Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje. Vasaros sezonas.

Šiuo metu visos kelionės datos pasibaigusios

Kelionės akcentai

 • 2022-08-14 išvykimui ieškoma bendrakeleivė tel. nr. 867883025
 • Aplankysime senovinį Kandį – šalies „kultūros sostinę“ ir Kolombą – dabartinę salos sostinę
 • Pamatysime aukštų kalnų kurortą Nuvarą Eliją
 • Aplankysime krioklių ir arbatos plantacijų
 • Pamatysime Sigirijos tvirtovę, Dambulos urvo šventyklą, objektus, įtrauktus į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Kelionės programa

Šri Lanka yra tikrai unikali sala visais atžvilgiais. Tai ne tik absoliučios egzotikos šalis, arbatos, dramblių ir kokosų gimtinė. Tai kažkas daugiau: čia galite rasti paskutinę reliktinio miško salą, čia galima pamatyti senovinius miestus, džiunglėse pasiklydusius rūmų griuvėsius ir budistų šventoves, čia taip pat galima rasti tankiomis lianomis apaugusių miškų ir ... krokodilų knibždančių upių. Šri Lanka rytuose puikiai tinka turiningoms ir įvairioms atostogoms, nes vasarą nebūna svilinančio karščio ir turistų. Idealus laikas atsipalaiduoti! Kelionės pabaigoje mėgausites atostogomis paplūdimyje.

 

Planuojami skrydžių laikai:

 

Vilnius 20:30 - 23:35 Stambulas 01:55 – 15:15 Kolombas

 

Kolombas 20:30 - 05:00 Stambulas 08:15 -11:40 Vilnius

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis su persėdimu iš Vilniaus į Kolombą.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono –Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galės su kelionės vadovu arba savarankiškai pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – JALOS NACIONALINIS PARKAS  (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vyksime į Jalą (Yala) (275 km) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime.

4
diena
JALA – ELLA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lauks kelionė į safarį, kuriuo metu stebėsite įvairius egzotinius gyvūnus. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Vakare judėsime link Elos (Ella) miestelio. Nakvynė Wellawaya.
5
diena
ELLA – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių - susipažinsime su miesteliu, kuris įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams.

Mes taip pat pasiūlysime jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite grožėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Elos vaizdai. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas – matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį. Vėliau pagal galimybes pervežimas į traukinių stotį ir lauks kelionė traukiniu iki Nuvara Elija. Nakvynė ir vakarienė Nuvara Elija.

6
diena
NUVARA ELIJA – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių lauks pažintis su Nuvara Elija - dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje.

Anglijos kaimo atmosfera dar gyvuoja mieste, kurį kažkada valdė anglų ir škotų sodininkai, vis dar nusėtas kolonijiniais vasarnamiais, gyvatvorėmis ir garsėja geriausių 18 duobučių golfo aikštynų pasaulyje.

Vėliau judėsime link Kandį. Pakeliui sustosite prie Rambodos krioklių. Ramboda yra vienas aukščiausių krioklių Šri Lankoje ir tikrai vienas gražiausių.

Pakeliui aplankysime Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi.

Vakare atvyksite į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy), kuris yra įsikūręs kalnuose.
Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

7
diena
KANDIS – MATALĖ – DAMBULA (pusryčiai, vakarienė)
Šiandien lauks tikrai aktyvi diena. Po pusryčių lankysite Kandį. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas.

Pamatysite Kandį įžymybes, kurių pagrindinė yra Budos danties šventykla (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis.

Vyksite į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje.

Lankysite Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka.

Vėliau aplankysite Dambulos šventyklą uoloje. Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykstant budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Po aktyvios dienos lauks vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

8
diena
DAMBULA – SIGIRIJA – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių tęsime kelionę link Sigirijos uolos, kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Čia buvo įkurti karaliaus apartamentai, karaliaus Kasjapos citadelė. Pasaulinio paveldo objektas Sigirija gali pasigirti senovės Šri Lankos inžinerijos ir miestų planavimo viršenybe. Atsikvėpus po Sigirijos lauks pervežimas į paplūdimio kurortą.

9 – 12
dienos
 PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių, patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.
13
diena
PAPLŪDIMIO KURORTAS - ORO UOSTAS (pusryčiai)
Atsisveikinsime su jūra ir vyksime į Kolombo oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo. 

14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje. Vasaros sezonas.

Laimonas
2022-11-16
10
Tai mano pirma kelione į tolimą šalį, tai viskas buvo aukštam lygi. Tikrai verta pamatyti Šri Lanką. Ir aišku geriau patikėti profesionalams, kad nenusivylti sala.
Dovydas
2022-09-01
10
Viskas vyko sklandžiai, užsakant kelionę ir keliaujant. Nekilo mintys apie agentūros pakeitimą ar neteko gailėtis dėl kelionės krypties. Buvo neramu dėl žiniasklaidos aptarinėjamų neramumų šalyje, tačiau su prieš tai minėtais neramumais susidurti neteko. Kelionė įsimintina, patyrėme daug įspūdžių, kelionės metu, kelionės vadovei teko derintis prie skirtingų grupės narių norų, tačiau jai visuomet pavykdavo rasti tinkamą kompromisą. Pamatėme daug gyvūnų, šventyklų, ragavome labai skanių sulčių ir vaisių. Kelionę rekomenduotume, tikrai patiko.
Indrė
2022-08-30
10
Puikūs viešbučiai (išskyrus Trinco Blu), nuostabi kelionių vadovė Marija, ne per didelė grupė (tik nedarykite daugiau nei 20 žmonių), geras autobusas, gražūs lankytini objektai (išskyrus Safaris, nes gyvunai tik iš toli matosi). Neįtikėtinai žalia Šri Lanka savo gamtos grožiu, skaniu maistu ir šviežiais vaisiais nustebins kiekvieną.
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Viešbučiai poilsio metu: 

Amaya beach 4*
pusryčiai ir vakarienė, deluxe kambarys:
Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje 1275 EUR + skrydis

Viešbučio vienviečio priemoka: 510 eur

Trinco Blu by Cinamon 4*
pusryčiai ir vakrienė, superior kambarys:
Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje liepos 10 d.: 1410 EUR + skrydis
Kelionės kaina asmeniui dviviečiame kambaryje rugpjūčio 14 d.: 1468 EUR + skrydis

Viešbučio vienviečio priemoka: 650 eur

 

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Kolombas – Vilnius (kaina nuo 800 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 32 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimo bilietai į programoje nurodytus objektus (~100 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 466 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Privalomas Šri lankos draudimas 12 USD/asm. Pasidaryti čia: https://www.visitsrilanka.gov.lk/;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Atraskite savo ritmą Kolumbijoje. 16 dienų
Kolumbija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu egzotiškame paplūdimyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su lietuviškai kalbančiu vadovu
Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Naujametinė kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu!
Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.