Sveiki atvykę į Sakartvelą (Gruziją) (su grupe iš Lietuvos)

Kelionės akcentai

 • Apsilankysime viename seniausių ir UNESCO saugomame Sakartvelo (Gruzijos) mieste Mcchetoje
 • Važiuosime į Kazbegį, apsuptą cerkvių ir Kaukazo kalnų
 • Stebėsime folklorinį pasirodymą, skanaudami tradicinių gruziniškų patiekalų
 • Vyksime į unikalų senovinį miestą, iškaltą uolose – Upliscichę
 • Grožėsimės įspūdinga Tbilisio senamiesčio architektūra
Nuo449
2022 09 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 390
su skrydžiu: 839
Dėmesio! Keliaujant į Gruziją (Sakartvelą) jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Nuo žalių slėnių ir didžiulių vynuogynų iki senų bažnyčių ir gynybinių bokštų, tebestūksančių fantastiškame kalnų peizaže – Sakartvelas (Gruzija) yra viena nuostabiausių šalių žemėje. Labai sudėtinga istorija šaliai paliko nuostabų architektūros ir meno paveldą: senovės miestus olose, viduramžiškas šventyklas, neprilygstamas Pirosmanio drobes. Ir nors kartais atrodo, kad ši šalis šiek tiek sustingusi senojoje Eurazijos kultūros kryžkelėje, svarbu skubėti pažinti neapsakomo grožio paveldą. Turo metu susipažinsime su gruzinų kultūra, istorija, tradicijomis ir nuostabia gamta. Šalis nustebins savo šiluma ir vietinių svetingumu.

1
diena
 VILNIUS – TBILISIS 
Atvykimas į Kutaisio tarptautinį oro uostą 11:00 iš Vilniaus ir pervežimas į Tbilisį. Po registracijos į viešbutį ir laisvas laikas. Vakare vakarieniausime gruziniškame restorane su folkloru šou. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

2
diena
KUTAISIS – TBILISIS (pusryčiai)
Po pusryčių keliausime į Tbilisį (~250 km), kur mūsų lauks ekskursija po Tbilisio miestą. Ekskursiją pradėsime nuo pagrindinės Tbilisio katedros – Šv. Trejybės bažnyčios. Aplankysime Metekhi plynaukštėjė esančią Narikala tvirtovę, kur atsiveria gražūs senamiesčio vaizdai. Apsilankysime sieros pirčių rajone Abanotubanyje ir žymioje kavinių gatvėje Shardeni. Aplankysime sinagogą, Sionio katedrą ir baziliką. Vėliau pasivaikščiosime po Vilniaus skverą ir keltuvais pakilsime į Šventąjį kalną. Vakarienė tradiciniame Sakartvelo restorane, kur vietiniai džiugins savo tradiciniais šokiais. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

3
diena
 TBILISIS – BODBĖ – SIGNAGIS – TSINANDALIS – TBILISIS (pusryčiai)
Po pusryčių vyksime į rytinį Gruzijos regioną Kachetiją (300 km, ~6-7 val. visos dienos kelio). Apsilankysime Gruzijos globėjui, šv. Georgijui, pašvęstame Bodbė vienuolyne. Ant kalvos pastatytame Bodbe šiuo metu veikia moterų vienuolynas. Kompleksas yra pagrindinis piligrimų traukos centras šalyje, nes čia saugomos Šv. Nino relikvijos. Šv. Nino – pagrindinė Gruzijos šventoji, nes būtent ji IV a. į Gruziją atnešė krikščionybę.  Vėliau lankysime „meilės miestu“ tituluojamą Signagį, kuris iš kitų Gruzijos miestelių išsiskiria unikalia medine architektūra. Iki šių dienų miestelyje išlikę XVIII a. antroje pusėje pastatytos tvirtovės griuvėsiai ir dalis sienos, supusios tuometinį miestą. Sienoje yra 23 gynybiniai bokštai, pavadinti šalia esančių kaimų vardais. Po pažinties su Signagiu, turėsime vyno degustaciją, kur susipažinsime su dviem populiariausiomis vynų rūšimis. Kelionę tęsime į Tsinandali miestelį, kuriame susipažinsime su vietinių šeimos įkurtu muziejumi, o taip pat turėsime galimybę pasivaikščioti po šalia esantį parką. Grįžtame į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje Tbilisyje.

