Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Slidinėjimas Prancūzijoje/Šveicarijoje (Novaturas)


Slidinėjimas kelionė lėktuvu
Aplankomos šalys: Prancūzija, Šveicarijaversija spausdinimui

Slidinėjimas Prancūzijoje (Šveicarija)

Nuostabios Alpių kalnų kepurės žavi ne tik mėgstantį slidinėti keliautoją. Gerai įrengtos trasos tiesiog kviečia užsidėti slides ir čiuožti snieguotais šlaitais ir takais, o senoviniai nameliai dvelkia ramybe ir jaukumu bei susilieja su kerinčio grožio gamta. Tai Italijos Alpės.

Skrydžiai: į Ženevą

Skrydžiai: 2016/2017 metai. Sezonas nuo gruodžio iki kovo mėn. vidurio.

Kurortai: Meribelis, Tinjė, Alpe d’Huez, Kurševelis, La Plagne.

Novaturo kelionės nuo -  419 EUR!  Viešbuciai ir kainos


Kurortai 

Bormijus

 

Meribelis (1450 m.)

Neabejotina Trijų slėnių regiono puošmena – Meribelis. Jis užkariavo labiausiai išlepintų kalnų turistų širdis. Kurortas įsikūręs pačiame regiono centre. Jis patrauklus dėl viešbučių gausos, gerų restoranų, patogaus susisiekimo, trasų kokybės bei į kitus laikus perkeliančių senovinių kalnų trobelių, įsiliejančių į tankiuosius Alpių miškus. Apie Meribelį gerai kalbėti galima ilgai, bet pakanka vieno fakto – 1992 metais čia vyko šešios olimpinių žaidynių slidinėjimo rungtys ir ledo ritulio pirmenybės. Kokybei įvertinti geresnių įrodymų nereikia. 
Meribelis sudarytas iš dviejų dalių – Meribelio centro (1450 m) ir Meribel Motareto („Meribel Mottaret“) stoties (1750 m), kurios simboliškai iliustruoja senovinę ir moderniąją kurorto puses. Prieš 70 metų pastatytame Meribelio centre senove dvelkia unikalios kalnų trobelės, o modernusis (aukščiau esantis) Meribel Motareto kurortas skaičiuoja dar tik ketvirtą dešimtį. Jame daugiau modernių pastatų, tačiau ir mažiau pramogų negu centre. Didžiausias Meribel Motareto kurorto privalumas tas, kad kiekvienas viešbutis įsikūręs prie nesudėtingos trasos, todėl visi, net ir pradedantys slidininkai, į viešbutį gali grįžti su slidėmis. 
Architektų nuomone, Meribelio kurortas labai harmoningas, o plačiai šlaituose išsibarstę senoviniai pastatai nukelia turistus į praėjusius amžius. 
Meribelis tinkamas romantikams, nes centrinėje dalyje yra keletas rajonų, išdėstytų skirtingame aukštyje, todėl pasivaikščiojimai po miesto centrą sužibus žvaigždėms yra fantastiški. Ištroškę naujų potyrių Meribelyje gali nusileisti parašiutu nuo šlaito ar išbandyti romantišką naktinį slidinėjimą su fakelu rankose. Be šių neįprastų pramogų laiką galima leisti baruose ar restoranuose, apsilankyti planetariume, sveikatingumo centre ar kine, parungtyniauti boulingo takelyje. Nebus kada nuobodžiauti ir vaikams – specialiuose vaikų darželiuose (nuo 3 iki 5 metų) jaunosios atžalos galės važinėtis rogutėmis, mokytis slidinėti ar žaisti įdomius žaidimus. Turistų įnorius tenkina bei naujaisiais draugais tampa patyrę instruktoriai.

Tinjė (2100 m.)

