalenos upę ir atvyksime į Villavieja. Atvykus į Vijaviechos miestelį lauks laisvas laikas. Gyvenimas dykumoje pašonėje teka lėtu ritmu: atslūgus dienos karščiui, gyventojai išlenda iš savo namų, sėdi gatvėse ir mėgaujasi kiek atvėsusiu oru. Pageidaujantiems vakare galėsime pasiūlyti ekskursiją į Tatakoa dykumos observatoriją – dangus čia giedras beveik visus metus, tad dykuma dažnai lankoma kaip žvaigždžių stebėjimo vieta. Taip pat pasiūlysime pavakarieniauti viename iš dykumos gyventojų restoranėlių. 

 • 4 diena

  TATAKOA DYKUMA – SAN AUGUSTINAS (pusryčiai)

  Šiandien anksti ryte važiuosime gilyn į dykumą. Tatakoa dykuma – nedidukė, ją supa kalnai, kurie sulaiko lietaus debesis ir dovanoja Tatakoa sausą klimatą. Ekskursijos metu gėrėsimės dykumos spalvomis, keistomis uolienomis, stebinančiomis neįtikėtinų atspalvių ir formų uolelėmis, formuojančiomis arkas, kanjonus ir monumentus. Pasivaikščiojimo pabaigoje mūsų lauks malonus siurprizas – maudynės gaivinančiame baseine dykumos gilumoje.

  Pasigrožėję dykuma keliausime toliau, mūsų tikslas – San Agustino (San Agustin) miestelis. Kelyje užtruksime apie 6 val.

 • 5 diena

  SAN AUGUSTINAS (pusryčiai)

  Ryte vyksime į San Agustino archeologinį parką (Parque Arqueologico de San Agustin), esantį vos 10 min kelio atstumu nuo miestelio. Prieš penkis tūkstančius metų gyvavusi San Agustino kultūra aplinkiniuose slėniuose paliko gausybę skulptūrų (iš viso jų priskaičiuojama apie 500), tad dalies jų ir išsirengsime apžiūrėti. 50 km² plote išlikę ikikolumbinės kultūros paminklų: statulų, megalitų, kapaviečių, akmens raižinių. Paminklai siekia 7 m aukštį, o juose vaizduojamos įvairios dievybės, mitiniai gyvūnai ir abstraktūs vaizdiniai. Popiet tęsime kelionę po San Agustino apylinkes. Grožėsimės nuo kalvų atsiveriančiais įspūdingais vaizdais, sužinosime daugiau apie šių derlingų žemių augmeniją. Stabtelėsime ir prie Magdalenos upės (Rio Magdalena) susiaurėjimo. Nakvynė San Agustino miestelyje. 

 • 6 diena

  SAN AUGUSTINAS – POPAJANAS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvyksime į Popajaną (Popayan), dar vadinamą baltuoju miestu. Kelionė tuks maždaug 4–5 valandas, didžioji kelio dalis neasfaltuota. 

  Kelias eina per Purasės Nacionalinį Gamtos Parką (El Parque Nacional Natural Purace). 1961 m. įkurtas parkas išsidriekęs kalnuotame Andų regione – ugnikalnių karalijoje. Čia stūkso vienas aktyviausių Kolumbijoje Purasės ugnikalnis (Vulcan Purace), kurio aukštis siekia netgi 4600 m virš jūros lygio. Parke slėniais teka didžiausios šalies upės, kunkuliuoja terminės versmės. Čia taip pat galima rasti ypač daug augalijos rūšių, kurioms gresia išnykimas: Kolumbinę pušį, Andinį ąžuolą, Vaškinių palmių ir pan. Jei pasiseks, išvysime sklandančius vietinius gyventojus – didžiuosius Andų kondorus. 

  Atvykę į Popajaną, leisimės į ekskursiją po miestą pėsčiomis. Popajano senamiestis laikomas vienu gražiausių ir geriausiai išsilaikiusių visoje Kolumbijoje. Miestas žavi kolonijine architektūra, menančia keturis tūkstantmečius, nedidelėmis bažnytėlėmis, siauromis akmeninėmis gatvelėmis, simetriškais kvartalėliais – jis įtrauktas UNESCO Pasaulio Paveldo sąrašą. Popajanas garsus ir tuo, kad ypač aktyviai švenčia semana santa (priešvelykinę savaitę) – mieste šiuo laikotarpiu kasdien organizuojamos procesijos, klojami gėlių kilimai. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  POPAJANAS – KAVOS REGIONAS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į kavos regioną, kurį 2011 UNESCO įtraukė į Pasaulio Paveldo sąrašą. Kelionė truks apie 6 valandas, bet pakeliui galėsime sustoti Bugoje (Buga), kuri laikoma viena iš svarbiausiu piligriminių vietovių Kolumbijoje. Apsistosime tradicinėje Kolumbijos kavos sodyboje, kurioje galėsite maudytis baseine, stebėti kolibrius, grožėtis augmenija. Nakvynė kavos sodybooje.

 • 8 diena

   KAVOS REGIONAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę vyksime į Kokoros slėnį (Valle de Cocora). Vietovė pavadinta iki-kolumbinės Kimbajų civilizacijos (Quimbaya) princesės vardu, reiškiančiu „vandenų žvaigždė“ (estrella de aqua). Tai vienas gražiausių Kolumbijos slėnių, žavintis kvapą gniaužiančiais vaizdais. Čia auga įspūdingosios vaškinės palmės – nacionalinis Kolumbijos medis, išsistiebiantis net iki 60 metrų aukščio. 

  Taip pat užsuksime į Salentą (Salento) – vaizdingą miestelį, kurį ypač mėgsta keliautojai. Rami atmosfera ir tradicinės architektūros namai kuria ypatingai jaukų miestelio vaizdą. Pagrindinėje miesto gatvėje gausu suvenyrų ir rankdarbių parduotuvėlių, jaukių kavinukių. Nakvynė kavos sodyboje.

 • 9 diena

  KAVOS REGIONAS (pusryčiai)

  Ryte aplankysime vieną iš kavos ūkių, kuriame sužinosime viską apie Kolumbijos aukštikalnių kavą, jos auginimą, gamybą ir paruošimą. Čia galėsime ne tik paragauti nuostabios tradicinės kolumbietiškos kavos, bet ir įsigyti lauktuvių – galbūt kvapnia kava pradžiuginsime artimuosius, o gal grįžę, norėdami prisiminti nepakartojama kelione mėgausimės patys? Po ekskursijos laisvas laikas viešbutyje. Pageidaujantiems išvyka atsipalaidoti į Santa Rosa de Caba Termales (terminiai vandenys). Nakvynė kavos sodyboje.

 • 10 diena

  KAVOS REGIONAS – SANTA MARTA (pusryčiai)

  Ryte išvykstame į Armenia oro uostą. Iš ten skrisime į Santą Martą (su persėdimu Bogotoje). Atvykus į Santa Martą mus pasitiks vairuotojas, kuris nuveš į Karibų pakrantės viešbutį (ecolodge), įsikūrusį netoli Palomino miestelio.

 • 11 diena

  TAIRONOS NACIONALINIS PARKAS(pusryčiai)

  Ryte, po pusryčių, vyksime į Taironos nacionalinį parką (Parque Nacional Natural Tayrona), kuriame praleisime visą dieną. Šis parkas – geriausia, ką Kolumbija turi Karibų pakrantėje: nuostabūs paplūdimiai, žydra jūra ir netoliese plytinčios džiunglės – turizmo dar nesugadinta gamta. 150 km2 žemės ir 30 km2 vandens teritorijas užimančiame parke gausu įvairumų: staigiai kintantis klimatas, visiškos lygumos perauga į kalnų masyvus, iškylančius net iki 900 m aukščio. Išsiruošite į žygį per džiungles link paplūdimių, kur galėsite pailsėti. Bus galimybė nueiti iki San Juan iškyšulio. Grįžimas ir nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

  SANTA MARTA(pusryčiai)

  Laisva diena poilsiui prie jūros.