4
diena
TBILISIS – MCCHETA – ANANŪRIS – KAZBEGIS – TBILISIS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų lauks kelionė į Mcchetą (Mtskheta) – senovinę Sakartvelo sostinę, kuri taip pat yra svarbus religijos centras, esantis prie Mtkvari ir Aragva (Aragvi) upių. Mccheta išsiskiria savo archeologiniais bei religiniais monumentais. Vėliau važiuosime į Stepantsmindą. Pakeliui aplankysime, Ananuri įtvirtintų bažnyčių kompleksą (XVI a.), kuris įsikūręs Aragvi upės pakrantėje ir su nuostabiu vaizdu į Jinvali rezervuarą. Tęsime kelionę į Kazbegį – nedidelį miestelį esantį kalno apačioje. Jis išsiskiria savo kraštovaizdžiu; flora ir fauna, žmonės ir istorija, ir daugelis kitų keliautojai į Gruziją laikys šią vietą savo vizito akcentu. Mėgausimės kvapą gniaužiančia gamta, aukštais kalnais, tarpekliais, perėjomis, ežerais ir mažomis upėmis. Pėsčiomis iš Kazbegio per Gergeti kaimą keliausime iki Trejybės bažnyčios, iš kurios atsiveria vaizdas į aplinkines snieguotas Kaukazo kalnus. Čia mėgausimės nepakartojama gamta su nuostabiais panoraminiais Kaukazo vaizdais. Važiuosime atgal į Tbilisį. Nakvynė viešbutyje.

5
diena
TBILISIS – VILNIUS 
Grįžimas namo.

ARBA pasirinktinai poilsis Batumyje

Batumis – prie Juodosios jūros esantis miestas, svarbus uostas ir komercinis centras. Pagrindinės lankomos vietos – istoriniai, architektūriniai monumentai, poilsio ir kultūrinės vietos, apsuptos įvairių subtropinių augalų. Čia yra žymusis pakrantės parkas (bulvaras), išsidėstęs palei paplūdimius.

6 – 7
dienos
BATUMIS (pusryčiai)
Laisvas laikas Batumyje.
8
diena
BATUMIS – KUTAISIS – VILNIUS (pusryčiai)
Ankstyvas pervežimas iš Batumio į Kutaisi Int. Oro uostas (130 km.)
Nuo449
2022 09 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 390
su skrydžiu: 839

Apie Gruziją (Sakartvelą)

Sakartvelas (Gruzija) – valstybė Kaukazo pietuose, rytinėje Juodosios jūros pakrantėje. šalis ribojasi su Rusija, Turkija, Armėnija, Azerbaidžanu. Šiuo metu Sakartvele pradedama turizmo sferos plėtra: statomi nauji viešbučiai, kuriami turistų pritraukimo planai. Tuo tarpu keliautojus labiausiai traukia galimybė pabūti turistų antplūdžio „nesugadintoje“ šalyje. Sakartvelas žavi ne tik nuostabiu kra&s

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Sveiki atvykę į Sakartvelą (Gruziją) (su grupe iš Lietuvos)