Olimpinis kurortas Tinjė („Tignes“) pastatytas šeštajame XX a. dešimtmetyje. Tinjė sudaro penki kalnų kaimeliai: Val Klaretas („Val Claret“), Tinjė le Lakas („Tignes le Lac“), Liu Lavašė („Le Lavachet“), Tinjė le Buasė („Tignes Les Boisses“) ir Tinjė le Brevjerė („Tignes Les Brevieres“). Trys iš jų išsidėstę aplink nuostabaus grožio ežerą, pačioje kalnų papėdėje. Šis kurortas žavi neįprasta architektūra, kai daugiaaukščių pastatų fone žėri mažų senovinių kaimelių stogai. Tinjė garsus tuo, kad kasmet lapkričio mėnesį čia vyksta kalnų slidinėjimo pasaulio taurės etapai. Iš tikrųjų Tinjė kurortas labiau vertinamas tikrųjų kalnų slidinėjimo sirgalių, kurie net naktimis po pagalve laiko slides, o ryte tik prasitrynę akis jau lekia kalnų slidinėjimo trasomis. Šią vietovę dažniau renkasi patyrę kalnų slidinėjimo asai, nes čia daugiau raudonųjų trasų, o kartais net ir mėlynosios yra daug sunkesnės už įprastas. Tinjė siūlo pačių įvairiausių ir kvapą gniaužiančių pramogų: nardymą po ledu, pasivažinėjimą rogutėmis su šunų kinkiniais, laipiojimą kalnais, o patiems išrankiausiems – pasigrožėti kalnų vaizdais skraidant skraidyklėmis. „Après Ski“ vakarėliai taip pat populiarūs. Naktinis gyvenimas čia verda pakankamai ilgai. Be to, yra daug pėsčiųjų zonų, kuriomis vaikščiojant ir stebint į žvaigždėtą dangų užplūs romantiški jausmai. Čia turės ką veikti ir mažieji slidininkai. Jiems skirtose specialiose mokyklose instruktoriai mokys kalnų slidinėjimo abėcėlės ar tiesiog kartu žais ir padės gerai praleisti laiką. Kaip įprasta kalnų regionams, kurorte gausu parduotuvėlių, kuriose galima įsigyti ne tik sportinės aprangos ar avalynės, tačiau ir nusipirkti vieną kitą suvenyrą, primenantį šią slidinėjimo meką.

Livinjas

Alpe d Huez

Alpe d‘Huez yra išsidėstęs Gran Rouiz Alpių kalnų masyve. Tai nedidelis kurortas, esantis virš Romanche slėnio pietinėje Pic Blanc kalnų dalyje. Jis yra 60 km nuo Grenoblio. Populiarėti šis regionas pradėjo nuo 1968 m., kai čia vyko žiemos olimpiados bobslėjaus varžybos. Šiuo metu jis laikomas vienu iš prestižiškiausių. Alpe d‘Huez garsėja ekstremalia trasa „Tunel“, kurios dalis driekiasi per čiuožyklą. Trasų parengimo klase abejoti neverta – čia kasmet vyksta pasaulio kalnų slidinėjimo taurės etapai.

Ekstremalių pojūčių mėgėjams siūlomos neįprastos pamokos – važinėtis automobiliu ant ledo. Taip pat galima pasidaryti trumpą ekskursiją po kalnus lėktuvu ar malūnsparniu, o vėliau per specialias pamokas pačiam sėsti už piloto vairo.

Architektūrinis Alpe d‘Huez paveikslas yra neįprastas ir eklektiškas, nes regionas buvo apstatomas labai chaotiškai. Alpe d‘Huez puikiai pritaikytas įveikti norimus atstumus tiek pėstute, tiek nemokamu autobusu. Patogiai išdėstytos pradedančiųjų trasos. Veikia specialios vaikų mokyklos ar darželiai. Šie objektai yra šalia viešbučio, kad pavargusius vaikus būtų įmanoma iš karto nuvesti pailsėti.

Atidarytas aktyvaus poilsio kompleksas – baseinai, saunos, treniruoklių salės, čiuožyklos, sieninis, golfas. Linksmybių ištroškusiems siūlomos penkios diskotekos, veikia du kino teatrai, dvylika restoranų, dviejuose iš jų groja gyva muzika.

 

Val di Fassa

Kurševelis (1300 – 1850 m.)

Kurševelis prabangiausias kurortas Prancūzijoje, įsikūręs garsiajame Trijų slėnių regione. Kurorte įrengti 65 keltuvai, o trasų ilgis siekia 150 kilometrų. Šeimos, grupės, ieškančios linksmybių ar patyrę slidininkai – Kurševelyje atras viską ko ieško. Kurortą sudaro penkios atskiros dalys: Kurševelis 1850 m, Kurševelis Morion 1650m, Kurševelio kaimelis 1550 m, Kurševelis Le Praz 1300m ir Kurševelis Saint Bon 1100 m. Kurševelio kaimelis yra populiari poilsinio slidinėjimo vieta šeimoms su vaikais, o Kurševelis Morion tapo traukos centru jauniems žmonėms, besimėgaujantiems plačia „Après Ski“ vakarėlių įvairove. Kurševelis yra garsių sportininkų, politikų ir šou pasaulio atstovų trauko centras. Restoranai ir barai čia yra ypatingi ir prabangūs, o viešbučiai įsikūrę šalia slidinėjimo trasų. 

La Plagne (1800 – 2100 m.)

La Plagne kurortas yra universalus – jis tinkamas tiek ramiam šeimyniniam paslidinėjimui, tiek kalnų slidinėjimo mėgėjams, kurių pagrindinis tikslas – kuo didesnis nučiuožtų kilometrų skaičius. Šiame regione didesnė dalis paprastų mėlynųjų trasų, tačiau netrūksta ir raudona bei juoda spalva pažymėtų trasų, skirtų kalnų slidinėjimo profesionalams. Čia taip pat veikia naktinio slidinėjimo trasos (Aime la Plagne ir Plagne Centre). La Plagne susideda iš dešimties kalnų kaimelių iš kurių septyni yra pagrindiniai, skirti slidinėjimui: Aime la Plagne (2100 m), Bele Plagne (2050 m), Plagne Soleil (2050 m), Plagne kaimelis (2050 m), Plagne Belekote (1930 m), Plagne Centre (1970 m) ir Plagne 1800 (1800 m). Jie išsidėstę ant kalnų slidinėjimo šlaitų, tarp keltuvų ir slidinėjimo trasų. Čia beveik nėra įprastų gatvių – vietoj automobilių pro viešbučio langą galima išvysti slidinėjančius žmones ir be didelio triukšmo lyniniais keliais praplaukiančias kabinas. Šiuose mažuose kurortuose yra visko, ko reikia poilsiui ir pramogoms: restoranų, barų, prekybos centrų, vaikų darželių ir slidinėjimo mokyklų. Automobilių parkavimas gatvėje visuose kaimeliuose nemokamas, kaip ir visuomeninis transportas iki vidurnakčio. Visi miesteliai turi ir savo ypatumų. Aime la Plagne – daugiaaukščių pastatų kompleksas, iš kurių didžiausias panašus į milžinišką prie kalno prisišvartavusį laivą. Bele Plagne – patogiausias ir simpatiškiausias kaimelis, kur visi viešbučiai pastatyti iš medžio ir akmens. Čia nėra automobilių, o gatvėse pagrindinė transporto priemonė – slidės. Plagne Soleil išsiskiria architektūra ir ramia atmosfera labai primena Savojos kaimelį. Plagne Belekote – dinamiškas funkcionalus kalnų kaimelis, tinkamas šeimoms. Kaimelyje dominuoja stiklas ir betonas, o labiausiai poilsiautojus vilioja baseinas po atviru dangumi. Plagne Centre – tai sporto ir administracinis kurorto centras, kuriame verda naktinis gyvenimas. Ne veltui čia susikerta slidinėjimo trasos ir lyniniai keliai. Plagne 1800, garsėjantis olimpine bobslėjaus trasa, kuri laikoma viena iš techniškiausių pasaulyje. Į La Plagne kurortų kompleksą taip pat patenka vaizdingi Savojos kaimeliai žemutinėje kalnų slėnių dalyje, kurie keltuvais sujungti su kalnų slidinėjimo regionu.


Papildomos pastabos
  • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui keliaujant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Į standartinę kelionės kainą įskaičiuotas maitinimas nurodytas prie kiekvienos dienos pavadinimo.
pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 

Pageidauju prenumeruoti naujienas el. paštu. Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas ir el. paštas), nurodyti šioje užklausoje, būtų tvarkomi (renkami, saugomi ir naudojami) tiesioginės rinkodaros (reklamos siuntimo) tikslais. Man yra žinoma, kad galiu raštu kreiptis į Kelionių akademija, UAB ir prašyti nutraukti mano asmens duomenų tvarkymą. Suprantu, kad šioje užklausoje nurodytas mano telefono numeris skirtas susisiekti su manimi, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę ir mano lūkesčius.

Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

pasitarkite...  
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 8 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP