Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Spalvingoji Indija (piligriminė kelionė su vadovu iš Lietuvos)

Pažintinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Indija

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »
Ši kelionė neturi datų, kreipkitės į mūsų agenturą ir mes parinksime jus dominančią kelionę pagal jūsų poreikius. Ieškoti panašių kelonių čia:

Spalvingoji Indija (piligriminė kelionė su vadovu iš Lietuvos)

Kelionės akcentai:

  • Tai nėra įprasta turistinė kelionė, kurioje Jus būnate apsuptas triukšmo ir pramogų. Ši piligriminė kelionė – kupina susikaupimo ir ramybės, gražiausių pasaulio peizažų, įspūdingiausių šventyklų energijos, savęs ieškojimo ir radimo.
  • Tai galimybė prisiliesti prie tūkstantmetinės patirties, apsilankyti seniausiuose Indijos šventyklose, susipažinti su jogos mokymu, tradicine vegetarine virtuve, pasisemti įkvėpimo, protiškai pailsėti.
  • Ši kelionė - reta galimybė pažvelgti į save ir pasaulį tikro jogo akimis.

Programa

 • Pagaliau! Jūsų ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos prasideda! Paslaptingo tikėjimo, piligrimystės ir legendų lopšys. Spalvingų sarių ir gardaus maisto šalis. Triukšmingų, visada besišypsančių ir bendrauti linkusių indų namai. Visa tai – Indija, kurią pažinsime per šią nuostabią kelionę. Tik savo akimis išvydę šią ypatingą kultūrą, pažinę savičiausias jos paslaptys, patys galėsime pasakoti legendas ir mitus, žavinčius visus aplink. Tad keliaukime pasigrožėti karališkais rūmais, įspūdingos architektūros statiniais ir nuostabiais parkais – Labas, Indija, dievų ir stebuklų šalie!

   

  SUSIPAŽINKITE SU KELIONĖS VADOVU! 

  DARIUS KAUNECKAS

  Kelionėje lydės 15 metų į indiją keliaujantis Darius Kauneckas – žmogus, praktikuojantis Hinduizmą, žinantis daug Ajurvedinių gyvenimo gerinimo receptų ir jau ilgą laiką gyvenantis vegetariškai.

  Trečius metus iš eilės keliones į Indiją organizuojantis indiško masažo ir ajurvedos centro SPA SHANTI įkūrėjas ir ajurvedinių masažų mokytojas Darius kviečia į dviejų savaičių kelionę po Himalajus. Joje keliautojai turės ne tik išskirtinę galimybę išvysti unikalius kraštovaizdžius, apsilankyti ypatingą aurą spinduliuojančiose šventyklose, susipažinti su gilias tradicijas turinčia jogų kultūra, bet ir iš naujo pažinti save bei kitus. Anot D.Kaunecko, tai ne tik kelionė, bet ir savotiškas iššūkis sau.

   

 • 1 diena

  VILNIUS – DELIS

  Skrydis iš Vilniaus į Delį.

 • 2 diena

  DELIS (pusryčiai) 

  Nusileidus tarptautiniame Delio oro uoste mus pasitiks partnerių atstovas, su kuriuo vyksime į viešbutį trumpam poilsiui. Nusimaudžius duše ir pailsėjus, pradėsime pažintį su Indijos sostine. Šiandien pravažiuosime pro Indijos vartus ir didingą Indijos prezidentūrą.

  Tačiau pagrindinis dienos akcentas bus Akšardhamo šventykla. Šventykla atidaryta 2005 metais, tačiau kasmet sulaukia didžiulio lankytojų susidomėjimo: per metus čia apsilanko apie 5 milijonus žmonių. Tai viena svarbiausių ir įspūdingiausių Delio hinduistinių šventyklų. Nakvynė viešbutyje.

 • 3 diena

  DELIS - AGRA (pusryčiai)

  Ryte, po ankstyvų pusryčių, keliausime į Agros miestą (Agra). Popiet pasieksime Agrą – miestą, kuriame gyvena daugiau nei trys milijonai žmonių, išpažįstančių hinduizmo, islamo ir džainizmo religijas. Nors didžiausią pelną miestui teikia turizmas, gyventojai užsiima ir kitokia veikla: marmuro, brangiųjų akmenų, odos apdirbimo pramonė, persiškų kilimų gamyba, batsiuvystė, agrokultūra ir sidabro dirbinių gamyba maitina ne vieną daugiavaikę šeimą. 

  Valdant mogolams, Agra buvo šios milžiniškos imperijos sostinė, todėl joje klestėjo islamiškųjų mokyklų kultūra, į čia plūste plūdo menininkai ir mokslininkai, nes mogolų valdovai skatino visapusišką kultūros vystymąsi. Devynioliktame amžiuje britiškajam Radž (Raj) užvaldžius Indiją, Agroje įdiegta vakarietiška edukacijos sistema, kurios dėka čia iki šiol klesti ne vienas koledžas ir universitetas. Aplankysime didingąjį Agra fortą (Agra Fort), vadinamą „miestu iš sienų“. Į UNESCO kultūros paveldą įtrauktas fortas nustebins ne tik savo dydžiu, bet ir vienuoliktąjį amžių menančia istorija. 

  Dienos kulminacija, žinoma, taps vienas didžiausių ir įspūdingiausių kultūrinių šedevrų pasaulyje – Tadž Mahalis (Taj Mahal). Indijoje meilė įvairialypė ir amžina – būtent apie tokią – graudžią, tačiau kartu įkvepiančią mogolų imperatoriaus Šachdžahano (Shah Jahan) ir jo mylimosios Mumtaz Mahal meilę pasakoja dar šešioliktame amžiuje pastatytas mauzoliejus. Savo atspindį į Jamunos upę (Yamuna) metantys Indijos savastimi kadaise tapę rūmai visus keliautojus kviečia pažinti egzotišką islamiškosios kultūros pasaulį.  Daugiau nei du dešimtmečius maždaug dvidešimt tūkstančių darbininkų statė šį pasaulio meilės simbolį. Nors Tadž Mahalį supa sienos, jo pieniškos spalvos kupolai, remiantys karštą Indijos dangų, matosi iš toli. Vietiniai gyventojai su džiaugsmu rodo kelią link populiariojo Tadžo, o rikšų vairuotojai pasakoja istorijas apie jo grožį. Viso pasaulio turistai ir meilės ieškotojai skuba pamatyti šio stebuklo: tik penktadieniais, svarbią musulmonams dieną, Tadž Mahalis virsta islamiškos minties centru, į save neįsileidžiančiu pašaliečių.

  Itin simetriškas ir harmoningas Tadž Mahalis atspindi mogoliško (persiško) meno apologiją, retkarčiais persmelktą hinduistinės architektūros motyvų. Ant pagrindinių vartų fasado inkrustuoti šventojo Korano maldų žodžiai laimina kiekvieną atvykėlį, o ant smiltainio plokštės pakylėtas Mumtaz mauzoliejus talpina Shahdžahano ir jo mylimosios kapus. Kalbama, kad Tadž Mahalio grožis geriausiai atsiskleidžia žvelgiant į jį iš Agros forto, kuriame paskutines savo gyvenimo dienas praleido Shahdžahanas, įkalintas savo sūnaus Aurangzebo (Aurangzeb). Nakvynė viešbutyje.

 • 4 diena

  AGRA – BIKANERIS - DŽAIPURAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę vyksime į Džaipūrą (Jaipur) – rožinį miestą, pakeliui sustodami vienoje keisčiausių pasaulio šventyklų – Karni Mata, geriau žinomoje kaip Žiurkių šventykla, esančioje Bikaneryje (Bikaner). Šioje šventykloje tiesiai po kojomis šmirinėja daugiau kaip 20000 žiurkių, kurios čia laikomos šventomis ir garbinamos kaip dievų įsikūnijimas. Jei bent viena iš šių graužikių teikiasi priimti auką iš Jūsų rankų, žinokite – esate palaimintas.

  Vakare pasieksite Džaipūrą. Nepaisant to, kad dabartinis Džaipūras modernizacijos ir globalizacijos lenktynėse visai neatsilieka nuo kitų miestų, jame atsiskleidžia ir klasikinio, kaimiško Radžastano spalvos. Ūsuoti vyrai puošiasi įvairiaspalviais turbanais ir segi sidabrinius auskarus, moterys puikuojasi sunkiais sidabro juvelyrikos dirbiniais, o jų tradiciniai drabužiai žydi rožine, žalia, oranžine, geltona spalvomis. Nakvynė viešbutyje.

   

 • 5 diena

  DŽAIPŪRAS (pusryčiai)

  Visų pirma drambliais arba džipais keliausime aplankyti Ambero tvirtovės (Amber Fort). Šis iš daugybės pylimų ir vartų sudarytas hinduistinis fortas atrodo kaip atskiras miestas mieste ir iki pat šių dienų yra vienas lankomiausių turistinių objektų šalyje – tikimės, ir Jus sužavės šios tvirtovės galybė bei didybė. 

  Po pietų Džaipūre pasigrožėsime garsiaisiais Vėjų rūmais (Hawa Mahal). Rūmai žavi raudono ir rausvo smiltainio statytomis sienomis, skirtomis karališkųjų šeimos moterų pamaloninimui – siena su daug mažų langelių suteikė joms galimybę iš arti stebėti miesto festivalius, o pačioms likti nepastebėtoms. Nakvynė viešbutyje.

 • 6 diena

  DŽAIPŪRAS – DELIS - MADURAJUS (pusryčiai)

  Šiandien atsisveikinsime su rožiniu miestu ir grįšime į Delį. Iš čia skrisime Madurajaus (Madurai) link. Tai vienas seniausių tebegyvenamų miestų pasaulyje – apgyvendinta ši vietovė buvo jau 3 tūkstantmetyje pr. m. e. Nakvynė viešbutyje.

 • 7 diena

  MADURAJUS (pusryčiai)

  Po pusryčių trauksime į Deivės Minakši šventyklą (Meenakshi Temple) – trikrūtės deivės Minakši šventovę, laikomą Pietų Indijos „Tadž Mahaliu“. Šią 17 a. šventyklą supa 6 hektarų ploto kompleksas, sudarytas iš 12 monumentų-bokštų, puoštų inkrustuotais stulbinančiais dievų, deivių, demonų ir herojų masyvais.

  Jau vien pietinis bokštas padabintas daugiau nei 1500 skulptūrų! Jei turėsime noro, būtinai užsuksime į nuostabų miesto Eko parką, praleisime popietę įspūdingų fontanų ir šviečiančių medžių apsuptyje, o vakare būtinai trauksime į miestą – Madurajų galima pavadinti Indijos Niujorku – niekada nemiegančiu miestu, kuriame naktinis gyvenimas itin išvyktytas – baruose, restoranuose, pasilinksminimo vietose niekada netyla muzika bei juokas. Nakvynė viešbutyje.

 • 8 diena

  MADURAJUS – RAMEŠVARAMAS (pusryčiai)

  Papusryčiavę važiuosime į Ramešvaramą (Rameshwaram) – miestą, įsikūrusį Pambano (Pamban) saloje, nuo Šri Lankos atitolusioje vos 50 km. Šią salą ir žemyninę Indijos dalį jungia Pambano tiltas. Tai viena švenčiausių salų Indijoje – hinduistai šią vietą lygina su Varanasiu, laiko tokia pat šventa ir plūsta čia iš viso pasaulio.

  Viduryje miesto stūkso Ramanahsvamio šventykla (Ramanathaswamy Temple), glaudžiai siejama su dievo Ramos istorija (pastatyta ir garbinta būtent šio dievo), tačiau dedikuota Šivai – viena iš dvylikos tokių visoje šalyje. Tai taip pat tai viena iš 274 šventovių, kurią šventi Indijos poetai šlovino savo poetinėse eilėse.Įspūdingo dydžio, auksu puošto bokšto šventykla garsi kaip Hindu šventovė, turinti ilgiausią koridorių – piligrimai čia keliauja norėdami ne tik pasimelsti, bet ir pereiti ilgiausiu Dievo kada vaikščiotu maldos keliu. Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena

  RAMEŠVARAMAS (pusryčiai)

  Šią dieną galėsite skirti tik sau: aplankyti ne vieną žymią miesto šventovę (Dhanushkodi, Kothandaramaswamy, Jada Tirtham, Gandhamadhana Parvatham), išsimaudyti šventame Agnitheerthamo šventyklos šulinyje ar atsipalaiduoti viešbutyje. Tereiks išsakyti savo norus mūsų kelionės vadovei – ji tikrai turės pasiūlymų, ką galite nuveikti viename švenčiausių Indijos miestų.

 • 10 diena

  RAMEŠVARAMAS – KANIJAKUMARIS  (pusryčiai)

  Ryte sočiai pasistiprinsime ir palikę Ramešvaramą važiuosime į Kanijakumarį (Kanyakumari). Tai piečiausias Indijos taškas, atsiremiantis į Indijos vandenyną. Taip pat, tai viena pasaulio vietų, kurioje tiesiog privalu nueiti miegoti po saulėlydžio ir pabusti prieš saulėtekį – kylanti ir besileidžianti saulė nudažo dangų pačiomis gražiausiomis spalvomis ir be žado palieka net daug ko mačiusius.Šiek tiek pailsėję po kelionės, popiet leisimės į pažintį su įdomiausiomis Kanijakumario vietomis – Vivekanando Uolos memorialo (Vivekananda Rock Memorial) ir Mahatmos Gandžio memorialo (Gandhi Memorial). Pirmasis – 1970 m. hinduistų vienuoliui Svami Vivenakandai (Swami Vivekananda) ant uolos pastatytas memorialas. Itin svarbi šio atminimo vieta – legendos pasakoja, kad Svami čia patyrė nušvitimą, o deivė Kumari ant tos pačios uolos atliko pasižadėjimo asketizmui ritualą. Prie memorialo prijungta meditacijos salė, kur kiekvienas atkeliavęs gali atpalaiduoti kūną ir mintis bei leistis į svajingą meditacijos pasaulį. Antrasis memorialas įrengtas vietoje, kur iki pat išbarstymo buvo laikomi Indijos nacionalinio išsivadavimo lyderio pelenai. Įdomu, kad centrinei Indijai būdingų hinduistinių šventyklų formą atspindintis memorialas buvo sukurtas taip, kad spalio 2 d., tiksliai per Mahatmos Gandžio gimtadienį, pirmieji rytinės saulės spinduliai apšviestų būtent tą vietą, kurioje buvo laikyta urna su kremuotais Gandžio pelenais. Nakvynė viešbutyje. 

 • 11 diena

  KANIJAKUMARIS – KOVALAMAS (pusryčiai)

  Ryte paliksime Kanijakumarį ir trauksime link dar vieno Indijos perlo – Kovalamo (Kovalam). Vakarinė Keralos pakrantė, atsiremianti į Arabijos jūrą, nuo seno garsėjo žvejų kaimelių gausa: čia žmogus, dėkingas gėrybes teikiančiam vandenų pasauliui, išmoko gyventi taikiai, ramiai ir tyliai..

  Kovalamas kadaise niekuo neišsiskyrė iš galybės kitų žvejų kaimelių, bet septintajame dešimtmetyje čia užklydę hipiai liko sužavėti: asketiškas Kovalamo grožis ir natūralūs paplūdimiai palietė pasaulio piligrimų širdis. Nuo tada gausiai lankomas gėlių vaikų iš Izraelio ir Europos, kaimelis iš niekuo neišsiskiriančios žvejų gyvenvietės virto Pietų Rojumi, kuriame gyvenimo džiaugsmas liejasi iš kiekvieno arbatos puodelio.Kovalamo pakrantė primena dylančio mėnulio pjautuvą, o ją sudaro trys paplūdimiai: Švyturio (Lighthouse Beach)Troškimų (Hawah Beach) ir Samudros paplūdimiai. Pats piečiausias Švyturio paplūdimys sulaukia daugiausia svečių dėmesio: dienomis čia atsiveria vaizdas į Vizhinjam Masjid mečetę, o nakties metu vaiduokliška švyturio šviesa skrodžia tamsą ir atsispindi skaidriuose pakrantės vandenyse. Troškimų paplūdimys kasdien bruzda nuo darbui pasirengusių vietinių žvejų, o dantyti uolų iškyšuliai ir melsvas vanduo vilioja ilsėtis ir užsimiršti. Kiek tolėliau esantis Samudra paplūdimys iki šiol mena laikus, kai vietiniai žmonės dar nebuvo regėję svetimtaučių, todėl čia geriausiai atsispindi autentiškas žvejų kaimelio gyvenimas.

  Bažnyčios, hinduistinės šventyklos, klubai, restoranai, ajurvedinės medicinos centrai, mažytės žvejų trobelės – kokosų giraitės miestas balansuoja tarp sustingusios praeities ir spartaus žingsnio į modernų rytojų. Vietiniai gyventojai ir Kovalamo svečiai čia susišneka malajalių, tamilų, hindi ir anglų kalbomis bei dalijasi skirtinga gyvenimo patirtimi ir tarpkultūrine draugyste. Šiame paplūdimių rojuje vyrauja Pietų Indijos virtuvė, kurioje dominuoja šviežių jūros gėrybių patiekalai, tačiau galima rasti ir prancūzų, italų virtuvės gardėsių. Kovalamo parduotuvių lentynos lūžta nuo sandalmedžio, bronzos, kokoso plaušo, bambuko ir dramblio kaulo dirbinių, tradicinių Kathakali teatro kaukių, dievybių skulptūrėlių ir folklorinės stilistikos papuošalų. Kiekvieną vakarą čia vyksta adaptuotų Kathakali spektaklių vaidinimai, šokiai ir netgi holivudinių filmų peržiūros. Todėl poilsiautojai, visą dieną nardę gaivinančiose Arabijos jūros bangose ir deginęsi ant tamsaus Kovalamo paplūdimių smėlio, vakare prabunda iš atostoginio snaudulio ir pasiduoda naktinio miestelio žavesiui. Kovalame ilsėsimės viešbutyje ant Arabijos jūros kranto. Nakvynė viešbutyje.

 • 12 diena

   KOVALAMAS (pusryčiai)

  Ši diena bus skirta tik Jums – galėsite ją praleisti pagal savo poreikius: degintis paplūdimyje, mėgautis ajurvediniais masažais, lepintis tradiciniais pietų Indijos patiekalais. Skanaus ir turiningo poilsio! Nakvynė viešbutyje.

 • 13 diena

  KOVALAMAS - TRIVANDRUMAS - DELIS (pusryčiai)

  Pasimėgavę nuostabiu Kovalamo rytu ir pusryčiais, suksime link Trivandrumo (Trivandrum). Keralos valstijos sostinė – netikėtai kompaktiškas, tačiau energijos nestokojantis miestas. Tai bene geriausias urbanizuotos pietų Indijos pavyzdys, kuriame susikerta trys milžiniški transporto uostai – tarptautinis oro uostas, jūrų uostas bei geležinkelio stotis.

  Dauguma keliautojų čia neužsibūna – traukia į nuostabiuosius Kovalamo ar Varkalos paplūdimius, tačiau Trivandrumas tikrai turi ką parodyti: čia yra zoologijos sodas, įvairių ajurvedos centrų, net keli didžiuliai rūmai bei įstabių hinduistinių šventyklų. Vis dėlto mūsų kelias suks link pačios turtingiausios ne tik Indijos, bet ir viso pasaulio šventyklos – Padmanabhasvami. Pagal aukso ir brangiųjų akmenų išteklius ši institucija skaičiuoja beveik 3 trilijonų dolerių turtą. Kaip ir visos paslėptų lobių istorijų vietos, ši šventovė ilgus šimtmečius buvo ne tik susižavėjimo, bet ir savotiškos baimės bei paslapčių objektas. Nors šventyklos požemiuose rastas jau ne vienas lobis, pasakojama, kad giliausiai paslėptą, dar neatrastą aukso šaltinį saugo dvi milžiniškos kobros ir būtinai primenama, kad tas, kuris drįs atverti slaptojo požemio duris, užsitrauks pražūtingą nelaimę. Taigi šiandien turėsime galimybę žengti į prabangiausius pasaulio maldos namus, apžiūrėti kiekvieną auksu puoštą skliautą ir išgirsti dar daugiau įvairiausių šią mistinę vietą supančių legendų.

  Skrydis į Delį. Nakvynė viešbutyje.

 • 14 diena

  DELIS – VILNIUS

  Tai bus paskutinė mūsų diena kartu – važiuosime į oro uostą, kur lauks skrydis namo. Tikimės, kad ši kelionė išpildė, o gal net pranoko visus Jūsų, mūsų mielieji keliautojai, lūkesčius. Lauksime Jūsų kitose kelionėse ir pažadame pačius įsimintiniausius įspūdžius. 

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Kelionės kaina nuo:
EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos;
  • angliškai kalbančių vietinių gidų paslaugos (bus vertimas į lietuvių kalbą);
  • ekskursinė programa;
  • apgyvendinimas viešbučiuose;
  • nurodytas maitinimas programoje - pusryčiai.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius – Delis – Vilnius (kaina apie 590 EUR);
  • vidiniai skrydžiai (nuo 300 eur/asm);
  • Indijos viza (75 EUR);
  • medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~23 EUR BTA draudimas);
  • papildomos paslaugos;
  • gėrimai pietų ir vakarienės metu;
  • asmeninės išlaidos;
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Prieš kelionę bus organizuojamas susitikimas su kelionės vadovu, kad padėtume maksimaliai gerai pasiruošti kelionei. Kas negalės dalyvauti - informaciją atsiųsime el. paštu.
  • Grupės dydis: 12–16 žmonių. Grupė organizuojama susirinkus ne mažesnei nei 8 asm. grupei.
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką