Šri Lanka: Didysis turas

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • Grožėsitės nuostabia gamtos panorama nuo Sigirijos uolos
 • Aplankysite Pinavelos dramblių prieglaudą
 • Pasivaikščiosite po garsiąsias arbatos plantacijas
 • Laukinius gyvūnus stebėsite safaryje po Jalos nacionalinį parką
 • Ilsėsitės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje 
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS/RYGA – KOLOMBAS
Skrydis su vienu persėdimu į Šri Lankos sostinę Kolombą.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Atvykus į tarptautinį Kolombo oro uostą Jus pasitiks vietinis gidas. Šios dienos kultūrinę programą praleisite pažindami šarmingą ir kontrastingą Kolombo miestą, kuriame susipina šiuolaikinių dangoraižių bei senojo pasaulio žavesys. Savo akimis išvysite 100 metų senumo laikrodžio bokštą, kolonijinius britų pastatus bei senąsias miesto bažnyčias.

Vaikščiodami siauromis gatvelėmis atrasite spalvingąjį Petos turgų (Pettah bazaar), kuriame galėsite įsigyti suvenyrų bei patobulinti derybų meną. Aplankysite ir hinduistines bei budistines miesto šventyklas. Nakvynė viešbutyje Kolombe.

3
diena
KOLOMBAS – ANURADAPURA – KANDALAMA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių viešbutyje vyksite (~4 val.) į Šri Lankos kultūrinio palikimo pasididžiavimą – Anuradapurą (Anuradhapura). Tai buvo pirmoji senojo Ceilono sostinė ir didžiausias to meto miestas.

Ekskursijos metu aplankysite Bodžio medį (Sri Maha Bodhi), kurio daigas buvo atgabentas iš Indijoje augančio medžio, po kuriuo nušvitimą patyrė pats Buda. Jūsų taip pat laukia šalia esantys Bronziniai rūmai (Brazen Palace), turėję 1600 akmeninių kolonų. Pamatysite ir 4 am. Budos statulą, kuri vaizduoja jį gilios meditacijos būsenoje.  Toliau laukia kelionė iš Anuradapuros į Kandalamą. Nakvynė viešbutyje Kandalamoje.

4
diena
KANDALAMA – SIGIRIJA – POLONARUVA – KANDALAMA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių jūsų laukia kelionė iki Sigirijos (~2,5 val). Tai galimybė patirti svaiginantį aukštį ir atsiriboti nuo viso pasaulio. Aplankysite šią tvirtovę ir Liūto uolos citadelę, iškilusią virš džiunglių net 200 metrų. Šioje oloje taip pat turėsite galimybę apžiūrėti atnaujintas „Dangiškųjų mergelių“ freskas, kurių iš 500 yra likę tik septyniolika. 

Antroje dienos pusėje jūsų laukia kelionė į vieną įžymiausių vietų Šri Lankoje – Polonaruvą (Polonnaruwa). Aplankysite Karališkųj rūmų griūvėsius, akmenyje išraižytas 4 Budos statulasLotosų baseiną, karaliaus Parakramabahu statulą bei dirbtinį Parakramos ežerą. Taip pat išvysite kitus svarbius šios senosios karalystės objektus.Nakvynė viešbutyje Kandalamoje.

5
diena
KANDALAMA – DAMBULA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Dambulos vienuolyną, kuris yra vienas įspūdingiausių ir autentiškiausių Šri Lankos vienuolynų. Čia rasite virš 150 įspūdingų Budos atvaizdų. 

Vėliau vyksite į Matalę. Jos soduose pamatysite auginamus priekoninius augalus, apie kuriuos vietiniai darbuotojai papasakos plačiau: kaip ir kokius patiekalus ruošiant naudoti tam tikrus prieskonius. Taip pat aplankysite batikos gaminių fabriką, kur galėsite pasigrožėti rankų darbo kūriniais.  

Po pietų vyksite į Kandį, kur aplankysite Budos danties relikvijos šventyklą (Temple of the Sacred Tooth Relic), įkurtą 4 a. Vakare jūsų lauks vakarienė su tradicinių šokių šou. Nakvynė viešbutyje Kandyje.