Agnė
2020-01-24
10
Atsakymai į mūsų klausimus buvo atsakyti trumpai ir aiškiai, neliko jokių papildomų klausimų.
Arūnas
2019-06-25
9
Labai geri! Puiki vietinė gidė, maža grupė, įdomi programa, geras viešbutis, šaunus mikroautobusas su geru vairuotoju. Labai geras kelionės kainos ir kokybės santykis. Ačiū! Komentarai aukščiau.
Daiva
2019-04-02
10
Puikiai suplanuota, atsižvelgiama į dalyvių norus, geras viešbutis,maloni gidė ir vairuotojas. Privalumas - maža grupė. Operatyviai reaguojama į pageidavimus, pasirūpinama pateikti kuo išsamesnę informaciją, maloniai bendraujama, aiški programa, aiškūs papildomi mokėjimai už papildomas paslaugas ar lankytinus objektus. Keliavau su šia agentūra antrą kartą, bus ir trečias :)
Zenona
2018-10-11
10
Vos tik atskridus į Kutaisi susipažinome su labai gera gidė , tikra gruzinė - Nino. Su jos pagalba mes daug sužinojome apie Gruzijos istorija, religija, politika, geografinė padėti ir t.t. Žmogus, kuris ne tingėjo pasidalinti žiniomis apie savo kraštą ir tauta, o kelionė su ja tapdavo įdomi ir nenuobodi. Vairuotojas taip pat buvo geras. Jis puikiai laviravo sudėtingais Gruzijos keliais, tuo pačiu metu pasakojant mums linksmos istorijos. Transportas buvo patogus . Viešbutis, kuriame mus apgyvendino, nors ir ne naujausios konstrukcijos, bet buvo tvarkingas ir jaukus. (tikrai laisvai galima priskirti ****). Viešbučio savininkas kvietę atvykti sekančiai metais, nes šalia stato nauja 7-nių * viešbuti su baseinų ant stogo. Spalio m. 2019m jau turėtų paleisti į eksploatacija. Pusryčiavome viešbutyje, pusričiai vidutinio asortimento, bet viskas šviežia ir skanų, tvarkingai sudėliota. Pietavome ir vakarieniavome skirtingose restoranuose ir kavinėse, pasirinkti dažnai padėdavo Nino (mūsų gidė). Turint tokia dienos programa, valgyti prabangiame restorane buvo neįdomu ir man, asmeniškai, kokybe užsakyto patiekalo nepatiko. Geriausia buvo valgyti vidutinės klasės kavinėse ir restoranuose, asortimentas ir aplinka daugiau gruziniški. Ekskursijų programa buvo gera, poilsiui vietos ne labai liko. Poilsiui buvo numatyta paskutinė diena ir .... Būtent ta diena buvo miesto šventė: visas Tbilisis paskendę šventiniame šurmulį. Visur groja, dainuoja, kepa šašlykus, liejasi vynas ir konjakas, pardavinėja rankdarbius ir nacionalinės skanėstas. Netikėtai gavosi puikiausia pabaiga . Kelionė pavyko 100 %.
Jonas
2018-06-04
9
kelionė gera,įspūdžių daug,yra vienas kitas trūkumėlis,bet...
Irena
2018-05-29
8
Kelionė buvo puiki ir paliko labai daug įspūdžių. Vietinis gidas - super. Dienos intensyvios, bet tuo pačiu ir kupinos informacijos, įdomių pasakojimų. Tikrai pavyko "prisiliesti" prie šios šalies ir norisi grįžti dar kartą. Vienintelė pastaba iš mano pusės - kadangi programoje buvo rašyta, kad keliausime į kalnus pėsčiomis, labai to tikėjausi. Deja, visa grupė mieliau rinkosi kelionę automobiliais, o ir grupės pajėgumas, kaip suprantu, nebuvo tinkamas. Likau viena, o dėl vieno žmogaus lydėjimo į kalnus nebūta kalbų. Siūlymas ateičiai, arba apibrėžti, kad renkama grupė, kuri būtų pajėgi eiti, arba kaip kad mano atveju, kad vietoje būtų galima jungtis prie kitų žygiuotojų ar pan.
Jolanta
2016-08-26
9
Kelionė paliko didelį įspūdį, džiaugiuosi pasirinkusi Gruziją. Gruzinų gerumas, svetingumas - stulbinantis, tikrai nuostabūs žmonės. Pati Gruzija - labai graži, gamta - žadą atimanti. Vairavimas keliuose - bauginantis, dar tokio niekur nemačiau :D negalėjau atsižiūrėti besiganančių karvių keliuose :) jūsų darbą organizuojant kelionę vertinu puikiai, išskyrus grįžimą namo. Taksi kaip planuota neatvyko mūsų paimti iš viešbučio, gana ilgai laukėm pakaitinio automobilio. Kadangi laiko mums liko mažiau nei planuota, vairuotojas skubėjo kaip išprotėjęs į oro uostą, buvo baisu :) bet laimingai nuvykom :) Kaip ir daugumai, antros dienos maršrutas pasirodė nuobodokas. Ilgas kelias, o įspūdžio - mažai. Šią dieną pakeisčiau kelione į Borjomi :) didžiausią įspūdį paliko - folklorinė vakarienė bei, žinoma, Kazbegi kalnai :) kilimas į kalną džipu buvo pilnas adrenalino :) ketvirta diena - laisva. Galėjo būti mažiau laisvo laiko, pavyzdžiui, tik pusdienis, o likusį pusdienį galėjom kažką dar aplankyti arba paplanuoti mus nuvežti visus prie jūros. Gidė Marina - puiki ir talentinga. Tikrai išmano savo darbą, Vairuotojas Levinas - nekalbus, bet saugiai mus vežė.Viešbutis - Metro - paprastas, labai nesikabinėsiu, asmeniškai priekaištų neturiu, nors kiti daug skundėsi :)
Audrone
2016-08-26
9
įspūdžiai susigulėjo, kelionės maršrutas patiko. Būtų galima dar kelias dienas likti Batumyje, ne viską spėjom, rodos, daug ko nepamatėm, viešbutis tolokai nuo jūros. Gidė puiki, komunikabili, pateikė daug istorinės informacijos, gal ir mažiau buvo galima pateikti, labiau susieti su šiandiena. Pervežimas iš Tbilisio į Batumį neprailgo, autobusas geras (galėjome filmą pažiūrėti, muzikos paklausyti) ; keliaujant taip pat nėra priekaištų vairuotojui, transporto priemonei. Labiausiai patiko Alazani slėnis iš apžvalgos aikštelės, Kazbegio nepamatėme dėl apsiniaukimo ir lietaus, bet gamta patiko labiausiai, pati kelionė kalnuose. Batumyje viešbučio kambario langas išėjo į kito namo sieną, nebuvo erdvus, truputį slėgė. Keliauti siūlytume mokantiems rusų k. , nebūtinai vyresnio amžiaus žmonėms. Kelionės metu buvo išaiškinti organizaciniai dalykai (kada, kur, susitinkam ir pan.) Gerai, kad ekskursijos vyko iš to paties viešbučio Tbilisyje, t.y apsistojome ir gyvenome toje pačioje vietoje. Patiko, kad grupė iš Lietuvos nebuvo didelė, draugiški. Visų jūsų darbą galima vertinti 9 iš 10. Ačiū.
Birutė
2015-08-28
10
Didžiausias Gruzijos unikalumas man - jos atotrūkis nuo Vakarų Europos, karvės keliuose, piemenys ganantys avių ir karvių bandas, atviri ir drąsūs žmonės, milžiniški kontrastai (nuo skurdo iki prabangos), vaikai, pastojantys kelią ir prašantys išmaldos, įstabi gamta, vynas, čiačia, neįprasti skonio receptoriams prieskoniai, judėjimas be kelių eismo taisyklių ir t. t. Didžiausią įspūdį paliko kalnai. Skrydžiai vyko sklandžiai, kelionė neprailgo, nes atstumas ne toks. Už tokią kainą viešbutis tinkamas (jeigu kas nors kudakuos dėl viešbučio, atsakymas paprastas - galima nuomotis brangius kambarius): oro kondicionieriai, TV veikia, rankšluosčiai keičiami, šiukšlės išnešamos ir kambarys valomas kiekvieną dieną, pusryčius galima pasirinkti iš įvairaus asortimento: kava, arbata, kelių rūšių sultys, vanduo, kiaušiniai, svietas, kelių rūšių duona, sūriai, mėsos, agurkai, pomidorai, varškė, sausi pusryčiai, džemas ir kt. (tai, kad kai kurie išsakė poreikį, jog kiaušiniai turi būti skysti - subjektyvu. Vėlgi noriu pabrėžti, jog trijų rūšių kietumo kiaušinius galima pasirinkti kito lygio viešbučiuose, t. y. mokant už juos kitus pinigus). Gidė buvo nuostabi: nepaprastai atsidavęs žmogus, perdavęs daug informacijos apie savo šalį; į ekskursijas vežęs vairuotojas taip pat. Šlovė jiems :) Būsimiems keliautojams linkiu nuvaryti šalin išankstines nuostatas, nieko su niekuo nelyginti, negretinti ir sugerti viską, ką dovanoja prašalaitį įsileidęs kraštas :)