 • 13 diena

  TAIRONOS NACIONALINIS PARKAS – BARRANQUILA – KARTAGENA  (pusryčiai)

  Šiandien paliksime gamtos prieglobstį ir vyksime į Kartageną (Cartagena). Atvykę įsikursime senamiestyje esančiame viešbutyje. Tai vienas gražiausių Lotynų Amerikos miestų, saugomas UNESCO. Miestą puošia spalvingi pastatai su mediniais balkonais, gausybė bažnyčių ir aikščių, o visą šį grožį juosia gynybinė siena ir įspūdingos tvirtovės. Šiandien Kartagena yra penktas pagal dydį Kolumbijos miestas su geriausiai išsilaikiusiu kolonijiniu senamiesčiu ir vienas patraukliausių šalies kurortų. 

 • 14 diena

  KARTAGENA (pusryčiai)

  Po pusryčių leisimės į ekskursiją po Cartageną

  Aplankysime San Filipės tvirtovę (Castillo San Felipe de Barajas). Tai legendomis ir paslaptimis apipinta tvirtovė, kurios niekada nebuvo užėmę priešo kariai. Pastatų kompleksas dengia visą kalvą, o teritorijoje įrengta tunelių sistema, leidusi atvykti ir išeiti iš forto paslapčiomis. 

  Pasileisite pėsčiomis po šurmuliuojantį Kartagenos senamiestį. Šios miesto dalies architektūra daugiausia kolonijinė, tačiau galima pamatyti ir respublikoniškosios ar itališkosios architektūros statinių. Įėjimą į senamiestį žymi Laikrodžio vartai (Puerta del Reloj), o visai netoli jų – Šv. Petro Klavero katalikų bažnyčia (Iglesia de San Perdo Claver), kurioje karste laikomas Jėzuitų šventojo kūnas. Būtent senamiestyje išsirikiavę ir seniausi bei svarbiausi miesto pastatai: Inkvizicijos rūmai (Palacio de la Inquisicion), Vyriausybės rūmai (Palacio de la Gobernacion), Kartagenos katedra (Catedral Basílica Metropolitana de Santa Catalina de Alejandría). 

  Popietė bus laisva, tad galėsime mėgautis skaniu maistu, kava ar kitais kolumbietiškais gėrimais gausybėje Kartagenos kavinių, šurmuliuojančių iki nakties. 

 • 15 diena

   KARTAGENA – ROSSARIO SALOS - BOGOTA (pusryčiai,pietūs)

  Papusryčiavę viešbutyje, išvyksite į nedidelį uostą, iš kurio leistės kateriu Rosario salų (Islas de Rosario) link. Atvykę į Isla Grande turėsite laisvą dieną mėgautis jūra ir saule. Po pietų plauksime atgal į Cartageną ir grįšime į viešbutį.

 • 16 diena

  BOGOTA – VILNIUS (pusryčiai)

  Laisvas rytas Cartagenoje. Popiet - pervežimas į oro uostą ir skrydis į Bogotą (iš ten – tarptautinis skrydis).  

 • 17 diena

  VILNIUS

  Grįžimas namo.

Keliautojų atsiliepimai1

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas vidutinės klasės viešbučiuose su lengvais pusryčiais;
  • Privatus transportas pagal programą;
  • Vietiniai skrydžiai Armenia-Santa Marta ir Kartagena-Bogota;
  • Ekskursijos ir įėjimai į visus lankytinus objektus pagal programą;
  • Vietinių gidų paslaugos anglų arba ispanų kalba (vertimas į lietuvių kalbą);
  • Lydinčio lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos (nuo atvykimo į Bogotą iki programos pabaigos);

   

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai (Vilnius – Bogota – Vilnius su persėdimu). Skrydžių kaina apie 800 – 1200 eurų (tikslinama kelionės užsakymo dieną);
  • Arbatpinigiai vietiniams gidams;
  • Med.išlaidų draudimas;
  • Asmeninės išlaidos.

   

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Minimalus keliautojų skaičius – 8. Nesusirinkus grupei ir keliautojams sutikus, kelionė bus organizuojama be lietuviškai kalbančio kelionės vadovo.
  • Kelionės vadovas pasitinka vietoje atskridus į šalį.
  • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
UP
Išskleisti kelionių paiešką