Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Indijos vandenyno perlas - Šri Lanka

Poilsinė-pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Šri Lanka

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Indijos vandenyno perlas - Šri Lanka

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite Pinavelos drambliukų prieglaudą
  • Kopsite į Sigirijos uolą, nuo kurios atsivers žadą atimanti panorama
  • Vaikščiosite po nuostabias arbatos plantacijas
  • Ilsėsitės po pasvirusia palme nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje

Programa

 • „Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“. Šri Lanka - tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

 • 1 diena

  VILNIUS – KOLOMBAS

  Skrydis iš Vilniaus  į Kolombą su vienu persėdimu.

 • 2 diena

  KOLOMBAS

  Atvykus į oro uostą būsite sutikti šios kelionės gido. Jūsų lauks pervežimas į viešbutį ramiam vakarui.

 • 3 diena

  KOLOMBAS – PINAVELA - SIGIRIJA (pusryčiai)

  Papusryčiavę kelionę pradėsite keliaudami į Pinavelos dramblių prieglaudą įkurtą 1975 metais. Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Dabar šioje prieglaudoje glaudžiasi apie 40 dramblių, kartu su mažaisiais palikuoniais bei drambliukais atvykusiais į šią įstaigą dėl suteikiamos prieglaudos ir pagalbos. Aplankę dramblių prieglaudą keliaujame į Sigirijos miestą, kur praleisime naktį.

 • 4 diena

  SIGIRIJA – DAMBULA – MATALE – KANDIS (pusryčiai)

  Po pusryčių susipažinsime su Sigirija ir jos uola, dar kitaip žinoma kaip „tvirtovė danguje“. Ši uola yra išnirusi į 180 metrų aukštį. Tai turbūt vienas nuostabiausių stebuklų visoje Šri Lankos saloje. Tvirtovė dar taip pat yra žinoma kaip „liūtų uola“ dėl anksčiau prie įėjimo svečius pasitinkančio liūto, kurio šiandien išlikusios tik pėdos saugančios laiptelius. Uolos viršūnėje yra ankstyvaisiais viduramžiais pastatyti, kadaise be galo įspūdingi rūmai bei sodai su dideliu baseinu. Čia yra išlikęs vienintelis Sinhalos karalių paveikslas freskos pavidalu, kurioje pavaizduotos dvi merginos. Šis nuostabus ir originalus meno kūrinys puošia vienus iš kelių laiptų.

  Aplankius šią unikalią tvirtovę, tęsite kelionę į Dambulą, svarbų budizmo centrą. Čia aplankysite auksinį Dambulos šventyklų kompleksą, kuriame gausu įvairiausių uolų bei urvų. Šis šventyklų kompleksas jau net 22 amžius yra šventa piligrimų susibūrimo vieta. Čia 14 metų glaudėsi karalius Walagamba, per jo ištrėmimo iš Anuradhapuros laikotarpį. Atgavus savo jėgą ir sostą, įkvėptas šio komplekso, jis pradėjo statyti nuostabias akmenų šventyklas, kurių statymą tęsė ir kiti karaliai. Taip atsirado ir didžiulė auksinė Budos statula. Komplekse yra 5 pagrindinės uolos, ir pirmoje yra gulintis 15 metrų iš akmens išskaptuotas Budos atvaizdas. Vaizdais ir kiti objektai susiję su Budizmu puošia visą uolą.   Antroje uoloje, pačioje įspūdingiausioje ir didžiausioje iš visų, yra 150 Budos statulų įvairiomis pozicijomis ir porą kitų Dievų ir karalių statulų. Uolos lubos yra papuoštos freskomis, kuriomis papasakotas Budos gyvenimas ir sinhalų etninės grupės istorija.

  Po šio įsimintino šventyklų komplekso keliausite į Kandį, centrinės provincijos centrą. Pakeliui užsuksite į Matalio prieskonių sodą. Kvapai, kvapai, kvapai... Čia galėsite užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsite įsigyti šioje plantacijoje. Tikimės, kad Jūsų uoslės ir skonio receptoriams tai bus puiki dovana.

 • 5 diena

  KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai)

  Kandis yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Tai buvo paskutinė sinhalų karalių tvirtovė, kuomet 1815 ją perėmė britai. Kandis yra puikus Budizmo įtakos pavyzdys. Mieste gausu šventyklų ir vienuolynų, giliai įsišakojusių budizmų tradicijų. Čia aplankysite Budos danties šventyklą (Temple of the sacred tooth relic), kurioje, kaip teigiama, dar iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Šis dantis yra laikomas pačia brangiausia Šri Lankos nuosavybe.

  Peradenijos botanikos sodas – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Jis buvo sukurtas karaliams. Šiame sode auga daugiau nei 5 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka.