Kristina
2015-08-26
9
Kelionė buvo nuostabi, puikiai suplanuota, šauni ir lanksti gidė, draugiška grupė. Tikrai daug pamatėme, daug apkeliavome, nors laiko ir nebuvo daug. Kelionių organizatorių darbą vertinu gerai, labiausiai patiko Kazbegi, nors viso grožio nematėme dėl rūko, šiaip tikrai viskas paliko nepakartojamą įspūdį. Viešbutis neblogas, mūsų kambarys buvo geras, nors kiti skundėsi dėl santechninių dalykų. Gal pusryčiai galėtų būti geresni, bet čia ne bėda:) Patarimas kitiems - atsipalaiduoti ir mėgautis kelione. Laisvą dieną mes pasisamdėme vietinį vairuotoją, jį rekomendavo viešbučio darbuotojai, jis mus vežiojo po Tbilisi, pasakojo, visur lydėjo, buvo tiesiog puikus gidas. Kainos tikrai "nesikandžioja":), važiavome keturiese, ir už visą dieną jam sumokėjome 80 larių. Galbūt reikėtų keliaujančius į Gruziją įspėti, kad lauktuvėms nevežtų pakelėse pirktos čačios bei cigarečių be banderolių, nes turės problemų Vilniaus oro uoste. Mes pirkome Duty Free, todėl per patikrinimą nebuvo problemų.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Gruziją (Sakartvelą) dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 * viešbučiuose ir svečių namuose (4 nakvynės: 4 nakvynės Tbilisyje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (3 pusryčiai ir 1 vakarienė);
 • Vietinio rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kutaisis – Vilnius (kaina nuo 220 EUR, registruotas bagažas apie 50 – 60 EUR);
 • Medicininių išlaidų užsienyje draudimas (~ 5 EUR, BTA draudimas);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 90 EUR;
 • Kelionės pratęsimas Batumyje (3 naktys – 220 EUR/asm.);
 • Arbatpinigiai vairuotojui, gidui;
 • 4x4 transporto priemonės aplankyti Kazbegio Gergeti Trejybės bažnyčią –35 EUR visureigiui;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Dėmesio: aviabilietų kainos keičiasi dinamiškai, todėl tam tikromis datomis aviabilietų kaina gali būti daug aukštesnė.
 • Jeigu skrendate su Wizzair oro linijomis, atkreipkite dėmesį, kad oro linijos negarantuoja, kad visų keleivių rankinis bagažas, viršijęs matmenis 40X30X18 cm, bus gabenamas orlaivio salone. Tik paslaugą “WizzPriority” užsisakę keleiviai galės pasiimti rankinį bagažą, kurio matmenys yra daugiau negu 40X30X18 cm., į orlaivio saloną.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: su grupe iš Lietuvos, prijungiamoji prie rusakalbės grupės vietoje.
 • Visos kelionės metu nuvažiuojama ~850 km.

Kelionę galima papildyti

  • Kelionė galima 5 arba 8 dienų trukmės (papildomos 3 naktys Batumyje – 220 EUR/asm.).

Kelionės užsakymas

Nuo
449

+ skrydis nuo: 390 visiems su skrydžiu: 839
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Izraelis: šventoji žemė
Izraelis
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Italija – Šveicarija – Lichtenšteino Kunigaikštystė
Italija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Saugi individuali kelionė
Magiškoji Meksika
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Atogrąžų pagunda: tropiškoji Kosta Rika
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.