6
diena
KANDIS – PERADENIJA – PINAVELA – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių vyksite į Pinavelos dramblių globos namus. Tai 1975 m. įkurta prieglauda, kur šiuo metu laikoma daugiau nei 40 dramblių, įskaitant ir naujai gimusius drambliukus. 

Po pietų vyksite į Peradenijos karališkąjį botanikos sodą (Peradeniya Royal Botanical Garden). Čia auga daugiau nei 5000 medžių, vijoklių ir kitų augalų rūšių. Sode yra net 5 palmių alėjos, o jų seniausia ir aukščiausia buvo pasodinta 1905 m. Vėliau važiuosite į Nuvarą Eliją (Nuwara Eliya), kur apsilankysite arbatos plantacijose ir čia esančiame fabrike. Nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

7
diena
NUVARA ELIJA – JALA (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien vyksite į didžiausią Šri Lankoje Jalos nacionalinį parką. Atvykę į nacionalinį parką važiuosite į safarį, kuriuo metu stebėsite įvairius egzotinius gyvūnus: laukinius dramblius, šernus, bizonus, meškas, elnius, flamingus, pelikanus ir krokodilus. Jeigu pasiseks pamatysite net ir leopardus. Nakvynė viešbutyje Jaloje.
8
diena
KATARAGAMA – GALĖ – PASIRINKTAS PAJŪRIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių važiuosite (~2 val.) į Galę (Galle), pietinės salos dalies link. Tai pats seniausias Šri Lankos uostas, kur apžiūrėsite Galės fortą. Po pietų vyksite į pasirinktą kurortą vakarinėje Indijos vandenyno pakrantėje. Nakvynė viešbutyje pasirinktame pajūrio kurorte.
9 – 12
dienos
POILSIS PAJŪRIO KURORTE (pusryčiai, vakarienė)
Metas atsipalaiduoti ir pailsėti. Šias dienas mėgausitės balto smėlio paplūdimiais, tropikų augmenija, dangaus žydrumo vandeniu bei kaitria saule. Norintiems aktyvaus poilsio rekomenduojame papildomą ekskursiją į Sinharadžos miškų rezervatą* (Sinharaja Forest Reserve), kur galėsite pamatyti įvairių augalų, gyvačių, chameleonų, beždžionių, krioklių ir kitų akį traukiančių gamtos grožybių. Nakvynės viešbutyje pajūrio kurorte.
13
diena
PAJŪRIO KURORTAS – KOLOMBAS – VILNIUS/RYGA (pusryčiai)
Po pusryčių išvykimas į Kolombo oro uostą, iš kur jūsų lauks skrydis į Vilnių/Rygą su persėdimu.
14
diena
VILNIUS/RYGA
Grįžimas namo.

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka: Didysis turas

Irena
2016-02-17
10
Pati kelionė viskas ok. Viešbučiai turo metu geri, tvarkingi. Su transportu keliones metu pasisekė laaaaaabai- minivenas 8 vietų, švarus, tvarkingas ir be to buvome dviese. Gidas kalba rusiškai labai gerai, bet davė mažai informacijos: apie objektus, kuriuose lankėmės jos pakako, bet apie šalį, kultūrą, mokslą, tradicijas ir t.t praktiškai nieko. Ką jau išplėšėme pačios, tai tiek ir sužinojome. Be to neparodė gal ir svarbiausio dalyko- tai žvejybos ant lazdų. nežinau kaip jas pavadinti. motyvavo, kad tai būna tik vakare arba anksti ryte. bet tada ir turi taip vežti, kad tai parodytų, nes tai buvo gal ŠRI LANKOS vienas iš pagrindinių "arkliukų". Poilsio metu viešbutis labai geras,labai tvarkingas, aplinka super. Maudytis buvo galima vandenyne ( vandens t- apie 28), bet nepaplaukiosi, nes iš tikrųjų yra srovės. Bet prisimaudėm sočiai, to pakako. Buvome nuėjusios paplūdimiu gana toli- tai tokios geros aplinkos prie viešbučio nematėme. Tai manau kad mūsų buvo geriausias. Pati kelionė buvo sunkoka, nes pasirodo sausio mėn. karščiausias. Visą laką 32-33. Kas dėl skrydžio: kada užsakinėjome bilietus, nepastebėjau kad yra tech. nusileidimas MALE- tiek pirmyn, tiek atgal, Taigi vistiek yra papildomas nusileidimas, apie 9val +1,5. Manau kad tikslingiau skristi kataro avialinijom nes skrydis 4,5 ir 6
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Turo metu numatytos nakvynės 3* viešbučiuose.

Galima rinktis 3+* viešbučius turo metu (priemoka 80 EUR).
Galima rinktis 4* viešbučius turo metu (priemoka 200 EUR).

Minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asm.; vykstant 4 ir daugiau asmenų, pritaikysime nuolaidą. Kainos kelionei laikotarpiu nuo gruodžio 10d. iki sausio 15d. pasitikslinti agentūroje.

Maitinimo tipas: 
BB – pusryčiai;
HB – pusryčiai ir vakarienė; 
FB – pusryčiai, pietūs, vakarienė; 
AI – viskas įskaičiuota. 
Apgyvendinimas visuose viešbučiuose nuo 12.00–14.00 val.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 2 nakvynės Kandalamoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės pasirinktame pajūrio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių);
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius/Ryga – Kolombas – Vilnius/Ryga su persėdimu (kaina nuo 750 EUR);
 • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (kaina ~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai (~120 USD/asm.);
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 390 EUR;
 • Leidimo fotografuoti ir/ar filmuoti mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams;
 • Privalomas Šri lankos draudimas 12 USD/asm. Pasidaryti čia: https://www.visitsrilanka.gov.lk/;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Kelionių organizatorius "Aza tours"
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Kelionės kainos šventiniu laikotarpiu teiraukitės agentūroje. 
 • Minimalus keliautojų skaičius – 1 asm. Vykstant 4 ir daugiau asmenų, taikoma nuolaida nuolaida. 

Apgyvendinimo variantai

Citrus Leisure Hotel 3* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1472 ER + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 3 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Vos už 10 minučių kelio automobiliu nuo Hikkaduwa miesto centro.

Viešbutyje: „Citrus Hikkaduwa“ yra ajurvedinis masažo centras, lauko baseinas ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, veikia nemokamas belaidis internetas.

Kambariuose: Svečių numeriuose rasite oro kondicionierius, kavos bei arbatos ruošimo rinkinius, mini barus, palydovinės televizijos kanalus rodančius televizorius ir vonios kambarius, kuriuose yra plaukų džiovintuvai bei higienos reikmenys. 

Coco Royla Beach Resort 3* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1473 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 48 km yra Hikkaduwa, už 15 km – Bentota, o už 70 km – Bandaranaike oro uostas.

Viešbutyje: „Coco Royal Beach Resort“ įrengta terasa, treniruoklių salė, SPA centras ir lauko baseinas. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešnagės metu galėsite naudotis visą parą dirbančios registratūros ir vaikų priežiūros paslaugomis bei apsipirkti dovanų parduotuvėje.

Kambariuose: Visuose numeriuose yra oro kondicionieriai, seifai ir vonios kambariai, kuriuose rasite dušus bei nemokamų higienos reikmenų.

TANGERINE HOTEL 3*  (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1483 EUR + skrydis

Vieta: "Tangerine Beach Hotel", esantis palei Kalatura paplūdimį yra 3 valandų kelio automobiliu nuo Kolombo tarptautinio oro uosto kuriame yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Viešbutyje: Viešbutis įsikūręs tarp tropinių sodų kuriame yra "Ayurvedic" SPA ir 2 restoranai. Taip pat čia galėsite lankytis treniruoklių salėje arba pasimėgauti teniso žaidimu. Poilsio pietus galima praleisti žaidžiant kroketą ar mini golfo žaidimus. 

Kambariuose: Numeryje yra mediniai baldai, oro kondicionieriai, balkonai ir vonios kambariai su voniomis. Visuose kambariuose yra palydovinė televizija, mini barai ir kavos bei arbatos ruošimo reikmenys.

Avani Bentota 4* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1618 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 2 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Už 99 km nuo „AVANI Bentota Resort & Spa“ yra Bandaranaike tarptautinis oro uostas, o už 66 km - Kolombo miestas.

Viešbutyje: Šiame viešbutyje yra 2 lauko baseinai ir nemokama automobilių stovėjimo aikštelė. Viešnagės metu galėsite pailsėti lepindamiesi masažais SPA centre, pažaisti šachmatais, karomą ir kitus stalo žaidimus, užsiimti paviršiniu ir giluminiu nardymu bei kitomis vandens sporto šakomis paplūdimyje ir naudotis skalbimo bei valiutos keitimo paslaugomis.

Kambariuose: Šiuolaikiniu stiliumi apipavidalintuose šio išskirtinio dizaino viešbučio numeriuose rasite kabelinius kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius, DVD grotuvus, karšto vandens dušus ir balkonus, iš kurių atsiveria gamtos vaizdai.

CLUB HOTEL DOLPHIN 4* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1510 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga įsikūrusi ant paplūdimio kranto.Viešbutis "Dolphin Club" įsikūręs Waikkaloje tik 20 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: SPA centre galite atsipalaiduoti masažo terapija. Tiems, kurie nori sportiškai praleisti laiką, viešbutyje "Dolphin" rasitemini golfo aikštyną, badmintoną , teniso ir skvošo kortus.

Kambariuose: "Dolphin Club" viešbučio kambariai yra skoningai apstatyti su plokščiaekraniais televizoriais ir DVD grotuvais. Kiekviename numeryje yra kavos virimo aparatas ir plaukų džiovintuvas. Vonios kambariuose yra dušai.

HERITANCE AHUNGALLE 5* (BB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1658 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra ant paplūdimio kranto ir įsikūrusi už 115 km nuo Bandaranaikės tarptautinis oro uostas. 

Viešbutyje: Viešbutyje „Heritance“ yra teniso kortai, treniruoklių salė, karaokės salės, o ekskursijų informacijos punkto darbuotojai padės susiorganizuoti išvykas. Apgyvendinimo įstaigoje teikiamos skalbimo paslaugos. Viešbučio restoranuose ruošiami įvairūs Šri Lankos virtuvės ir tarptautiniai valgiai. Svečiams pageidaujant galima patiekti vakarienę nenumatytose vietose.

Kambariuose: Numeriuose rasite oro kondicionierius, mini barus, kavos ir arbatos ruošimo rinkinius, palydovinius kanalus rodančius televizorius. Viešnagės metu svečių pasamdytiems vairuotojams apgyvendinimas ir maitinimas suteikiamas nemokamai.

Cinnamon Bey Hotel 5* (HB) »

Kaina žmogui dviviečiame kambaryje nuo 1565 EUR + skrydis

Vieta: Ši apgyvendinimo įstaiga yra 1 min. kelio pėsčiomis nuo paplūdimio. Viešbutis įsikūręs maždaug už 55 km nuo Bandaranaike tarptautinio oro uosto.

Viešbutyje: Viešnagės metu galėsite pasimankštinti sporto salėje ir atsipalaiduoti SPA centre, kuriame įrengta sauna bei garų pirtis. Svečiams taip pat teikiamos skalbimo bei lyginimo paslaugos, organizuojami pervežimai į ir iš oro uosto.

Kambariuose: Visuose priešais jūrą įrengtuose numeriuose yra oro kondicionieriai, mini barai, seifai ir palydovinius kanalus rodantys televizoriai. Vonios kambariuose rasite dušus ir plaukų džiovintuvus.

Panašios kelionės

Individuali kelionė
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena!
Vakarinė pakrantė – San Franciskas, Las Vegasas ir Kanjonai, su poilsiu Los Andžele
JAV
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujiena! Individuali kelionė
Pažintis su Šri Lanka ir budistų festivalis Kandi Perahara
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Egzotiškoji Šri Lanka ir poilsis prie jūros
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.