  Iš Kandžio miesto vykstame į Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), pakeliui sustodami arbatų plantacijoje. Arbata buvo pirmą kartą pasodinta Šri Lankoje Peradinijos botanikos sode 1824. Kai pamatysite margaspalviais rūbais apsirengusias moteris su didžiuliais krepšiais – žinokite, kad čia prasideda arbatų plantacijų regionas. Šie vaizdai suteikia labai daug žavesio ir taip turtingai Šri Lankos gamtai. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms. Nakvynė Nuvare Elije.

 • 6 diena

  NUVARA ELIJA – GALĖ - PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai)

  Po pusryčių dalyvausite trumpame ture po Nuvarį Eliją. Nuvara Elija, dar kitaip vadinamas Little England – t.y. Mažąja Anglija. Britų imperijos laikais čia savo apartamentus turėjo patys britai, tuo metu valdę dalį Ceilono arbatos plantacijų. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Tai dar vienas iš daugelio pavyzdžių, kokia skirtinga, kokia įvairi ši šalis! 

  Po Nauvara Elijo miesto turo išvykstate į Galę (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Kelionė į Bentotą, kur praleisite naktį.

 • 7-14 diena

  POILSIS PRIE INDIJOS VANDENYNO (pagal pasirinkimą) (pusryčiai)

  Atėjo laikas poilsiui! Kelias dienas galėsite mėgausitės salos balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule.

  Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharaja atogrąžų miško draustinį (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių.

 • 15 diena

  KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą. Skrydis Kolombas–Vilnius su vienu persėdimu.

 • 16 diena

  KOLOMBAS – VILNIUS 

  Atvykimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

COCO ROYAL BEACH RESORT 3* (pusryčiai ir vakarienė)

Kalutaroje, už 43 km nuo Kolombo, įsikūrusiame viešbutyje „Coco Royal Beach Resort“ įrengta terasa, treniruoklių salė, SPA centras ir lauko baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros ir vaikų priežiūros paslaugomis bei apsipirkti dovanų parduotuvėje. Pavalgyti galėsite restorane, o paskanauti gėrimų – bare. Viešbutyje taip pat teikiamos aptarnavimo numeriuose paslaugos.

Kaina nuo 1422 EUR/asmeniui

 

AVANI KALATURA RESORT 4* (pusryčiai)

Viešbutis įsikūręs 14 hektarų ploto soduose, prie Kalu Ganga upės. Viešbutyje veikia nemokamas belaidis internetas, įrengtas lauko baseinas ir prabangus SPA centras. Visuose svečių numeriuose yra oro kondicionieriai, arbatos ir kavos ruošimo rinkiniai, mini barai bei palydovinius kanalus rodantys televizoriai, o pro langus atsiveria gražūs jūros, upės arba sodo vaizdai. Viešbutyje nuomojama vandens sporto įranga, įrengta treniruoklių salė ir biblioteka, kurioje galėsite ramiai paskaitinėti. Rytais patiekiami savitarnos pusryčiai. Dviejuose viešbučio restoranuose ruošiami vietiniai, vakarietiški ir azijietiški valgiai. Svečiai taip pat laukiami dviejuose baruose. Iš „Avani Kalutara“ automobiliu vos per 10 minučių nuvažiuosite iki istorinio Kalutaros miesto, o per 2,5 val. – iki Bandaranaikės tarptautinio oro uosto. 

Kaina nuo 1556 EUR/asmeniui

 

EDEN RESORT & SPA 5* (pusryčiai ir vakarienė)

Įsikūręs vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, palei Beruwela auksinio smėlio paplūdimį. Svečiams siūloma apsistoti elegantiškuose numeriuose ir lankytis gėlo vandens lauko baseine, ajurvedos centre bei 3 restoranuose. Komplekse veikia nemokamas belaidis internetas. Medinėmis grindimis grįstuose prabangiuose numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir vonios kambariai su dušais bei voniomis. Pagrindiniame komplekso restorane „Garden of Eden“ tiekiami įvairūs tarptautiniai valgiai, o restorano „Temptations“ elegantiškoje aplinkoje kviečiama pasimėgauti aukščiausios kokybės patiekalais. Taip pat galėsite apsilankyti vyno rūsyje. Bare „Captain's Deck“ groja gyva muzika, siūlomi gaivieji gėrimai. Svečiai gali rinktis įvairias jiems asmeniškai pritaikytas paslaugas, pavyzdžiui, masažus ar SPA procedūras. Komplekse yra biliardo stalų, grožio salonas ir skvošo kortas.

Kaina nuo 1691 Eur/asmeniui 

 

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Kelionės su anglakalbiu gidu. Rusakalbis gidas su 130 EUR/asm. priemoka.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką