Šri Lanka: gražioji gamtos oazė | Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu

Šri Lanka: gražioji gamtos oazė

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Šri Lanka: gražioji gamtos oazė

Kelionės akcentai:

  • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti žaliuojanti egzotika
  • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
  • Ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje 

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS

  Skrydis iš Vilniaus arba kito Europos miesto su vienu persėdimu į Kolombą.

 • 2 diena

  DAMBULA

  Atvykimas į Bandaranayko tarptautinį oro uostą. Jus pasitiks mūsų atstovas (su girliandomis iš gėlių). Taip pat būsite supažindinti su vietiniu gidu, kuris jums aprodys visą salą. Vėliau vyksime į Dambulą. Į viešbutį atvyksime ~ 14:00. Vakare laisvas laikas viešbutyje. Vakarienė bei nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  DAMBULA – SIGIRIJA – MATALE  – KANDIS (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į žymią Sigirijos uolų tvirtovę. Sigirija – tai V amžiaus dangaus tvirtovė, vienas iš gražiausių objektų visoje saloje. Taip pat jis žinomas kaip liūto uola, nes prie tvirtovės įėjimo stovi milžiniškas liūtas. Ši tvirtovė apsupta specialiai iškastų gynybinių griovių. Kažkada čia buvo dideli ir prabangūs rūmai, su milžinišku sodu ir baseinu. Būtent  čia išlikęs vienintelis originalus Sinhalos paveikslas.

  Vėliau vyksime į įvairius sodus Matalėje. Soduose pamatysite auginamus priekoninius medžius, augalus, vijoklius. Bus galimybė įsigyti prieskonių ir jums. Prieskonių sodų lankytojams papasakos apie kiekvieną prieskonį ir bus paaiškinta kaip tuos prieskonius naudoti ruošiant maistą. Taip pat aplankysime Batikos fabriką, kur galėsite pamatyti  rankų gamybos anstpausdus. 

  Po pietų vyksime į Kandį. Tai kalnų sostinė, kuri yra puikus Budizmo įtakos Šri Lankoje pavyzdys. Budistų šventyklose visur išlaikomos tradicijos. Aplankysime ir žymiąją „Sacres Tooth Relic“ šventyklą įkurtą IV amžiuje. Vakare jūsų lauks vakarienė su įvairių tipų Šri Lankos šokių šou. Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  KANDIS  – PINAVELA – PERADIJA – NUVARA ELIJA (pusryčiai)

  Po pusryčių vyksime į Pinavelos dramblių globos namus. Tai 1975 metais įkurtas namas kur buvo laikomi ir auginama didelė šeimyna dramblių. Šiuo metu ten laikoma daugiau nei 40 dramblių,  įksiatant ir naujai gimusius drambliukus. Ši unikali įstrigs ilgams.

  Po pietų vyksime į Peradinijos Botanikos sodą. Šis sodas įkurtas 1374 metais Gampolos ir Kandžio karaliams. Čia yra daugiau nei 5000 medžių, vijoklių, augalų rūšių. Šis sodas yra labai mėgstamas turistų. Sodą puošia 5 palmių aikštės. Seniausia ir auksčiausia palmė buvo pasodinta 1905, taip pat kokosai iš Islandijos salos.

  Vėliau vyksime į Nuvarą Eliją aplankyti arbatos plantacijų ir fabriko. Pirmą kartą Šri Lankoje arbata buvo pasodinta 824 botanikos sode, vėliau pervežti į Kiniją. 1873 metai pradėjo vykdyti arbatos eksportą iš Šri Lankos į Londoną.  1996 Šri lanka užsidirbo 34,068 milijonus parduodant 244kg milijonų arbatos. Vakare grįšime į viesšbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 5 diena

  NUVARA ELIJA (pusryčiai)

  Po pusryčių ekskursija po Nuvara Elija. Tai mažoji Anglija Šri Lankoje su gražiais kalnais, sleniais, kriokliais, arbatų planatacijomis. Tai viena šalčiausių šalos vietų, kurioje orai labai panašūs kaip Anglijoje. Čia ir pamatysie britų kolonijų įtaką. Namai tarsi kotedžai su karališkais motyvais. Po to vyksime į oro uostą skrydžiui į pasirinktą kurotą.

 • 6-9 dienos

  POILSIS KURORTE (pusryčiai)

  Metas atsipalaiduoti ir pailsinti kojas! Kelias dienas galėsite mėgausitės salos balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule. Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharaja atogrąžų miško draustinį (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 10 diena

  KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą. Komfortiškas skrydis Kolombas–Vilnius/Ryga su vienu persėdimu Europoje.

 • 11 diena

  GRĮŽIMAS Į VILNIŲ/RYGĄ

  Atvykimas į Vilnių arbą Rygą.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 rugpjūtis
Pirm, Rūgp 20Ketv, Rūgp 30 10+
Pirm, Rūgp 27Ketv, Rugs 6 10+
2018 rugsėjis
Pirm, Rugs 3Ketv, Rugs 13 10+
Pirm, Rugs 10Ketv, Rugs 20 10+
Pirm, Rugs 17Ketv, Rugs 27 10+
Pirm, Rugs 24Ketv, Spal 4 10+
2018 spalis
Pirm, Spal 1Ketv, Spal 11 10+
Pirm, Spal 8Ketv, Spal 18 10+
Pirm, Spal 15Ketv, Spal 25 10+
Pirm, Spal 22Ketv, Lapkr 1 10+
Pirm, Spal 29Ketv, Lapkr 8 10+
2018 lapkritis
Pirm, Lapkr 5Ketv, Lapkr 15 10+
Pirm, Lapkr 12Ketv, Lapkr 22 10+
Pirm, Lapkr 19Ketv, Lapkr 29 10+
Pirm, Lapkr 26Ketv, Gruo 6 10+
2018 gruodis
Pirm, Gruo 3Ketv, Gruo 13 10+
Pirm, Gruo 10Ketv, Gruo 20 10+
Pirm, Gruo 17Ketv, Gruo 27 10+
Pirm, Gruo 24Ketv, Saus 3 10+
Pirm, Gruo 31Ketv, Saus 10 10+
2019 sausis
Pirm, Saus 7Ketv, Saus 17 10+
Pirm, Saus 14Ketv, Saus 24 10+
Pirm, Saus 21Ketv, Saus 31 10+
Pirm, Saus 28Ketv, Vas 7 10+
2019 vasaris
Pirm, Vas 4Ketv, Vas 14 10+
Pirm, Vas 11Ketv, Vas 21 10+
Pirm, Vas 18Ketv, Vas 28 10+
Pirm, Vas 25Ketv, Kov 7 10+
2019 kovas
Pirm, Kov 4Ketv, Kov 14 10+
Pirm, Kov 11Ketv, Kov 21 10+
Pirm, Kov 18Ketv, Kov 28 10+
Pirm, Kov 25Ketv, Bal 4 10+
2019 balandis
Pirm, Bal 1Ketv, Bal 11 10+
Pirm, Bal 8Ketv, Bal 18 10+
Pirm, Bal 15Ketv, Bal 25 10+
Pirm, Bal 22Ketv, Geg 2 10+
Pirm, Bal 29Ketv, Geg 9 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
978 EUR
 

+ skrydis apie 750 EUR
su skrydžiu nuo 1728 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Viešbučiai

Jetwing Lagoon 4* (pusryčiai)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo  973 eur + skrydis 

Vieta: Kompleksas įsikūręs netoli lagūnos, už 7 km nuo Negombo miesto centro ir už 16 km nuo Colombo tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: Komplekse įrengtas 100 metrų ilgio lauko baseinas, veikia 5 maitinimo įstaigos, tarp kurių – vyno rūsys, ir SPA centras. Bare prie baseino patiekiami gaivūs kokteiliai, o pagrindiniame bare siūlomi lengvi užkandžiai ir įvairūs gėrimai. Svečiams teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos.

Kambariuose: Visuose numeriuose įrengtos erdvios svetainės zonos ir pusiau atviri vonios kambariai, o pro langus atsiveria baseino arba sodo vaizdai. Numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, mini barus, lyginimo įrangą, higienos reikmenis, plaukų džiovintuvus ir chalatus. 

 

Hotel J 2* (pusryčiai)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo  769 eur + skrydis 

Vieta: "Hotel J" įsikūręs palei Negombo paplūdimio krantą. Viešbutis yra tik 1 km nuo garsiojo Olandijos kanalo ir 3 km iki Negombo miesto. Kolombo miestas yra už 35 km, o "Bandaranaike" tarptautinis oro uostas yra pasiekiamas per 20 minučių.

Viešbutyje: Viešbutyje yra lauko baseinas, visą parą dirbanti registratūra ir modernūs numeriai su plokščiaekraniais televizoriais. Viešose vietose veikia nemokamas belaidis internetas, o vietoje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. 

Kambariuose: Čia įrengtuose plytelėmis išklotose grindyse yra patogūs numeriai su oro kondicionieriais, kuriuose yra ventiliatorius, stalas, plokščiaekraniai televizoriai su kabelinė televizija ir svetainės erdvės. Vonios kambariuose yra dušai.

Jetwing Lighthouse 5* (pusryčiai)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo  1001 eur + skrydis 

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Nuo viešbučio iki tarptautinio Colombo oro uosto - keturios valandos automobiliu. Viešbutį „Jetwing Lighthouse“ lengvai pasieksite nuo įvairių lankytinų vietų, pavyzdžiui, Galle forto, Galle turgaus ir parduotuvių gatvių.

Viešbutyje: „Jetwing Lighthouse“ siūlo kolonijinio stiliaus kambarius su vaizdais į Indijos vandenyną ir nemokamu belaidžiu internetu. Jame yra 2 baseinai, spa ir 4 maitinimo įstaigos. Svečiai gali naudotis apšviestais teniso kortais ir treniruoklių centru. Viešbutyje taip pat vyksta jogos užsiėmimai. Viešbutis gali suorganizuoti banginių stebėjimo ekskursijas ir keliones į Galle miesto centrą bei netoliese esančius atogrąžų miškus.

Kambariuose: Erdviuose kambariuose yra balkonai ir rūbinės. Privačiame vonios kambaryje yra vonia su dušu ir plaukų džiovintuvas. Kambaryje taip pat yra šaldytuvas ir galimybė pasigaminti kavos / arbatos. Vertingus daiktus galite palikti asmeniniame seife.

 

Jetwing Sea 4* (pusryčiai)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo  842 eur + skrydis 

Vieta: Negombo paplūdimyje įsikūręs viešbutis „Jetwing Sea“ yra už 3 km nuo garsiojo Žvejų kaimelio ir už 10 km arba 20 minučių kelio automobiliu nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: „Jetwing Sea“ yra SPA centras, 2 bekraščiai panoraminiai baseinai. Atsipalaiduoti kviečiama lepinantis raminamaisiais masažais ant stogo įrengtame SPA centre, o papramogauti – žaidžiant stalo tenisą ir važinėjant dviračiais.

Kambariuose: Moderniais tamsaus medžio baldais apstatytuose ir meno kūriniais dekoruotuose numeriuose yra oro kondicionieriai, plokščiaekraniai televizoriai, DVD grotuvai ir sofos, galima išsivirti kavos ir arbatos.

 

Jetwing Blue 5* (pusryčiai)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo  1001 eur + skrydis 

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. nuo paplūdimio, tik 10 minučių kelio automobiliu nuo Negombo geležinkelio stoties ir 12 km nuo "Bandaranaike" tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: Svečiai gali pasimėgauti prakaitais pilnai įrengtame "Jetwing" treniruoklių centre arba kurorto skvošo kortuose. Taip pat apsilankyti kelionių informacijos punkte, kad galėtumėte organizuoti ekskursijas į netoliese esančias lankytinas vietas, įskaitant senojo olando "Fort Gate" ir mažą Romą.

Kambariuose: Visuose kambariuose yra atskiri balkonai, kur svečiai gali mėgautis šiltu vandenynu. Šviesus ir erdvus, juose yra svetainės erdvės, plokščiaekraniai televizoriai ir mini barai.


Jetwing Beach 4* (pusryčiai)

Kaina asmeniui dviviečiame kambaryje nuo  987 eur + skrydis  + skrydis

Vieta:  Įsikūręs prie Ethukala paplūdimio, maždaug 3 km nuo Negombo miesto. Viešbutis yra 12 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto. Šri Lankos Kolombas yra apie 35 km.

Viešbutyje: Jame siūlomi paplūdimio numeriai su nemokamu belaidžiu internetu. Yra didelis lauko baseinas ir SPA centras. SPA centre yra karšto vandens vonios, garų kambariai ir masažo terapijos paslaugos, įskaitant Ajurvedos procedūros. Dienų išvykos svečiai gali užsisakyti ekskursijų informacijos punkte arba apsipirkti suvenyrų parduotuvėje. "Jetwing" paplūdimyje yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Kambariuose: Erdviuose "Beach Jetwing" svečių kambariuose yra dideli langai ir balkonai, iš kurių atsiveria vaizdas į atogrąžų želdyną. Šiame numeryje yra plokščiaekranis televizorius su palydovine televizija, DVD grotuvas ir kavos bei arbatos ruošimo galimybės.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbučiuose,
  • Visi pervežimai turo metu,
  • Įėjimo bilietai į lankomus objektus,
  • Vietinio anglakalbio gido paslaugos,
  • Ekskursijos kelionės metu.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • Tarptautinio skrydžio bilietai (apie 750 EUR),
  • Draudimas
  • Viza - 40 USD
  • Papildomos ekskursijos,
  • Asmeninės išlaidos,
  • Arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
  • Kaina nurodyta su Anglakalbiu gidu. Rusakalbis gidas su priemoka. 
  • Kelionės tipas: individuali kelionė.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką